Keresés

Részletes keresés

JÓZSEF5010 Creative Commons License 2019.03.02 0 0 670

Így van ahogy írod a mobil telefonon elvégezheted,de aki inkább ragaszkodik a papírhoz az sajnos fizet.

 

Előzmény: cassano71 (667)
cassano71 Creative Commons License 2019.03.02 0 0 669

Hát, én akkor már nem tudok okos lenni. Ezek szerint van aki be tud csekkolni csak úgy helyfoglalás nélkül korábban is és van aki nem:-)

Én utóbbi időben már csak 48 órával előtte tudok. 

Igen, az utasfelvétel az a check in.

Beszállókártyát mobilra nem pdf-ben adja hanem nemtommibe, de ha megcsináltad akkor elérhető utána az alkalmazásból bármikor.

Előzmény: kuff (668)
kuff Creative Commons License 2019.03.02 0 0 668

Ezekszerint a mobilapp egyből pdf-et ad..:) Nekem is van egy foglalásom jövőhétre, fix ülés nélkül,de wizzair.com-ra belogolva rögtön felánlja,hogy

 

"Van lehetőség UTASFELVÉTELRE Kérjük, végezze el az utasfelvételt, mert csak így kaphatja meg a beszállókártyákat."


Ez most maga a becheckolás lenne? miért nem csak 48 órával előbb engedi?

 

 

Előzmény: cassano71 (667)
cassano71 Creative Commons License 2019.03.02 0 0 667

Nem trükk hanem pár hónapja létező új szabály ez ( mondjuk így ) a Wizzairnél. Arra akarnak rávenni vele, hogy vegyél ülőhelyet mindenképpen, de kikerülhető könnyen, legalábbis BCN esetében, mert csinálsz mobilon chekin-t ott Barcelonában 48 órával indulás előtt, 1 perc az egész kb. és így mobil beszállókártyád lesz.

Azért a Barcelona topikba majd írj ha megjöttél, hogy milyen volt, meg ilyesmi:-)

Előzmény: JÓZSEF5010 (666)
JÓZSEF5010 Creative Commons License 2019.03.02 -1 0 666

  Újabb WIZZAIR trükk !!!!!    

Megpróbáltam becsekkolni a Barcelona-Debrecen visszautamra is ,de csak 48 órával a járat indulása előbb lehetséges.  Ha veszel ülőhelyet, akkor lehetséges és a beszálló kártyákat a vissza útra is ki tudod nyomtatni.  Most indulunk március 04-én Debrecenből. az előző évben még nem így volt,akkor a Madrid-i járatra egyszerre be tudtam csekkolni. Úgy gondolom, ha még itthon rendezni akarja az utas a becsekkolásokat , és a kinyomtatásokat ,akkor a vissza útra érdemes ülőhelyet vásárolni,mert nekem úgy tűnt hogy most 48 órával a kiindulás előtt a vissza útra drágábban vettem az ülőhelyeket  (kb 1000ft-al) mintha a foglaláskor vásároltam volna.

Morti08 Creative Commons License 2019.02.27 0 0 665

Közjegyzőnél fizetési meghagyással behajthatod az összes járulékos költséggel, késedelmi kamattal együtt. Előtte megereszthetsz egy fenyegető hangú e-mailt, ezzel a tartalommal, várhatsz 3 napot, aztán irány a közjegyző.

Előzmény: BBernadett0719 (663)
kuff Creative Commons License 2019.02.27 0 0 664

Várni kell türelemmel..Nekem egy tavaly feb végi jogos panaszom (pénzem) rengeteg kedves, később emelt hangú levelem után valamikor nyár közepén kaptam vissza..

 

Más..A Basic csomagba 40 × 30 × 20 cm kézipoggyász van leírva..ez lényegében egy hátitáska. Ebbe nem szoktak belekötni?

Előzmény: BBernadett0719 (663)
BBernadett0719 Creative Commons License 2019.02.20 0 0 663

Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni. Röviden vázolnám a kialakult helyzetet: megvettük a repjegyet, de pár hónap múlva járatmódosítás történt (amiről egyébként nem küldtek e-mailt sem..), ami már nekünk nem felelt meg. A felajánlott opciók közül a 100%-os pénz visszafizetést választottuk, azonban az összeg január vége óta sehol... Ők azt mondják, hogy január 30-án elutalták a pénzt, lejárt a 14 munkanapos határidő, így elküldtem a kért banki adatokat. Járt már így valaki? Hogyan lehetne felgyorsítani az ügyet, mitévő legyek, kihez forduljak? Az e-mailekre nem válaszolnak, telefonon nem tudnak segíteni.

szoker68 Creative Commons License 2019.02.13 0 1 662

Köszönjük, így jártunk el.

Morti08 Creative Commons License 2019.02.13 0 0 661

Foglaljatok lemondhatót. Hamar elfogy.

Előzmény: szoker68 (660)
szoker68 Creative Commons License 2019.02.12 0 0 660

Köszönöm, de addig nem merjük a szállást lefoglalni.

Morti08 Creative Commons License 2019.02.12 0 0 659

Elvileg legjobb utazás előtt 6-8 héttel.

Előzmény: szoker68 (658)
szoker68 Creative Commons License 2019.02.12 0 0 658

Mikor érdemes a repülőjegyet megvenni? Mi Tiranába mennénk augusztusban, de most nagyon drága, 70 000 Ft/fő.

similis Creative Commons License 2019.02.11 0 1 656

Múlt vasárnap mentünk, és tegnap este jöttünk haza, a gurulósakat nézték, és ami kicsit is gyanús volt, a kisebbet is meg a nagyobbat is berakatták a keretbe, de a hátizsákot nem.

Előzmény: gator_80 (654)
Pitta2 Creative Commons License 2019.02.09 -2 2 655

Budapesten keményen nézik is büntetnek. De ez van már évek óta 

Előzmény: gator_80 (654)
gator_80 Creative Commons License 2019.02.09 0 0 654

Szia Csaba és mindenki!

 

Sikerült valakinek valamilyen tapasztalatot szerezni azzal kapcsolatban, hogy mennyire szigorúak a WizzAir-nél a kézipoggyász méretével kapcsolatban?

Ellenőriztetik emberekkel a hátizsákok méreteit és problémáztak-e már azért, mert 10 centivel hosszabb lenne a szélessége vagy a magassága?

 

Üdv

 

 

Előzmény: csaba.szabo (649)
Georgana Creative Commons License 2019.01.30 0 0 653

Sziasztok.2 éven aluli gyerekkel repülünk júniusban a wizzairrel.Voltunk tavaly is,de most nem vagyok biztos a dolgomban.Kisgyerekkel  jár a wizz Priority,ami eddig abban nyilvánult meg,hogy soron kívül beszállhattunk és vihettünk egy kicsi,pelenkázó táskát a gyereknek,mert neki nem jár kézi poggyász.Most viszont ahogy néztem a foglalást,szerepel a nevemnél a Priority,mivel én vagyok a gyerek anyja.Igen ám,de a foglalásban a Priority tartalmaz egy fedélzeti 55x40x23-as fedélzeti poggyászt ingyen.Akkor most lehet plusz egy ilyen táskánk is????vagy csak a kis pelenkázó?köszi,ha tudtok segíteni!

Morti08 Creative Commons License 2019.01.23 0 0 652

Nyilván nem lehet az egész gép prio, egyszerűen azért, mert nem fér fel a fedélzetre minden csomag. Biztosan félreértés, legfeljebb néhány utasnak ajánlják fel ingyen. De téged ne üssön a guta, amiért fizettél, megkapod.

Előzmény: mvera26 (651)
mvera26 Creative Commons License 2019.01.23 -1 0 651

Sziasztok? Hamarosan utazunk , ahová a jegyet még október elején lefoglaltuk, mielőtt módosították volna a csomag feladási lehetőségeket. Akkor vásároltunk 20 kg-os feladott csomagot, prioritit, ülőhelyet. Mindezt azért, hogy minden flottul menjen, véletlenül se kelljen a nagyobb kézi csomagot feladni. Erre az utazási idő közeledte felé ránéztünk a foglalásra és megütött a guta. Mivel küldték, hogy fogadjuk el a módosított szerződést, melyben az állt, hogy mindenki akinek feladott csomagja van, ingyen prioritit kap. Kérdem én mi van azokkal akik pénzért tették mindezt? Milyen káosz lesz a poggyász feladásnál? Direkt azért vettük nehogy a gép fenekébe kerüljön a kézink.  Az egész gép prioriti?  Valaki volt így mostanában? Valahol érdemes reklamálni? Köszi

similis Creative Commons License 2019.01.19 0 0 650

Sziasztok, valaki esetleg nem tudja, hogy kb. mikorra várhatóak az október utáni menetrendek?

csaba.szabo Creative Commons License 2019.01.14 0 0 649

Sziasztok,

 

nekem is poggyásszal kapcsolatos kérdésem lenne.

 

Két fotós hátizsák vásárlását tervezem, melyekkel repülnék is. A gyártó szerint mindkettő "cabin luggage" méretű.

 

Első utam a WizzAir-rel lesz, priority szolgáltatást is kértem (külön a poggyász miatt).

 

A nagyobb hátizsák (külső) méretei 33 x 27 x 50 cm, a kisebb pedig 30 x 19 x 42 cm. Utóbbiba raknám a gépet és tartozékait (ha jól tudom ezt az előttem ülő széke alá lehet tenni), előbbibe pedig minden egyebet.

Mivel sem a nagyobb, se a kisebb méretei nem pont megfelelők (nagyobbnál 27 cm vs. 23 cm a WizzAir-nél és 27 cm vs. 20 cm a Ryanair-nél; kisebbnél 42 cm vs. 40 cm WizzAir-nél és Ryanair-nél is) a mérethatárok betartatásának gyakorlatára, azaz tapasztalati infókra lenne szükségem, hogy tudjam mire készüljek!

 

A 40 cm vs. 42 cm gondolom oké mert nem pakolom szakadásig (ebben lesz a gép + tartozékok) de a nagyobbnál nem is annyira a 4 cm hanem a 7 cm aggaszt kissé. Igaz most nem aktuális a dolog és tudom, hogy minden társaságnál mások a szabályok de érdekelne, hogy ti mit tapasztaltatok? A 4 cm nem olyan sok, belenyomorítható a keretbe de a 7 cm már problémás lehet?

anetkukaca pont hu Creative Commons License 2019.01.10 0 0 648

Ha bele tudod dugni a mérőketrecbe úgy, hogy nem lóg ki, akkor felviheted, ha nem, akkor fizetsz.

Előzmény: Bryant24 (647)
Bryant24 Creative Commons License 2019.01.10 0 0 647

Sziasztok!

 

Meg szeretném kérdezni, hogy mennyire veszik szigorúan a felvihető táska méreteit?

Van egy 44 literes Cabin Zero táskám (más légitársaságok ismerik és meg se nézik), ami 50x36x20 cm-es a honap szerint. Persze ez nem merev falú, tehát ha nincs teljesen megtöltve valószínűleg simán beférne a mérőtartóba.

Azt is bizton ki merem jelenteni, hogy befér az ülések alá, még ha púposra is van pakolva.

 

Szerintetek elveszik a táskát, hogy lerakják a gép gyomrába?

 

Előre is köszönöm a válaszokat!

Bunch Creative Commons License 2019.01.06 0 0 646
Sziasztok!
Foglaltam két jegyet mindkettőnél megadtam a nevet. Akivel mennek lehet nem tud velem eljönni. Foglalasnál viszont hozzadtam a rugalmas utitarsat. 6700ft volt pluszban. Hogyan tudom átírni a nevet, van valakinek tapasztalata? Vagy ezt nem lehet átírni mivel foglalasnál megadtam?
Facsi Creative Commons License 2019.01.05 0 0 645

Ez jó ötlet, köszönöm!

Előzmény: Morti08 (643)
farkas68 Creative Commons License 2019.01.05 0 0 644

Sziasztok!
Egy szombati, 6:15-kor induló járattal repülök majd Ferihegyről. Működik a csövezés a váróban? Előző este érkeznék Miskolcról tömegközlekedéssel, és egy pesti ismerősömet sem szeretném terhelni egy hajnali 3-as keléssel, ha nem muszáj.

Morti08 Creative Commons License 2019.01.05 0 0 643

A pontok határidején nem tudsz változtatni. A megoldás az lehet, ha veszel  repjegyet egy távoli jövőbeni időpontra flex szolgáltatással, ez az időpont nem függ a pontok érvényességétől. Azután a flexes jegyet tetszés szerinti alkalommal változtathatod.

Előzmény: Facsi (642)
Facsi Creative Commons License 2019.01.04 0 0 642

Sziasztok! Wizzair számlán lévő pontok beváltási határidejét meg lehet valahogy hosszabbítani?

koroland79 Creative Commons License 2019.01.02 0 0 640

Nem alaktartó hátizsák, oldaltáska a legpraktikusabb és a legjobban pakolható.

Előzmény: utasssssss (639)
utasssssss Creative Commons License 2019.01.02 0 0 639

Sziasztok,

nekem is kézipoggyászos, hátizsákos kérdésem lenne. Tapasztalatok alapján melyik a legpraktikusabb, legpakolhatóbb poggyász, hátizsák, ami megfelel a 40 × 30 × 20 cm mérethatárnak?

Köszönöm

Zsolt

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!