Keresés

Részletes keresés

Jokeva Creative Commons License 2005.03.07 0 0 9
Nem, épp a minap olvastam róla, h saját kertben szabad elásni állatkát, engedélyezve van... még jó, próbálja valaki megtiltani! Mi mást tehet vele az ember?
Előzmény: neoFelis (8)
neoFelis Creative Commons License 2005.03.06 0 0 8
A mi kertübk is kedvencek temetője lehetne lassan..:-((( De jó ha tudjátok, közterületen elvileg TILOS elásni tetemet, mert hogy a biológiai hulladék, s mint olyan veszélyes. Sőt, valószinűleg ha rákérdeznétek, még a kertben is tiltja az ÁNTSZ... A kisállattemető még a legkorrektebb, de sajna az áraik horribilisek.... Mondjuk, hogy a több ezer panellakó gazda hová teszi az elpusztult kedvencét..?
Előzmény: Jokeva (6)
Cs. András Creative Commons License 2005.03.03 0 0 7
Igen, az a baj, hogy most teljesen fagyott a föld. A gazdi épp a világ másik feléről próbál hazajutni. Ha ezt a megoldást válsztja, kemény munka lesz.
Előzmény: Jokeva (6)
Jokeva Creative Commons License 2005.03.03 0 0 6

Mi is a kertünkben temettük el az állatainkat. Tulképp röhej, h alig 1 éve lakunk családi házban, előtte mi is panelben laktunk, de ez alatt az egy év alatt 2 állatkánk pusztult el. Nem is tudom mit tehettem volna velük, ha nincs kertem... Kukába, zacskóba kidobni - áh, nem bírtam volna.

Az erdőben való elásás jó 5let, de ha épp most aktuális a dolog, akkor szerezzetek be csákányt előtte, nekünk is szomszédról-szomszédra kellett járni érte, mire találtunk 1et. Már azon voltam h hozok bentről egy kiskanalat, és azzal vályom ki a földet :((

Előzmény: naillight (3)
Cs. András Creative Commons License 2005.03.02 0 0 5
Erre eddig nem is gondoltam. Kösz a tippet.
Előzmény: Stokley (4)
Stokley Creative Commons License 2005.03.02 0 0 4
Szerintem ha van a közeletekben erdő, ott temesd el, az én kutyám is ott lett eltemetve. A kisállattemetők nagyon drágák, mi érdeklődtünk, nekünk 50 ezer forintot mondtak.
naillight Creative Commons License 2005.03.02 0 0 3

én a legegyszerűbb megoldást választottam: a kertünket..

na persze mondjuk panelba ez tréfás lenne...

Előzmény: Cs. András (-)
Sima Liba Creative Commons License 2005.03.02 0 0 2
Az állattetemeket az önkormányzatnak kell elvinnie :)))
Tombolda Creative Commons License 2005.03.02 0 0 1
Elégtelen (1)
Előzmény: Cs. András (-)
bindera Creative Commons License 2005.03.02 0 0 0
0
Cs. András Creative Commons License 2005.03.02 0 0 topiknyitó
Arra lennék kíváncsi, ki milyen megoldásokról tud. Valahogy sajnálnám az elhunyt cicát kivinni egy vidéki állattemetőbe, ahova az ember ki sem tud menni hozzá rendszeresen. Legjobb lenne eltemetni egy telken, de nincs olyan ismerősöm, akinek van telke és a telek biztosan az övé is marad jó ideig. Hamvasztás? Nem is tudom...

Szóval kíváncsi vagyok, ki melyik megoldást választotta. A talált címeket telefonszámokat majd beírom ide, hogy más könnyebben rákereshessen.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!