Keresés

Részletes keresés

csokisperec Creative Commons License 2006.11.02 0 0 1278

Sziasztok!

 

Nekem lenne még pár kérdésem!

Végülis a maradék pénzből mennyit kell forintban,és mennyit euroban odaadni?

És szerintetek mennyi plusz pénzt tanácsos még vinni?

 

Köszi!

K.Bogi

teo#89 Creative Commons License 2006.11.02 0 0 1277

Zsu!!

 

Köszönjük szépen a ránk áldozott fáradtságot, türelmet, és lelkesedést...Meg persze Vandának is!!!!

Nagyon kedves volt tőletek!

Dóri

Előzmény: milka11 (1274)
Siroki Brjeg Creative Commons License 2006.11.02 0 0 1276
csak nem volt hiábavaló itt szóvá tenni az árakat !
Előzmény: milka11 (1274)
Eduss#18 Creative Commons License 2006.11.02 0 0 1275
Köszönjük szépen!!Mást nem tudok mondani,mert annyira örülök,annyira boldog vagyok,hogy van aki támogat minket(igy vagy ugy):))
Előzmény: milka11 (1274)
milka11 Creative Commons License 2006.11.02 0 0 1274

na. kesz vannak a polok, szerintem szuper jok lettek:))

arak: feher polo : 600 + 350

piros polo: 800 + 350

osszesen: 2100 ft.

a szitat nem kellett fizetni, ezert is olcsobb. (meg nem a legjobb minosegu polok lettek valasztva, de elozetesen kalkulalva mindenbol a legdragabb!)

 

mostmar ti jottok:)!!!

agic14 Creative Commons License 2006.11.02 0 0 1273

Huhuhuhu... Zsiki:) Jó "kezekben" lesz az a 14-es mez... Kicsit nagy méret, kívánom hogy gólokkal töltsd ki "a méretet"!

 

Még egyszer sok sikert, HAJRÁ CSAJOK!!!

Ági

Előzmény: nicky2 (1272)
nicky2 Creative Commons License 2006.11.02 0 0 1272
Nagyon vigyázok majd rá:) Zsiki
Előzmény: agic14 (1269)
strew Creative Commons License 2006.11.02 0 0 1271

18 MAGYAR LÁNY!!!

Kik képviselhetik hazájukat a Lipcsei U19 női világbajnokságon.

 

Antal, Acsai, Zsitnyánszki, Mészáros, Gegesy, Váradi, Horváth T, Horváth K, Perje, Kalmár, Pintye T, Pintye N, Teleki, Suszter, Tóth, Ladányi, Dubicz, Kopfer

 

Ők azok akik a következő héten lelkesedésükkel, kitartásukkal és maximális odaadással fogják képviselni hazájukat.

Részemről ebben a felfogásban fogok elindulni, támogatva Őket abban, hogy a legjobb teljesítményt tudják kihozni magukból ezen az előre is nehéznek mondható versenyen.

 

Nekik és Nekem már csak ezzel szabad foglalkozni.

 

Előzetes értékelést csak sámánok, táltosok, boszorkák és rosszindulatú emberek tehetnek, ilyenekkel pedig kár foglalkozni.

 

Sok még a teendő az utolsó mérkőzésig befejező sípszójáig. Érdemes erre használni figyelmünket.

 

Következő hozzászólásom hasonló témában már csak a VB közben vagy után lesz.

 

Tamás

Eduss#18 Creative Commons License 2006.11.02 0 0 1270

Köszönjük szépen!!A mezre pedig vigyázunk!:)

Előzmény: agic14 (1269)
agic14 Creative Commons License 2006.11.02 0 0 1269
Sok sikert a vb-re Csajok, és jó utat!!!
(Aki a 14-es mezben játszik annak külön sok sikert:) és vigyázzon rá, látom egyre kevesebb az ami megvan... )
Apostol Ági
vandalizmus Creative Commons License 2006.11.01 0 0 1268

Helló Csajok!

 

Csupa jó hírem van: a németek megkapták a szálláspénzt!!! Minden infót megírt nekik Peti - ő tud németül - és így beazonosították :) És persze várják a többi lét majd személyesen :))))

 

Tegnap vettem 16 fehér és 16 piros lábszárvédőt!!! :) Ezzel sem lesz gond. Úgy vettem a lábszárvédőket, hogy 38-as méretig (kivétel 4 piros, amiből nem volt elég, így azok nagyobbak lesznek), mert tapasztalat, hogy az első meccsen kinyúlik a sportszár, és nem jó, ha beizzadva csúszkál az ember lábán. A 38-as pedig így még 41-es lábra is jó :) A 42-esig nyúlóba viszont valakinek akár a 2 lába is beférhetett volna :) Remélem, jó lesz így!

 

Zoli!

25.280 forint volt az egész - remélem, örülsz, hogy ilyen jó kis áron tudtam elcsípni - köszönet érte Ibolyának! :)

 

Kérlek, hogy az induláskor ezt is fizesd vissza nekem, mert saját pénzből ment - számla van róla :)

 

Nem leszek Net közelben se csüt., se péntek, úgyhogy ha valami van, telefonon értek el: 20/484-0096

 

Kellemes ejtőzést mára!

 

Vanda

csokisperec Creative Commons License 2006.10.31 0 0 1267

Hali!

 

Ő..őőő...ami marad,és jó lesz méretben..:)

Csak nekem tűnik úgy,vagy ez a fényképező tényleg torzít?:)Nem kötözködésképp..

 

K.Bogi

Siroki Brjeg Creative Commons License 2006.10.31 0 0 1266

Láttátok a Tv-ben mekkora hó van Németországban?

 

Itthonra is havat mondanak.

LAssú lesz az utazás.

nicky2 Creative Commons License 2006.10.31 0 0 1265
Én maradok 14. :)
Eduss#18 Creative Commons License 2006.10.31 0 0 1264

Én kitartanék a 18mellett:(....de a 19es most a számom,mert ugye Borinak is 18as:)

Szoval kitartok a 19es mellett,remélem meglesz:)

puszika

Előzmény: teo#89 (1263)
teo#89 Creative Commons License 2006.10.31 0 0 1263
Én továbbra is kitartanék a 8-as számnál...:):)
Előzmény: vandalizmus (1258)
Siroki Brjeg Creative Commons License 2006.10.31 0 0 1262
Mégegyszer leegyeztettem a számokat, jónak tűnik.
Előzmény: strew (1261)
strew Creative Commons License 2006.10.31 0 0 1261
Remélem jó helyre ment...
Siroki Brjeg Creative Commons License 2006.10.31 0 0 1260

Vanda!

 

A takarékbank szerint a kedvezményezett 10.25.-én megkapta a pénzt.

 

Előzmény: vandalizmus (1258)
Siroki Brjeg Creative Commons License 2006.10.31 0 0 1259

Vanda!

 

Fehér négyes sosem lesz ,eg!

Schmidt Mariann Pozsonyban bement az öltözőbe mezben és az öltözóajtóban kifelé nem tudta nekem leadni. Eltőnt egy méteres úton és sehol sem volt!

Előzmény: vandalizmus (1258)
vandalizmus Creative Commons License 2006.10.31 0 0 1258

Helló Csajok!

 

Infók tegnapról!

 

Pavel behozta az igazolást az utalásról - tényleg elment a szálláspénzt, újra felvesszük a kapcsolatot a szállásadóval, hogy nézzen utána ő is. Úgyhogy ez sinen van.

 

Melegítőket kihozta Pavel: májva színű a jogging. Látszik rajta, hogy már jó sokan használták, de a lényeg: hogy egyszerűen nincs most más ilyen cucc a raktárban. Ezért nem lesz táska se, meg póló! Pavel megpróbálta... :)

 

Még jönnek mezek péntekig a szövetséghez, de felírom, hogy miből van meg a piros és a fehér is:

 

5, 7, 8, 9, 13, 14, 15, 16, 18

 

Amiből csak fehér van: 10, 19, 20, 21

Amiből csak piros van: 4, 17, 22

 

Ez csak azért furcsa, mert a női VB után, aki leadta a mezét, az mind a kettőt leadta, így nem értem, hogy lehet, hogy vannak olyan mezek, amiből csak egyik szín van meg!!! :(

 

De próbálom összeszedni a többit!

 

Ne felejtsetek biztosítást kötni!!

 

Szép napot!

Vanda

Siroki Brjeg Creative Commons License 2006.10.31 0 0 1257

Az ilyeneket hívják baleknak!

 

NA téma lezárva, vegyél dupla adag pólót ée készülj a VB-re!

Előzmény: Eduss#18 (1251)
teo#89 Creative Commons License 2006.10.30 0 0 1256
Ha egy OB meccsen a csapat tagjai tarka-barkák az OK, de egy VB-en eléggé kiugró...
Előzmény: Siroki Brjeg (1243)
Eduss#18 Creative Commons License 2006.10.30 0 0 1255

Ez a legjobb!!:)

 

"Az előző napon a fiú utánpótlás bajnokin tapasztalhatták a komáromiak, hogy a népligeti csarnok talaja balesetveszélyesen csúszik, játékra alkalmatlan. Így saját testi épségük és az újabb sérülések elkerülése érdekében az SZPK (!) két utánpótlás-válogatott játékosa, Perje Edina és Tóth Dóra nedves ronggyal feltörölte a játékteret."

                                                                 (by Füzi Gábor/www.szpk.hu)

 

Ez igy van...:)

Eduss#18 Creative Commons License 2006.10.30 0 0 1254

Szia Andi!!

 

Okés,megmondom neki!!Vasárnap talizunk:)

Szombatra sok sikert!!

puszi

 

Edu

Előzmény: két másik debreceni (1253)
két másik debreceni Creative Commons License 2006.10.30 0 0 1253

Szia Edina lécci mondd meg Csoppinak hogy megyünk szombaton hozzájuk és egytöl játszunk!Kösz pusz

Andi#13

strew Creative Commons License 2006.10.30 0 0 1252

Lányok!

 

A teljes költség 50000ft amíből a szálláselőleg összegét kell levonni. Természetesen a végén ha marad mindenki visszakapja a rá eső részt. Ember tervez... szóval majd kiderül.

Azt hogy ezt milyen pénznemben kell adni azt hamarosan kiszámoljuk Vandával.

 

Kérek mindenkit hogy arra koncentráljunk amit az edzés végén beszéltünk és mindenki próbáljon fejben és fizikálisan is ráhangolódni az előttünk álló feladatra.

Eduss#18 Creative Commons License 2006.10.30 0 0 1251

Zsu!

 

Ez szívből szólt:)....Mégegyszer..MI CSAK MEGKÖSZÖNNI TUDJUK NEKED ÉS NEKTEK EZT A SOK MINDENT AMIT TETTÉL ÉS TESZTEK ÉRTÜNK,ÉS CSAK HÁLÁSAK LEHETÜNK HOGY VAGY ÉS VAGYTOK NEKÜNK:))

KÖSZÖNJÜK SZÉPEN!!!

Előzmény: milka11 (1249)
milka11 Creative Commons License 2006.10.30 0 0 1250

csajok,. csutortokre kesz vannak a polok. a felirat egyik sem, mert a neni jobbat mondott.. es o eleg gyakran foglalkozik ilyennel, gondoltam biztos jo lesz..

 

bocsanat, de kicsit kiakadtam.. ennek a ...meg annak is sikerul elvennie a kedvet, akinek van/volt..

milka11 Creative Commons License 2006.10.30 0 0 1249

kedves Pavelka Zoltan!

 

megprobalok nagyon nagyon udvarias lenni, es igy elkuldeni a bus-budos.....

 

1. annyira sok hasznom van a floorballbol, hogy 1 eve eladtam az automat, mert nem birtam fenntartani, es azota meg hitelre sem sikerult hasznaltat venni.. Anyukamtol kapok nadragot, cipot, ha valami komolyabbra szukseg van, mert a tanari fizetes +  a sok floorballbol osszeharacsolt penzekbol ez meg nem jon ki..

2. ha valamit tervezek, inkabb rahagyassal szamolok, es visszafele konnyebb (tehat ha arrol van szo, visszaadni a penzt-arrol nem beszelve, mennyivel jobb erzes igy:))), mint ujra beszedni. es ha befizetnek valamit, akkor azert kapnak is, nem ugy mint a nevezesi dijakert semmit (nem a szovetsegire gondolok!!!!)

3. ha annyira jok az osszekotteteseid, miert nem csinalsz valamit? a szad nagyon jol jar, igerget, kiabal, de tenni semmit nem tesz.. ma mentem 50 km-t, polokert, vissza, nyomatni, kozben telefon, hogy hol olcsobb, es hol vallaljak idore.. meg szerencse, hogy EN altalaban azonnal fizetek, ha valamit mondok, az megtortenik.. es kepzeld, meg a valogatottal is lehet mit kezdeni. marmint a nevvel. vannak akik tudnak segiteni. nem penzzel, hanem pl. hogy nem kell kifizetni a szitat, vagy szamla nelkul olcsobb minden.. hol lehet 500-ert polot kapni?? mert feheret talan igen, de szineset.. ja igen, meg azt is, ami 3 mosas utan megadja magat..

 

4. mi lenne, ha sajat csapatoddal foglalkoznal? merthogy a szovetseggel, valogatottakkal nem, az latszik.. volt ra 5 eved, hogy megprobalj valami rendszert csinalni, hatlamas lehetoseget kaptal, hogy vezeteseddel felemelkedjen a sportag, de csak arra futotta, hogy az erdekeltsegi korodet sikerult boviteni.. es aho ez ment, ott kedves voltal, aranyos.. ahol nem, ott megprobalsz mindenkit megfurni..ja es szemtol szembe is kedves vagy aranyos, bajologsz mindenkivel, de vaklahogy a kepernyo eloot mintha szemelyiseget valtoztatnal..

 

ezt befejeztem. ha tudsz jobbat, legkozelebb megigerem nem viszem el eloled az "uzletet". de akkor ne az utolso pillanatba deruljon ki, hogy nem csinaltal semmit.

 

huuuuu... 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10........ (remelem ertitek..:)

Előzmény: Siroki Brjeg (1245)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!