Keresés

Részletes keresés

Steffi21 Creative Commons License 2008.11.20 0 0 53
http://www.behindthelateshow.com/2008/09/nicolas-cage-signs-autographs-outside.html

Steffi21 Creative Commons License 2008.11.18 0 0 52
Steffi21 Creative Commons License 2008.11.18 0 0 51

Ez kéne nagyobb méretben, piros keret nélkül.
Steffi21 Creative Commons License 2008.11.18 0 0 50
Agassi Fan Creative Commons License 2008.11.18 0 0 49
Ez igen, jöhet még!
Előzmény: Steffi21 (48)
Steffi21 Creative Commons License 2008.11.18 0 0 48


A Rolling Stone-os címlap mellet ez a kedvencem.
Steffi21 Creative Commons License 2008.11.18 0 0 47
Lesz a Végállomás Las Vegas is. And the Oscar goes to .. .-DD
Előzmény: Agassi Fan (45)
Steffi21 Creative Commons License 2008.11.18 0 0 46
Hm, megtaláltad az ikonom képét.-))
Előzmény: Agassi Fan (45)
Agassi Fan Creative Commons License 2008.11.18 0 0 45
Valamelyik nap lesz a Szellemlovas az HBO-n!

andyka77 Creative Commons License 2008.11.18 0 0 44
nem vagyok rajongó.... csak miután taliztam vele anno teljesen véletlenül, megkedveltem. aztán mikor megtudtam, hogy itt van, elmentem megnézni:) a hotelnél taliztam vele.
Előzmény: Steffi21 (43)
Steffi21 Creative Commons License 2008.11.18 0 0 43
És mióta vagy a rajongója? Itthon hol sikerült elkapni?
Előzmény: andyka77 (42)
andyka77 Creative Commons License 2008.11.17 0 0 42
hát amit készítettem róla.......... igaz közös kép, de levágtam magam mellőle;) meg van egy másik képem, amit még ezer éve párizsban csináltam róla..........
Előzmény: Steffi21 (41)
Steffi21 Creative Commons License 2008.11.17 0 0 41
Milyen pesti képét?
Előzmény: andyka77 (39)
Steffi21 Creative Commons License 2008.11.17 0 0 40
Az hát, ezért is nyitottam neki topikot. Vagy 15 éve a rajongója vagyok.
Előzmény: andyka77 (38)
andyka77 Creative Commons License 2008.11.16 0 0 39
Hát a pesti képét nem tudtam csatolni:(
andyka77 Creative Commons License 2008.11.16 0 0 38
Nagyon édes ez az ember:)))))))))))))))
Steffi21 Creative Commons License 2008.11.16 0 0 37


Osztrák forgatáson
Steffi21 Creative Commons License 2008.11.15 0 0 36
Steffi21 Creative Commons License 2008.11.15 0 0 35
Steffi21 Creative Commons License 2008.11.14 0 0 34


Ilyen remélem nálunk is lesz. :-)
Steffi21 Creative Commons License 2008.11.14 0 0 33


Október 30. Akkor nálunk volt már??
Steffi21 Creative Commons License 2008.11.13 0 0 32
Steffi21 Creative Commons License 2008.11.13 0 0 31
Forgatási szünetben állítólag egy kis autót dedikál..
Agassi Fan Creative Commons License 2008.11.06 0 0 30
:-))))

Jó lehetett.
Előzmény: Steffi21 (27)
Steffi21 Creative Commons License 2008.11.04 0 0 29


Fiával egy pesti plázában, a játszóházban.
Steffi21 Creative Commons License 2008.11.04 0 0 28
Nicolas Cage boldogan játszott a kicsikkel Budapesten

Óriási meglepetést okozott Nicolas Cage, amikor megjelent családjával az egyik budapesti bevásárlóközpont játszóházában. Egy szemtanú a Blikknek elmondta: a világsztár feleségével, Alice-szal és kisfiukkal, Kellel ment oda.


"Útjukat végig egy testőr kísérte, aki csak a játszóházba engedte be kíséret nélkül a családot. Látszólag nem volt terhes Cage számára, hogy mindenki felismerte. Nagyon készséges volt és mosolygott" - mondta Sz. Ferenc a Blikknek.


Steffi21 Creative Commons License 2008.11.03 0 0 27
Ál-Nicolas Cage verte át a Real Madrid elnökét
| 2008.03.13

Madrid – Bolondját járatták a Real Madrid elnökével! Ramón Calderónt (56) csúnyán átverte Paolo Calabresi (43) olasz színész, aki az Oscar-díjas Nicolas Cage-nek (44) adta ki magát, s az elnöki luxuspáholyból izgulta végig a klub futballcsapatának múlt szerdai Bajnokok Ligája mérkőzését. Amikor kiderült a turpisság, nyolc alkalmazottját bocsátotta el a „királyiak” első embere.

Áll a bál Madridban, amióta kiderült, alaposan kibabráltak Calderónnal. Az olasz színész, Calabresi ugyanis gondolt egy merészet, s telefonon felhívta a presidentét. Cage-ként mutatkozott be neki, és megkérdezte, kaphatna-e jegyet az esti Real–Roma BL-nyolcaddöntő-visszavágóra.

– Eddig csak a moziból ismertem önt, de óriási megtiszteltetés lenne klubunk számára, ha kilátogatna a meccsünkre. Szeretettel várjuk, örülök, hogy találkozhatunk – válaszolta Calderón, aki azért nem lepődött meg a kérésen, mivel néhány hete egy másik hollywoodi akcióhőst, Sylvester Stallonét (61) látta vendégül.

Calabresit a legnagyobb sztároknak kijáró tisztelettel fogadták a Realnál, az elnöki páholyból szurkolhatta végig a 2-1-es vendégsikert hozó összecsapást, majd a madridiak brazil csatárával, Robinhóval (24) fotóztatta magát.

– Először nagyon féltem, hogy kiderül a csalás, s kidobnak a Bernabéu stadionból. Ám legnagyobb meglepetésemre mindenki kedves és barátságos volt velem, úgy éreztem magam, mintha tényleg híres ember lennék – osztotta meg a sztoriját a spanyol újságírókkal Calabresi, aki még ajándékot is kapott Calderontól. – A felejthetetlen este után álnevemmel ellátott Real-mezt adott nekem, és hozzátette, ha újra Spanyolországban járok, mindenféleképpen látogassam meg őket.
A történet azonban szomorú véget ért. A királyi klub – a kiesés miatt egyébként is rettentő mérges – elnöke az átverés után nyolc alkalmazottját kirúgta.
Steffi21 Creative Commons License 2008.11.03 0 0 26
Nicolas Cage kíváncsi Magyarországra



LONDON – És egyszer csak ott volt. Félig lehajtott fejjel lépett a Dorchester szálloda Orchidea Termébe, szinte észrevétlenül… talán mert fehér ingben és fekete öltönyben úgy festett, mint a londoni luxushotel egyik menedzsere. Fáradtnak tűnt, és nem is tagadta, azt sem tudja, mennyi az idő. Nicolas Cage (43) A nemzet aranya – A titkok könyve című mozi európai sajtónapjára érkezett a brit fővárosba. Japánból jött, németországi kitérővel, de háromnegyed órára eltitkolta mennyire kimerült. Komoly volt, egyben lezser is, és készséges. Különös élmény volt vele beszélgetni, mert végig szembenézett. Pont úgy, mint a fényképen.
Az ott öntől balra A nemzet aranya magyar plakátja.Lenne kedves elolvasni a címet?

Nicolas Cage: Nem, de biztos az áll rajta, hogy A nemzet aranya.

Ez az első folytatás, amelyben szerepet vállalt. Miért ez?

Cage: Mert A nemzet aranya ideális családi mozi. Nincs benne káromkodás, oktalan erőszak, és arra ösztönöz, hogy lapozd fel a történelemkönyvet. Karakterem afféle modern Sherlock Holmes, akit történelmi és régészeti ismeretei tesznek szuperhőssé. Jobbnak tartom a folytatást, mint az alapfilmet, és imponált, hogy megadták a módját. Ezt mi sem bizonyítja jobban, mint az, hogy Helen Mirrent kérték fel, játssza el filmbeli édesanyámat.

Az első részben csak karakterének édesapja, Jon Voight szerepelt, és most, hogy kiderült, Helen Mirren az anyuka, kicsit sántít a rokonság, hiszen az ön ábrázatán felismerhető, hogy apai ágon olasz származású. Mr. Cage, sajnálom, hogy tőlem kell megtudnia, de Jon Voight nem az édesapja!

Cage: Bevallom, most hallom először, hogy Jon Voight nem az apám (fáradtan mosolyog). Külsőre szerintem sem hasonlítunk, de úgy vélem, lélekben képesek vagyunk létrehozni az összetartozás igézetét. Már az első rész forgatásán összebarátkoztunk, és állíthatom, sok közös pont van az érdeklődési köreinket illetően.

Árulja el, mi van a szívébenben. Ízig-vérig amerikainak érzi magát?

Cage: Jó kérdés. Hm… Tudom, hogy amikor egy másik országba megyek, akkor látogató vagyok. Például ha elmennék Magyarországra…

Eljönne hozzánk?

Cage: …persze, szívesen, de a lényeg az, hogy az USA-n kívül mindenhol látogatónak érzem magam. Még Angliában is, pedig sok időt töltök itt, ingatlannal is rendelkezem. Viszont egyidejűleg olyasmit is tapasztalok, hogy tartózkodásom alatt az adott ország kultúrájának részesévé válok. Mivel sokat utazom, kialakult bennem egy nemzetközi tudat.

A nagyközönség olyan szuperprodukciókból ismeri, mint A szikla vagy A fegyencjárat. A kis költségvetésű, igényes filmjei iránt lényegesen kisebb az érdeklődés. Ez nem zavarja?

Cage: Ez nem. Tudom, hogy a nagy produkciókat nagy, a kisebbeket pedig kisebb közönség nézi. Ezzel nincs semmi gondom, csupán azt tartom idegesítőnek, hogy sokan azt hiszik, csak akciófilmekben játszom.

Tudna kapásból említeni néhányat a kedvenc filmjei közül?

Cage: Hogyne. Stanley Kubricktól a 2001 űrodisszeia és a Mechanikus narancs, Fellinitől a Júlia és a szellemek, Martin Scorsesétől a Taxisofőr, Fritz Langtól a Metropolis, de két Disney-produkció, a Bambi és a Pinocció is nagy hatással volt rám.

Öt éve debütált rendezőként a Sonny című filmmel. Várható folytatás?

Cage: Szeretnék újra mozit rendezni, és már körvonalazódik egy életrajzi produkció, de nem szeretnék többet mondani róla. Ha egy ismert hollywoodi színész – mint amilyen magam is volnék – rendezni akar, erre csak úgy van igazán jó lehetősége, ha saját magát teszi meg főszereplőnek vagy legalábbis kiemelt mellékszereplőnek. Ebben a cipőben járok. Töri a lábamat, de azért igyekszem.

Állítólag jól halad németországi kastélyának felújítása, és elkezdett németül tanulni. Oda akar költözni?

Cage: Nem tervezek ilyesmit. A szabadságaimat szeretném ott tölteni a szeretteimmel, és nagyobb családi események lebonyolítására akarom használni. Édesanyám német származású, illene beszélnem németül, és valóban foglalkozik velem egy nyelvtanár, de el kell mondanom, nincs nevetségesebb annál, mint amikor egy amerikai megszólal németül. Neidsteini kastélyom még romos, hozzávetőleg két évig tart a felújítása. Van egy helybéli megbízottam, aki ezt intézi. Elsősorban azért vettem meg, mert felelősséget érzek az építészeti emlékekkel szemben. A régmúlt atmoszférája megigéz és inspirál. Ilyenkor elmélázok, és érzem, ahogy visszarepülök az időben.

A nemzet aranyában a világ legnagyobb kincseit kutatja. Mi jelenti önnek a legnagyobb kincset a világon?

Cage: A hit és a szeretet. Ez úgy hangzik, mint egy klisé, de ez az igazság. Mi értelme a vagyonnak, ha nem tudod senkivel megosztani az életedet, az örömödet? Akkor vagyok boldog, ha érzem, hogy a szeretteim is azok.

Névjegy – Nicolas Cage
1964. január 7-én született Kaliforniában (Long Beach), édesapja, az író August Floyd Coppola a híres filmrendező Francis Ford Coppola unokaöccse, és amikor Nicolas színészi pályára lépett, azért változtatta meg a nevét, hogy ne gondolják „protekciósnak”. Kétszer jelölték Oscar-díjra, amelyet 1995ben meg is kapott a Las Vegas végállomás című drámáért. Patricia Arquette (39) színésznő és Lisa Marie Presley (39) énekesnő (Elvis lánya) után most 3. házasságában él, négy éve vette feleségül Alice Kim japán származású amerikai pincérnőt, aki 2005. október 3-án szült neki fiúgyermeket. Christina Fulton (40) színésznőtől is van egy fia, Weston (17). Sportkocsikat gyűjt.
Steffi21 Creative Commons License 2008.11.03 0 0 25
Nem hiszem el, itt lovagolgat.-(((
Ha jön forgatni, mindent megteszek, hogy kiderítsem merre lesznek a forgatások..
Előzmény: Steffi21 (24)
Steffi21 Creative Commons License 2008.11.03 0 0 24
Gödöllőn lovagol a hollywoodi sztár



Budapesten töltötte az elmúlt hét nagy részét és Gödöllőn tökéletesítette lovaglótudását Nicolas Cage - írja a Blikk.



A hollywoodi színész lesz a főszereplője a Boszorkány idénye című amerikai filmnek, amelyet Ausztria mellett hazánkban forgatnak majd. A filmsztár múlt szerdán családjával együtt menetrend szerinti járattal érkezett Budapestre és az egyik fővárosi luxusszállodában pihenték ki az út fáradalmait.

Az elmúlt napokban többször is ellátogatott Gödöllőre, ahol lovaglótudását tökéletesítette, a készülő filmben ugyanis egy XIV. századi lovagot alakít. A forgatások hazánkban november 26-án kezdődnek - a lap információi szerint - Kereszteskő, Dobogókő, Csákvár, Fót, Sóskút és a Tüskecsarnok szolgálnak majd helyszínül.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!