Keresés

Részletes keresés

Vadmalac az ebadta Creative Commons License 2004.04.06 0 0 11
Én azt kérdezném, mint abszolut laikus:
Mire jó ez, miért csináltat ilyet valaki?

Nem kötöszködödm, öszintén érdekel.

(Azt nem merem megkérdezni, hogy miért nem "szakszervízben" csináltatja...)

siposmarton Creative Commons License 2004.04.06 0 0 10
Kedves MINDENKI, aki eddig írt!

Lehet, hogy a hölgy/úr kérése számotokra viccesnek, tűnik, de mégha az is, nem kéne viccet csinálni egy KOMOLY kérdésből! Főleg ha vki még veszi a fáradtságot és az ország (állítólag) legnépszerűbb fórumán teszi fel kérdését!

Előjátéknak annyit, hogy a nyelvet NE szúrd át a nyelv aljának közepén, mert meg is lehet NÉMULNI (hihihi T. Mindeki! K. vicces nemde???) tőle!

Ha megfigyelsz egy már behelyezett nyelvpircinget, a nyelv alján SOHA nem a nyelv közepén ér véget a lyuk! Mert ott fontos nyelvmozgató idegek müxenek! Ezér' lövik be átlósan!!! Persze a lyuk a nyelv tetején ennél fogva lehet középen!

De én azért szintén azt ajánlom, hogy kérdezz meg egy hozzáértőt/szakembernek nevezett vkit, mielőtt megteszed a dolgot!

(Ugyanmár, ne mongya' mán azt vki, hogy az az ember, aki piercingesnek készül, az első belövés alkalmával SOKKAL több információt fog megtudni a nyelv belövésének titkairól, mint a topiclétrehozó hölgy/úr.)

Üdv.: SiposM

vétyer Creative Commons License 2004.04.06 0 0 9
Ne vacakolj már, szúrd át oszt kész.
Legfeljebb elvérzik, egy hülyével kevesebb, na bumm. És még a többiek is jól járnak, mert téged meg lecsuknak, és legalább egy ideig nem veszélyezteted a többi hülyét.
Előzmény: kalvin_imarow (-)


Olvasószem Creative Commons License 2004.04.06 0 0 8
Látod, milyen okosak ezek a zebrák...?

"Még fejjel lefelé is jobb, mintha sehogy nem tartaná."

Ezzel nem értek egyet. Ha sehogy' sem tartja, még ráhibázhat a helyes pontra (kevés eséllyel). Ha megnézi fejjel lefelé, és az úgy látottakat követi, biztosan elhibázza...

Előzmény: zebrina (7)
zebrina Creative Commons License 2004.04.06 0 0 7
Még fejjel lefelé is jobb, mintha sehogy nem tartaná.

Zebráknál nem divat a testrészek kilyuggatása divatozás céljából.

Előzmény: Olvasószem (5)
nagyjaqsz Creative Commons License 2004.04.05 0 0 6
Ez még viccnek is rossz!
Olvasószem Creative Commons License 2004.04.05 0 0 5
Most mé' biztatod ilyenekre? Mi van, ha fejjel lefelé fogja tartani a könyvet? Lehet, hogy a zebr(in)ákra nem veszélyes a nyelvi főerek sérülése, de a Homo Sapiens Piercingiensis nevű emberi alfajra igen.
Előzmény: zebrina (3)
Thymus Creative Commons License 2004.04.05 0 0 4
Már hallottam olyat, hogy az ékszertől megdagadt az illető nyelve, és majdnem megfulladt.
Előzmény: Törölt nick (2)
zebrina Creative Commons License 2004.04.05 0 0 3
Ettől a hsz-tól kezdek jobb kedvre derülni. :)

on
Kedves topikgazda, szerezz egy anatómiai atlaszt és tanulmányozd!

Előzmény: Törölt nick (2)
Törölt nick Creative Commons License 2004.04.05 0 0 2

Jaj már, ne legyetek ilyenek !

Segítsünk neki.

Én mint hozzáértő azt mondom próbáld a nyelv mértani közepét átszúrni, ott biztos nincs főbb ér ! Persze lehet hogy van, tanácsom csupán megfigyelésen alapszik, és a " hozzáértő " címet is magam adtam magamnak.

Na de. Olyanról ki hallott már, hogy valaki abba halt bele, mert átszúrták egy tűvel a nyelvét ? Na ugye hogy senki. Oda szúrsz ahova akarsz, csak legyen nálatok sebtapasz, tetanusz ínyekció, meg defribrillátor, vagy mi a fene.

Előzmény: O.Z.P. (1)
O.Z.P. Creative Commons License 2004.04.04 0 0 1
ez most komoly? te az internetröl egy nyilvános fórumról akarod megtudni hol található 2 ér az emberi nyelvben?
te komolyan hülye vagy!
az se normális aki a kezed alá fexik
Előzmény: kalvin_imarow (-)
Olvasószem Creative Commons License 2004.04.04 0 0 0
Szerencsétlen és felelőtlen barátom! Ha szakember lennél, tudnád a dolgod. Ha nem vagy szakember, ne csinálj piercinget!
Előzmény: kalvin_imarow (-)
kalvin_imarow Creative Commons License 2004.04.04 0 0 topiknyitó
Sziasztok szeretném ha valaki tudna segíteni abban hogy mire kell ügyelni ha valakinek a nyelvét átszúrom mert azt hallottam van benne két főbb ér amire vigyázni kell és sajna nem tudom ezek hol mennek pontosan. egyébként már csináltam piercinget orrba, fülbe, köldökbe és nagyon szépen sikerültek és most jött egy ilyen felkérésem hogy esetleg nem e csinálnék nyelvbe. Egyébként nekem semmilyen piercingem nincs és szerintem nem is lesz. előre is köszönöm a hozzászólásokat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!