Keresés

Részletes keresés

Gotika Creative Commons License 2008.03.26 0 0 171
Gotika Creative Commons License 2008.03.26 0 0 170
Bocs, nem szúrta be!
Előzmény: Gotika (169)
Gotika Creative Commons License 2008.03.26 0 0 169
így könnyebb.
Gotika Creative Commons License 2008.03.26 0 0 168
Akkor nézz be a www.mbt-info.com oldalra. Lúdtalpra és gerincnyavalyára is be fog válni. Tudnék róla mesélni.
Előzmény: --zerge-- (167)
--zerge-- Creative Commons License 2008.03.26 0 0 167
Pont mostanaban olvastam ezt, hogy milyen rossz a betet, foleg, ha amugy is ludtalpas a gyerek. Hat orultem nagyon, ui. nekem egesz gyerekkoromban volt ludtapbetetem (amit ortoped orvos ir fol es meretre csinaljak es bele kell rakni a cipobe), gyuloltem, es most megtudtam, hogy talan ennek koszonhetem, hogy ludtapas is maradtam, sot talan a gerincnyavalyaimat is...

En vettem a gyerekeimnek Dr. Leot, szerintem nem rossz. Mire tonkrementek, addigra ki is nottek oket.
Előzmény: noaaa (165)
noaaa Creative Commons License 2008.03.26 0 0 166

A másik nagy kedvencem ez:

http://www.peterscipok.hu/gyerek.html

A tulajdonos pasi olyat is megcsinál, hogy egy év múlva az "előre" megvett cipőt blokk nélkül (!) visszaveszi, mert mondjuk közben kicsi lett a gyereknek (az ember elszámította magát). Folyton vannak akciók, alőző évi modellek féláron stb....

noaaa Creative Commons License 2008.03.26 0 0 165
Mi járunk a Dombóvári útra cipőt venni már 5 éve. A lányoknak, mint a gyerekek többségének, kicsit befelé dől a bokája, így mindenki a sarokdöntött cipőt javasolta.  A Salus cipők ott kapható (nem rendelésre) kollekciója egészséges lábú gyerekeknek készül és a gyerekorvosok többsége szerint 6 éves kor alatt csak ilyet szabadna hordani. A lényege a magas szár, a nagyon kemény kéreg és a kicsit kifelé vékonyodó talp, ami a lábat egyenes tartásba kényszeríti finoman. A lényeg, hogy nem betétes belül, mert azt állítják, hogy a betét csak elkényelmesíti azokat az izmokat, amelyeknek maguktól kellene felhúzni a harántboltozatot. Persze rendelésre is csinálnak, ha valami komolyabb gond van és az orvos felírja. A cipők 7-8 ezer körül vannak és régebben nem voltak túl tetszetősek és tartósak, de az utóbbi időben sokat javult a dolog. A szandik kifejezetten szépek és már tépőzárasak. Egyébként ugyanez a műfaj a Dr. Leo, de attól óva intenék mindenkit, mert iszonyú hamar papírvékonyra kopik a talpa és felpuhul a kérge.
Előzmény: cimbóka (150)
Eleon_ Creative Commons License 2008.03.26 0 0 164
Igazad lehet a kulso meretben, ha kicsi ciporol van szo. Egy 20-as labra 21 cipo lehet oriasi kivulrol, a gyerek eseleg emiatt botladozhat. Nagyobb meretnel szerintem ez mar inkabb eltunik, fiam 26-os cipot hord, nem hiszem, hogy egy 27 kulso meret zavarna.

En nem talalom annyira draganak, ha tenyleg jo a cipo, es tenyleg 2 meret, mert 10eFt alatt nem nagyon lehet jo cipot kapni, a scholl-ok meg 15 korul vannak.

Na de en sem veszek, mert nem lehet a kozelunkbe kapni.
Azert ha valaki jar erre, aki mar probalta, szivesen veszem a tapasztalatait.

Eleon


Előzmény: --zerge-- (163)
--zerge-- Creative Commons License 2008.03.25 0 0 163
Nem probaltam, de nekem nem tunik tul zsenialis otletnek... Egy picit amugy is nagyobb cipot vesz az ember, mint a gyerek laba, sokkal nagyobbat meg azert se lehet, mert hiaba kisebb belul, a kulso meret is szamit. Ha tul hosszu az orra, hasra esik benne a gyerek.

Egyebkent meg nagyon draga szerintem.
Előzmény: Eleon_ (162)
Eleon_ Creative Commons License 2008.03.19 0 0 162
Sziasztok!

Probalta mar valaki a Scholl Dou System (egy cipo, ket meret) gyerekcipojet?
Erdekelnenek a tapasztalatok.

http://www.scholl.hu/misterbaby/category.asp

Eleon
PUMUKLI Creative Commons License 2007.06.19 0 0 161

Felhozom ezt a topikot, mert ma  egy nagyon kellemes élményben volt részem. És semmilyen jutalékot nem kapok, de úgy érzem, megérdemel egy kis "reklámot".

 Kb.  hónapja vetetm egy Asso cipőt a Fehérvári úti Lurkók gyerekcipőboltban Boginak. A napokban vettem észre, hogy teljesen elkopott a talpa, sőt ki is lyukadt.

 Semmi jót nem remélve visszavittem, mert persze a blokkot nem őriztem meg. De nem is kérte a tulaj (talán emlékezett is rám, nem először vásároltam ott, mert tényleg jó áron vannak a cipők, nagy választékban), sőt elkérte a telefonszámom, hogy majd hív. Pár napon belül hívott is, hogy kicserélték a  cipő talpát.  És tényleg. kaptunk egy gyönyörű vadiúj talpat, és mindehhez semmilyen "jótanácsot", miszerint nem rendeltetésszerűen használtuk vagy hasonló.

 Még egyszer mondom, nem ismerős a boltos, de az ilyen korrekt hozzáállás megérdemel ennyit, nem?

 Pumukli

 

kriszta27 Creative Commons License 2006.03.24 0 0 160
sziasztok!

van valakinek tapasztalat a BOLETA spanyol gyerekcipőkkel kapcsolatban?
palhen Creative Commons License 2006.02.17 0 0 159
A IX.Mester u-Tinódi sarkán vettem 19-22 méretben 1790.- Ft-ért. Volt kisebb, nagyobb
Előzmény: Timótea (156)
kicsinap Creative Commons License 2005.10.26 0 0 157
CSak olyat ismerek, aminek gumi a talpa, olyant lehet kapni pl. a Brendonban is.
Előzmény: Timótea (156)
Timótea Creative Commons License 2005.10.26 0 0 156

Sziasztok!

 

Olyan vastag babazoknit keresek, aminek cipőtalpa van.

Na, erre szoktak nagy szemeket mereszteni az eladók. Tudja valaki, hogy miről beszélek? :-) És ha tudja, tudja azt is, hogy hol lehet kapni? :-)

OrSoLy Creative Commons License 2005.10.19 0 0 154
Goldi arrol van szo amelyikben Pablosky is van, amugy a masik asszem csak Siestat arul, valami Kriszta boltja vagy mi...:)
Előzmény: GoldenEye (153)
GoldenEye Creative Commons License 2005.10.19 0 0 153

nem, nem, ez két egymás melletti üzlet, egymás melletti kapualjakban - de asszem sejtem, te melyikre gondolsz :)

Előzmény: zso70 (152)
zso70 Creative Commons License 2005.10.19 0 0 152

teréz krt 27. kapualj alatt, jobbra egy hosszu, keskeny kis üzlet, a másik a teréz krt-n van, nagy utcai, felnőtt cipőkkel is, ha jól tudom...

bár a kapualj alatt már én is vettem magamnak, mert asszem 38-as méretig vannak cipők.

Előzmény: GoldenEye (151)
GoldenEye Creative Commons License 2005.10.19 0 0 151

egy lány - ez melyik bolt? mert ott két bolt van egymás mellett..az, amelyikben a pabloskyk is vannak vagy a másik?
Mi mindkettőben voltunk tegnap, mondjuk nem vettünk semit :).

Előzmény: Törölt nick (147)
cimbóka Creative Commons License 2005.10.18 0 0 150
Sziasztok! Nem tudom, hogy ismeritek-e a Salus Kft-t, a Dombóvári u.1.-ben, ahol elvileg ortopéd cipőket csinálnak. Én is így kerültem oda, mert a 3,5 éves kisfiam kissé csámpás és az ortopéd orvos szerint segít egy méretre gyártott, megfelelő talpkiképzéssel ellátott cipő. Meglepő módón nagyon pofás kis cipők vannak ott, mondjuk nem olcsóak, de garantáltan ortopédiailag jól kiképzettek. Lehet  " csak úgy" is venni kész cipőt, tehát nem receptre, de rendelni is lehet ezerféle színben és sok fazonban. Akinek pedig van receptje, az a felírt cipőn kívül rendelhet még mellé, garantáltan a gyerkőc lábára gyártott cipőt. Igaz nekünk 8 hét kellett az elkészítéshez.Nem olcsóbb, mint az egyéb jó minőségű cipők 8-10ezer között, de jó  minőségű és magyar árú. Remélem nem leszek kimoderálva, de nem reklámnak szántam, csak segíteni szerettem volna.
zso70 Creative Commons License 2005.10.18 0 0 148

Huuu, annyinál már élből adnak törzsvásárlói kártyát :)))

szvsz a két rendkívűl hozzáértő csajszi is sokat lendít a bolton.:)

Előzmény: Törölt nick (147)
szlivka Creative Commons License 2005.10.04 0 0 146
Köszi csajok, azt hiszem beújítok egyet (feltéve ha lesz mérete)...
tasha Creative Commons License 2005.10.04 0 0 145
80-as hsz, 106-os :)) itt lentebb :)
én nagyon szeretem a miénket

t.
Előzmény: szlivka (143)
OrSoLy Creative Commons License 2005.10.04 0 0 144
szlivka tuti jok! hol vannak es mennyiert? megnezned nekem, vannak-e mar teli vizallo bakik is, es mennyiert?:) esetleg 28-as fiusban?:) koszi:)
Előzmény: szlivka (143)
szlivka Creative Commons License 2005.10.04 0 0 143
Valaki lécci mondjon már valamit a Superfit cipőkről!!! Ilyen cipők vannak itt nálunk az egyik boltban, és nem tudom vegyek-e a gyereknek, de legalább nem kellene tovább szaladgálnom:)
OrSoLy Creative Commons License 2005.09.22 0 0 142
itt is le voltak arazva a maradek szandik, pici sok volt, meg 24-25os is par. a 22-23-as meret hianycikk, azokat eleg hamar elviszik. Sajnos ugynigy jarok Lackoval is, akinek 28-as cipo kellene telre, azok fogynak mar ebbol a meretbol a legjobban:( kicsit elegem van mar a ciponezesbol:)
Előzmény: torkrisz (141)
torkrisz Creative Commons License 2005.09.22 0 0 141
Én is ma gondoltam, hogy venni kellene Gergőnek szandit télire. Bár még nem nőtte ki a nyárit, de úgy saccolom télire kinövi, és akkorra már többnyire csak azok a szandik maradnak amik nem lettek leárazva a nyár végén, és baromi drágák, vagy olyan rondák hogy nem vette meg őket leárazva sem senki. Bár csak bentre tök mindegy hogy néz ki. Szóval még most kellene leárazva beszerezni egyet.
Előzmény: OrSoLy (140)
OrSoLy Creative Commons License 2005.09.22 0 0 140
en meg vettem Botinak egy 23-as szandit....Falcon szinten, nem volt a boltban 22-23-as MOkine vagy Pablosky szandi, es nem is lesz tavaszig:(
mamua Creative Commons License 2005.09.22 0 0 139

jöttem örömködni!:) megvettem a cipőt Levinek! 21-es, ilyen:

 

OrSoLy Creative Commons License 2005.09.21 0 0 138
Goldie hol ez a bolt?:) amugy asszem en sem vennek Leot, ha nem lenne gond Lacko labaval. Nem beszelve arrol, hogy rondak, szerintem:) a Pablosky meg telleg draga, vsizont jo minoseguek es gyonyoruek:) az Oktogonos cipoboltban viszont mindig van akcioban egy par, maradek meretek pl, ugy mar kb Leo-arban van.
Előzmény: GoldenEye (134)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!