Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2005.10.16 0 0 7
Akkor készítsd fel a barátodat ily' módon a lány dug fiút operációra. Persze elötte szerezd be a hozzávaló kellékeket, hogy ha rá kerül a sor, ne Nivea krémet kelljen a kalapácsnyélre kenni. :-)
Előzmény: picilány19 (6)
picilány19 Creative Commons License 2005.10.14 0 0 6

"Lány vagyok, de én nagyon szeretem ha nyalja  a barátom a fenekem."

 

Én is! :)

 

Análszex előtt nagyon jól elő lehet készíteni ezzel a terepet, és ha addig neadjisten még nem kívánta az ember(lánya), akkor ezután biztosan fogja... :)))

Előzmény: zeldazelda (4)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.14 0 0 5

az én barátnőm pont azt nem annyira szereti, ha nyalogatom, a popsibadugást viszont szereti :-)

én mindkét fajta ingert kedvelem, és ő jól csinálja!

Előzmény: zeldazelda (4)


zeldazelda Creative Commons License 2005.10.14 0 0 4

Lány vagyok, de én nagyon szeretem ha nyalja  a barátom a fenekem. És én is nagyon szeretem nyalni neki, főleg azért, mert tudom, hogy iszonyatosan élvezi.:-)

Mondjuk azt már nem szeretem, ha bele dugja a nyelvét, vagy mást, mert kellemetlen érzés. Szerencsére ő sem szereti az anál szexet, szóval ebben megegyezünk. 

symy Creative Commons License 2005.10.12 0 0 3
 Imádnivaló vagy! már a neved is kurvajó! de!!!  a topikot én nyitottam, persze,hogy jó, a rossz idézőjelben volt,és a tartalmát minősítettem öngúnnyal, az eddigi stílusodhoz nem illik,de üdvözöllek! a "tudós" dokik,tényleg a fólián keresztüli seggnyalást javasolnak,eü, okokból... minél vékonyabb fóliát,de ez mellékvágány.....  bár van fantáziám,hála isten a tapasztalataim is bőségesek! a Te erotikus játékpalettádon rajta van a popsinyalá-nyalatás?  persze nem öncélúan,hanem fűszerezője a szexuális játékoknak. szerintem az legdesszertebb,ha szopás közben nyalják,ujjazzák felváltva a fenekem.
Előzmény: Mindörökké Csók Zenekar (2)
Mindörökké Csók Zenekar Creative Commons License 2005.10.12 0 0 2

Miért rossz a topik? Nyomd tele (igaz/kitalált) tapasztalataiddal és a legjobb lesz; pörögni fog?

 

Azom mit értesz, hogy fólia? Alufóliába becsomagolod vagy kibéleled? Nem zizeg?

symy Creative Commons License 2005.10.12 0 0 1
 az alufolia jó,ha a partnernek ezüstere van....    folpack édes! okos doktorok így ajánlják...  de keretre feszített óvszer is jó.... van aki a natúrra esküszik...  mit keresel egy ilyen "rossz" topikban?   űzöd az örömködés ezen formáját?
Előzmény: Mindörökké Csók Zenekar (0)
Mindörökké Csók Zenekar Creative Commons License 2005.10.12 0 0 0
aluf0liával?
Előzmény: symy (-)
symy Creative Commons License 2005.10.12 0 0 topiknyitó
... nemrég találkoztam azzal a lánnyal,(20 évvel ezelőtt)aki megtanított erogén zónaként használni-élvezni a fenekemet... hálás lehetek neki...  azután mindíg "rávettem" a következő hölgyeket,hogy szájjal-kézzel gyönyörködtessenek... persze magam is "dolgoztam " az összes réseken...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!