Keresés

Részletes keresés

eMM Creative Commons License 2006.10.01 0 0 38
Kiváncsian várom az elemzést!
Előzmény: pucros (37)
pucros Creative Commons License 2006.09.30 0 0 37
Jókor olvasom itt hogy szélhámosság, amikor már épp meg is rendeltem. Most már kénytelen leszek kipróbálni, tehát ha hülyeséget mondtatok és hatékony, ki fog derülni :))
eMM Creative Commons License 2006.05.02 0 0 36
Ja akkor Te eteted a népet azzal a sok finom adalékanyaggal meg ízfokozóval,amit a kajába szoktok rakni?
Gratulálok tényleg van mire felvágnod.
Előzmény: Alfa Hold (32)
mr.Baker Creative Commons License 2006.05.01 0 0 35

Hidd el, kijön a féreg :) De a szervezetedet (is) méregteleníti. (Bélrendszer, vese, máj).

Nagyon szupi!

 

Előzmény: zsofilla (34)
zsofilla Creative Commons License 2006.05.01 0 0 34

Én a mai napon az origóról jutottam nyomára ennek a colonix nevű szernek.  Nagyon lelkesítőnek tűnt a dolog, de hát én a saját reklámoldalukat néztem. Gondoltam, megpróbálok olyan véleményeket is olvasni, melyek nem fizetettek. Ezen a topicon úgy látom, akik ellenzik, még nem használták, akik használták - kevesen- , viszont pozitív dolgokról számolnak be. Szerintem is humbug a féreghajtás,  a drnatura.com-on elég gusztustalan fotók vannak, de szerintem az, ami esetleg féregnek látszik, csak a szer "maradványa", hiszen mint írják ezek rostok. Kíváncsi lennék, mi lehet a tényleges hatása, főleg a testsúly csökkenésére gondolok.

 

mese-habbal Creative Commons License 2006.05.01 0 0 33
Használtam.Jó. Nagy kétkedéssel fogtam hozzá, a túl sok dicshimnusz és a borsos ár miatt. De tényleg nem tudok olyan hasonló terméket mondani, aminek csak megközelítőleg ilyen lenne a hatásfoka. Az ilyen magamfajta kísérletezgetve-méregtelenítőkön kívül elsősorban a konkrét bélproblémákkal küzdőknek ajánlanám (puffadás, Khron, aranyér..főleg műtét után)
Alfa Hold Creative Commons License 2006.03.30 0 0 32
Az se zavarjon, hogy élelmiszeripari mérnök vagyok, és fennhangon röhögök az olyan balekokon akik mindent észnélkül bekajálnak, illetve kiszarnak.
Előzmény: eMM (30)
Alfa Hold Creative Commons License 2006.03.30 0 0 31
te biztos sok kombucsát iszol...
Előzmény: eMM (30)
eMM Creative Commons License 2006.03.25 0 0 30
Aha biztos így van.Meghajlok briliáns érvelésed előtt.Sötét barom.
Előzmény: Alfa Hold (29)
Alfa Hold Creative Commons License 2006.03.24 0 0 29
De az.
Előzmény: Törölt nick (17)
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.08 0 0 28

A teljes képhez hozzátartozik, hogy közben hívtak telefonon, így félig ide figyeltem, félig oda.

De úgy tűnt, mintha az Index fórumot scrolloznák a képernyőn.

Előzmény: eMM (27)
eMM Creative Commons License 2006.03.08 0 0 27
Jó rondán hangzik, de ilyenem sincs szerencsére.

én kerestem itt az indexen colonixes topicot de nem találtm.Azért nyitottam ezt.
Előzmény: mr.Baker (23)
mr.Baker Creative Commons License 2006.03.07 0 0 26
igen azt én is láttam: a www.drnatura.hu oldalt mutatták....
Előzmény: Törölt nick (25)
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.07 0 0 25

Ha jól emlékszem, a Fókuszban volt egy riport, miszerint létezik egy topik az Index fórumon, ahol részletes beszámolók, fényképekkel illusztrált tapasztalatok olvashatók egy különleges, drága, külföldi, féregűző szerről. Fényképet (mármint a végtermékről) csak elhomályosítva mertek mutatni a tévében...

 

Szóval, nincs kedvem most keresgélni, meg nekem nem is annyira érdekes, de valahol van elvileg...

mr.Baker Creative Commons License 2006.03.03 0 0 24

as sógorom 8 évig szedte az immungyengítőt. Nem használt neki.

6 hétig a colonix kúrát csinálta, azzal rendbe jött, most már csak a rostot szedi mindennap, de tünetmentes.

Előzmény: mr.Baker (23)
mr.Baker Creative Commons License 2006.03.03 0 0 23

colitis ulcerosa (másképpen fekélyes vastagbélgyulladás, kolitisz) a vastagbél krónikus gyulladásos betegsége. Általában a fiatalokat érinti, de nem ritka később sem. Átterjedhet bárhová a szemre is pl.  Antibiotikumokkal kezelik, de ha az nem használ, akkor jönnek a jó kis  immungyengítő gyógyszerek  Hátrányuk, hogy fokozzák a szervezet más betegségekkel, pl. fertőzésekkel szembeni fogékonyságát. :(

 

De a colonix jó lehet rá.

Előzmény: eMM (22)
eMM Creative Commons License 2006.03.03 0 0 22
ok. mi az a Colitis?
Előzmény: mr.Baker (21)
mr.Baker Creative Commons License 2006.03.03 0 0 21
mertem remélni :)
Előzmény: eMM (20)
eMM Creative Commons License 2006.03.01 0 0 20
Na Te vagy az első aki pozitívat ír róla.
Előzmény: mr.Baker (19)
mr.Baker Creative Commons License 2006.03.01 0 0 19

Üdv,

 

szerintem próbáld ki nyugodtan. Nekem és egy barátomnak (is) nagyon sok dologban segített, amit itt most nem írnék le.

A lényeg az, hogy a gyógyszerek nem segítettek. A Te problémádra is megoldás lehet, a sógoromnak hasonló volt a gondja egy kis Colitis-sal megfejelve.  

 

Egy orvos ismerősöm egy 2 hónapos kúra után azt mondta, hogy forrradalmi a termék, nagyon jó az összetétele (gyógynövények). Ha minden ok. akkor is érdemes egy kúrát megcsinálni, egyszerűen nem leszel fáradt utána se reggel, se este.

 

De ezt úgyis csak az hiszi el aki próbálta már.

Én pl. szinte minden próbáltam (flp, herbalife, egyéb méregtelenítések, kombucha :)    

A kombucha is nagyon jó, de nem közel nem olyan öszetett mint ez a termék.

 

A colonix szvsz tényleg mindent üt!

 

Ha tudsz angolul az usa fórumokon nagyon sok info van róla, ott már 8 éve piacon van.

 

 

 

Előzmény: eMM (-)
eMM Creative Commons License 2006.02.23 0 0 18
Nem szélhámosság,gombát ingyen is lehet szerezni.Én a kombucha üdítőt iszom nekem nagyon bevált.Enélkül sokkal rosszabb állapotban lenne a bélésem.Kár hogy jelenleg nem gyártják lehet hogy nem is fogják már.De van "sűrítmény" is.
Itten van la a topic:
http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9015553
Nem válaszoltál,Neked nem használt a Protexin?
Előzmény: Törölt nick (17)
Törölt nick Creative Commons License 2006.02.23 0 0 17
A Krombucha nem szélhámosság? Van talán külön topikja? Ajánlod?
Előzmény: eMM (16)
eMM Creative Commons License 2006.02.23 0 0 16
Á, ilyen van a macskáknak(kutyáknak) is probiopack néven!
Rendesen gyógyszertárban tudom venni?
Akkor neked nem használt?
Nálam azért ennyire nem durvák a tünetek(hozzátennm hogy én meg kombuchát iszom rendszeresen az is csinál bélflórát) konkrétan a fűszerpaprika tesz be nagyon.
Előzmény: Törölt nick (15)
Törölt nick Creative Commons License 2006.02.23 0 0 15

Protexin = un. "probiotikum", élő laktobaktériumot tartalmazó étrend kiegészítő az egészséges bélflóra kialakitására (visszaállítására). Létezik "Bonolact" néven is. 4é5 féle lactobacillus van benne.

A fő problémádhoz: ismerem a tüneteket. Én semmi paprika, semmi bors, alig só! Erős fűszerek tilos!  Étolajjal vigyázni. Sok savanyú gyümölccsel is. Gyakorlatilag: diéta: krumpli, rizs, tészta, száraz, nem zsiros hús. (Speciel én semmi hideget nem ihatok, még ez is!)

Ez a "végrendeletem" ehhez a topikhoz, fogadd meg.

Előzmény: eMM (11)
eMM Creative Commons License 2006.02.23 0 0 14
Királyi többes?
Csak szerényen.
Mostmár nincs smiley.
Előzmény: fokhagymabors (13)
fokhagymabors Creative Commons License 2006.02.22 0 0 13

ez nem észosztás, csak jótanács, de látom, itt is kiosztod azokat, akik a neked nem tetsző állásponton vannak, csakúgy, mint a másik topikodban.

 

Tégy belátásod szerint a továbbiakban, csak személyeskedés nélkül, ha kérhetném.

Előzmény: eMM (12)
eMM Creative Commons License 2006.02.22 0 0 12
Tetű index elnyelte a hozzászólásom.
Namég1X
Beindult az észoztás.:)
Nem 1 dokinál voltam többek közt elismert szaktekintélynél is.Volt jó kis báriumos röntgen nagy élmény.Negatív.Erre az adjuntkus úr megjegyzére,"Akkor ne egyen paprikát".És ez nem vicc.
Előzmény: fokhagymabors (10)
eMM Creative Commons License 2006.02.22 0 0 11
Lehetne többet tudni erről a protexinről?
Előzmény: Törölt nick (9)
fokhagymabors Creative Commons License 2006.02.22 0 0 10

jól van na, együttérzek!

 

De a véleményem most se más: együgyű zagyvaságok a honlapjukon. Kamu, duma, átverés. Menj orvoshoz! Ha az nem tudja, mi a bajod, menj másikhoz!

Előzmény: eMM (5)
Törölt nick Creative Commons License 2006.02.22 0 0 9
A Protexin 3.800 Ft. (OÉTI engedélyes)
Előzmény: Törölt nick (6)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!