Keresés

Részletes keresés

Grognard Creative Commons License 2004.12.03 0 0 15
Tisztelt Csaba!

Miután a mérkőzés (régen meccs) utáni nyilatkozatát igen reálisnak és szimpatikusnak tartottam, mint a honi fociért aggódó régi szurker kérdezem:
- minden fogadkozás ellenére miért remeg a magyarok lába meccs közben?
- miért nem tudunk gyorsan, pontosan, netán egyből passzolni?
- miért vagyunk kirívóan lassúbbak futásban, gondolkodásban?

Sok sikert a következő nemzetközi megmérettetésben is Önnel a csapatának!
Matt Creative Commons License 2004.12.03 0 0 14

Kedves László Csaba!

 

Amennyiben Zalaegerszegen komoly gondok lesznek a csapattal, kik azok a játékosok, akiket Ferencváros-szintű játékosnak tart? Vagyis arra lennék kíváncsi, hogy Ön szerint kik férnének be a Fradiba, vagy akár így is kérdezhetném, hogy kiket látna szívesen abból a csapatból?

 

HAJRÁ FRADI!

 

u.i: milyen érzés, mikor az Ön nevét skandálják? :)

Matt Creative Commons License 2004.12.03 0 0 13

Kedves László Csaba!

 

Rendkívül kellemeset csalódtunk Önben, az Index Fradi fórumán (apropó, néha benéznek oda?) voltak viták, de szerencsére ezek mára elhallgattak. Remek csapatunk van, nagyszerű ősz áll mögöttünk - bár nagyon sajnálom a Basel elleni meccset.

 

 

  1. Milyen posztokra tervez erősítést?
  2. Hogyan állnak a tárgyalások a lejáró szerzősédű játékosokkal?
  3. Ha a válogatott szövetségi kapitányát eltávolítják, ugye az Ön széke sem kezd el remegni?
  4. Mennyiben más a munkája, és az önt körülvevő közeg ahhoz képest, amire igyekezett felkészülni mielőtt munkához látott?
  5. Ön szerint mely mérkőzéseken játszottunk a legjobban?
  6. Melyeken a legrosszabbul?

 

 

További sikeres munkát kívánok Önnek, és köszönjük ezt az őszt! Bízom benne, hogy a tavasz még sikeresebb lesz!

 

29! 21!

HAJRÁ FRADI!

Törölt nick Creative Commons License 2004.12.03 0 0 12

Tisztelt László Úr!

 

Nekem nincs különösebb kérdésem.

Egyszerűen csak dicsérettel tudom illetni, aztán nemám "elszáll" Magától?!

Tényleg.

Gratulálok, amit a csapattal tett, tesz, és bízom benne, hogy sokáig tenni is fog.

Kétségek voltak bennem, mikor megtudtam, hogy Ön lesz a CSAPAT edzője.

Igazán nem ismertem a munkáját, de az, hogy a szövetségi kapitányunk mellett dolgozik, kicsit megnyugtatott.

Az eredmények pedig tényleg Önt igazolják.

Tény, hogy a Debrecent és az Újpestet nem tudtuk megverni, de ennek ellenére rég' láttam így focizni a csapatot.

Talán 1992-ben, amikor bajnokok lettünk.

Mostanában nagy baj volt a csatárokkal, nem lőttünk gólt.

Most mi van... 4-2, 5-0, 4-0.

Magukért beszélnek.

Mindenki megilyedt, amikor elment Dragi, Töki és Gerzson.

Mindenki azt mondja még mindig, hogy Gerával akár be is juthattunk volna a BL-be.

Ezt hülyeségnek tartom.

Egy ember nem hiszem, hogy annyira meg tudná változtatni a játékot.

Esetleg akkor, ha épp' a legjobb napja van, de az sem tart örökké.

Véleményem szerint ez a FRADI így jó, ahogy van.

Bár egy kérdésem azért van:

Mennyire bízik Penksában?

Azért kérdezem, mert Én úgy vettem észre, hogy Neki egyszerűen nem megy, akárhogy is küzd.

Tény, hogy a lehetőséget meg kell adni Neki is, de a meccs ne menjen el azért, mert Ő kihagyja a helyzeteit.

Úgy gondolom, hogy Bajevszki, Sowunmi, Vagner is többet mutatott.

Mindhárom nagy meglepetés volt számomra.

Az igazság az, hogy Én Huszti hozzáállásával sem vagyok megelégedve, és nem is nyújtott túl sokat az ősz folyamán.

Még egy kérdés:

Melyek azok a fiatalok, akikre (úgy gondolja) lehet számítani a jövőben?

Néhányat már láttunk... Takács, Csepregi, Laczkó.

Gondolom van még tehetség Nálunk...

 

Köszönöm, amit a csapattal tett!!!

Gratulálok!

 

További sikeres munkát kívánok!

3dent Creative Commons License 2004.12.03 0 0 11
Kedves Csaba!

Milyen változásokat tervezel tavasztól? Mi az, amiben szerinted javult a Fradi, és mely területeken vagy elégedetlen a csapattal, ill. a saját munkáddal? Mit csinálnál másként, ha újra 2004 nyara lenne?

És egy személyes kérdés: igaz, hogy a székely ember olyan, mint a macska: mindig a talpára esik?

3dent
Tejszínes Pacal 2 Creative Commons License 2004.12.03 0 0 10
Szia Csabi!

Nálunk rántott harcsa lesz karácsonykor, meg valszeg töltött kápi, de annyira nem rajongok érte, úgyhogy lehet, azt nem eszem.
Figy, te hogyan töltöd a Karácsonyt?

Sorin ahogy felépül, a kezdőben a helye, ezt te is tudod. A csk-nkat pedig megtehetnéd, hogy gyors ütemű helyváltoztatásra nógatod.

Ja, a Boxutcában a múltkor hideg volt a rizs.

HAJRÁ FRADI!
BUDAPEST ZÖLD-FEHÉR!
Habi Creative Commons License 2004.12.03 0 0 8

(Semmi esetre sem a debreceni Habi)

 

Tisztelt Laszlo Ur..!!!

Tulajdonkeppen,en ugyanazt akartam kerdezni,mint tarsam,

Kcsita,korabban...

(Sowunmi,valamint Kapic,Zovath,egyutt a kozeppalyan...)

 

Szamomra erthetetlen Tamas mellozese.

Alig kap lehetoseget,megis sok golt szerzett.Tobbi csatarainkhoz kepest.

Kispest elleni golja,magaert beszel.

Megis inkabb a "magaalattlevo"Vagnert jatsszatja...

 

Lipcseit nem tudja rabeszelni futasra?Eszrevette,hogy tiszta mezben jott le a Bazel ellen?

Petink nem kozephatved....

 

Egyebkent,gratulalok eddigi munkajahoz,az On altal iranyitott alapozas utan,

biztos vagyok(vagyunk)abban,hogy szep tavasz ele nezunk.

Velemenyem szerint akkor is,ha nem igazolunk senkit.

(De azert remelem,igazolunk.Ha tudunk,ami ugye penzkerdes.)

Tisztelettel:Habi,Kanada.

 

Hajra FRADIKANK..!!!MINDOROKKE..!!

na ezt azért már ne! Creative Commons License 2004.12.02 0 0 7

 

T. László Úr!

 

Szerda este olyan gondolatok kavarogtak a fejemben, hogy vajon megérem-e azt(25 éves vagyok), hogy egy Magyar csapat nem ezzel a "jaj csak ne kapjunk ki nagyon, és mi Magyarok vagyunk,tehát úgysem sikerülhet, betojós" hozáállással, mentalitással lép pályára. Most azt mondom nem hinném.

Tisztelem Önt,hogy pont ezt a hozzáállásbeli különbséget akarja elsődlegesen megváltoztatni.

Ajánlanám, hogy nézze vissza Lipcsei Péter Sport1 Tv-n tett nyilatkozatát, mert sok érdekes dolgot lehetett hallani....

Végül a kérdéseim:

Érez-e magában annyi erőt, hogy ezt a gondolkodásbeli hátrányunkat megváltoztassa?

Kap elég időt a klubvezetéstől erre?

Ezért ne haragudjon, de a látottak alapján meg kell kérdeznem: Nincs erőállapotbéli lemaradása csapatának?

Kívánok kitartást, mert a fentiek ellenére Önt a legszimpatikusabb Magyarországon dolgozó edzőnek tartom (az állóvíz felkavarására tett kísérlete miatt.)

tutti avanti Creative Commons License 2004.12.02 0 0 6

Tisztelt László Csaba!

 

1. Nyugtasson meg, hogy az idei holtszezonban nem fordulhat elő olyan eset, hogy gyakorlatilag senkit sem sikerül leigazolnia a klubnak azok közül, akiket ön kiszemel!

 

2. Gondolom nem vagyok egyedül azzal, akik szeretnének (hosszú idő után) egy igazi irányítani tudó; fiatal középpályást a csapatban, a kérdésem konkrétan arra irányul, hogy Tőzsér Dani alkalmas lehet-e erre a szerepre?

 

3. Végül pedig arra lennék kiváncsi, hogy mit jelent jelenleg önnek a Székelyföld, különösen a mai napok történései függvényében?

 

Válaszait tisztelettel köszönöm.

 

Üdv: dr. Borza.

 

királyfurfang Creative Commons License 2004.12.02 0 0 5

Tisztelt László Úr!

 

A kérdéseim:

 

1. A játékosok gyakorolják-e a távoli (16-oson kívüli) lövéseket, és ha igen, akkor miért rúgunk kevés ilyen gólt. Csak azért kérdezem, mert az NB1 tele van bekkelős kiscsapatokkal, és a betömörült ellenféllel szemben távolról is kellene lőni.

 

2. Ön szerint a fiatalok /Csepregi, Laczkó, Takács/ mikorra jutnak el olyan szintre, hohy stabil tagjai legyenek a csapatnak?

 

3. Sok kér(d)ést kapott az év elején Lipcsei Péter játékát illetően. Ön szerint hogyan oldotta meg a középső védő posztot Peti, illetve Botis játéka esetén milyen poszton játszatná őt?

 

Válaszait előre is köszönöm.

 

Tisztelettel: királyfurfang

 

HAJRÁ FRADI!

Törölt nick Creative Commons License 2004.12.02 0 0 4

Tisztelt László Csaba!

 

1.Ha a vezetőseg egy hosszú távú szerződést adna Önnek aláirná?

2.Hány helyen szeretne erősiteni ,és a vezetőkkel volt e már szó erről?

3.Szorgalmazza e a lejáró szerződésű játékosok szerződés hosszabitását?, pl:Rósa,Lipcsei,Szűcs,Vukmir??

Hajrá Fradi!Hajrá magyarok!!Hajrá László Csaba!

Kcsita Creative Commons License 2004.12.02 0 0 3

Tisztelt László Csaba!

 

Nagyon örülök, hogy Ön lett a Fradi edzője. Sokkal nyugodtabb és szépen játszik a csapat. Ennek megvan az eredménye, hazai szinten az első helyen vagyunk. Ami nagyon pozitív még hogy sok gólt rúgunk!

 

Ami engem érdekelne, hogy az utánpótlásról beszéljen. Nevezetesen kik azok a fiatalok, akikkel a jövőben érdemes lesz felfigyelni. Sőt remélem kimegy a hétvégén megrendező Karácsonyi kupán, a népligeti sportcsarnokban. Milyen a kapcsolat az Ifj. Albert Flóriánnal?

 

A másik dolog a nemzetközi teljesítmény. Az utolsó meccs kivételével megvagyok elégedve a csapattal. Miért nem játszatta kezdőként a Sowunmi Thomast, és miért álltunk fel 2 védekező középpáláyssal itthon?

 

Kivánom, hogy először a Pécs ellen továbbjutni és megynyerni a Magyar Kupát, valamint a bajnokságot! Nagyon bizom Önben és osztom a gondolatait. Akkor lesz jó magyar foci, ha még több, ilyen típusú szakember van az első osztályban.

 

Téli alapozást hol lesz? Van erről már terv? Komoly ellenfelekkel kellene felkészülni a tavaszi idényre.

 

Üdv: Balázs

Hajrá Fradi!

 

mash Creative Commons License 2004.12.02 0 0 2

Már egy ankéton kérdztem,de újra megkérdem:

 

1. Mikor tanítja meg a szögletet beadó játékosokat, hogy az ötös és a 11-es pont közé rúgja be és ne a kapus kezébe az ötösön belüle? (Tudom nem az ön dolga lenne ez, maximum figyelmeztetni erre a játékosokat)

 

2. Még mindig a szöglet: mikor lesz érkező a lecsorgó labdákra??? Ha mondjuk balról rúgjuk igazán érkezhetne valaki a jobb oldalon a lecsorgó lasztira.

 

3. Mikor felejti el ezt a Zavadszky nevű focista csökevényt? (Hál istennek a Sasut már elfelejtette!)

 

4. Több bizalmat a fiataloknak. pl. Zavadszky helyett játszhatna esetleg a csepregi gyerek.

 

5. Huszit mikor zavarja az ifiben? Az egész ősze értékelhetetlen! Nála még a műbrazil Leo is jobb azt kell, hogy mondja.

 

és nem utolsó sorban köszönjük ezt az a remek öszi teljesítményt.

 

További jó munkat!

Tombolda Creative Commons License 2004.12.02 0 0 0
Na ez nem 0 lesz... Sok sikert az interjúhoz.
Előzmény: Index.hu (-)
Index.hu Creative Commons License 2004.12.02 0 0 topiknyitó
Az UEFA-kupában érdekelt zöld-fehérek edzője, László Csaba péntek déltől válaszol a forumozók kérdéseire.

A Ferencváros labdarúgó-csapata szerda este kikapott a svájci Baseltől az UEFA-kupa csoportkörének negyedik fordulójában és ezzel gyakorlatilag elszálltak továbbjutási esélyei. A zöld-fehérek edzője, László Csaba ennek ellenére hangoztatja, játékosainak elsősorban magukban kell hinniük, menni kell előre és akkor minden elérhető egy magyar csapat számára is. Az erdélyi születésű szakember szakmáján kívül is hallatja hangját: a december 5-i, kettős állomapolgárságról szóló népszavazás előtt az igenre buzdít.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!