Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2016.03.11 -1 1 528

Találni, és nem csak az én korosztályomból. Ha hallanád a 40+ -os kolléganőimet.

Előzmény: bobi1212 (525)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.11 -1 0 527

Kicsit olvass figyelmesebben. :) Jakuzzi nem volt, viszont volt medence. Ha voltál már ebben az évszakban kastélyszállóban hétköznap, tudhatnád milyen a vendégforgalom. Igen benéztem a pult alá, sőt kishíjján fel is rúgtam a szemeteskosarat.

Előzmény: Törölt nick (526)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.10 0 0 526

Hogy is volt veled? Hármasoztál két férfi kollégáddal akiket jól lefárasztottá. Biliárd szobától a jakuzziig volt szex?. Senki nem zavart benneteket meg?

Utána még megnézted a recepciós fiút és a pult alatt tele volt használt zsebkendővel? Hogy nézted meg? Benéztél a pult alá?

Előzmény: Törölt nick (520)


bobi1212 Creative Commons License 2016.03.10 0 1 525

Ilyen nőt miért nem találni sehol😊

Törölt nick Creative Commons License 2016.03.10 0 0 524

Akkor én kérek elnézést!

Félreérthető volt...

Előzmény: Törölt nick (523)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.09 -1 0 523

Nem vagyok profi. Nekem ez a kikapcsolódás a napi munka után és sokszor közben is. 

Előzmény: Törölt nick (521)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.09 0 1 522

Szállodában este a jakuzziban amikor már nem volt senki ott. (szívesen megismételném)

Parkban éjszaka, kedvesemen csak egy rövid ruci volt a fának dőlt és én hátulról..

Strandon egy tó partján sötétedés után amikor már üres volt, utána ruha nélkül úsztunk. :)

Törölt nick Creative Commons License 2016.03.09 0 0 521

Ez úgy hangzik mint ha megrendelésre, "profi" módon csinálnád!?

Előzmény: Törölt nick (520)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.09 -3 1 520

Hát hamar visszaértem. "Sajnos" tényleg végignézte az éjszakai műsorunkat  a fiúka (erről a sok elhasznált papírzsepi is tanúskodott ), így már eléggé leárasztotta saját magát. De hát ez van.

Olvasgatom a történeteket és egy strandos nekem is beugrott. Egy gyógyfürdőben találkoztam össze az egyik volt tanárommal. Bár már nem fiatal de ennek ellenére nagy nőcsábász. Velem is kikezdett a gyógyvizes medencében. Miközben beszélgettünk a combomat kedte símogatni. Kiváncsian kérdeztem, hogy nem zavarja e a mellettünk alig egy méterre a másik medencében ülö felesége közelsége. Válasz helyett a kezét a fürdőruhám alá csúsztatta. Én sem matadtam tétlen, a fürdőnadrágjából elöhalásztam a merev férfiasságát és finom mozdulatokkal, hogy a körülöttünk lévők ne vegyék észre kielégítettem az átláthatatlan gyógyvíz jótékony takarásában. Majd a kezét kihúztam a combjaim közül és udvariasan elköszöntem.

Törölt nick Creative Commons License 2016.03.09 -3 1 519

Ma este az egyik kastélyszálló személyzetét örvendeztettem meg két kollégámal együtt. A biliárdszobában kezdtük, majd a teaszoba, a lovagiterm, konditerem, és fél órája a medencében fárasztottam le őket. Remélem a recepciós fiú mindent végignézett a kamerákon, és kellően felizgult, mert az én két hősöm kiborult és most indulok hozzá. :)

Fel, támadunk! Creative Commons License 2016.02.20 0 0 517

Imádom az ilyen belemenős-bevállalós nőket! 

Előzmény: Törölt nick (516)
Törölt nick Creative Commons License 2016.02.10 -4 1 514

Tavaly ősszel két férfi kollégámmal tiszaújvárosnál, este a tiszahíd lezárt gyalogútján. Izgalmas volt, bár már sötétben csináltuk, de a buszokról es a teherautókról láthattak minket.

Huncut Játék Creative Commons License 2015.10.24 0 0 513

Mééég,

Kasszafúró, és Te, kedves "idegen" (mert nem emlékszem a nevedre... :-D )

 

 

Köszönöm szépen! :-)

 

Én már szerintem mindent meséltem már... :-)

De azért töröm a fejem... :-D

Kasszafuro* Creative Commons License 2015.10.23 0 0 512

Pontosan úgy értettem én is a fegyveres felkelést a felálló farokra mint ő :D

Előzmény: Törölt nick (510)
karsiati Creative Commons License 2015.10.23 0 1 511

nem én, de elmondom.

a sportuszodában egy srác és csaj üldögéltek a belső kismedencében.akkor jöttem ki az úszásadagom után az ötvenesből.

van az oszlopok között korlát annak támaszkodtam és néztem a csókolózó párt. kicsúsztak a lépcső felém eső sarkáig és a csaj a srác gatyájába nyúlt.

kibontotta a betonkeménynek látszó szerszámot, és addig simogatta, míg egy hatalmasat nem spriccelt.

nekik biztosan a elég extrém volt, főleg ha tudták, hogy látom.

Törölt nick Creative Commons License 2015.10.23 -1 0 510

Szerintem ő mást értett "fegyver" alatt :DD

Előzmény: Kasszafuro* (508)
Törölt nick Creative Commons License 2015.10.23 -1 2 509

Akkor kezdem a kukoricatáblával, mert az nemrég volt :) Tehát mentünk, mendegéltünk, sütött a nap, és hirtelen valami bekattant az agyamban, és muszáj volt ott azonnal csinálni. Volt nálunk valamilyen pulóver, mert amikor elindultunk, még hideg volt, azt leterítettük a földre, az volt az ágy :) Hátulról csináltuk, azt szeretem legjobban. Amikor felöltöztünk, kettőt léptünk, és szembejött egy ember, aki ott dolgozhatott a közelben. Még jó, hogy nem előbb jött, vagy diszkréten kivárta :DD

Előzmény: Huncut Játék (507)
Kasszafuro* Creative Commons License 2015.10.23 0 0 508

Megtörténhetett hogy fegyveres felkelés volt a laktanyában mert azt láttuk hogy van ott valaki az őrtoronyban de a távolság miatt nem tudtuk megítélni a tevékenységét :) minket mondjuk nem is nagyon érdekelt és ha jól emlékszem csak a tüzoltásunk után vettük észre őt vagyis hogy van ott valaki :D Hegyivadász laktanya úgy hogy valószínű volt nála távcső és ha figyelt minket akkor a fegyveres felkelésben minimum egy katona részt vett . Nekem amúgy jobban megmaradt az amit a hölgyikével müveltünk csak megláttam ezt a topikot és azon gondolkodtam mi is volt nekem a leg extrémebb :) ha már volt akkor be is írtam ide hogy gazdagítsam a történetek tárházát az utókór számára :D

Előzmény: Huncut Játék (505)
Huncut Játék Creative Commons License 2015.10.23 0 0 507

Wow! :-D

Részleteket szabad tudni? ;-)

Előzmény: Törölt nick (506)
Törölt nick Creative Commons License 2015.10.23 -1 0 506

Hogy on is legyek: bár mindenre nem emlékszem már :) de talán a Lurdy ház parkolója volt extrém, meg egy kukoricatábla széle egy csónakázótó mellett, meg egy strand. 

Előzmény: Huncut Játék (505)
Huncut Játék Creative Commons License 2015.10.23 0 0 505

MÉÉÉG:

Ez egy igazi sokadrangú út ahol nem túl nagy a forgalom... :-D

Az árokra meg ügyeltem... :-D

 

MARIANNA23:

Izgalmas helyzet lehetett! :-)

Én csak hokiztam egyszer kéttszer strandon medencében, az is izgi... ;-)

(persze nem végig, nem akartam hogy a "bűnjel" ott úszkáljon velünk... :-D

 

KASSZAFÚRÓ*:

Néha áldozatot kell hozni... :-D

Ki tudja nem e ragadtak "fegyvert" a kukkoló kiskatonák... :-P

Előzmény: Törölt nick (502)
Kasszafuro* Creative Commons License 2015.10.22 0 0 503

Egy aktív laktanya örtormyától kb 500 méterre egy erdei tisztáson ahová látcsővel simán beláthattak a toronyból . Nem tudom észre vettek e de ha igen akkor kb 40 perces műsort láthattak amibe full minden volt :) a holgyike is férjnél volt én meg nős és sürgősségi eset miatt nem találtunk jobb helyszínt :D

Törölt nick Creative Commons License 2015.10.22 -1 0 502

Még jó, hogy nem mentél neki valaminek! :DD

Előzmény: Huncut Játék (501)
Huncut Játék Creative Commons License 2015.10.20 0 0 501

Nem annyira extrém, de ma délután vezetés közben két falu között alsórendű úton elővettem, húzogattam picit, amikor észrevettem a vonatot ami közvetlen az út mellett halad... :-D

Picit volt lassabb nálam, simán láthattak, főleg hogy keresztezte az utam és pirosat is kaptam... Izgi volt... :-)

Huncut Játék Creative Commons License 2015.02.16 0 0 500

Megtartom "magamnak..." :-D

Előzmény: rhmprszt (499)
rhmprszt Creative Commons License 2015.02.15 0 0 499

Összehozhatnál az unokahugival:)

Előzmény: Huncut Játék (497)
Törölt nick Creative Commons License 2015.02.14 -1 0 498

Szálloda szaunában és a medencében 

Huncut Játék Creative Commons License 2015.01.18 0 0 497

Ha jobban meggondolom...

Budapest XIV kerület, nappal, utcán parkoló kocsiban, szexről beszélgetve, a vékony nagymellű unokahugom társaságában maszturbáltam... :-)

Sztoriztunk oda-vissza, meleg nyári nap, Ő rövidnadrág, nagy kivágású top...

Nem bírtam sokáíg, állt a faszom...

Mrgkérdeztem hogy szabad e... Azt mondta "ha muszály..." de mosolygott, oda oda nézett, és mesélte tovább hogy kit hogy szopott le... :-)

 

Törölt nick Creative Commons License 2015.01.13 0 0 496

Sziasztok!

 

Keresek Budapesti korombeli srácokat ismerkedni, barátkozni és ha úgy alakul szex !

Én  egy 22 éves sportos helyes srác vagyok, érdekelne milyen sráccal !

Csak normális nem kamus srácok érdekelnek, ha nem akarsz találkozni ne írj . 

Skypeod legyen!

Írj bátran:  sportboy9292@gmail.com

Huncut Játék Creative Commons License 2015.01.13 0 0 495

Legextrémebb...? Talán a buszon... :-P

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!