Keresés

Részletes keresés

Les Creative Commons License 2003.08.29 0 0 86
1 há kimaradt, de nem szeretnék megkárosítani senkit, tessék: h :)))
Előzmény: Les (85)
Les Creative Commons License 2003.08.29 0 0 85
A nagyok mindig lelassulnak, ha valaki közel megy a falhoz. Ott eltarthat akár 2 óráig is a flasmob. :)))
Előzmény: nokedlí (84)
nokedlí Creative Commons License 2003.08.29 0 0 84
Nem kell a médiáknak szólni... bár ők is figyelik a netet... szóval...tud valaki egy dögös forgóajtót??
tüzes fal Creative Commons License 2003.08.29 0 0 83
Egy nagy kalap xar volt az egész, jól elb@sztátok, hogy odahívtátok a médiát.
nokedlí Creative Commons License 2003.08.29 0 0 82
A következőre találni kéne egy vagányos forgóajtót és vagy kétezren be és kijönnénk rajta... persze tök kultúráltan sorbaállva...
asszem tetszetős lenne...
fruh Creative Commons License 2003.08.29 0 0 81
mikor lesz? ÉN IS ÉN IS ÉN IS
John Zero Creative Commons License 2003.08.28 0 0 80
Korrekció:
Reklámnak azért tökéletes volt, remélem a következő eseményen többen lesznek (és jobban szervezett lesz).
Előzmény: John Zero (79)
John Zero Creative Commons License 2003.08.28 0 0 79
tv2 "Jó estét magyarországban" is flessmob :-(

Bukás...

Nem erről szól!

Na majd a következő...

Les Creative Commons License 2003.08.28 0 0 78
a fasz pina logeci -t viszont elég nehéz lehet úgy vágni, hogy 22:00 előtt adásba mehessen. :))))

Les / aki amúgy pedofol bombagyáros, csak mert netezik

Előzmény: flashmob (77)
flashmob Creative Commons License 2003.08.28 0 0 77
Az rtlesekkel azert dumaltunk, mert (engem szemely szerint) irrital hogy olyanok mondanak a netes dolgokrol olyanokat a tvben akiknek fingjuk sincs semmirol. Pl ilyen "eppmostkotottekazadsltanyuek" vagy "vegrebejutottamegyszeraszamtechterembe" gyerekek osszak az eszt, nameg a netet eleteben nem latott riporter mond akkora baromsagokat hogy az nem gyozom szinkron-gepelni ircre hogy mindenki rohoghessen :-) Ezzel pedig (szerintem) igencsak leesetik es visszavetik az internetes tarsadalom fejlodeset .hu -n.

Hozzatartozik a dologhoz hogy ha eleg ugyes az rtl, meg tud ugy vagni barmi interjuhot hogy total hulyenek nezze az egesz orszag szegeny interjuh alanyt, illetve az ellenkezojet hozzak ki abbol amit elmond mint ami vagatlanul eredetileg elhangzott :-)

Kiderul...

mb2000 Creative Commons License 2003.08.28 0 0 76
kedves flashmob, en is csak vigyorogtam, amikor lovoldoztetek, mondogattam, hogy micsoda tizes, zsenialis, igen, megcsinaltak szoval nem kell szabodnod, kiveve, ha te voltal az, aki utana kvaterkalt a televizioval. amugy a szanalmas.hu-n kezdtetek ezt szervezni, nem?

igen, igy volt ez rendes kozossegi elmeny. :-) kivalo parodiajakent a magyar tuntetes/ellentuntetes vonalnak.

Előzmény: flashmob (74)
Zsebenczy Klopédia Creative Commons License 2003.08.28 0 0 75
aha. értem. nem értem. mindegy. azért köszi.

zsk

Előzmény: Evil Rabbit (72)
flashmob Creative Commons License 2003.08.28 0 0 74
A celunk egyaltalan nem az eredeti flashmob meghiusitasa volt. Mi ugy alltunk hozza ahogy leirtam, tehat a v0.9bol csinalunk v1.0-t illetve bugfixet nyujtunk :-) (az igazi kockak biztosan ertik miket zagyvalok) Ettol fuggetlenul a vilag elso Flashmob-hack cim igen hizelgo koszonjuk szepen, de mint mar irtam: semmit nem akartunk elrontani, meghiusitani, eppen hogy ellenkezoleg: megmenteni, foljavitani!
Előzmény: mb2000 (65)
ID Creative Commons License 2003.08.28 0 0 73
ugyanmár. én elküldöm 20 embernek, az a 20 is 20nak és így tovább (kivétel akiről tudod, hogy köze van a médiához, vagy szólsz neki hogy ne írja meg) sztem. kb 1 nap alatt mindenki megkaphatná, legalábbis 1000x annyian, mint ahányan el fognak jönni.

alulbecsülöd az emil hatalmát :)

Előzmény: Evil Rabbit (69)
Evil Rabbit Creative Commons License 2003.08.28 0 0 72
Az a jo, hogy megtortent. Ennyi, szerintem.
Előzmény: Zsebenczy Klopédia (71)
Zsebenczy Klopédia Creative Commons License 2003.08.28 0 0 71
Valaki ténylefg magyarázza el nekem, mert TÉNYLEG kíváncsi vagyok. légyszilégyszi.

zsk

Előzmény: Zsebenczy Klopédia (60)
shaddam Creative Commons License 2003.08.28 0 0 70
"meghirdettük ezeknek a hülyéknek, jól elbaszták, meg még minket is okolnak érte. pff, most megsértődtem!"

kb. ilyen hangulata van sztem

Előzmény: Törölt nick (68)
Evil Rabbit Creative Commons License 2003.08.28 0 0 69
Ez aztan a jo otlet, jol kikozositeni mindenkit, aki nincs a dragalatos levlistadon. Fasza.
Előzmény: ID (51)
Törölt nick Creative Commons License 2003.08.28 0 0 68
Az indexes csákó írása elég érdekesre sikeredett sztem. Szidja az egészet, holott sokak szerint pont az index tehet az egész dolog kisiklásáról.
Előzmény: shaddam (67)
shaddam Creative Commons License 2003.08.28 0 0 67
Úgy értem, nem kezdesz el haverkodni másokkal, hogy de jó, te is ide jöttél? mér jöttél? én azér jöttem mert... ja, szerintem is... tök jó, nem?... etc.

OK, dumálsz a haverokkal, de?
Ez nem ismerkedési est bammeg. Tök céltalan, erre gondoltam.

Ha komolyan vettem volna magamat, akkor nem lettem volna ott. :oP

Ki veszi komolyan?: az az indexes csákó, aki azt a mai öncélú cikket írta.

Ehh, nem érdemes ezen vitatkozni. Igen jó vót, na.

Előzmény: Törölt nick (64)
mb2000 Creative Commons License 2003.08.28 0 0 66
ja es az egy masik kerdes hogy mennyire voltak egyuttmukodesre hajlandoak az emberek. a szervezok tisztan megirtak, hogy

- pontban hetkor jelenj meg
- nyisd ki
- allj es hallgasd
- aztan 5 percen belul hagyd el a teret.

Lehet, h ez nem valo a magyar mentalitasnak, mert itt mindenki individuum. Na, mindegy, kezdetnek azert jo volt, ebben sztem egyeterthetunk.

Előzmény: Törölt nick (64)
mb2000 Creative Commons License 2003.08.28 0 0 65
Les-szel teljesen egyetertek. Igen, az egeszen ziher, hogy a legkozelebbit nem szabad indexes forumon meghirdetni. Az indexes bullterrierek imadjak a bulvart es onnantol kezdve veszett fejsze nyele a titoktartas.

A vizipisztolyos akcio piros tizes, de sajnos nem flashmob, hanem flashmob-hack, ugyanis CELJA volt, meghozza az, hogy egy celtalan akciot szabotaljon. Ezzel egyutt nagyon orultem nekik. Kedves, vidam, humoros otlet, komolyan!

A magyar media meg ja... fasz pina logeci.

Előzmény: Les (49)
Törölt nick Creative Commons License 2003.08.28 0 0 64
:-)))

"Mert az a lényege, hogy emberek ismeretlenül öszejönnek, senki nem szól a másikhoz, lezajlik az egész, és mindenki elhúz."

Egy fél pillanatra sem volt csend, még a haragzúgás alatt sem. Mindenki röhögcsélt, dumált a többiekkel, tehát szó sem volt arról, amit írsz!:-)
Túl komolyan vetted ezt az egészet, meg magadat is:-)

Előzmény: shaddam (43)
Zsebenczy Klopédia Creative Commons License 2003.08.28 0 0 63
Vágnám, ha valaki elmagyarázná nekem... :-)

zsk

Előzmény: deus (62)
deus Creative Commons License 2003.08.28 0 0 62
Na, te is vágod...
:)

Előzmény: Zsebenczy Klopédia (60)
deus Creative Commons License 2003.08.28 0 0 61
Flashmob hack yesss!
Mi pedig flashmobspottingot hajtottunk végre a tér széléről, de a vízipuskákból nekünk is kijutott...
:))

Előzmény: p.gold (59)
Zsebenczy Klopédia Creative Commons License 2003.08.28 0 0 60
Nem akarok ünneprontó lenni, de mi ebben a jó?

zsk

p.gold Creative Commons License 2003.08.28 0 0 59
>Az elso magyar flashmob is megvolt. Az esernyos
>dolog volt a v0.9, mivel a media "szetkurtolte"
>viszont mi rattetuk a v1.0-ra a pontot a
>vizipuskakkal! :-) Nem szamitott rank senki,
>megleptuk a flashmobbereket, a jarokeloket, es!
>a mediat is ami azert nemmindegy :-)

ti nem a v1.0 flessmob voltatok, hanem a vilag elso flashmob hack-je, ami sztem meg nagyobb szam. nagyon zsir volt az akcio, csak igy tovabb!

Előzmény: flashmob (44)
p.gold Creative Commons License 2003.08.28 0 0 58
>Ki kellene találni 1 "jelszót". Egy modatot,
>amit válaszolni lehetne, ha ilyen formák
>kérdezgetik az embert (-Mért vagy itt, mit
>csinálsz, mért csinálod stb.).

ilyenkor bármit kérdez, bele kell mondani a kamerába, hogy "fasz, pina, lógeci". ha újra kérdez, újra: "fasz, pina, lógeci". így tutira nem kerül adásba a cucc :)

Előzmény: shaddam (43)
DegeneraBocsinka Creative Commons License 2003.08.28 0 0 57
Két dolgon kellene mindenképpen változtatni, mert az alapötlet végül is nem rossz.
1. Tényleg valami hatékony módon kellene szűrni, hogy kinek, miként lehet információhoz jutnia.
2. A Deák téri temlpomelőkénél sokkal forgalmasabb helyet kell választani, mert a placc tegnap teljesen bedugult az esernyősöktől, így az a néhány turista, aki arra sétálgatott, még csak meg sem tudott lepődni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!