Keresés

Részletes keresés

1faszu Creative Commons License 2009.11.24 0 0 1037
Azért valakinek jó volt az! Gondolom.
:D
Előzmény: Törölt nick (1036)
1faszu Creative Commons License 2009.11.24 0 0 1035
Mi is voltunk azok :)
Előzmény: Törölt nick (1034)
1faszu Creative Commons License 2009.11.24 0 0 1033
Már nem is emlékszem...


D666 Creative Commons License 2009.11.23 0 0 1032
Milyenek az ágyban? Vegyes.

Láttam itt "nevelő célzatú" hozzászólásokat is... amivel nincsen semmi baj: okul belőle aki akar. Ha akar. Semmi nem erőszak ;).
A 90-es évek tinijeként semmi különbséget nem látok az akkoriak és a maiak között. Mi is szexeltünk "mint a nyulak" (h egy előttem szóló klasszikusát idézzem), pl. az osztályomból 2 lány is terherbe esett (és hagyta ott a sulit), és 1 terhesen ballagott el. Az lehet a különbség, h mi nem vertük nagy dobra a dolgot, és a társadalom sem így kezelte a dolgot, mint most. Tehát: nem a mostaniak találták fel a spanyol viaszt a korai szex-el, csak akkoriban mindenki tartotta róla a bagólesőjét, ahogy a drogokról, meg minden egyéb slágertémáról.

A vadászó női nemi szerv emlékeztet egy nagyon közeli barátnőmre, aki anno 35 évesen, nős pasik farkán átívelő ügyvezetői karrier közepette nyivákolt, h nincs egy normális, szabad pasi, merthogy a biológiai mütyűrje kalimpálna. Akkor éppen szabad voltam, és megpróbált rám mászni, mire elég durván elküldtem (közöltem vele, h barátnak nagyon is jó, de amekkora r.banc, és amennyi életet tönkretett, inkább letörném a dárda hegyét, minthogy vele bármi komolyat is elkezdjek "túl a barátságon"). 2 évig nem szólt hozzám, majd felhívott, h igazam van. De már közelít a 4x... ez van. Beleugorhatna egy gyors "csinájunk családot" kapcsolatba (30-as évei végén sem elhanyagolható külalakkal bíró hölgyemény, nagyjából bárkit az ágyába rángathatna, akit csak akar), de ő arra vágyna, hogy "igazi család", igazi érzelmek, nem egy "falkapcsolat", mivel kell a gyerek... meg ez a trend... Mi a tanulság? Ha van ilyen, talán az, hogy: előbb-utóbb mindenki azt kapja, amit érdemel. Vili? Az egy dolog, h jól sz.psz, a partnereim döntő többsége jól csinálta, de a jó szex az nem csak annyi, h jól sz.psz és széleset terpesztesz... ;). A kapcsolat pedig nem a szex körül forog... Mindegy, elmondtam, nincs rá gondom :))) de egyszer majd rájössz... ha eljön az ideje, ifjú padavan :).
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.23 0 0 1029
Mire is vágyhat egy önmagát kereső, lázadó tinédzser, ha nem egy tapasztalt, türelmes gyakorlott férfire.  Engem legalábbis felizgatnak. Be tud gerjeszteni egy "okos férfi", az agyam a kezdetektől fogva a legfontosabb erogénzónám.  Persze a fejemben igen és ez hatalmas orgazmusokat okoz, de inkább stimulálóként voltak jelen, és csak az agyamban, mint a valóságban. Többször akadtam össze idősebb férfivel, és mindig visszavártak. Igaz fenomenálisan szopok  állítólag csekély korom ellenére.  

 Mindig szívesen játszom el a gondolattal, hogy szeretőjévé leszek egy nős férfinek.

Valami olyasmi, ami a szenvedéllyel, vagy a szenvedély végével jár. Mint amikor nem tudjuk, hogy hol vagyunk, magunkhoz térve az ájulás után. Ezekre a fantáziákra is szükségem van. Csak nem értem, miért... alán mert élvezem, hogy vágytól remegő pasikká válnak és szinte azt tehetném velük amit akarok.   De nem akarok.   Jó ott lebegni a határvonalon, ami feszültséget kelt, mert megtehetném, de mégsem teszem. Miközben saját magamat kínzom az édes tagadással, ami még inkább gerjeszti a vágyat

Előzmény: snyggast (1021)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.06 0 0 1028
köztem és a barátnőm közt 19év a különbség.én 34 leszek.2éve van velem(nagy ivben nem érdekel minket a btk,most meg már elévült).az a lényeg,hogy a hülyeségei miatt tavaly augusztus és idén április között 7-szer zavartam el.mindig visszajött.most már csak úgy nevezem hogy az "ausztrál csaj" akár a bumeráng.
az ágyban jó,kellemes hozzáérni,azt tartom hogy 20évesnél öregebb csaj nem is kéne.mindenféle lepukkant 30-asról meg nem is beszélve.
rendezem az iskolai dolgait,szülői értekezleten is voltam már a saját szülei helyett,az a röhej hogy az "anyós" és saját volt tanárom az ő iskolaigazgatója(már elballagott).a volt tanárnénim mondta párszor hogy örül hogy ez a leányzó legalább olyan emberre akadt,a nagy korkölünbség ellenére is,aki törődik vele,figyel rá,stb.

hát én tényleg figyelek rá,ő a Korona Gyémántja:)
remélem 16évesen el is tudom hozni otthonról,hogy az élete rendes mederbe kerüljön(buta anyuka,alkesz apuka)
csabilaci Creative Commons License 2007.07.06 0 0 1027

na mesélj vmit.....a tinikről......

 

anno az edzőm csak annyit mondott, hogy 13-14 éves fiatalok mint a nyulak. szó szerint sport már ezis. mindegy hogy kivel csak qrjanak...

 

 

Előzmény: gangbang78 (1025)
Tréd Márk Creative Commons License 2007.05.08 0 0 1026
A tévedések eloszlatása végett:
fehér =/= speed, fehér (=hó) = kokain, olykor heroinra is használják (lásd még white horse = fehér ló, ugyanúgy mindkettőt jelenti) a speed meg metaamfetamin.

Mellesleg az elmúlt 10 évben kiderült, hogy a fű is pusztítja az agysejteket.
gangbang78 Creative Commons License 2007.05.07 0 0 1025
És milyen pöpecül, gátlásaikat ledobva szopnak...:-)
Előzmény: Cummantás2006 (1022)
TaXiN Creative Commons License 2006.05.18 0 0 1023
Talán induljunk ki abból: a "Rómeó és Júliá"-ban Júlia 16 éves tini csaj volt.

---------------

Ugye nem olvastad :)
Pótold:

DAJKA : Órára is megmondom korát.
CAPULETNÉ : Még nincs tizennégy.
Előzmény: turidani (160)
Cummantás2006 Creative Commons License 2006.05.17 0 0 1022
A beszívott tinik jók :))))
snyggast Creative Commons License 2006.05.17 0 0 1021

ha egyszer lesz időm végig olvasom a topicot, mert biztos vagyok benne, hogy szórakoztatni fog.

 De a Topic címére válaszolva egy szóban és velősen tudok: Izgatóak, nekem legalábbis nagyon. Sajnos 4-5éve amióta 30as lettem, nem "állnak meg nekem" de addig sikerült sokat ágybavinnem. A tapasztalataim ettől függően eltérőek, mert sokat számítanak olyan dolgok, hogy pl mióta ismered, ez ugye befolyásolja azt is, hogy megbas*od, vagy szeretkezel vele, vagy esetleg ivott e a lány egy picit, mert attól bátrabb kicsit, persze itt is van kivétel, és belefutottam olyan fas*cibáló kislányba aki 16évesen, úgy leszo*ott, hogy csak néztem...

A mai napig megnézem őket, de energiát már nem fektetek bele, hogy megdugjam (öreg bika effektus) de nem is a csaj a lényeg, hanem a szituáció, az ami izgi, a többi

csak szex és más semmi..

 

BBéci Creative Commons License 2006.04.07 0 0 1020
 Légyszíves tisztelj meg minket normális írással! Ez nem chat, hanem fórum. Nagybetűket és írásjeleket kellene használnod!
Előzmény: lucianho (1019)
lucianho Creative Commons License 2006.04.07 0 0 1019
egyébként chiquita7 el értek egyet. szerintem is fontos a tinilányok tapasztalatszerzése, és aki nem elsőre csinálja igen is nagyon ügyes sőt...
az én barátnőm 16 és tud annyit mint egy 25 éves ha nem többet, én nem a pénzedre hajt meg kedves aranyos mert az élet még nem rontotta el, és kisebb dolgoknak is td örülni stb..
lucianho Creative Commons License 2006.04.07 0 0 1018
én voltam sok korombelivel, de egy édes kis tinilány kis pici csupi punciával kis angyali arcával és feszes popójával, meg jóillatú finom bőrével..hmm.. semmi nem jobb ennél
Prunyicsek Creative Commons License 2004.05.14 0 0 1016
Itt egy kerdes ami szerintem nem volt rendesen tisztazva:

Agysejt pusztulas:

-A fu nem pusztitja szignifikansan, legfejebb annyiban amennyire a dohanyzas altal okozott agy-erelmeszesedes befigyel.

-A speed eseten nem vilagos a helyzet. Egyes kutatasok szerint lyukak keletkeznek a neuron haloban azoknal akik surun fogyasztjak.

-Az alkohol egyertelmuen pusztitja az agysejteket, de sokkal lassabban mint a szipozas

-A szipozas a leg brutalisabb. Allitolag egy honap szipozassal teljesen tonkre teheto az agy.


Új nicknév Creative Commons License 2004.05.14 0 0 1015
A:
"Ja, a fű, speed stb. nem pusztítja az agysejteket." (786 hsz.)

"Semmiféle fehérről nem írtam. Tanulj meg olvasni." (834 hsz.)

okostojás, fehér=speed! Akkor miről nem írtál és mikor?

B:
veled ellentétben én nem téged, hanem a mondanivalódat kritizáltam esetleg, mert 1értelműen 0 rálátásod van azokra a dolgokra, amikről írni próbálsz. ellenben te nem tudsz viselkedni, ha úgy tűnik, hogy alulmaradtál, egyből ilyenekkel jöszz, mint "kisccsávó". hm, ez is téged minősít. semmi gáz, ezentúl ignorálom a köcsög hozzámszólásaidat.

C:
nem írtam konkrétumot? :))) kipróbáltad a mai szereket? :))) perszepersze. hogyne, mr. okotojás, te, vérprofi. :))) továbbra sem értem, miért égeted magad ilyen alaptalan hülyeségekkel. szerintem maradj a kaptafánál, az lesz a legjobb mindenkinek. ha tudnál bármit is a szerekről, nem írnál ekkora baromságokat, ezt továbbra is fenntartom.

D:
és a legszomorúbb, hogy igen felelőtlenül, majdhogynem sztárolod itt a szereket, egy nyilvános fórumban, amit mindenki olvashat, pl. valaki, aki életkorilag érintett a témában. teszem azt jön egy fiatal, véletlen elolvassa a baromságaidat, netán alapul veszi őket, hétvégén pedig széles arccal meséli a barátainak, hogy valami gyökér a neten azt írta, hogy egyáltalán nem káros sem a fű, sem a fehér, úgyhogy nosza neki, hétvégén vágjunk is bele, csináljuk!! :((
0 felelősségérzet van benned. szánalmas. kicsit gondolkodj!

mint írtam: ignore on, nem vok kíváncsi a hülyeségeidre, csak szeretném, ha legalább a legutolsó bekezdésen elgondolkodnál!
további minden jót!

Előzmény: Törölt nick (1014)
Törölt nick Creative Commons License 2004.05.14 0 0 1014
Jó az aláírásod. És még igaz is rád.
Előzmény: Új nicknév (1013)
Új nicknév Creative Commons License 2004.05.14 0 0 1013
:))))))))))))))))))))
selejt.
Előzmény: Törölt nick (999)
Olvasószem Creative Commons License 2004.05.13 0 0 1012
(..téma_vessző_mint itt stb.)
Előzmény: Olvasószem (1011)
Olvasószem Creative Commons License 2004.05.13 0 0 1011
Az melyik is? A Szeretkezés és a marijuana?

Ami azt illeti, ott sem sokkal inkább on ez a téma mint itt. Ott meg tinikről nem esik szó. De oké...

Előzmény: Törölt nick (1008)
svullo Creative Commons License 2004.05.13 0 0 1010
Milyen tobbi feltetelt ? En most egyvalamirol beszeltem.
Előzmény: livesmartlooksharp (985)
Törölt nick Creative Commons License 2004.05.13 0 0 1009
Szó se lehet róla!
:-)
Előzmény: Törölt nick (1008)
Törölt nick Creative Commons License 2004.05.13 0 0 1008
Kérjük, folytassátok a drogos témát a drogos topikban.
Törölt nick Creative Commons License 2004.05.13 0 0 1007
A Csernus leginkább pszichiáter, nemcsak drogosokkal foglalkozik (tudtommal).
Előzmény: Olvasószem (997)
Törölt nick Creative Commons License 2004.05.13 0 0 1006
Remélem, ennek okán néha megvered. De legalábbis lecsukatod. A detox a minimum.
Előzmény: Olvasószem (995)
Törölt nick Creative Commons License 2004.05.13 0 0 1005
Sőt!

Láttam én már nagyon doktorokat is (még akadémikust is) seggrészegen (nem én voltam seggrészeg).

Előzmény: penge1 (978)
Törölt nick Creative Commons License 2004.05.13 0 0 1004
Sőt még a kakaó is az! Ha a kislányom nem kapja meg a reggeli és esti adagját, elvonási tünetként vergődik egy sort...:-)
Előzmény: Prunyicsek (1000)
penge1 Creative Commons License 2004.05.13 0 0 1003
nem rossz az a tini, aki iszik, alkalmi drogozik v bagozik]

sot

Előzmény: Törölt nick (1001)
jinjang Creative Commons License 2004.05.13 0 0 1002
A Dunába ugrástól meg az érfelvagdosástól azonnal meg lehet halni, egy szál cigitől meg nem.
De mert 10 éves koromban egy tanárom azt mondta, hogy a kábítószerre egyszeri kipróbálástól is rá lehet szokni, azt elhatároztam, hogy sose fogom kipróbálni, nem is tettem. Azóta hallok ezzel ellentétes infókat is, de annyira nem érdekel a dolog, hogy reszkírozzak. Abban viszont biztos voltam, hogy egy cigitől, sőt, azzal a sűrűséggel, ahogy szívtam 5 cigitől se fogok rászokni.
Miért volt szélsőséges a példám?
Egyébként nem válaszoltál a kérdésemre.

Viszont pengének igaza van, ez tényleg off itt. Válaszolhatsz nekem a topikomban is, ott semmise off.

Előzmény: Olvasószem (996)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!