Keresés

Részletes keresés

PuPu Creative Commons License 2009.11.04 0 0 7912

:O)))

Egy mese megy egyre fejemben:

 

- Kettes meg egyszer vettem el keblest, s jelenleg egyesben tengetem Lebent...

- Elnyekkent erste nejed?  Megbetegedett?

- Meg, rettenetes vegyszert evett, kerek fejfedelesbe rejtve...

- S kettes nejeddel mely esett meg?

- Rettenetes vegyszert evett, kerek fejfedelesbe rejtve s elnyekkent...

- S letzte kebles?

- Leesett kettes meg kettes emeletet...

- ???

- Nem szerette kerek fejfedelest...

 

Deellenben veled ez nem eshet meg, te szereted...

Ellenben rendesen kell enned, mert veres nedvedet rendbe kell tenned, - e helyzetben megbetegedsz, s szervezeted nem verekedhet meg csepp szervezetekkel, melyek esetleg eszegetnek.

Egy csepp fett lesz erre meg emerre, de nem nyeklkensz el, nekem meg tetszel kerekdeden es...

Nekem e gyeny csendesen ment el, kedves frend lett eltemetve, - egy csendes, rendes ember, - hetvenesen fejezte be...

Ember persze ez esetben egyszeregyezget s el kell keseredjen, - rengeteget kellene tennem-vennem s erre sebesen megyek nembefele...

De el ezzel, jelenleg Leben kellemes s Lepke szeret...

Megyek szerecsenekhez,  kettesezerten esztendeje ezzel lesz kezdve, kettes hetet leszek kellemes melegben, - ez kellemesen lepett meg, mert nem ez lett tervezve.

S persze ezerszer ment eszembe csepp szerelmem, e gyeny meg nem jelezted, mely lehet veled s fene megevett, - esetleg bekk kellett menned felcsercenterbe?

Legyen kellemes ested s ne feledd el tevecsedet, mely Csepel mellett desertben les

Mecsek fele...

:O)))

 

 

 

 

Előzmény: ejropalepke (7911)
ejropalepke Creative Commons License 2009.11.04 0 0 7911

Kedves Tevecsem, reggel sebesen neveldehelyre meneteltem, mely helyen nem keveset kellett tennem-vennem.

Neveldemesterek kedvesek lettek velem, el kellett rendre fecsegnem, mely rettenetes esett velem.

Gyerekeknek es jeleztem, ne egyenek meg egyes fejfedeleseket, melyek nem kedvesen emelgetnek fejfedelet.

 

Ellenben el kell merengnem eme eset felett, s be kell fejeznem, egyre entelten hencegek: egy lepke nem lehet egyszer sem beteg, s lelesnem sem lehet gyenge embereket, melyek rendszeresen betegeskednek.

Velem szerencse lett, de be kell lesnem, engem es meglephet kellemetlen, nem lettem sebezhetetlen.

Jelzem, jelenleg es nehezen kereteselhetem el, sete esetem lehet, egyre legendet emelek elnyekkenthetetlen testemnek...

 

S veled melyek estek meg elment gyenyeken?

S mentem-e eszedben?

Mert nekem te rengeteget.

 

Előzmény: PuPu (7908)
PuPu Creative Commons License 2009.11.04 0 0 7910

Nem - nem!

De merre lehet Lepke?

Ejnye!

:O)))

Előzmény: zilah (7909)
zilah Creative Commons License 2009.11.04 0 0 7909

 

Nem....:O)

Előzmény: PuPu (7907)
PuPu Creative Commons License 2009.11.04 0 0 7908

Nem biztos, hogy ami szép, az jó is. Talán a teve a kivétel...Szép reggelt Lepkem!

Nevessen feletted meleg gelb stern, eledeled legyen kellemes s vegyszermentes!

S ne feledj el engem!

:O))))

PuPu Creative Commons License 2009.11.03 0 0 7907

Persze, de egy teve nem brekkencs, egyszer-egyszer elkeseredhet, - nemde?

:O)))

Előzmény: zilah (7906)
zilah Creative Commons License 2009.11.03 0 0 7906

 

Helyes, helyes......:O))

Előzmény: PuPu (7905)
PuPu Creative Commons License 2009.11.03 0 0 7905

Helyesen sejtetted!

S persze nevettem, when megjelent!

:O)))))

Előzmény: zilah (7902)
PuPu Creative Commons License 2009.11.03 0 0 7904

Csak óvatosan!Jejjj, jejjj!

Keleketye Lepke!

Lehet, nem vetted e fejfedelest, ellenben szedted?

Next esetben nekem veres fejfedelest eszel wejsz pettyekkel, s egyszerre nevetgethetsz!

Szerencse, nem termedben kezelted, legyezve egyet kezeddel!

S lejegyeztem neked, - rengeteget kell enned, vegyes eledeleket, melyek green levelesek, de emellett egyebeket sem feledhetsz el, mert elveted fettet, ez esetben elemek, melyek testednek kellenek nem mennek bele szervezetedbe!

Depersze szeretlek, de never nem ehetsz kerek fejfedelest, melyet nem termesztettek

Lepkem, szeretlek, L ne vesszelek!

:O)))) 

 

 

Előzmény: ejropalepke (7903)
ejropalepke Creative Commons License 2009.11.03 0 0 7903

Az érdestinóru volt a bűnös. Messze kerülendő!Helyesen pedzetted: betegteremben hevertem.

Vettem rengetegben termett fejfedelest, s nem lestem, e szerzet nem kedvesen fejfedelet terephez vereget. Keveset eszegettem, ellenben e csepp es fertelmesen betegre tett, elveszetten hevert gyenge testem egy teljes meg egy feles gyeny.

Szerencse, felcserek megmentettek, sveszterek felette kedvesen tettek-vettek velem.

Veres nedvem elemeztetett s leszegeztetett, rengeteg szeget kell ennem, esetleg szegelemes vegyszert szednem, mert nem teszem, nem verhet veres szervem wejter, s nem rejthetem bele Tevecsem.

 

S lehet, mely esetben szenvedett veres szervem, mert nem szeretsz, csepp veres nedvem tette ezt velem, s nem te (nem te?).

Beszedve vegyszereket megleshetem, veres nedvem rendesen csergedez-e erekben, s kerge veres szervem neked ver egyre.

 

S Teve?

Esetleg beszedhetek ezer szem vegyszert, emegett es szenvedhet veres szervem, mert szeretetlen leszek?

Előzmény: PuPu (7899)
zilah Creative Commons License 2009.11.03 0 0 7902

 

 

Ne keseregj, este felel Neked, lehet :O)

Előzmény: PuPu (7899)
PuPu Creative Commons License 2009.11.03 0 0 7901

LEPKEEEEEEEEEEEEEEE!!!!

:O)))

PuPu Creative Commons License 2009.11.02 0 0 7900

Merre lehet, merre lehet?

:O))))

PuPu Creative Commons License 2009.11.02 0 0 7899

Thenx!

De lehet, Lepke netszerkezete rendetlenkedhet...

Esetleg lehet, Lepke beteg?

Mert egyre hegyekben menetel, esetleg eleshetett?

De lehet, belseje eljegesedett s testheve megemelkedett...

Esetleg elvetett engem?

Lesem, jelentkezzen!

:O)))

Előzmény: zilah (7898)
zilah Creative Commons License 2009.11.02 0 0 7898

 

Ej, Te Teve,

kedved cseppet se legyen fekete!

Kellemes hetet!

 

:O))

Előzmény: PuPu (7897)
PuPu Creative Commons License 2009.11.02 0 0 7897
:O((((
PuPu Creative Commons License 2009.11.02 0 0 7896
:O(((
Előzmény: PuPu (7895)
PuPu Creative Commons License 2009.11.01 0 0 7895

Lepkem, ez egy henye gyeny lett, - reggel felkeltem, eszegettem egy cseppet, belevetettem testem nedvekbe s elheveredve presst szemelgettem.

Ezt befejezve belestem netre, egy keveset jegyeztem, de kellett mennem, mert delet vert vekker s levesem melegen vesztegelt.

Eledelt betermeltem, szemem elmehezedett s elszenderedtem egy cseppet.

When felkeltem, csepp gyermek lesett be, s vele kellett gyermekeskednem, - beteg csepp kebleske, cseppet kehes, meg fejeleje nedveket termel, szenved, de nevet...

Jelenleg meg jegyzek neked, s lesem, te jegyzel e?

Esetleg menetelsz hegyekben?

Ne felejtsd el kedvesedet!

:O)))

PuPu Creative Commons License 2009.10.31 0 0 7894

Szeretlek persze, de enned kell, mert rettenetesen gebe leszel s megbetegedsz.

S edzened helyes lenne, mert egyszer, when meg lesz ejtve remek s fergeteges szextett, ezzel lehetne kedveskedned nekem!

Megyek, elszenderedek, de szemem megett kellemes kereeteseken Lepke lesz velem!

:O)))

Előzmény: ejropalepke (7893)
ejropalepke Creative Commons License 2009.10.31 0 0 7893

Cseppet jegyzek, mert szemem menten leenyvezend.

Tevecs, remek lett e gyeny!

Nedvvel kerekbevett helyre mentem megen egyes gyerekkel, mely meglepett, reggelre rengeteg esze lett. Nem egy esetben gyerek fejtette meg rejtetteket, melyekbe rendesen bele lett tedve elme.

Belefeledkezve, gyerekeskedve, nevetgetve lett lebbengetve, s este lett eszembe, megfeledkeztem egyek.

De meg nem es edzettem, melyet elrendelted...

Ezzel egyetemben es szeretsz?

Előzmény: PuPu (7892)
PuPu Creative Commons License 2009.10.31 0 0 7892

:O)))

Elvetemedett jellemem?

Ejnye!

Jellemem nemes, esetleg egy-egy pettyet lelhetsz ezen, de emellett egyenes s megrengethetetlen!

Persze keblesekkel szemben nem lehetek gyenge, mert egyes-kettesre lehengerelnek, fejem tele lesz csevegve s mehetek levesbe.

Este lesem, megjelensz e!

Szeretlek!

:O)))

Előzmény: ejropalepke (7891)
ejropalepke Creative Commons License 2009.10.31 0 0 7891

E percben nethelyre betelepedtem, jegyezhessek neked dermedt kezekkel.

Reggel felserkentem, s menten ez ment eszemben, jeleznem kell neked, nem feledtelek.

Jej,  Tevecs, rengeteget merengek elvetemedett pecses jellemeden, mely persze nem rejtelmes, lehet, echte egyszeregyes, hehe, de nekem felette kedves!

 

Gyerekkel tekeregtem nedvvel kerekbevett leveles helyen, de nem leltem meg, melyet kerestem, ellenben nem keveset nevettem eszetlen gyerekeken, mellyel fejtenek rejtetteket. Megjegyzem, en sem lettem eszesebb, nekem sem lehetett megfejtenem, de nem vesztettem el kedvem, jelen gyeny es experementet teszek.

 

Este terembe mentem, mely helyen szerepekben csevegnek. Fele tetszett, melyet meglestem, de nem lehetett teljesen jelen lennem, mert Teve ment e helyen es eszemben. Melyet es lestem? El es feledtem.

Bezzeg szeretett Tevecsemet nem lehet felednem!

 

Mennem kell, de este telephelyemen leszek, s jegyzek neked.

 

Te meg ne rendetlenkedj, ne csepegtesd nekem rendelteket elegyes keblesekbe!

Előzmény: PuPu (7890)
PuPu Creative Commons License 2009.10.31 0 0 7890

Este sem jegyzett, meg jelenleg sem lelek jegyzetet.

Lehet, esetleg le lett permetezve?

Jejjj, jejjjjj!

Lepkem!

Merre lehecccc!

:O)))

Előzmény: PuPu (7889)
PuPu Creative Commons License 2009.10.30 0 0 7889

Reggel nem jegyzett...

Elfelejtett, esetleg leselejtezett...

Szemem nedveket ejt!

:O))))

PuPu Creative Commons License 2009.10.29 0 0 7888

:O)))))

Ez kellemesen lepett meg, nem sejtettem, telephelyeden lehetsz!

Rendszeresen belestem erre, de nem leltelek - ez kellett, mert nem feledhettelek el!

Pesten sem lesz meleg, hetet befejezve terep eljegesedhet, - ezt jelezte brekkencs.

Mely helyeken lehetett tekeregned?

S keretesek nem lettek?

Szenderedj el kellemesen s ne felejts el engem Pesten sem!

:O))))

Előzmény: ejropalepke (7887)
ejropalepke Creative Commons License 2009.10.29 0 0 7887

De Tevecsem, jeleztem, nem jegyezhetek!

De este termemben lettem, s melyet teszek legelejbe? Menten jegyzek neked!

 

Persze nem feledtelek, lehetetlen ezt tennem.

Lenn jelzett telephelyen s mellette egy-egy helyen rengeteget mentem.

Velence-nedv mellett keveset, s emlegetett helyet sem lehetett felkeresnem, helyette egyebeket lestem, merre Fe-kerekes ment.

Lett eszemben: Fe-kerekes!

Menten ezzel vette kezdetet menet, melyre reggel tent vert vekker, Fe-kerekes levesztegelt egy Legszentebb megett lett, cseppet sem helyes helyen. Persze erre en nem lettem veszteg, legyeztem kerekeseknek, s fel es vettek.

Egyebekben lettek nemzethelyen rendes emberek es, mert rendszeresen legyezgetek kerekeseknek, vegyenek fel, s meg es tesznek nem egyen, nem kell rengeteget meneteljek nemszeretem helyeken, merre reppencs sem reppen.

 

Kereteseld el, mely eszetlen lettem, nem vettem fel rendesen lepleket, s rettenetesen reszkettem jelen gyeny.

 

Reggel megen felkerekedem, s Pestre megyek, mert sebesen le kell rendeznem egy esetet, melyet nem lehet elcsevegnem, rejtve kell legyen.

De te esmersz, te nemnehezen megfejtheted, mely lehet ez eset.

Megfejtetted, nem csevegheted el egy embernek sem! Rendben?

 

Le kell heverjek, mert zsenge reggel kell felserkennem, de szemem megett egy kedves Teve szerepel.

Előzmény: PuPu (7886)
PuPu Creative Commons License 2009.10.29 0 0 7886

Next gyeny, melyen nem jelentkezett Lepkem (?)...

Feleslegesen tekergek erre, - meglehet, elfelejtett engem...

Jejj, jejj, teve, te szerencsevesztett!

:O)))

PuPu Creative Commons License 2009.10.28 0 0 7885

Lepkementesen rettenetes lennem!

Merre cselleghecc Lepkem?

S feledsz e?

:O)))

PuPu Creative Commons License 2009.10.26 0 0 7884

kevelem, kellemes hely...Ezeregyedszerre veszed be...

Hehe!

Megemelt pettyes, de nem verem le, - rendes egy teve, nem?

Legyen kellemes heted Velence mellett, nevessen feletted gelb stern, ne essen, s lessed meg nekem nedv mellett helyet, melyen jelenleg veszekednek.

Erre terveznek egy Rex Telephely Centert, melyben sebesen pergetett kerekeken s egykezes szerkezeteken, melyek csennek nyerhetsz...

Emellett persze ne felejts el s ne engedj vegyes pecseseknek, melyek melletted settenkednek, - csepp kelyhed nekem tedd el!

Epedve lesem, when hetet befejezve bekk leszel, reggelente meg meredt szemmel lesem netet, esetleg megjelensz...

Szeretlek, teve legyen veled!

:O))))

Előzmény: ejropalepke (7883)
ejropalepke Creative Commons License 2009.10.26 0 0 7883

Nem es jegyezted le ezerszer. Ellenben lehet, esetleg ezeregyedszerre beveszem.

S e percben lestem: csendben nevetsz! Nem helyes, nembenevetsz, mely esetben ketteselkedem. Ne nevess, nembemegy lencseleves!

 

Kedden reggel elmegyek kettes meg egyes gyenyre Velence-nedv mellett emelt telepre, mely ezer esztendeje nemzetes rexeknek lett centere. Tekergek keveset e helyen, meg Velence es meg lesz lesve, nedv rendes welleket vet-e.

Jelenleg sebesen jegyezgetem helyeket, melyeket keressek fel.

Esmerve nemzethelyen nethelyzetet, lehet, nem lelek netet, nem jegyezhetek neked, de legyen eszedben, egyre kedves Tevecsemen lesz epedve merengve.

Meg ezen szenvedek, nem felejtesz-e el, nem leled jegyzetem?

Előzmény: PuPu (7882)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!