Keresés

Részletes keresés

zumizu Creative Commons License 2018.03.01 0 0 3011

Teljesen normális, az én szőrtelenítőmben is van ilyen. Különben meg villant? Akkor jó. Nem villant? Akkor nem jó. Ennyi. :)

Előzmény: GYTJ (3009)
naty777 Creative Commons License 2018.02.23 0 0 3010

Én is oda járok ahová Te lézeres szőrtelenítésre. Ez a 3. téli szezonom. A hónaljammal most voltam 10. alkalommal, az intim terület is volt már 8. Az első év tök jó volt, szinte minden szőr eltűnt, alig nőtt, lelkesen mentem. 

Aztán úgy másfél év után elkezdett visszanőni. Igaz valamivel puhább szőr, mint eredetileg mindkét területen.

Most 2 és fél év elteltével többé kevésbé ugyanannyi szőröm van, amit próbálnak azzal magyarázni, hogy ez nem szokott így lenni, biztosan valami hormon gondom van-ami nincs. Vagy hogy túl szőke a szőr. Hát biztos velem van a baj, de nekem eléggé barnának tűnik.

Nem vagyok elégedett.

Ami miatt mégis folytatom az a pár hét, amíg valóban szőrtelen a terület a kihullás után. 

 

Múltkor találkoztam egy hirdetéssel, de sajnos nem jegyeztem meg, hogy február közepe táján nyit egy új hely, ahol világosabb szőrt és sötétebb bőrt is kezelni fognak, talán svájci cég, új fajta gépekkel.

Őket próbálom most megtalálni.

Előzmény: Biolill (2994)
GYTJ Creative Commons License 2018.02.12 -1 0 3009

Sziasztok,

A segítségeteket szeretném kérni. Ma jött meg a Silk'n Infinity készülékem és mikor kibontottam szomorúan tapasztaltam hogy van valami a fénycső résznél. Próbáltam neten utána keresni és mintha ott is lenne ez a dolog, de hátha Ti is tudok segíteni. A kérdés az lenne hogy akinek van már ilyen készüléke, annak is megtalálható ez a valami rajta, vagy ez hibás termék és küldjem vissza?

 


Nagyon szépen köszönöm

Jessie07 Creative Commons License 2018.02.09 0 0 3008

Sziasztok!

Néhány hónapja belekezdtem egy lézeres szőrtelenítő kezeléssorozatba, közben a párom meglepett egy IPL géppel, amit már fél évvel korábban megvett valamilyen online akcióban. Az IPL szőrtelenítőt a lézeres kezelés miatt ki sem bontottam és szeretném eladni, mert így csak kihasználatlanul áll egy helyben. Egy Silk'n Glide Xpress 300000 IPL villanófényes szőrtelenítőről van szó, bontatlan csomagolású, 3 év garanciával, amely 2020.06.30-ig érvényes, ára 39900Ft, akit érdekel itt bővebb infót is talál: https://www.jofogas.hu/vas/Silk_n_Glide_Xpress_300_000_IPL__uj__bontatlan__garanciaval__75458350.htm
A személyes átvételt preferálom Szombathelyen, de futárral is tudom küldeni, ha szükséges.

habzsolo Creative Commons License 2018.02.09 0 0 3007

Sziasztok! Valaki foglalkozik REMINGTON IPL6250-es javításával?Fél év használat után nem villan.Válaszokat előre is köszönöm.

Annamari1976 Creative Commons License 2018.01.23 0 0 3006

Sziasztok!

 

Aki használ otthon ilyen gépet, megírná, hogy melyik, ami bevált? Szeretnék én is beruházni, de elég sok van a piacon, én meg nem igazán értek hozzá.

 

Köszönöm előre is a segítségeteket!

Előzmény: Glamour85 (3004)
zumizu Creative Commons License 2018.01.08 0 0 3005

Teljes mértékben értek az előttem hozzászólóval, annyival egészíteném ki, hogy az erősséget egy csomó ember ki sem tudja használni, mert ha valakinek nem hófehér a bőre és sötét a szőre, akkor lejjebb kell venni az erősséget egyébként is. Nekem még jó az 5 j/cm2 szerencsére, elég fehér a bőröm, de egy barátnőm is kipróbálta, akinek kicsit sötétebb a bőre és neki már csak a 4. fokozaton engedte használni a gép. Szóval valószínű, hogy a nagyon erős gépeket otthon úgyse tudná az ember kihasználni. Lehet, hogy szalonokban hűtés mellett és szakemberek segítségével erősebb gépeket is lehet használni és ezért előbb lesz eredmény, de én azt is tapasztaltam, és kizárt, hogy még egyszer belevágjak mert irtóra fájdalmas volt, de hatékony az is. 

Glamour85 Creative Commons License 2018.01.05 0 0 3004

Sziasztok!

 

Szerintem is amúgy, ezt nem úgy kell nézni hogy az éri meg jobban, ami minél hosszabb időre jó, meg minél erősebb, meg hogy soha többet ne kelljen foglalkozni vele, hanem úgy kell nézni, hogy mi az, ami neked a legjobb! 

Ha valaki szalonba csináltatja, persze, hogy több ideig lesz tartós, de utána megint el kell menni, mert az se tart örökké, és megint egy csomó pénzbe kerül. A végére tök drágára jössz ki, és akkor még ott van h van, hogy fáj is, meg ilyenek...

 

Én amúgy azt mondom, hogy ezért jobban ezek az otthoni gépek, amiket egyszer megveszel, végigcsinálod az elején lelkiismeretesen, amit kell, meg ameddig kell, és utána már nem kell szarakodni vele, meg újabb kezelésekre járni, csak ha úgy van, félévente-évente előveszed és kész, ott a gép, és nem kell új alkalmat venni. Amúgy én is ilyet használok és nem hiszem, hogy rosszabb lenne az eredmény, nekem már egy éve nem nőtt vissza a szőr...

 

Úgyhogy szerintem is azt kell átgondolni, neked melyik éri meg jobban... :) 

kulturg Creative Commons License 2017.12.23 0 0 3003

üdv

Az otthoni IPL gépek általában 5 j/cm2 (némelyik 8-ig) képesek energiát leadni. Mi lenne a minimum érték, amivel már fenntartó kezelésekkel tartós szőrtelenséget lehetne elérni?

üdv

xXxian Creative Commons License 2017.12.21 0 0 3002

Nem fogalmaztam világosan...természetesen nem vitatom, hogy a jobb technika az jobb, csak azon tűnődtem el, mi nevezhető valóban jobb technikának, s lentebb arra céloztam, hogy a hűtés hiánya vagy a kisebb méret nem jelent felétlen gyengébb technikát, ha otthoni felhasználásra szánt gépről van szó, ahol pl. hűtésre semmi szükség nincs.

 

 

Előzmény: xXxian (3001)
xXxian Creative Commons License 2017.12.21 0 0 3001

Kedves Júlia,

 

Köszönöm, hogy válaszolt, s hogy kiemelte miken múlhat (s múlik) a különböző készülékek eredményessége.

 

Tartok tőle azonban, hogy a felsorolt technikai adatok sok esetben nem elérhetőek, vagy ha azok is, értelmezésük egy hétköznapi felhasználó számára nem könnyű.

 

Sejtettem, hogy van összefüggés a készülékek ára, s a nyújtott teljesítmény közt...az, hogy ezt megerősíti igazából nem sokat segít sajnos. Úgy értem, az lenne szerencsés, ha egy 1-10 skálán próbálnánk elhelyezni a készülékeket, az egyes gyártók modelljeit. Ez segítene érdemben azon, aki gép vásárlásán gondolkodik.

 

A magam részéről én nehezen tudom elképzelni, hogy olyan gyártók, mint a Philips vagy a Remington mondjuk a 80-100.000 forintos kategóriában olyan készülékeket dobnának a piacra, amik fabatkát sem érnek. Persze, lehetséges, hogy én vagyok túlságosan naiv.

 

A gyengébb technika, amit említ úgy hiszem nem egy ultimate érv a professzionális készülékek mellett. Említi például a hűtést, aminek valóban nagy lehet a jelentősége egy professzinális, szépségszalonban napi 8 órában használt gép esetén, de a probléma (melegedés) talán fel sem lép egy otthoni gépnél, mondjuk 20 perc használat alatt. S ha a hűtés elhagyható, a nagy méret nem indokolt, vagyis a méretből SEM lehet a (gyengébb) technikára következtetni.

 

Szóval még mindig azt mondom szerencsés lenne egy átfogó összehasonlítás, ill. hogy a felhaszbnálók megosszák a tapasztalatokat az otthoni gépekkel kapcsolatban, természetesen kitérve az esetleges negatívumokra, hiányosságokra is.

 

A gépet (Remingtoni-Light IPL6780 egyébként megvettem, igyekszem elfogulatlan véleménnyel visszajönni a következő hónapokban.

 

X

 

 

 

 

 

 

Előzmény: Júlia Dr. (3000)
Júlia Dr. Creative Commons License 2017.12.20 0 0 3000

A különböző készülékekről sok felszínes és szubjektív vélemény olvasható itt. Mélyreható elemzést hiába írtam már korábban is (2709), nem reagált rá senki. Lehet, hogy ennek a fórumnak nem is az a célja, hogy megismerjük a valóban eredményes eljárásokat és objektív mérlegre tegyük a különböző állításokat?...

 

Villanófényes, IPL-gépek között jelentős különbségek vannak. Léteznek gyengébb gépek, közepes készülékek és professzionális technikák .

 

A „gyengébb” kifejezés alatt nem csak azt értem, hogy bizonyos IPL gépek – pl. az otthoni - alacsonyabb Joule energiájú fényimpulzus kibocsátására képes, hanem, hogy összességében sokkalgyengébb technikáról van szó. Gyengébb konstrukcióról, ami kívülről már a méretéből is megítélhető. Milyen paraméterekre gondolok? A kezelés erősségét a leadott Joul-on kívül meghatározza a villanások száma, az egyes villanások hossza, a villanások közötti szünetek és a kiválasztott fényspektrum, a gép erősségét a beépített kondenzátorok nagysága és száma, a többszörös hűtési rendszer (hűtővíz, hűtőborda, ventilátorok, a kristály hűtése), a kristály mérete és kialakítása. Egyenként:

- a villanások számát növelni lehet 2-10-es villanási ciklusokra, az SHR-nél pedig „végtelenített” hosszú, folyamatos villanási sorozatra

- az egyes villanások hosszát komoly tudományos számítások és kísérletek alapján kell meghatározni, pl. 8,0;  8,5;  9,0;  9,5 stb. ms, vagyis ezred másodpercnyi hosszban. Ennek jelentősége van és az egyes cikluson belüli dinamikus emelkedésnek is

- a villanások közötti szünetek kiválasztásának is nagy jelentősége van, hiszen a bőr rövid termikus relaxációs idejét kihasználva játszani tudunk a bőr visszahűtésével. Eltérő mértékben a szőrtelenítésnél, a bőrfiatalításnál és a pigmentfolt-kezelésnél (15-50 ms)

- a kiválasztott fényspektrum is eltérő gépenként. Minél rövidebb hullámhosszal dolgozunk, annál szélesebb a fényspektrum, így annál erősebb, növelve az égés kockázatát, és minél magasabbal dolgozunk, annál gyengébb, kíméletesebb, de mélyrehatóbb is

- a kondenzátorok tárolják a sűrű és nagy energiájú villanásokhoz az energiát. Ha kicsi vagy kevés, akkor gyenge a gép, nem tudunk nagy energiával dolgozni, sűrűn villantani, esetleg várni kell a feltöltésre stb.

- a kezelőfej, illetve a kristály hűtése révén tudjuk a bőrt hűteni, nyugtatni, a bőr pigmentjeiben elnyelődő fény hőtermelésének ellensúlyozására. Ezt PELTIER (peltyié) hűtéssel szokták megoldani, ami azt jelenti, hogy a kristálytól hőt vonunk el, és 1 percen belül jéghideggé válik.

- a többi hűtőberendezés a fej, a hűtővíz és a gép hűtésére szolgál

Tehát a fentiek alapján az a feltételezés hamis, miszerint egy „gyenge” gép gyenge villanásainak sokszoros ismétlésével ugyanazt az eredményt el tudjuk érni, mint egy professzionális IPL-SHR géppel.

 

Egyébként nem tűnik logikusnak, hogy egy laptop méretű IPL-gép ugyanazt az eredményt biztosítsa, mint egy 70 kg-os, 145 cm magas gép. Ezen sokan láthatóan nem gondolkoznak el, akik lelkesen azt állítják, hogy "szuper a Remington, Silk'n, Philips stb. gépem, mindenkinek csak ajánlani tudom".

Igen, tegyük fel, hogy "eltűnnek a szőrök", "ritkul", "kevesebb nő". - De meddig? Ameddig kezeled? 2-3-4 évig? Aztán, ha abbahagyod, akkor újra kinőnek, mert nem pusztultak el a szőrtüszők, csak mindig sérülnek, mint a gyantázásnál?

Meg kell vizsgálni mindig, hogy ha jónak látszik egy eljárás, az több év távlatában is bizonyít-e, vagy csak szemfényvesztés és kidobott pénz?

Előzmény: xXxian (2999)
xXxian Creative Commons License 2017.12.13 0 1 2999

Sziasztok,

 

Tudtok mutatni egy oldalt (lehet angol is), ahol részletesen, OBJEKTÍV módon össze vanak rakva a különbözü technológiák előnyei-hátrányai?

 

Vagy, amennyiben az IPL technológia nem humbug(k?), ahol össze vannak hasonlítva a különböző típusok, legalábbis a népszerűbb (Remington, Philips, stb) gyártók készülékei.

 

Karácsonyra gondolkodom IPL ajin a feleségemnek, de minél többet túrok a neten, annál inkább azt látom, hogy érdemi, használható információ a témában nem létezik.

 

Olyat találtam, ahol szőrtelenítéssel profi szinten foglalkozó pontozza le az otthoni gépeket (vajon érdek nélkül? költői kérdés volt)

 

Meg olyan "összessítő teszetet"ahol a 4 legjobbnak ítélt típusból hármat a szerző forgalmaz. Nem érzem biztosítottnak az elfogulatlanságot valahogy. :)

 

Köszönöm,

X

MeszarosBerni Creative Commons License 2017.11.03 0 0 2998

Sziasztok!

Én is szeméyles tapasztalatomat szeretném megosztani veletek. Régóta gondolkoztam a lézeres szőrtelenítésen, egy barátnőm korábban az Aestheticában csináltatta, és nagyon elégedett volt. Így hát belevágtam én is a negatív vélemények ellenére, amiket a központről olvastam. Tavasszal kezdtem el, Glamour kuponnal. Én is hasonlókat tapasztaltam, mint a barátnőm. Színvonalas a környezet, a kezelők kedvesek voltak, egyáltalán nem éreztem, hogy a kuponosokkal másképp bánnak, mint aki teli áron megy. Nem mindig ugyan az volt a kezelő, de ez engem nem zavar, hiszen az előző kezelések részleteit pontosan rögzítik így a kezelő teljesen képben van az előzményekről. Szóval a kezelők mind ügyesek, precízek voltak, akikkel találkoztam. A 4. kezelésen már túl vagyok, decemberben megyek következőre. A szőröm jelentősen csökkent és nagyon élvezem! Csak ajánlani tudom mindenkinek!

Shima29 Creative Commons License 2017.10.10 0 0 2996

Legerősebb Cataflam. Kipróbáltam, használt. Ha már senki sem válaszol, leírom mit tapasztaltam.

Shima29 Creative Commons License 2017.09.23 0 0 2995

Milyen jó hatásfokú fájdalomcsillapító tablettát vagy érzéstelenítő kencét ajánlatok elektrolízis "ellen"?

Biolill Creative Commons License 2017.09.13 0 0 2994

Sziasztok, véleményt szeretnék írni.

Én a B*rs*nyhoz járok, kettő van belőle, én a Mammut mellettit választottam lézeres szőrtelenítésre, immár a 3. alkalmon vagyok túl intim területen, így úgy döntöttem eljött az ideje hogy írjak egy véleményt.

 

Előtörténet: Nagyon sokáig nézegettem neten hogy merre induljak el, igazából 1 év is volt mire úgy döntöttem hogy akkor indulás. Két helyen voltam konzultáción:

- az A****a, mely különböző kupon napokon szokta hirdetni magát. A konzultációt végző hölgy végül kérésemre behívott egy kezelőt, akivel átbeszélték hogy tudnának e szőrteleníteni. A konzultációt végző hölgyre úgy emlékszek mint egy kedves, nagyon csili vili szőke nőre.

- a B*rs*nyban eleve a leendő kezelőmmel volt a konzultáció, melynek díját végül az első kezelésemből levonták. Mert hogy mellettük döntöttem, annak ellenére hogy sokkal drágábbak. Ez több tényezőből állt: az első az, hogy a kezelő nem egy csili vili hölgy volt, hanem egy épkézláb kézzel fogható, visszafogott hölgy aki kérésemre megmutatta a lábát vagy a karját már nem emlékszem, bizonyítékul a gépük hatékonyságára, továbbá nagyon kedves volt és biztosított hogy járhatok hozzá ha őt kérem. A másik tényező pedig a vélemények, sajnos az A****a központról olvastam olyat, hogy megégettek valakit. Ez akkor fordulhat elő ha a kezelő nem gyakorlott, és szakszerű. Nem tudtam elképzelni, hogy intim területen megégetnek... Így a drágábbat, de biztosabbat választottam.

 

Az első kezelés: Jajj, ez fáj! Hozzátenném, hogy intim terület nagyon érzékeny, de azért fájhat máshol is. Viszont a kezelés gyors volt, precíz, és a fájdalom utána már fél órával semmivé foszlott. (Egyébként teljesen megéri az utána következő időket.) Először nagyon fura volt elveszítenem a szőröm, de nagy boldogsággal töltött el. Körülbelül 4 hét volt teljesen szőrtelenül, és úgy éreztem ez mindent megér. Utána semmi változás nem látszott, de hát meg is beszéltük a kezelőmmel hogy legalább 3 alkalom kell míg elkezdem érezni a hatást.

 

Második kezelés: Itt korrigálni kellett, valami miatt egyes szőrszálak nem akartak kihullani, pedig minden ugyanúgy történt. A korrigálási igényemet nagyon kedvesen fogadták, semmi próbléma nem volt belőle, fizetnem sem kellett semmit érte. Így végül ezt is pozitívként éltem meg. Szintén kb 4 hét volt. Szintén semmi változás, kicsit aggasztott.

 

Harmadik kezelés: Itt tartok most, 1 hónap eltelt a kezelés óta és úgy látom tőrtént változás. Még mindig nem nőtt vissza a szőröm, de pár szőrszál igen, azok viszont sokkal vékonyabbak, gyengébbek. Elmondani nem tudom mennyire jó szőrtelenül, hetekig a melegben csak a pucér testem lóbáltam az egész lakásban. (Csak a párommal élek együtt, ő meg kifejezetten örült neki :D )

 

Szóval reménykedem, hogy javul a dolog, biztos el fogok menni a következő kezelésre is, és nem adom fel.

A kezeléseket minimum 3-4 hónap kihagyással csináltam, ennek többnyire pénzügyi háttere volt, de úgysem szabadott volna 6 hétnél hamarabb mennem a következőre, minek siessek vele :) Idén még tervezek egy kezelést, miután már kicsit fakul a színem.

 

Összességében ajánlom a B*rs*nyt, megéri félrerakni havonta azt a pénzt ami ehhez a boldogsághoz vezet, inkább egy-két kihagyott buli, és cserébe szőrtelenség.

Most van egy akciója a bársonynak: "20% kedvezmény az első kezelés árából bármely területre
Ingyenes előzetes orvosi konzultáció"
Nekem pedig van egy kártyám amivel +10% kedvezményt kaphatsz az első kezelésből. Mivel szerintem drága egy kezelés, megéri kihasználni, a következő kezelésre úgyis lehet gyűjteni. Ha valakit érdekel írjon nyugodtan, a kezelőm nevét is megadom ;)

Zsuzsufi Creative Commons License 2017.08.29 0 0 2993

Szalonba én se mennék tartós szőrtelenítésre, pénzkidobás. Valóban csak az elektrolízissel lehet végleges eredményt elérni, bár az új felbukkanó szőrszálak miatt az sem végleges azért teljesen. Viszont azt a kínt és rengeteg időt, amit egy ilyen kezelés igényel, én nem vállalnám be. A nőknek szenvedni kell a szépségért, de azért ne ennyit! :D

 

Egy otthoni tartós szőrtelenítő gépet használva, ha időnként fenntartó kezeléseket végzel, jó hosszú évekig el lehet húzni a szőrtelen időszakot, és ha visszajön a szőr, legfeljebb újra elvégzed a kezeléseket. Szerintem ez éri meg a legjobban, mert olcsóbb is (amit én vettem, kb. 35.000 Ft volt) és az időnkénti fenntartó kezelésekkel is kevesebb idő, mint végigcsinálni egy elektrolízist. Én ezért választottam ezt a módszert a lehetőségek közül. Aztán ki tudja, lehet feltalálnak később valamit, amivel tényleg teljesen végleges eredményt lehet elérni fájdalommentesen....

Shima29 Creative Commons License 2017.08.20 0 0 2992

Mennyi idő? Amennyit rászánsz. Ha valóban véglegesen akarsz szőrtelen lenni akkor nem sajnálod az időt. Pl: lábon gyors, de a lábak közt lassú, mert nem lehet kibírni olyan gyorsan csinálva mert nagyon fájhat.

Shima29 Creative Commons License 2017.08.08 0 0 2991

Hali!

 

Igen, szálanként 40 forint.

Vegyük például a hónaljakat.

Nekem ennyi szál volt a bal és a jobb kezelése:

400-400 majd 100-100 majd megint 100-100 majd 20-40 darabot távolított el.

Most van 2 az egyik oldalon 1 a másikon, ott tartok szerencsére.

40 forint darabja, akkor ez összesen: kb 50000.-

 

Shima

naty777 Creative Commons License 2017.08.07 0 0 2990

Köszönöm a tippet, erről eddig nem hallottam. Szálanként? Az mennyi idő? 

 

Semmi negatív tapasztalatom nem volt a lézerrel égetés területén. Szerencsére. 

Előzmény: Shima29 (2989)
Shima29 Creative Commons License 2017.08.06 0 0 2989

Szia naty777!

 

Akkor örüljünk hogy nem égettek meg a lézerrel, mert ott vannak olyan balesetek szép számmal sajnos.

 

Ajánlom neked az elektrolízist.

 

Végleges.

 

Shima

naty777 Creative Commons License 2017.08.06 0 0 2988

Sziasztok!

2 éve szeptember tájékán voltam először lézeres kezelésen a hónaljammal. elsőre látványosnak tűnt az eredmény, így apránként mentem a többi testrészemmel is.

A karomnál 2 alkalom után már láttam, hogy nem tud vele mit kezdeni, nyilván túl világos a szőr, így azt ott abba is hagytam. a hónaljam, bikinivonal szépen alakult, belekezdtem a láb projektbe a télen. 

viszont másfél évvel az első hónalj kezdés után azt fedeztem fel, hogy újra szőrösödik, elég rendesen. a következő talán 7. kezelésnél megnyugtattak, hogy ezek csak az eddig alvó szőrtüszők. de a bikini is kezdett szőrösödni.

a lábnál a 3. alkalomra már nem kértem időpontot ezek miatt.

jelenleg közel 2 év után ott tartok, hogy a hónaljam nagyjából ugyanolyan szőrös, mint az elején volt (8 kezelés volt) és a bikini is halad a visszaszőrösödés felé. (6 vagy 7 kezelés)

nem tudom szabad-e helyet írni, de az egyik legjobban reklámozott helyre jártam a mom park közelében.

Mindent betartottam, amit mondtak. 

 

Másnál mik a tapasztalatok? 

Köszönöm!

Shima29 Creative Commons License 2017.07.21 -1 0 2987

Megint jelentkezem elektrolízissel.

Múlt héten voltam Pesten Katinál, és sikerült egy nagy adagot letudnom.

Hónaljban már csak 20-40 szál maradt bal és jobb oldalon; Intimen 220 (a múltkori alkalmakhoz képest haladás 850 majd 500 darab), illetve elkezdtük a bal fenekem tükörsimaságának garantálását 1150 darab-bal.

Másnap is visszamentem: a péniszről 350 darab, a herékről 150 (sajna itt feladtam ez a területet arra az alkalomra mert fájt :S , így a bal fenekemről 1000 darabot sikerült kiirtani.

Már lassan körvonalazódik a vége, talán jövőre letudom a nagy részét, úgy hogy idén még kétszer megyek.

A lábaimat és a kezem-karom nem bántom, csak nem vagyok nő.

Akkor Hölgyek és Urak szőrtelenítésre fel!

tunderelle Creative Commons License 2017.06.10 0 0 2986

Szia! 

Szeretném megköszönni a hozzászólásod. Nekem is vöröses szőke erős szőrzetem van. Én évekkel ezelőtt végigcsináltam bőrgyógyásszal egy kezelés sorozatot, többszázezret hagytam ott de közel sem sikerült az ígért eredményt elérni, így most gondolkozom egy ilyen itthon használható gépen. Reményt adtál, hogy van megoldás effajta szőrzetre, a felére ritkulás már óriási eredmény lenne nekem is. :) Remélem a további eredményekről is majd beszámolsz! :)

Előzmény: vöröscica (2985)
vöröscica Creative Commons License 2017.06.09 0 0 2985

Szia! Én a Silkn Infinity gépet használom még nem vagyok túl a teljes kezeléssorozaton. Azt tudni kell hogy sok, erős, vörös ill.szőke szőrzetem van. Az elején azt hittem nem fog használni semmit az első pár kezelésnél nemigen láttam változást. Most viszont már látom a változást a lábon ami a legdurvább volt kb a felére ritkult. Nekem már ez is nagy eredmény nagyon örülök neki. De a legnagyobb változást a hónaljban látom amit kb kétszer kezeltem csak de szinte alig nőtt vissza valami. Szóval folytatom a kezeléseket remélem tovább fog csökkeni a szőr mennyisége.Azt tudom hogy teljesen nem fog kikopni de nekem már ez is nagy eredmény. Remélem tudtam segiteni!

Előzmény: Redzsi74 (2974)
Zsuzsufi Creative Commons License 2017.06.06 0 0 2984

Igen, de szerintem az nem "beépített", aki elmondja magáról, hogy hivatásszerűen űzi a mesterséget. :) Az a beépített, aki úgy tesz, mintha rajta végeznék a szőrtelenítést és közben pedig csak népszerűsíteni szeretné a módszerét. Az a korrekt, amit a Doktor úr csinál, még ha jól is jár vele hosszú távon. :)

Előzmény: Dr. Kádár bőrgyógyász (2983)
Dr. Kádár bőrgyógyász Creative Commons License 2017.06.04 0 0 2983

Szerintem azzal nincs semmi baj, ha valaki beépített ember. Ügyesen kell csinálni. Én is beépített ember vagyok, évek óta szőrtelenítek, drága pénzért, egyfajta garanciával, a legmodernebb gépekkel. Úgy gondolom, hogy azokat az információkat, melyeket adok itt (ingyen), nagyon nehéz máshonnan beszerezni. Adjatok hasznos információt ingyen, majd tartsátok a markotokat! Szépen kivárva, amíg a gyümölcs beérik! És nem egyből, hogy hívjatok bizalommal.

 

Tehát beépített emberként nem azt írom, hogy gyere, bátran jelentkezz be, hozd a pénzed, hanem értékes információkat adok évek alatt, melyeket csak nehezen lehet az orvosokból "kifejni". A lézer kezelések elkötelezett híve vagyok. Szívesen bocsájtkozom vitába, melynél nagyon vigyázom (és a másik féltől is elvárom), hogy ne gyalázkodjak.

Shima29 Creative Commons License 2017.06.01 0 0 2982

Hahaha beépített, ez tetszik.

Csak a tényeket írom.

Én nem fogom azt kiemelni vagy dicsőíteni ami leszerepelt nálam.

Nincs szükség toborzásra ha ezt gondolod, van elég ember aki igénybe veszi az elektrolízist.

 

"Én nem fogom a szőrös testrészeimet a netre pakolgatni, az biztos"

Mert egy láb vagy kar fotót kirakni annyira lehetetlen.

 

Menj csak el a hairtell.com weboldalra.

Megtalálod sok ember képeit.

 

 ... se pénzem ... Először számolni kellene, majd utána bocsátkozni ilyen kijelentésbe.

 

Na de mindegy, száz szónak is egy a vége, aki eredményt akar az tudja hova forduljon, aki meg mismásolni akar ideig-óráig szőrtelenül az játsszon csak a pénzlehúzó módszerekkel, nem én leszek elégedetlen.

Zsuzsufi Creative Commons License 2017.06.01 0 1 2981

Már ne is haragudj, de az eddigi hozzászólásaid alapján nekem teljesen úgy tűnt hogy te vagy az egyik a "beépítettek" közül, akikről eddig szó esett, de ezek után meg kb. biztosra veszem: "Ha felkeltettem az érdeklődésed írj."

 

Én nem fogom a szőrös testrészeimet a netre pakolgatni, az biztos. Hogy te megtetted, az a te dolgod. (Ha egyáltalán a tied)

 

Az elektrolízisről pedig sok rosszat olvastam. Nálam az volt az első, amit biztosan kizártam. Se pénzem, se türelmem, se fájdalomtűrő képességem nincs hozzá elég. :)

Előzmény: Shima29 (2980)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!