Keresés

Részletes keresés

ET_hazatelefonal Creative Commons License 2005.12.28 0 0 265

 

ÉN IGENIS NAGYON SAJNÁLNÁM a Barokkot!

Rumos tea, cigi, kávé sőt télen néha forralt bor. Nagyon sokat ültünk ott!! Már egyesek...

Apus Creative Commons License 2005.12.23 0 0 264
Helló Mindenki!

Boldog Karácsonyt kívánok mindazoknak, akik olvassák és/vagy hozzászólásaikkal gazdagítják a fórumot!
Apus Creative Commons License 2005.12.20 0 0 263
Talán még idén sor kerül rá :)
Milyen nyaratok van?
Előzmény: coonabarabran (261)
tenkaoi Creative Commons License 2005.12.19 0 0 262

Barokk? Olyan mogorvák, bunkók a pincérek, hogy iszonyat :D

Nem kár érte :p

coonabarabran Creative Commons License 2005.12.19 0 0 261
Aha, jol sejtettem akkor. :-) Nahat ez nagyon jo, orulok, hogy idetalaltam. Varom a mailt. :-)
Előzmény: Apus (260)
Apus Creative Commons License 2005.12.19 0 0 260
Majd a padtársad megírja... :) Én pedig továbbítom, mivel otthon nincs net.
Előzmény: coonabarabran (259)
coonabarabran Creative Commons License 2005.12.16 0 0 259
Hat van egy sejtelmem, de nem vagyok biztos. Legyszi, legyszi, irjal emailt!!!!
Előzmény: Apus (258)
Apus Creative Commons License 2005.12.16 0 0 258
Ejha! :) Gratulálok mindahhoz, amihez gratulálni kell! ;-)
Összehozunk egy emilt, a címed megvan! :)
Sejted ki vagyok?
Előzmény: coonabarabran (257)
coonabarabran Creative Commons License 2005.12.16 0 0 257
Az ajto feloli padsorban hatulrol a harmadik pad ablak feloli sor. Na, ezt jol elmagyaraztam. Ha voltal osztalytalalkozon, akkor ugy talan konnyebb lesz, hogy en nem voltam, mert nem voltam otthon es jelenleg a Fold tuloldalan elek. :-) Es te hol ultel?
Előzmény: Apus (256)
Apus Creative Commons License 2005.12.16 0 0 256
Én pedig Téged nem foglak beazonosítani :)
Hol ültél?
Előzmény: coonabarabran (255)
coonabarabran Creative Commons License 2005.12.15 0 0 255
Hello Mindenkinek!

Nagyon orulok, hogy ratalaltam erre a forumra. Akkor lepodtem meg leginkabb, amikor rajottem, hogy volt osztalytarsaimra leltem. Apus, wal77, ugyanabba az osztalyba jartunk! :-) Wal77-re nem volt nehez rajonni, hogy ki is, de Apus teged szegyenszemre nem tudlak kitalalni (bar van tippem).
Előzmény: Apus (254)
Apus Creative Commons License 2005.12.13 0 0 254
Nem tudjátok mi a jó... :) Meghitt rumos-tea kortyolgatás... hmm :)

Hová tűnt el az a pár ide írogató? ÉBRESZTŐ!!!
Előzmény: davidcarter (253)
davidcarter Creative Commons License 2005.12.12 0 0 253
Szerintem nekünk, mostaniaknak ez nem nagy baj, mert a mostani gimisek kedvenc beülős helye a Casablanca, és szerintem nem sokunkat fog meghatni, hogy a Barokk a maga komorságával és elitségével, bár utóbbit megkérdőjelezem, eltűnik a Föld felszínéről!!!!
Apus Creative Commons License 2005.12.12 0 0 252
OFF (de lehet, hogy nem is annyira):

Gimnáziumi éveink egyik kedvenc beülős helye (nem röhög!) a Barokk Kávéház veszélyben van. A nagy múltú, nagy eredményekkel büszkélkedő kalocsai főiskola (asszem Tomori Pál Főiskola) szemett vetett a kávéház nagytermére. Az önkormányzat hajlik az üzletre. Mondanom sem kell, hogy ez a kávéház teljes megszűnéséhez vezetne.
Mi a véleményetek erről?

T. Polgármester Úr!
Kinek jó ez????

ON
Nagyon leült a topik, fel kellene pörgetni egy picit. Esetleg régi történetekkel, fotókkal...
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.05 0 0 251
Az elődöntők és a döntő az m2-n lesznek, 20:35-től, holnaptól kezdve...
tenkaoi Creative Commons License 2005.12.02 0 0 250

Plusz a zsüri az ő filmüket találta a legkidolgozottabbnak, ami szép teljesítmény :)

Irány az mtv, döntsünk nézettségi rekordot :))

Törölt nick Creative Commons License 2005.12.01 0 0 249
Biztos utálni fogtok, de én most merek egy kicsit ON is lenni. ( :))) )

A Nagy Könyv műsor keretében indítottak egy versenyt 3fős középsulis csapatoknak, a verseny neve Nagy Bagoly(tudom, nagyon béna). A Gimi csapatában (szigorúan ABC-sorrend szerint Bures Zsófi, Gyimesi Nóri és Panyi Lilla van, akik a sikeres iskolai, megyei és országos selejtezők után eljutottak az országos elődöntőbe, ahol 2x4 csapat volt. Ők a második elődöntőben szerepeltek, és továbbjutottak(ha érdekel vkit hanyadik helyen, nézze meg a tv-ben!:P) és holnap lesz a döntő felvétele. Ja igen, az az apróság kimaradt,hogy az egészet le fogják adni az mtv-n főműsoridőben. A két elődöntő időpontja dec. 6. és 7. 20:30, míg a döntő 8-n lesz, szintén 20:30kor, az adások 1 órásak. Szóval ha szeretnétek szurkolni, legalábbis a képernyők előtt (szerencsére páran ott lehettünk/lehetünk élőben is:) ), akkor nézzétek meg. Meglepő módon a téma a 12 Nagy Könyv, ehhez kapcsolódó villámkérdések, érvelős feladatok és szituációs játékok megoldása a feladat. Ja, meg készültek filmek, egy 2 perces moziajánló az 1984-ből illetve egy 30másodperces paródia A kis herceg-ből, ezeket is leadják, és sztem q jók:) Nézzétek és adjátok tovább az infot!:)
daveny Creative Commons License 2005.12.01 0 0 248
Tolok egy nagyon jó kis OFF-ot én is akkor:
Megjelent a Mozilla Firefox 1.5 final valamint a Traktor DJ Studio 3, mellesleg a WordPress blogmotor is a 2.0 felé kaccsingat, szal már nem kell sokat aludni és megkapjuk azt is ingyen. Mi van még...? Well, let szi... ja igen, a windows OneCare anti-virus progija publik béta lett szal download evribádi és ... az Office 2003 után következő Office 12-nek is megjelent a Pre-Betája, de oda invite-kóddal tucc csak belépni.
jocsi Creative Commons License 2005.11.28 0 0 247

András napja az én tudtommal is nov. 30. Gondolom az ehhez legközelebb eső hétvégén lehet akkor a vásár... Vagy múlt hétvégén volt, vagy most lesz? 

Attól tartok, az idén már nem lesz szép régi szoknyám...

 

Azért köszi a segítségeteket! :-)

 

 

Előzmény: nincs szabad név (246)
nincs szabad név Creative Commons License 2005.11.25 0 0 246
November 30-a körül van az András napi vásár. Nem voltam mostanában, de nem hiszem, hogy lehet még kapni ott olyan szoknyákat. Kicsit kínai piacos jellege van már, kegészülve 1-2 kosárfonóval. Úgy tudom, hogy már állatvásár sincs vagy elhanyagolható.
Előzmény: jocsi (243)
Zuhany Rózsa Creative Commons License 2005.11.23 0 0 245
Ha mán OFF, akkor legyen OFF a köbön. Szal a szavazást megnézem, egyébként meg aki tagja a wiw-nek, vagyis bocs, mostmár iwiw, szal ott is van városszavazás. És van Kalocsa, szal ha összefogás, akkor gyerünk oda is!

AKi meg nem tagja, az meg sürgősen keressen egy embert, aki az, aki tud nekije meghívot küldeni!:))))))))))))))))))

P.

A vásárról fogalmam sincs, de komolyan, hogy mikor van. Asszem az András napi az utolsó, csak mivel nem tudom, mikor van András nap, ezért a vásárt sem tom!:)))
Előzmény: Apus (244)
Apus Creative Commons License 2005.11.22 0 0 244
Helló Mindenki!

Ez is OFF, de segíthetünk a kalocsai kórháznak!

www.evkorhaza.hu

Értékeljük minél jobban, profitálhat belőle az intézmény!! Ja és nem vagyok érintett az ügyben, csak büszke lennék, ha egy picit összefogna a város lakossága!!
jocsi Creative Commons License 2005.11.17 0 0 243

Sziasztok!

 

Kicsit off leszek, ezért előre is elnézést kérek, de nem nagyon találtam más kalocsai fórumot.

 

Úgy hallottam, hogy a kalocsai vásárban fellelhetők még szép régi szoknyák. Szeretnék érdeklődni, hogy ez valóban így van -e, s ha igen, mikor és hol van Kalocsán vásár?

 

Segítségeteket köszönöm!

 

judit

winifred71 Creative Commons License 2005.10.27 0 0 242
Igen, én ismertem. Igaz, csak a párhuzamos osztályt tanította. Tényleg meghalt? Úgy R.I.P.
Előzmény: andris42 (240)
nincs szabad név Creative Commons License 2005.10.23 0 0 241

Persze, hogy ismertem, bár engem nem tanított. Nem is hallottam....Mikor?

Holnap utánakérdezek...:(

andris42 Creative Commons License 2005.10.22 0 0 240

Sziasztok!

Azt hallottam, hogy meghalt Ambrus tanár úr. Ismertétek?

nincs szabad név Creative Commons License 2005.10.22 0 0 239
Őszi depresszióban szenved mindenki....biztos:)
davidcarter Creative Commons License 2005.10.19 0 0 238

Látom megy a punnyadás ezerrel, gondoltam ezért írok ide valamit!!!

Zuhany Rózsa Creative Commons License 2005.10.06 0 0 237
Hát ja, gondoltam, hogy vmi ilyenről van szó. Sztem próbáld meg vmelyik igazgatót elérni, célszerű a Perittyel indítani, oszt ő már tovább tud irányítani, hogy ki mit tud eről. sztem ilyen beszélgetéssekkel többre mész, mint írásos anyag után kutatva. AMi nekem már a Kertvárosinál sem jött be....:D
Vagy ezen már túl vagy? Akkor is hajráááááá! :))
Előzmény: nincs szabad név (236)
nincs szabad név Creative Commons License 2005.10.06 0 0 236
Ez ma nem az én napom...Kertvárosi akart lenni:(
Előzmény: nincs szabad név (235)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!