Keresés

Részletes keresés

Hülyesamu Creative Commons License 2008.02.07 0 0 941
LHDK Creative Commons License 2007.11.12 0 0 940

Hogy egyeseknek mennyi kreatív energiájuk van...

http://www.youtube.com/watch?v=4QJK3sOyUjg

Figyeljétek a szöveget is, nagyon eltalálta!

kiskockas Creative Commons License 2007.11.10 0 0 939
Hát, nem indult túl népes mezőnyben, de nekem is a kedvencem volt.:-(
Előzmény: havcs (936)
V.Gy. Creative Commons License 2007.11.09 0 0 938
Írj nekem egy emilt!
Előzmény: kelan (937)
kelan Creative Commons License 2007.11.09 0 0 937
Sziasztok!

Össze szeretném gyűjteni az összes volt budapesti SkyEurope járat járatszámát, mint pl. HSK4AL: EHAM-LHBP

Van valakinek ilyen listája? Köszi!
havcs Creative Commons License 2007.11.09 0 0 936

Nos kiskockas, ez a kép engem elszomorít, eLKáMiki volt a legszebb magyar lajstromban lévő wingletes 737-es...  :-(

 

Üdv

Havcs

VAG Creative Commons License 2007.11.07 0 0 935
Azóta is földön van a gép (bár közben átrepülték Bécsbe).
Előzmény: goldeneagle (873)
VAG Creative Commons License 2007.11.07 0 0 934
kiskockas Creative Commons License 2007.11.07 0 0 933
http://www.airliners.net/open.file/1288236/L/
fto361 Creative Commons License 2007.11.06 0 0 932
Igen, charter volt, és biztosan sky-os.::)
Előzmény: gambl-R (923)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.04 0 0 931
A személyes sérettségre ráhibáztál, van belőle bőven. Hogy mi meg mikor meg hogyan, az végül is lényegtelen, nem is ide tartozik.

Amúgy korrekt amit írsz.
Előzmény: kiskockas (930)
kiskockas Creative Commons License 2007.11.04 0 0 930
Ha olyan pontosan tudod, hogy ezt el kéne tudni fogadni, akkor miért nem teszed?
Ki kell, hogy ábrándítsalak, ez egyáltalán nem repteres, és még csak nem is magyar sajátosság. Az élet összes többi területén is megvan, és nem csak itthon.
Természetesen lehet saját véleményed, és még azt sem mondom, hogy nem értek egyet vele. Ezen vélemény hangoztatásának helyével, és idejével viszont egyáltalán nem értek egyet. Kár, most azon vitatkozni, hogy a GE meddig marad. Egyrészt a Menzies Európában talán az egyik legtöbb bizakodásra okot adó név, még akkor is, ha természetesen semmire nem garancia, és más nagy nevekkel is estünk már pofára Ferihegyen, másrészt pedig a hajózóknál már most is jóval tovább maradt, ugyanis nekik már menniük kellett, és ez azért elég lényeges különbség.
A hozzászólásaidból süt a személyeskedés, a személyes sértettség, és kárörvendés, ami adott helyzetben, ....hát, hogy is mondjam....na mindegy....Te tudod.

Máskülönben: Igen ünnepeltem. Voltál Te már temetésen? Képzeld, az is egy ünnep. Oda sem fikázni jár az ember. Legalábbis a többség nem....
Előzmény: Törölt nick (919)
gambl-R Creative Commons License 2007.11.04 0 0 929
Közben rájöttem, hogy linkként írtam a képaláírást... Bocs !
Előzmény: gambl-R (928)
gambl-R Creative Commons License 2007.11.04 0 0 928

Nem akart ez link lenni, egyszerűen így sikerült. Hogy miért, ne kérdezd, fogalmam sincs ! Most ismerkedem a képfeltöltés tudományával, és bizony még nem tökéletes a dolog...

Előzmény: Törölt nick (926)
gambl-R Creative Commons License 2007.11.04 0 0 927

Arra, hogy esetleg az olvtárs összekeverte a wizz-t, a sky-jal ! :)

Előzmény: Törölt nick (925)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.04 0 0 926
Ezt a linket azért majd javítsd ki, ha link akart lenni.
Előzmény: gambl-R (924)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.04 0 0 925
Mi másra gondoltál?
Előzmény: gambl-R (923)
gambl-R Creative Commons License 2007.11.04 0 0 924
gambl-R Creative Commons License 2007.11.03 0 0 923
Ez milyen járat volt ? Charter ?
Előzmény: fto361 (920)
gambl-R Creative Commons License 2007.11.03 0 0 922
Volt ! Hogy mi lett velük, azt nem tudom.
Előzmény: zizikém (921)
zizikém Creative Commons License 2007.11.03 0 0 921
A Sky-nak volt saját ground handling-je? Ha igen, mi lett az alkalmazottakkal?
fto361 Creative Commons License 2007.11.03 0 0 920

Én is utaztam nemrég a skyeurope-pal. Szeptember közepén mentem Rodoszra,

lényegében elég jó volt az utazás, pilóták kommunikáltak az utasokkal, légiutaskísérők barátságosak voltak. Egyetlen egy dolog volt ami úgymond "rossz szájízt" hagyott bennem az az volt, hogy a visszafele úton nekünk a jegyünk az első sorokba szólt de ennek ellenére a legutolsó, szó szerint a legutolsó sorba (a toalett-tel szemben levő ülésekre) ültettek minket. Na most én odamegyek az egyik stewardess-hez és mondom neki,hogy legyenszíves és csináljon valamit. Erre ő azt mondta nekem, hogy: itt senkinek nincs foglalt helye. /Majdnem, hogy mi kérjünk tőle elnézést, hogy a helyünkre szeretnénk ülni vagy, hogy örüljünk, hogy felszálhatunk egyáltalán a repülőre ahol ők szolgálnak fel/ Na most én ezzel nem értek egyet, mert akkor ha így lenne  miért van a repülőjegyre feltüntetve a sor és az ülés? Akkor lehetne olyan a repülőjegy, mint a buszjegy, hogy az ember bárhova ülhet. Erről vitatkoztam velük egész utazás alatt. (Egy pár légiutaskísérő miatt nem ítélem meg az egész légítársaságot.) Aki ehhez a történethez tud hozzáfűzni valamit vagy véleménye van az kérem legyenszíves és írja le, kíváncsi lennék rá.

 

Egyébként tényleg jók a skyeurope-s videók és kár, hogy kivonul ez légítársaság Magyarországról.

 

...Egy utas a sok közül:)

Törölt nick Creative Commons License 2007.11.03 0 0 919
1., Attól, hogy Te leírtál valamit, amit természetesen mindenki tiszteletben tart és tartott, attól még nekem személy szerint lehet más a véleményem.
2., Lehet, hogy a ground maradt - egy ideig. Sajnos a mai körülmények között továbbra is tartom magam ahhoz, amit korábban leírtam: a földi személyzetet semmibe nem veszik ma Magyarországon, csak ha a már említett olyan emberekről van szó, akik az effektív operationnel kapcsolatban nem sokat tettek. Akadt ilyen bőven a Skynál is (fotón van aki megtekinthető), akad a mai napig ilyen a Groundnál is. Ez amolyan repteres sajátosság, nincs ebben semmi.

Csak ezt el kell tudni fogadni amúgy.

Máskülönben: Te ünnepelsz? Mert ünneprontásról beszéltél...
Előzmény: kiskockas (908)
krisz25 Creative Commons License 2007.11.03 0 0 918

mindenekfelett a légiutaskísérőkből.

 

OFF Ne torodje' vele vazze, a zAsszony elviszi a palmat! :)) ;)

 

ON

Előzmény: Törölt nick (907)
grease33 Creative Commons License 2007.11.03 0 0 917

Köszi! Majd átadom a többieknek is ,de nem köszönetet vártunk,mert ez volt a dolgunk.

Minden jot nektek itt a fórumon.Én mindent elmondtam /szinte/ amit akartam.

Bye Bye Skyeurope/fórum/

Előzmény: grease33 (915)
csufi.rulez Creative Commons License 2007.11.03 0 0 916
(Mindenki nevében is:) Köszönjük szépen lelkiismeretes munkátokat!
Előzmény: grease33 (915)
grease33 Creative Commons License 2007.11.03 0 0 915

OK csufi.rulez

Csak tudod ,nem kellemes az mikor a melóst mindenből kihagyjak:bulik amiket ugy szerveztek hogy nekünk a kutya se szólt ....stb 

és most itt van ez is , hogy bezárt a cég .És tessék mi megint kimaradtunk...! Tényleg jó volt és jól megvoltunk az égiekkel is!

Csak azokról sem emlékeznek akik anno az alapkő létételnél már itt voltak!!

Bocs ha megbántottalak,de sokan sokmindent tettek ezért a cégért a földiek közül is, nem is tudod elképzelni mennyit! Mikor 100kg -os fékagyat emelgettük mefelelő emelő nélkül ,hogy mehessen a gép./sokak dereka bánta/Arról nem is beszélve,hogy

szinte mindent nekünk kellett megoldani,mert szartak az eszközökre....,simán mondhattunk volna nemet is,de nekünk is érdekünk volt hogy menjen a gép...stb...stb   Remélem megérted.  :-(

 

 

Előzmény: csufi.rulez (914)
csufi.rulez Creative Commons License 2007.11.03 0 0 914

Hogy forgathatod ilyen módon ki a szavaimat? Hogyan lehet ekkorát csúsztatni? Nagyon igazságtalan vagy és felületesen ítélsz meg oyanokat, akit egyáltalán nem is ismersz.

Sajnálom, hogy pusztán érzelemből "vitatkozol", ez nagy kár. Ha végigolvasnád a hozzászólásaimat, egyértelműen láthatnád, hogy minden (repülésben) dolgozó munkáját nagyon nagyra értékelem.

Rendben, csak panaszkodj és vagdalkozz az esemény után, csak másokat ne sarazz be!!! Peace.

Előzmény: grease33 (912)
csufi.rulez Creative Commons License 2007.11.03 0 0 913

Persze ,ha Te (azaz Kiskockás) úgyérzed hogy csak személyzetből állt ez a cég..

 

A hozzászólásaiból nem ez tűnik ki, éppen ellenkezőleg.

Előzmény: grease33 (911)
grease33 Creative Commons License 2007.11.03 0 0 912

csufi.rulez neked csak annyit,hogy nem a középpontba vágyódik az ember!!!

Ugy látszik te is az a fajta ember vagy akinek a melós semmit nem ér.

Biztos neked is csak alád raknak mindent,és hogy miből van azt magasról let..od.

Előzmény: csufi.rulez (910)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!