Keresés

Részletes keresés

Omega (Fabia) Creative Commons License 2007.02.14 0 0 79
Köszi...
Előzmény: Törölt nick (78)
Törölt nick Creative Commons License 2007.02.14 0 0 78
Kedveltem Apukadat
RIP
Előzmény: Omega (Fabia) (77)
Omega (Fabia) Creative Commons License 2007.02.09 0 0 77
ZöPö... jé. Még a kilencvenes évek elejéről emlékszem Rád. Meg Neduddgire... jó régen volt.
Apukám kisbéka (ződ) néven volt fent, én meg Lófej néven. :)
Volt nyereményjáték, a legjobb viccett beküldőnek. Még mindig megvan az Internetto - K@ttanj be póló, hordom is. :)
kisbéka (ződ) 2005 június 4-én elment közülünk...
Előzmény: ZöPö (0)
oximoron Creative Commons License 2007.02.03 0 0 75

Mennyire lehet régi a régi?

 

deniboj Creative Commons License 2006.11.05 0 0 74
Vagyunk.
marosinagy Creative Commons License 2006.08.22 0 0 71

Megelek belole , de ha kell egy naplopo a vallalkozasodhoz  azzonal ott vagyok .

 

 

A nagymarosi

*Gigi Creative Commons License 2006.08.22 0 0 70
itt is:-)
marosinagy Creative Commons License 2006.08.19 0 0 68

En Vagyok

Te  Vagy

O   Van

 

Mi vagyunk

Ti vagytok

Ok Vannakl

 

Mond is ,hol vannak?

 

A nagymarosi

egresy Creative Commons License 2006.08.01 0 0 66
Papa Krest még él. Csak szóltam.
Előzmény: Törölt nick (65)
csorba Creative Commons License 2006.06.07 0 0 64
Úgy is mint adminisztrátor? Hát elég barátságtalan gesztus lenne a részedrôl, mivel ennek a rovatnak én volnék a nyitója, de ha úgyvéled ez a helyes, hát tedd azt. Lelked rajta!

A jogi szabályzat:
Szolgáltatásunkat az itt olvasható feltételek elfogadása esetén veheti igénybe. E feltételek változtatásának jogát fenntartjuk - az esetleges változásokról felhasználóinknak külön értesítést nem küldünk, a mindenkor érvényes verzió ezen a lapon olvasható.

* Fórumunk teljes körű felhasználása ingyenes valamennyi felhasználónk részére. Ahhoz, hogy ezt az Önök számára hosszú távon fenntarthassuk, a Fórum felületeinek bizonyos, jól elkülönített részén fizetett hirdetéseket jelenítünk meg. E reklámok megjelenítése tehát a szolgáltatás része, attól nem elválasztható, ezért kérjük, hogy semmilyen formában ne használjon semmilyen, reklámmegjelenítést gátló szoftvert Fórumunk látogatása közben.
* A Fórum bizonyos részeit csak 18. életévüket betöltött felhasználóink látogathatják, ezeket jól láthatóan, a fejlécben jelöltük meg.
* Regisztrálációjával felhatalmazza az Index.hu Rt-t az elküldött személyes adatok kezelésére. Regisztálás után ránk bízott adatait különlegesen bizalmasan kezeljük, ha kétségei vannak, kérjük tekintse meg Adatvédelmi elveinket.
* Fórumos regisztrációja után felhasználói nevét és jelszavát nagy óvatossággal kezelje, mert ezek biztonságos tárolásáért kizárólag Ön felel. Valamennyi fórumos aktivitásért, amely az Ön felhasználói neve alatt történik, Ön a felelős. Amennyiben tudomására jut, hogy ezen adatait más személy illetéktelenül használja, azonnal lépjen kapcsolatba velünk a moderator@mail.index.hu levélcímen.
* Sem az Index.hu Rt., sem az Index.hu szerkesztősége a Fórumon közzétett adatokért, képekért, szövegekért, sem más információhordozókért teljes felelősséget nem vállal, pusztán abban a mértékben, ahogy azt a Magyarországi Tartalomszolgáltatók Egyesületének Tartalomszolgáltatási Kódexe előírja. A Fórumon közölt adatok megbízhatóságával, hitelességével, minőségével kapsolatban az Index.hu Rt. Semmifajta kontrollt nem végez, így a vállalat semmilyen értelemben nem vonható felelősségre a Fórumon elhelyezett információkból következő esetleges káresemények miatt.
* Nem használhatja Fórumunkat arra, hogy olyan információkat tegyen közzé, amelyek sértik a Magyarországon hatályos törvényeket.
* Nem használhatja Fórumunkat reklámtevékenység folytatására, kivéve, ha erre írásos engedéllyel endelkezik az Index.hu Rt-től.
* Szigorúan tilos a fórumfelhasználók személyes adatainak technikai vagy egyéb módszerekkel való illegális gyűjtése és tárolása, ideértve a Fórum oldalait lekérő számítógépek IP-címeinek begyűjtését is.
* Az Index.hu Rt. a Fórum moderátoraira ruházza azt a jogát, hogy azokat a fórumhozzászólásokat, amelyek megsértik az itt olvasható pontok valamelyikét, vagy amelyek megsértik a moderálási alapelvek valamelyikét, eltávolítsák. Szintén a moderátorokra ruházza azt a jogot, hogy e szabályok súlyos megszegését követően a felhasználó regisztrációját megszüntethetik.
* Felhasználónk hozzászólása elküldésével lemond valamennyi, szerzői joggal kapcsolatos vagyoni jogáról a hozzászólásban elhelyezett bármilyen információhordozó tekintetében.
* A Fórumunkban közzétett szövegek, képek és információk nyilvánossághoz közvetítési jogai a fórumos hozzászólás elküldését követően - a Fórum jellegéből adódó strukturált formában - az Index.hu Rt-re szállnak, újraközlésük bármilyen nyomtatott vagy elektronikus formában az Index.hu Rt. engedélyéhez kötött. Ez nem zárja ki a felhasználó saját hozzászólásának az általa történő további szabad felhasználását.
* A Fórumunkban közzétett bármilyen szöveges, képi vagy egyéb információhordozókra az értesítés nélküli újraközlés jogát fenntartjuk.
* Az Index.hu Rt. fenntartja a jogot arra vonatkozóan, hogy technikai vagy egyéb okokból a Fórumszolgáltatást vagy annak egy részét korlátozza vagy felfüggessze.

Pl. az idézett szabályzatban sincsen olyan passzus amit megsértettem volna.
Előzmény: egresy (63)
egresy Creative Commons License 2006.06.06 0 0 63
Itt is megismétlem. Utoljára.

Ha nem fejezed be itt a politizálást kitiltalak az iNteRNeTTo fórumról.
Előzmény: csorba (62)
csorba Creative Commons License 2006.06.06 0 0 62
Üdvözletem a felbukkantaknak!

Kíváncsi volnék, most hogyan élitek meg, a régen olyannyira áhított politikai kurzus immáron második ciklusban való ámokfutását?

/Egykoron is a politika izzította fel a légkört, hátha most is,.../
Attisz Creative Commons License 2006.05.17 0 0 60
Hol van pl. Wágner Úr, kismalac, pillapalack, szarumán és a többiek?
Attisz Creative Commons License 2006.05.17 0 0 59

Szevasz Féktelen!

Hol vannak a többiek? :DDD

Előzmény: fékevesztett (55)
vizinikk Creative Commons License 2006.05.09 0 0 58

ezen túl mit lehet erről tudni?

tisztakezű nem volt öreg.

Előzmény: Törölt nick (56)
fékevesztett Creative Commons License 2006.05.03 0 0 55

Sziasztok "régi nettósok"!

 

Hosszú kihagyás után most próbálom újból figyelemmel kísérni a fórumot.

Egyenlőre a régi nickem visszaszerzésével próbálkozom.

Nem emlékszem, hogy akkoriban(98', 99') mi volt a jelszavam, és az e-mail címem már rég megváltozott.

 

Üdv mindenkinek:féktelen (fékevesztett)

 

UI: Talán emlékszik rám valaki.-)

Váradi Március Creative Commons License 2006.04.12 0 0 54
Akkor jó.
Előzmény: Törölt nick (49)
Donald67 Creative Commons License 2006.04.11 0 0 53
Bekukksi, névjegy letéve:-))))))
dnsk Creative Commons License 2006.03.28 0 0 52

cinamongirl!

Ezt a meglepestést! Működik a telepátia semmi kétség. Azóta sem leltem a nyomát annak a hangulatnak, felszabadult  kedves csapatnak, ami ott volt.

Olyan volt az, mint az első szerelem:-)

Remélem visszatérsz közben, s olvasol.

Semmiféle hely nincs, ahol lett valamiféle folytatás? Nem tudok róla. Te?

Nem felejtem el az utolsó estéket, akkor készültél éppen haza. Ami neked akkor egy kezdetet jelentett, ha érted mire gondolok....?...

Sok puszi: dnsk

Előzmény: kicsilany15 (51)
kicsilany15 Creative Commons License 2006.03.09 0 0 51

En is meghatodtam,mikor meglattam a neved..ezer eve volt...es en is veletlenul jartam erre..

sok puszi:cinamongirl:)))

Előzmény: dnsk (50)
dnsk Creative Commons License 2006.03.07 0 0 50

..teljesen meghatott, hogy véletlenül rábukkantam itt az intenetto/presszo nyomaira, hát, gondoltam beqkkantok....

üdv. dnsk

Törölt nick Creative Commons License 2006.03.03 0 0 49
Én sem.
Előzmény: Váradi Március (48)
Váradi Március Creative Commons License 2006.02.24 0 0 48
Régen nem ezen a néve írtam. Az újkori index-re regisztráltam az alábbit!
Előzmény: csorba (43)
csorba Creative Commons License 2006.01.13 0 0 47
Valamirôl tudtál, amirôl én még nem?! TE fújtál be?
Előzmény: Törölt nick (45)
ghone Creative Commons License 2006.01.13 0 0 46
Igen, ha szöveg is kell...
PitNyul Creative Commons License 2006.01.09 0 0 44
Hellyel-közzel.
csorba Creative Commons License 2006.01.06 0 0 43
Akkor mialatt "nickeskedtél"? Mert ilyen kollegára nem emlékszem.
Előzmény: Váradi Március (42)
Váradi Március Creative Commons License 2006.01.02 0 0 42
1999-2000-ben aztán hosszú szünet! Most ezen a néven, úgy 3-4 éve, de csak ritkán! Ez már nem az igazi.
Előzmény: csorba (-)
bubu Creative Commons License 2005.12.08 0 0 41
néha...
csorba Creative Commons License 2005.12.07 0 0 40
Ahogy igy belenézek, hát nem nagyon vagytok!
Előzmény: L4U58U8 (39)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!