Keresés

Részletes keresés

Spingár Olivér Creative Commons License 2003.08.18 0 0 44
Már nem működik.
Drizzt the Great Drow Creative Commons License 2003.08.18 0 0 43
Most még működik a 777. Remélem ez nem változik!
Drizzt the Great Drow Creative Commons License 2003.08.17 0 0 42
azért a 777 nagyon jó, napi 15 sms...

sms.lap.hu -> aki itt tudja melyik oldal használható tényleg jól, az kérem írja meg

Előzmény: vluigi (41)
vluigi Creative Commons License 2003.08.17 0 0 41
Szerintem megszüntetik a tetvek...:(
Pedig én elég sokat használtam, mivel nem nagyon vagyok Mo.-on, de tényleg nem tud vki. egy értelmes oldalt, ahonnan lehetne, régebben volt vmi. angol oldal , onnan lehetett.
Előzmény: Drizzt the Great Drow (39)
Lecso11 Creative Commons License 2003.08.17 0 0 40
majd holnap kiderül :(
Előzmény: Drizzt the Great Drow (39)
Drizzt the Great Drow Creative Commons License 2003.08.17 0 0 39
hát akkor remélem nem szűnik meg!
Előzmény: vicki (36)
Mustársárga Porrongy Creative Commons License 2003.08.16 0 0 38
nagyon szomorú
Előzmény: vicki (36)
Lecso11 Creative Commons License 2003.08.16 0 0 37
hát valóban az. Ez azért durva...
Előzmény: vicki (36)
vicki Creative Commons License 2003.08.16 0 0 36
a cégünk kapcsolatban áll a westellel, ahol az üzletkötőnk azt mondta, ők nem tudnak róla hogy a 777sms megszűnik! még az sem, aki részt vesz a 777sms szerkesztésében!
ez azért röhejes...
ALLEZ AMÉLIE Creative Commons License 2003.08.16 0 0 35
Ismeritek a t-emailt??? Nem tudjátok véletlenül, hogy mi történt vele, hogy már nem lehet sms-t küldeni?
Pedig annyira jó volt! Ingyen sms korlátlan mennyiségben!!!

Nem tud valaki egy olyan helyet, ahol külföldi számra is lehet ingyen sms-t küldeni?

Lecso11 Creative Commons License 2003.08.15 0 0 34
úgy írják,mintha NEKÜNK tennének ezzel jót...
Előzmény: Drizzt the Great Drow (33)
Drizzt the Great Drow Creative Commons License 2003.08.15 0 0 33
Azért figyeljétek a reklámszöveget:

WAP-os SMS küldés
A népszerű ingyenes SMS-küldés hamarosan még mobilabb lesz. 2003. augusztus 18-tól a szolgáltatás az internet helyett a 777mobil wap oldalain érhető el, így ezentúl bárhol és bármikor mobiltelefonról, mindössze az adatátviteli költség ellenében küldhetők SMS-ek. A megújuló szolgáltatással nem leszel helyhez kötve, nincs szükséged számítógépre és internet előfizetésre sem.

Fontos! A wapos SMS-küldés szolgáltatás igénybevételéhez szükséged lesz egy westeles telefonszámra. Amennyiben
777mobilos regisztrációdnál nem adtál meg telefonszámot, kérjük, hogy augusztus 18-ig regisztrálj westeles számoddal és így eddigi 777mobilos adataid (pl. telefonkönyv, tárolt üzenetek) megmaradnak. Természetesen augusztus 18-át követően is lehetőséged lesz a wapos szolgáltatás használatára, de akkor már új felhasználóként kell bejelentkezned.
Mivel az SMS küldése adatátviteli költséggel jár, ezért az SMS-küldés GPRS-en keresztüli wap elérés esetén a legelőnyösebb. Amennyiben nem rendelkezel GPRS-képes mobiltelefonnal, már most figyelmedbe ajánljuk akcióinkból a
legkedvezőbb GPRS-készülékajánlatokat.

Ne feledd: a 777mobillal többet ér a telefonod!

nevetséges... :(

Drizzt the Great Drow Creative Commons License 2003.08.15 0 0 32
Szerintem ez mindenképp közfelháborodást fog keleteni/keltett!
Agassi Fan Creative Commons License 2003.08.14 0 0 31
Én nem lesz helyette valami új?
Előzmény: NB2 (29)
Lecso11 Creative Commons License 2003.08.13 0 0 30
sajnos ez van.
A hír engem is "megrázott" :(((((
Előzmény: NB2 (29)
NB2 Creative Commons License 2003.08.13 0 0 29
MOCSKOS WESTEL!!!

Megszűnik a Westel webes SMS-küldője
2003. augusztus 13., szerda, 9:16

A Westel üzemeltetésében működő 777sms nevű webes SMS-küldő szolgáltatás hétfőtől csak WAP-on keresztül lesz elérhető a felhasználók számára.

A 777sms.hu címen elérhető webes SMS-küldő szolgáltatás felhasználóit a mobilcég a honlapon közzétett üzenetben értesítette a változásokról. Az ebben olvasható információk szerint augusztus 18-tól kizárólag a Westel 777mobil nevű WAP-portálján keresztül lesz elérhető. Az SMS-ek küldése továbbra is ingyenes marad, bár a WAP-használat közben keletkező adatátviteli díjat meg kell fizetnie a felhasználóknak, amely a Westel közleménye szerint GPRS-elérés esetén a legkedvezőbb.

Bár a 777mobil portál oldalait bármely hazai mobilszolgáltató ügyfelei látogathatják, valamint internetkapcsolattal rendelkező PC-ről, megfelelő böngészővel is elérhető, az üzenetküldő szolgáltatásra csak westeles mobilszámról lehet regisztrálni. Ezt követően a rendszer minden további belépéskor a SIM-kártya alapján azonosítja a felhasználót, így ezentúl bejelentkezésre sincs szükség annak eléréséhez - ám így kizárólag a társaság ügyfelei vehetik majd igénybe a szolgáltatást. A jelenlegi felhasználók a szolgáltatás keretében tárolt adatai (például üzenetek és telefonszámok) az átalakulást követően is megmaradnak, s továbbra is elérhető lesz a weben az operátorlogó- és az MMS-szerkesztő - áll a társaság közleményében.

Az ingyenes SMS-küldést, valamint operátorlogó- és csengőhang-letöltést biztosító 777sms portált a Westel 2000 novemberében indította útjára. A webhelyről kezdetben csak az üzenetek küldése volt lehetséges, de később, regisztrációs rendszer bevezetését követően, többek között üzenetek fogadása is lehetővé vált az oldalon.

A változtatások publikálásával egyidőben a Westel SMS-csomag elnevezésű szolgáltatást is bejelentett. A szeptember 1-jétől igényelhető SMS-csomagok keretében a szolgáltató ügyfelei előre egyben vásárolhatják meg adott számú szöveges üzenet elküldési lehetőségét adott tarifacsomagjukhoz képest olcsóbban. Emellett az ügyfelek egy információs SMS-szolgáltatást is díjmentesen igénybe vehetnek a megrendelt csomag keretében.

timon02 Creative Commons License 2003.04.15 0 0 28
Múltkor több olyan csengőhangos oldalt találtam a keresővel, ami ingyenes de neked kell bekottázni. Persze némelyik kamu volt, fizetni kellett volna érte.

Bakker, icq meg télleg már csak vodán működik... :(

Előzmény: Cocu (26)
Roudi Creative Commons License 2003.04.15 0 0 27
Az első hozzászólásban említett 777 oldallal kapcsolatban megjegyezném, hogy orvosolták a helyzetet és 1 hete minden kattintásra elmegy az sms, ráadásul viszonylag gyorsan 5-10 perc meg is érkezik.
Az Icq nekem működik, de csak vodára lehet vele küldeni.
Cocu Creative Commons License 2003.04.15 0 0 26
Kicsit off, de nem annyira:)

Régebben lehetett ingyér képüziket, csengőhangokat szerezni a speedytomatoról. Most tud vki vmi hasonló oldalt?

Haszika Creative Commons License 2003.04.04 0 0 25
hogyhogy nem? nekem eddig múködött
Előzmény: gevike (24)
gevike Creative Commons License 2003.04.02 0 0 24
csakhogy vodára nem müxik. melyik jó vodásoknak?
Marcinter Creative Commons License 2003.03.14 0 0 23
Ez nagyon jo:

www.sms.ac

itt regisztrálnod kell magad majd utána napi 8 credited van ami két sms elküldésére elegendő.

Azonban vannak un sms klubbok amellyekhez csatlakozva a credited számát 10el megnövelheted minden egyes csatlakozás esetén. És ami a legjobb: utána leiratkozol az sms klubbokról és mégis megmaradt a 10 credited!!

Hajrá!
ez a legjobb ilyen jellegű honlap szerintem.

timon02 Creative Commons License 2003.03.14 0 0 22
Itt fenn, az sms-falon volt ma egy ingyen-sms, -email cím, -tárhely hirdetés, próbálkozz vele: www.tvn.hu.
Drizzt the Great Drow Creative Commons License 2003.03.07 0 0 21
megbízható? gyors? lehet mindegyik hálózatra küldeni?
Előzmény: Kola (20)
Kola Creative Commons License 2003.03.07 0 0 20
sms.bigfoot.com

regisztálj és kapsz 100 kreditet, ha ajálasz valakit és ő is regisztrál újabb 200 kredit.

Agassi Fan Creative Commons License 2003.03.07 0 0 19
Én próbálom az Icq-t, de nem mindig küldi el.
Az sms.ac meg csak 1-2-t enged nekem. :-(
Előzmény: timon02 (18)
timon02 Creative Commons License 2003.03.07 0 0 18
Próbáltátok már icq-n keresztül? Egy baja van, hogy ha jól tudom Pannonra nem lehet vele küldeni (külföldre viszont igen, hálózattól függ). Nem kell semmit sem fizetni, reklámokra kattintgatni, az icq-t se muszáj letölteni, weben keresztül is működik (icq2go! is). Korlátozás nincs, regisztrálni viszont kell. A saját telefonomra küldött tesztben az összes ékezetes betű megjelent, az sms-ben kiírja a nickedet és az icq számod. Feladónak meg egy 88-as kezdetű számot ír, ezért tanácsos aláírni.

A startlapon lehet még sok ilyen oldalt találni.

Drizzt the Great Drow Creative Commons License 2003.03.06 0 0 17
na ez a gond. én akkor akarok SMSt küldeni (ingyen :) ) amikor akarok.
Ha megteheted ingyen miért fizess érte?
Előzmény: Ramos_ (15)
Ramos_ Creative Commons License 2003.03.05 0 0 15
miért kell mindig mindent ingyen???? hmm???
sóher:))

amugy tipp www.ingyensms.hu
probléma: minden óra elején kell probálni mert akkor van esélyed csak

Előzmény: Drizzt the Great Drow (-)
Drizzt the Great Drow Creative Commons License 2003.03.05 0 0 13
Akkor beszélj. Összetörte egy nő a szíved? Vagy csak sáros lett az új cipőd? (ja-melyik ja?)
Előzmény: Törölt nick (12)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!