Keresés

Részletes keresés

Isthy1 Creative Commons License 5 napja -1 0 35348

Persze hogy kell a régi állóképesség és nagy eséllyel meg is lesz, ezt már pedzegették Sós és Virth is.

Az ob-n pedig láthatóan egyik 200-as számát sem vette komolyan, így nem tudjuk valójában hol tart ebben. 

Előzmény: Patreides (35339)
Isthy1 Creative Commons License 5 napja -1 0 35347

Érdekes, mert Virth arról beszél, hogy már nagyon várták vissza és az edzőtáborban jó hangulat volt és örültek hogy visszatért közéjük.

A zsenik mások, úgy is kellene kezelni őket, de láthatóan sokaknak nem megy.

A gyerekeknek adott aláírásokról és a velük történő közös fényképezésről tegnap a "Vegyesúszás" adásban is szó volt a riporter részéről. De ugye ilyenek nem illenek a média koncepcióba, így azokat úgy kezelik mintha nem is lennének.

A középső ujj dolog is szóba került és azt mondták, hogy elvileg nem is a médiásoknak szólt, de több verzió is van róla.

Előzmény: 300C (35337)
Isthy1 Creative Commons License 5 napja -1 0 35346

Biztosan találnánk, de egyelőre jó ez :)

Előzmény: 300C (35332)
300C Creative Commons License 5 napja 0 0 35345

Én is néztem kiskoromban Lew Alsindor (Kareem Abdul-Jabbar) meccseket, amikor kosaraztam, aztán egyetem alatt Colin McRae, vagy Walter Röhrl videókat, de ettől még nem vezettem jobban, csak picit máshogy. 

Hülyeség az egész. Ha nincs egy mentorod bután halsz meg. 

És nem leszel jobb (gyors, de max. energiatakarékos) gyorsúszó.

 

Egyébként szerintem indulni fog gyorson Párizsban.

Előzmény: TerryO (35343)
300C Creative Commons License 5 napja 0 0 35344

Sztem titoktartási szerződést kötöttek. Ez nyilván nem ő és pláne nem Balázs. 

Előzmény: TerryO (35343)
TerryO Creative Commons License 5 napja -1 0 35343

Tudjuk, hogy Milák zseni, de ennyire és így is?

 

Ugye pillén az alapvető tanulhatatlan veleszületett mozgásán kívül azért a rajt, delfiznés és fordulókat csak megtanulna. És ezt sem a hazai edzőzseniktől, akik mindig mondják, hogy ez nem megy és majd gyakorolják, de valahogy csak nem jön össze.

.ott ezt 2016 és 2021 között nagyon összerakta, vagy összerakta Selmecivel? Biz sokkal valószínűbb, hogy elemezte Phelpset például.

 

Gyorsan kihagyott mégis alázott?! Lábtempó nélkül 100-on, 200-on meg elit utolsó 50 méterrel. Itt Virth és Milák állóképességi hiányai. Tény, az 1:22-es 150 méter elég laza tempó, de ilyen utolsó 50 csak jó kondi mellett lehet meg.

 

Virth vagy terel, esetleg direkt altat ő is, vagy kegyetlenül vakon van. És én Vágó úrnál 20 évvel ezelőtt a Legyen ön is milliomosban a C-t jelöltem volna meg válasznak.

 

Kétlem, hogy minden Ob, Eb, vb, olimpiai és Mare Nostrum meg Settecolli versenyének gyorsúszását maga nézte volna át, és Zala Györggyel ezen változtattak volna a kondizás szüneteiben.

 

Ezzel ellent mondok magamnak is, mivel pillén tényleg ő maga elemezte a nagy elődjeit, de a gyorson sokkal nagyobb a javulás annál, minthogy ennyi elég legyen.

Előzmény: Isthy1 (35327)
300C Creative Commons License 5 napja 0 0 35342

Értelek, de meglátjuk

Alázás lesz, mint mindig.

Előzmény: Patreides (35339)
300C Creative Commons License 5 napja 0 0 35341

2 másodpercre van a legközelebbi. Leon. 

Sima lesz.

Előzmény: Patreides (35338)
300C Creative Commons License 5 napja 0 0 35340

A Szöllősi cikk (CGA), meg nagyon különleges.

 

"Az én némileg megosztó véleményem az, hogy amikor ezeket az összegeket folyósítjuk, nem ártana minimális, de kötelező társadalmi szerepvállaláshoz is kötni a kifizetést."

 

Persze, lehetne. De akkor, ha a másik oldal herótozik akkor mennyit kell majd a perselybe dobálni?

Nem teljesen értem a lányokat és fiúkat. Katinkával sem ment ez, miért gondolják, hogy Kristóffal menni fog.

 

Veszett fejsze nyelestől.

 

Ma, később szétszedem ezt a cikket szavanként. Ha már ránk hivatkozik a tornából felmentettek közül az egyik senki, akkor olvasson tovább. Itt az úszást szerető és viszonylagosan hozzáértő emberek vannak.

 

Ott? 

Az e-mail címem publikus, szívesen válaszolok majd. Nyilván tudja mindenki, hogy nem lesz mire, kinek. Kovács és CGA nem ennek a híve, mint látjuk.

Ezzel együtt, ha már olvas, olvasnak, miért nem regisztrálnak ide? Szabad a pálya. Én nagyon szívesen látnám Őket itt a MUSZ vezetőségével együtt is.

Basszus nagy ő...

Patreides Creative Commons License 5 napja 0 0 35339

Plusz ott majd háromszor kell leúszni a távot két nap alatt... ahhoz is kellene a régi állóképesség.

Előzmény: Patreides (35338)
Patreides Creative Commons License 5 napja 0 0 35338

"A 200 pillét simán megnyeri, a 100 érdekes lesz, de"...

 

.

Szerintem a 200-on is megjelent az elmúlt években komoly rivális (komoly azért - különben nyilván sima lenne -, mert a 200-on állóképesség is kell, amit Miláknak az elkövetkező három hónapban kellene még megszereznie a kihagyás után), plusz ott van a meglepetés-faktor, ez gyakran előjön az olimpián, legalább egy-két számnál... Mint amilyen például a Cseh Laciék ezüstös hármas holtversenyénél a szingapuri Joseph Schooling volt.

Sima liba, sima liba... hát legyen úgy.

Előzmény: 300C (35337)
300C Creative Commons License 5 napja 0 0 35337

Milákot a többi (nem Honvédos) is nagyrészt utálja de ez legyen az ő dolguk.

Kíváncsian és nagy örömmel adnám tovább azokat a gyerekekkel készült fényképeket pl.

Ezzel együtt a zsenik finoman fogalmazva is bolondok.

A középső ujját még nem is láttuk.

A 200 pillét simán megnyeri, a 100 érdekes lesz, de most úgy gondolom abban (utóbbiban) van benne jobb idő. 49.3-4 VCS.

 

Előzmény: Patreides (35331)
300C Creative Commons License 5 napja 0 0 35336

Még nem tudjuk.

Előzmény: ducikenyér (35328)
300C Creative Commons License 5 napja 0 0 35335

Persze...

Nézte a netflixet.

Előzmény: Isthy1 (35327)
300C Creative Commons License 5 napja 0 0 35334

A zsenik különcök.

Előzmény: Patreides (35324)
300C Creative Commons License 5 napja 0 0 35333

Megnézem mindjárt :)

 

Előzmény: TerryO (35322)
300C Creative Commons License 5 napja 0 0 35332

Sztem lenne olyan server, amin lenne egy kis helyünk :)

Előzmény: Isthy1 (35319)
Patreides Creative Commons License 5 napja -1 0 35331

A makrovilágban a kauzalitás eléggé általános törvényszerűségnek tekinthető, ugyanez a kvantumvilágban már nem annyira egyértelmű.

Milák inkább az előbbi kategóriába tartozik, bár a viselkedésére egyesek szerint talán vonatkoztatható lehet Heisenberg határozatlansági relációja, miszerint egy elemi részecske helye és impulzusa egyszerre nem határozható meg pontosan, Milák esetében az utóbbi hónapokban különösen a helyére vonatkozóan állt fenn a meghatározhatatlanság.

Remélhetőleg az olimpia idején meghatározható helyen, valahol a dobogó minél magasabb fokán lesz megtalálható, és az impulzusa nem a feltartott középső ujjában fog kifejeződni.

Előzmény: Swimmerjan (35330)
Swimmerjan Creative Commons License 5 napja 0 0 35330

Az ugye megvan hogy Milák nem ok nélkül teszi amit tesz/tett?

Előzmény: Patreides (35324)
TerryO Creative Commons License 5 napja 0 0 35329

Sajnos a magyar edzők merjünk kicsik lenni, és abnormális ragaszkodása a Széchy-féle szadista számokhoz még egy ilyen fiatal leányzó rendes felfutását is akadályozza. Az 1500 méter a nőknél 2 éven kívül senkinek nem ment itthon. 2015-2016 Kapás Bogi. Bogi O.CS.-ja kb egy olimpiai ötödik helyet ér.

 

Plusz a klasszikus urambátyám rendszer, védett úszók tucattja kb. És még így is 2 távon egy mezei Eb-n, ahol pl. ha jól rémlik Hollandok megint nem lesznek? Vagy csak összekeverem már a múlt decemberivel nem is lesznek?!

 

A komikus 4:07,90 nemtom hogy nem lett meg itthon Ajnán kívül még 3 úszónak. És egyikük sem indul, indulhat ezért az Eb-n.

Előzmény: Isthy1 (35298)
ducikenyér Creative Commons License 5 napja 0 0 35328

Nem értek az úszáshoz, csak az olimpián szoktam nézni az esélyes magyar versenyzőket. Milák feladta a 100m és a 200m gyorsúszást?

Isthy1 Creative Commons License 5 napja -1 0 35327

https://m4sport.hu/uszas/cikk/2024/04/18/virth-balazs-az-ero-es-a-gyorsasag-megvan-milak-kristofnal-az-allokepesseget-kell-potolni

 

Ezek szerint Milák eléggé különleges, mert magától tudta megváltoztatni a gyorsúszó stílusát.

Isthy1 Creative Commons License 5 napja 0 0 35326

https://www.swimmingworldmagazine.com/news/canadian-star-summer-mcintosh-joins-unfiltered-waters-podcast-for-wide-ranging-discussion//

 

Bő 50 perces beszélgetés, a beszélgető társak sem akárkik.

(még nem láttam, de majd megnézem)

Isthy1 Creative Commons License 5 napja 0 0 35325
Patreides Creative Commons License 5 napja 0 0 35324

Nos, szerintem pedig egy olimpiai bajnok, világcsúcstartó sportoló is lehet időnként nagy s***fej... Még rosszabb, ha ez tendenciává válik nála.

De mindegy is, ha ő ezt a képet akarja magáról kialakítani, szíve joga, persze azzal számolnia kell, hogy nem fogja mindenki szeretni, és lesznek, akiktől azt kapja vissza, amit ilyen módon ő ad másoknak.

A népszerűség remek dolog lehet, de a tömeg akkor is az "ezerarcú szörny", ezt jó észben tartani.

Előzmény: TerryO (35316)
TerryO Creative Commons License 5 napja 0 0 35323

Most csak egyéni csúcsokat néztem :D.

Előzmény: Isthy1 (35320)
TerryO Creative Commons License 5 napja 0 0 35322

Végül volt a döntőkről, ugyanott, mint tegnap.

 

Még nem néztem bele, így nemtom, hogy melyik úszás mikor volt pontosan.

Előzmény: Isthy1 (35306)
Isthy1 Creative Commons License 6 napja 0 0 35321

A mell résztávja (1:16.17) csak picivel volt lassabb Katka riói idejénél (1:16.11).

Előzmény: TerryO (35318)
Isthy1 Creative Commons License 6 napja 0 0 35320

All time 4. idő, mert Summer 2x úszott ennél jobbat, Katka meg 1x.

Gyorson is jó valóban, meg mellen is annyira, hogy egyes ausztrálok a vegyes váltóban már a mell résztávon látják, Mollienak adva a hátat.

Előzmény: TerryO (35317)
Isthy1 Creative Commons License 6 napja -1 0 35319

Hasonló cipőben járok, ezért már nem is véleményezem ezeknek a megnyilvánulásait. Egyelőre még szeretnék maradni a fórumban.

Előzmény: TerryO (35316)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!