Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Pavel Creative Commons License 2011.07.05 0 0 19

sziasztok!

 

Eladnám a képen látható kereket, öreg gumival. 15"-os, 5000 Ft.

Mogyoródon van. Címem publikus.

 

becsisz Creative Commons License 2010.12.19 0 0 18

Szia(-sztok)!

 

Tanácsot szeretnék kérni.

Suzuki Grand Vitara 2006 1.9 DDiS.

Ma reggel simán indul, majd indítás után, fura...kattgó hang a motortér felöl.

Ezután leállítjuk, majd többé már nem indul el.

 

Szerintetek???

 

Üdv.:

BecsiSz

Roberto20 Creative Commons License 2010.11.29 0 0 17

Sziasztok

 

Szeretnék egy kis tanácsot kérni tőletek mint régi vitarásoktól. Nemrégiben vettem egy 2000-es évjáratú JX-es vitarát. De valami az összkerékhajtásnál nekem nem világos. Ugyebár ebben még a kézi kapcsolású agyváltó van elöl. Namármost azt figyeltem meg hogy pl a multkor elakadtam a sárban, még nem volt bekapcsolva az első kerék hajtás, kiszálltam betekertem, bent a váltót betettem 4 kerékbe aztán hajrá. De igazából nem fogott semmit az első kerék, akkor kicsit ugye tornáztattam előre hátra közben néha pörgött az eleje, néha nem. Szerintetek mi lehet a gond, ti hogy szoktátok használni? Ha le akarnám cserélni automata agyváltóra akkor mit kellne hozzá cserélnem ? Elég lenne csak a két agyváltót? Kérlek adjatok tanácsot ha valakinek van jó ötlete.

Köszi szépen Roberto

Kezsu Creative Commons License 2010.08.07 0 0 15
Lehet errol a vitararol tudni bovebbet.
Nem megy a link. Vagy már nem aktualis a dolog?

Előzmény: sako (14)
sako Creative Commons License 2010.07.25 0 0 14
Eladó egy Suzuki Grand Vitara, 2002-s évjáratu.
https://admin.hasznaltauto.hu/gyorsnezet/szemelyauto/4006855
Előzmény: kutya56 (12)
runner 125 Creative Commons License 2010.05.09 0 0 13
Sziasztok!

Édesanyám munkahelyén eladóvá vált egy 91-es Vitara. 800 ajrót szeretnének érte. Milyen típushibái vannak? Mit érdemes megnézni rajta?

Az autó teljesen egyben van, korróziómentes! 86 éves bácsika használta, aki 1 hónapja halt meg. Gallytörőnek, csörlőnek nyoma nem volt rajta. Az alja is rendben van.

Amitől kicsit tartok, h automata. Egyébként 1.6i.

..ha esetleg valaki abban is tudna segíteni, h egyáltalán be lehet-e hozni ennyi idős autót Ausztriából, illetve ha igen, milyen + költségeket jelentene ez nekem - megköszönném.
Pl. azt sem tudom, h Euro1- es vagy 2-es - úgy rémlik E1-est be sem hozhatok.

Köszönöm.

Üdv.M
kutya56 Creative Commons License 2009.05.03 0 0 12
Szevasztok !
Előljáróban hozzátenném, hogy soha nem volt még összkerekes autóm, de mivel mostanság sokat járok erdélybe a hegyekbe, és motorcsónakot is szoktam húzni, és leerereszteni folyókba és tengerbe.
Kinéztem egy 2004 végi Vitarát , de kicsit sokallom az árát, és hihetetlennek tünik a közölt km.
Egy link :
http://www.expressz.hu/auto/szemelygepjarmu/hirdetes-12659498/
Véleményeteket kérném az tipusról és a konkrét autóról is.
Új dizel Grad Vitara 5.6 MFt-ért kapható.
Nem sok akkor egy 5 éves autóért 3.7 MFt ?
Válaszaitokat várva: Kutya 56
suo tempore Creative Commons License 2007.11.16 0 0 11
Sajna ez a fórum döglött. Aki mégis rátalál jöjjön a www.suzuki4x4.hu -ra.
suo tempore Creative Commons License 2007.05.31 0 0 10

Helló,

szerintetek feltehető egy 98-as vitarára 215/80r15-ös gumi? Kell számottevő futómű rongálással számolnom?

vbandit Creative Commons License 2007.03.20 0 0 9
ELADO 4 db BORBET KBA 41430 as alufelni /7j15H2/ ezüst- arany színben, gumival: General xp2000 P255/60- 15 102T a. Suzuki Vitarán volt .
Érd:06204771291,ár :70eFT
Radics Laci Creative Commons License 2006.03.25 0 0 8

Sziasztok!

 

Suzuki Vitara (Geo Tracker ) eladó!!!

 

1994-es, KLÍMÁS, 4x4-es, felezővel, új gumikkal, gyári 4 hangszórós rádióval, szervókormánnyal, központi zárral, riasztóval. Második autóként használtam csak, és mindig garázsban tartottam, így szép állapotban is van

 

Ár: 1 070 000 Ft.

 

Hely: Kaposvár

 

Tel.: 0620 33 47 876

 

Radics László

Előzmény: Lujo74 (7)
Lujo74 Creative Commons License 2006.01.30 0 0 7
Sziasztok!

Keresek egy 1.6-os Suzuki Vitara motorblokkot megvetelre. Ha van valakinek elado kerem irjon ide egy e-mialt telefonszammal.: tarizs@freemail.hu

Koszi !

Zsolti
safrane8686 Creative Commons License 2006.01.19 0 0 6

Sziasztok,

Újautó vásárláson gondolkozom! A szóba jöhető autók, eddig ezeket néztem ki: VW Passat 2.0 PD TDI 4motion Trendline vagy Comfortline, ús Suzuki Grand Vitara ebből vagy a benzines vagy a dízel JLX-A felszereltséggel és a Skoda Ocavia Combi 4x4. Ti miket ajánlanátok? A 4x4 hajtás annyiból lenne jó, mert egy domboldalban van a házunk, és télen a macskakövön, és a ritkán takarított utcán szerintem  képtelenség egy nem összkerekes kocsival feljönni! Kb olyan 7 milliót szánok rá.

Ha van valamilyen véleményetek ezekről a kocsikról, vagy tudtok más, jobb alternatívákat is (esetleg használtat vagy más újautót), akkor kérlek írjatok...nagyon fontos lenne, és számítok a véleményetekre! És még az lenne a kérdésem, hogy a JLX-A szinten tényleg nem lehet ESP-t rendelni???

És egyébként mi a véleményetek az új Vitaráról?

 

Köszi szépen

 

Zoli

safrane86@msn.com

dussy Creative Commons License 2006.01.04 0 0 5
Cikk az új Vitaráról az alábbi linken: -klikk ide-
Tompici Creative Commons License 2005.12.06 0 0 4
Szállj be!

Autósklubok összefogása a mozgáskorlátozott fiatalokért, akiknek az iskolába történő napi eljutása is problémát jelent.

A Ignis Klub egyesület kezdeményezésére országos akció keretében gyűjtést szervezünk azon fiatalok javára, akik iskola tanulmányaik elvégzéséhez olyan speciális szállítóbuszt kénytelenek igénybe venni, amely a kereskesszékkel együtt tudja eljuttatni a tanulót az oktatási intézménybe. A speciális kialakítású jármű kedvezményes szolgáltatásait kizárólag akkor tudja igénybe venni az arra jogosult, ha ki tudja fizetni annak költségét. A jelenleg meglévő alacsony összegű támogatások mellett sok családnak igen komoly nehézséget okoz kifizetni a szállítás éves költségét.

A Mozgáskorlátozottak Egyesületeinek Országos Szövetsége örömmel fogadta az akcióban részt vevő autósklubok tagjainak és a probléma iránt érzékeny autósok segítségét, hiszen így egyre több fiatal juthat hozzá egy olyan szolgáltatáshoz, amely nélkül iskoláit sem tudná elvégezni.
A kezdeményezéshez első körben csatlakozott a Swift Klub, a Renault Megane Klub, a Ford Focus, valamint a Ford Mondeo Klub is.

A kezdeményezés koordinátora az Ignis Klub egyesület.

A felajánlásokat a 11719001-20339236 (OTP Bank) számlaszámára várjuk, 2005. december 31-ig. A bankszámlára történő befizetéskor a közlemény rovatban kérjük feltüntetni „MEOSZ adomány”. A befolyt összeget elkülönítve kezeljük, melyet nyilvános rendezvény keretében adunk át a MEOSZ képviselőinek.

Gördüljünk együtt!

Kérjük, hogy befizetés után jelezzétek felénk e-mailben annak megtörténtét (névvel, összeggel, esetleg klubos nicknévvel is), hogy honlapunkon feltüntethessük az adományozók neveit.

Információs oldal és kapcsolat:
web: http://www.ignisklub.hu
e-mail: adomany@ignisklub.hu
dragunov Creative Commons License 2004.02.04 0 0 3
h6
dragunov Creative Commons License 2003.03.11 0 0 2
De már sejtem: BMW. 20-30 milláért Naná, hogy jobbnak kéne lennie. A te szavaiddal élve "a nullázás után érdemi hozzászólást kérek...köszönöm".
Előzmény: Snipper (0)
dragunov Creative Commons License 2003.03.11 0 0 1
Kösz a hozzászólást. Mi az az X5 (hátha más sem tudja)
Előzmény: Snipper (0)
Snipper Creative Commons License 2003.03.11 0 0 0
Terepen 0 esélye lenne egy X5-össel szemben :-))
Előzmény: dragunov (-)
dragunov Creative Commons License 2003.03.11 0 0 topiknyitó
Üdv Mindenkinek!
Ugye nem kell bemutatnom. Mindenki ismeri Suzukiék Vitaráját, ezt a tizenegy-néhány éve töretlen sikerű terepest. Itt lehet írni mindenről, ami vele kapcsolatos: hibái, előnyei, tapasztalatok, tuningok, stb... Szeretném látni, hogy milyenek a Vitarások, úgyhogy csak rajta, lehet bátran hozzászólni.
dragunov.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!