Keresés

Részletes keresés

Pirimidin76 Creative Commons License 2004.10.13 0 0 68
OK:)
Előzmény: Törölt nick (67)
Törölt nick Creative Commons License 2004.10.13 0 0 67
Ahhoz nem, hogy megjegyezd. De hogy ne tudd elfeledni...
Előzmény: Pirimidin76 (66)
Pirimidin76 Creative Commons License 2004.10.13 0 0 66
bagojj

Szerintem meg egy fosadék az a reklám. Tipikus kőparaszt-mentalitásra utal, agymosott konzumzombiknak való, akik mindent kilóra vesznek, ha van rá pénzük.

Kultikus figura? Bahh, ezen igazából röhögni sem lehet.


Én erre gondoltam, de akkor bocs, akkor félreértettem.
5 szám megjegyzéséhez azért nem kell túl nagy memória:)
erről jut szembe, bocs az offért: Beckham nyilatkozta, hogy azért szedte össze direkt a második sárgáját a hétvégi válogatott meccsen,mert úgyis lesérült, és az eltart egy ideig, míg felgyógyul, és közben letölti az eltiltását. Bármennyire nem gondolták az emberek, ilyen sok eszem van.
Gratulálok, David :DDD
Előzmény: Törölt nick (64)
Wolfhauser Ottokár Creative Commons License 2004.10.13 0 0 65
András vehetne egy focicsapatot. Garantált a szórakozás!
Törölt nick Creative Commons License 2004.10.13 0 0 64

Nem nyaltam be, nem jól emléxel.

Nagyon régen volt az, amikor szinte cska játékból, na, hát akkor még gyerek voltam, szóval akkor lottóztam először. Azóta -már több mint 20éve- játszom ugyanazokkal a számokkal. Mondom, túl jó a memóriám. Nem azt mondom, hogy erre építem fel az életemet, de ha nem játszanám meg és kihúznák, asszem megütne a guta.

F*szom a kastélyokba amúgy, ott megtalálni bármit/bárkit is...

Előzmény: Pirimidin76 (57)
etke Creative Commons License 2004.10.13 0 0 63
Úgy hallottam, hogy valójában szemlédi András egy román szinész. Amúgy tetszik a reklám. "Lassan a nyereményt elviszi a sok reklám." A mai reklámárak mellett nem is olyan nehéz.
Pirimidin76 Creative Commons License 2004.10.13 0 0 62
De meg is lehet nyerni, álmodozni pedig nem gondolom, hogy lúzerség. vagy lúzerság
Előzmény: ProfitOrientált Nyugdíjas (59)
vivijúú Creative Commons License 2004.10.13 0 0 61
Őszintén örülök, hogy a Cseresznyejáték Rt. Szemlédi úrban megtalálta Szilágyi István (vagy ismertebb nevén Lópici Gáspár) méltó utódját, és a mondjafricikémet el lehet végre felejteni!
carlos z. Creative Commons License 2004.10.13 0 0 60
Lúzer vagyok, ProfitOrientált? cz.
Előzmény: ProfitOrientált Nyugdíjas (59)
ProfitOrientált Nyugdíjas Creative Commons License 2004.10.13 0 0 59

A pénzt nem nyerni kell hanem megszerezni, a nyerés illúziója tipikus lúzer vágyálom

 

Előzmény: carlos z. (55)
Pirimidin76 Creative Commons License 2004.10.13 0 0 58
A vége lemaradt.
Azért lottózol, hogy sok pénzt nyerj. Lehet, hogy nem vennél kastélyt, nem csináltatnál tavat(bár ehhez nem kell nagy tőke), vagy vidámparkot se hozatnál a tuják mellé, de te is elálmodoztál a nagy nyereményen, és talán több szelvényt is vettél, de egyet biztos.
Előzmény: Törölt nick (56)
Pirimidin76 Creative Commons License 2004.10.13 0 0 57
Szemlédi András igenis egy kultuszfigura, az utóbbi évek legfantasztikusabb reklámjában!
Bagojj, jól emlékszem, hogy te voltál az egyik, aki benyalta a sztorit?
Etetés volt neked, így jártál.
Előzmény: Törölt nick (56)
Törölt nick Creative Commons License 2004.10.13 0 0 56

Annyira izzadságszagú ez a kultuszteremtési igyekezet. Volt egy reklám, kész. Poénos volt, najó. De ez is csak olyan etetés, mint a testápolós, kozmetikai cikkes bombanők, a baziegészséges müzlizabálók, stb.

Azért lottózom, mert jó a memóriám és nem tudom elfelejteni azt az 5 számot...

carlos z. Creative Commons License 2004.10.13 0 0 55
Jól beszélsz ProfitOrientált! Nagyon jó lenne nyerni egy kisebb összeget, de egész egyszerűen nem tehetem meg, hogy néhány forintocska megjátszásával kockára tegyem családom megélhetését. Ez van. Látva András örömét, olyan mintha én nyertem volna. Amikor nézem a trambulint, kisfiamat képzelem oda. Esküszöm neked, hogy mindahányszor megy a film, a kis Zsolti ugrál be a deszkáról a tóba. cz.
Előzmény: ProfitOrientált Nyugdíjas (51)
carlos z. Creative Commons License 2004.10.13 0 0 54
Jó látni, hogy így szeretitek egymást. A csigasztori olvasása közben pedig megszakadtam a röhögéstől. Komolyan így volt? Hihetetlen fazonok vagytok. Csak maradjatok is ilyenek. Istenem, nem találhatott volna jobb helyet az a rakás pénz... cz.
Előzmény: Bécikém (53)
Bécikém Creative Commons License 2004.10.13 0 0 53

Van itt egy kép Andrásról.

 

 

Az András

 

A hétvégi bulin készült képeket most adtam be előhívatni, hamarosan azok is készen lesznek.

 

Béci

Ayreon Creative Commons License 2004.10.12 0 0 52
Írja ezt egy profitorientált:)
Előzmény: ProfitOrientált Nyugdíjas (51)
ProfitOrientált Nyugdíjas Creative Commons License 2004.10.12 0 0 51

Micsoda lúzer ez a fazon... A leépülés végső stádiumára utal, ha ez embereket ilyen ócska illúziókkal lázba lehet hozni. A kiúttalanság non plus ultrája a végső nyereményről álmodozni. Az ilyen embereknek nincsenek már céljaik az életben.

 

Ayreon Creative Commons License 2004.10.12 0 0 50
Igazából semmi, már meg is bántam, hogy szegény öreget forszírozom, meg ugye ő a 30, ja nem a 300 ezer dollároson van...
Előzmény: pilori (49)
pilori Creative Commons License 2004.10.12 0 0 49
Mi a gond szegény Szalacsival? ?
Előzmény: Ayreon (48)
Ayreon Creative Commons License 2004.10.12 0 0 48
Tedd meg s végre Szalacsi lekerül az ezerdollárosról!
Előzmény: svlyes (47)
svlyes Creative Commons License 2004.10.12 0 0 47
Hát ha adsz róla képet, bevetem ügyes kezeimet! :-)
Előzmény: pilori (46)
pilori Creative Commons License 2004.10.12 0 0 46
Nem lehetne, hogy ügyes kezű pixelesztergályosok még egy-két szemlédis műalkotást összehozzanak? Ötleteim lennének, csak időm meg hangulatom nincs farigcsálni. Na jó, foglaljuk össze úgy, hogy lusta vagyok, és kész.
svlyes Creative Commons License 2004.10.12 0 0 44
Bécikém Creative Commons License 2004.10.12 0 0 42

Andrást gyerekkorom óta ismerem, egy osztályba jártunk általánosba, meg utána a szakmunkásképzőbe is. Nagyon nagy haverok voltunk, rengeteg történetet tudnék mesélni. Egyszer szünetben kilógtunk a temetőbe csigát szedni, csak úgy a köpeny zsebébe. Ne tudjátok meg, mi volt, amikor az óra közepén elkezdtek kimászni András háta közepén a zsebéből: osztályfőnöki meg ilyenek. De volt még sok ilyen történet érdemes lenne őket megfilmesíteni, majd beszélek is erről az Andrással.

 

Béci

 

Előzmény: carlos z. (38)
Bécikém Creative Commons License 2004.10.12 0 0 41

András azt mondta, hogy ő már nem lottózik, nem olyan nagyravágyó ő, meg legyen meg másnak is az öröme.

 

Béci

Előzmény: Hasas.Pasas (37)
svlyes Creative Commons License 2004.10.12 0 0 40

Az egészhez hozzátartozik, hogy mindezt egy saját vetítőreremben egy éppen lebillenő kamerába mondja, háttérben pattogatottkukorica-géppel. És a slusszpoén, amikor mögötte fent a gépészablakban elindul egy film vetítése, női nyögésekkel és sóhajokkal, mire András hátra-, és felnéz, majd azt mondja: -Lacika, nem megmondtam, hogy ne nyúljál az én filmjeimhez?

A mondat végét meg már vhonnan kintről mondja, mert megrémül, amikor látja, hogy mi kezdődött el, és gyorsan kimegy rendbeszedni a kölyköt.

:-)))) 

Előzmény: kivi (21)
Zsoldos Creative Commons License 2004.10.12 0 0 39

Ne feledjük, hogy 2004-et írunk. A gyűjtsünk Isaura felszabadítására c. mozgalom mintájára indítsunk: Raboljuk ki Szemlédi András 5ös lottó nyertest :)))

 

Ez nem volt olyan jó elolvasva, mint mikor kitaláltam, de nem találom a radírd. :)

carlos z. Creative Commons License 2004.10.12 0 0 38
Szia Béci! Egy egész ország kiváncsi arra az emberre, akit András oly nagyon szeret és akiért annyi mindent tesz. Mesélnél magadról egy pár szót? Mivel foglalkozol, hol élsz? Mióta ismered Andrást? Sajnálom, hogy nem ismerlek Titeket és ezért nem lehettem ott a Tram-bulin... Üdvözöl cz.
Előzmény: Bécikém (35)
Hasas.Pasas Creative Commons License 2004.10.11 0 0 37
Sajnálom, hogy nem találkozhattunk, nem is csoda, hiszen akkora tömeg volt. Nem hittem, hogy Andrásnak ennyi barátja lett hirtelen. Viszont elárulta a következő heti nyertes számokat. Kár, hogy elvitték a nagy suskát. Lehet, hogy Szemlédi volt és tutira ment?
Előzmény: Bécikém (35)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!