Keresés

Részletes keresés

Mamasajt59 Creative Commons License 2012.08.23 0 0 341

Kedves ! Sajnálom,hogy nemolvastam igazán figyelmesen az írásaidat eddig, most azonban valahogy feltünt ,hogy meggyógyultál egy gyógyíthatatlannak tünő kórból ! Láttam , hogy lessz most egybeszámoló egy kávézóban, ha tehetem elmegyek Én hozzátartozó vagyok, nem érdektelenség volt ,csak figylmetlenség részemről, mert nagyon sok gyakorlati probléma adódik amit meg kell oldani ,így ami az ember szeme előtt van azt nem vesszük észre gyakran ! Ildikó

Előzmény: Pötty63 (337)
Pötty63 Creative Commons License 2012.08.11 0 0 340

                                               MEGHÍVÓ!!!!!!!!!

 

FIGYELEM.BUDAPESTEN,CIVILEK ÉJSZAKÁJA!!2012.09.15-én!!19-21-óráig!!

 

                                           INGYENES ELŐADÁS!!!

 

KEDVES ALZHEIMER BETEGEK!!SZERETETTEL MEGHÍVUNK BENNETEKET:

 

BUDAPESTEN,A CIVILEK ÉJSZAKÁJA RENDEZVÉNY SOROZAT KERETÉN BELÜL MEGTARTANDÓ:

 

A KULLANCS CSÍPÉS OKOZTA LYME KÓR,ÉS LYME NEUROBORRELIA!!

(TÚL ÉLNI,A TÚLÉLHETETLENT!!)-CÍMŰ,INGYENES ELŐADÁSRA!!

 

AZ ELŐADÁST:DEBRECENBŐL:KISNÉ SZOBOSZLAI IBOLYA..(PÖTTY63)-TARTJA.

MELY 2012.09.15-én, 19-21-ÓRÁIG TART,ILLETVE UTÁNA-KÖTETLEN BESZÉLGETÉS,

SZÓBELI ÉS ÍRÁSBELI KÉRDÉSEK FELTÉTELÉRE LESZ LEHETŐSÉG!!

MAJD EZEK MEGVÁLASZOLÁSÁRA KERÜL SOR!!

 

 

LYME BETEGEKET-HOZZÁTARTOZÓIKAT IS VÁRJUK TERMÉSZETESEN!!!

 

 

NAGY SZERETETTEL VÁRUNK MINDEN ALZHEIMER BETEG..(HOZZÁTARTOZÓKAT..(IS)-LEGFŐKÉPPEN!!!)

TÁRS BETEGSÉGEKBEN SZENVEDŐKET!!ÉS NEM UTOLSÓ SORBAN:AZ EGÉSZSÉGES EMBEREKETIS,

EZEN AZ EGÉSZ ESTÉS PROGRAMSOROZATON BELÜL MEGTARTANDÓ ESEMÉNYRE!!

 

KÖSZÖNJÜK SZÉPEN,HA MEGTISZTELNEK BENNÜNKET MINÉL TÖBBEN JELENLÉTÜKKEL!!

GYERTEK EL,MINÉL TÖBBEN!!VÁRUNK BENNETEKET NAGY SZERETETTEL!!

ISMERTETŐ..SEGÉDANYAGOKAT KAPNAK MAJD,AKIK SZÜKSÉGÉT ÉRZIK!!

 

HELYSZÍN:

 

Cökxpont RestArt KULTURBISZTRÓ.

H-1085. HORÁNSZKY u. 5. (A RÁKÓCZI TÉRHEZ KÖZEL!!)

 

 

CIVILEK ÉJSZAKÁJA!!

19-21-ÓRÁIG!!(A KÁVÉZÓBAN!!)

SZERETETTEL:A SZERVEZŐK!!

 

Visszajelzést küldhettek:

lymekor63   kukac   freemail.hu.ra!!KÖSZÖNÖM!(PÖTTY63)

Mamasajt59 Creative Commons License 2012.07.04 0 0 339

Szia Babuci ! Hogyan sikerült a szanatórium! ?? Ildikó

Babuci101 Creative Commons License 2012.06.30 0 0 338

Szia Ildikó! Szerdán viszem anyukámat  a "szanatóriumba" :( Nem tudom, hogy fogom ezt a pár napot túlélni, de kettős érzések vannak bennem. Egyrészt örülök, hogy végre nem kell rettegnem nekem se és a gyerekemnek se, hogy mire jövünk haza, másrészt..........gondolom érted. Ami fáj, hogy folyamatosan hazudok  közbe tudom, hogy jó körülmények közt felügyelet alatt lesz. Egy csomó gond volt a szakvéleménnyel, de még most se jó, de azt mondta a mentálhigénikus hölgy, hogy majd beviszik Kállóba a Demens központba és onnan kérnek szakvéleményt. A gondnoksági határozat kész, én lettem. Rövide ennyi.

Visszaolvastam, sajna már nincs meg a listám az otthonokról. Bea

Előzmény: Mamasajt59 (336)
Pötty63 Creative Commons License 2012.06.28 0 0 337

Kedves magnum1.Kérlek írj nekem a magán e-mailomra..Én a butulásból (IS)-teljesen felépültem..Az egy dolog..itt senkit nem érdekelt..

lymekor63 kukac-jel freemail.hu

Várom megkeresésed..jelezd kérlek...nick neveddel alzheimer fórumról vagy..

Leírom miből..gyógyultam..holott 1,5 év túlélést kaptam annó...

Nem vagyok termékforgalmazó..Már 2 riportfilm készült rólam...

Aki ugy véli..írjon.

Szeretettel:Pötty63

Előzmény: magnum1 (330)
Mamasajt59 Creative Commons License 2012.06.28 0 0 336

Szia Babuci ! Mitörtént veletek , sikerült elintézned amit szerettél volna! Vagy másik helyet találtál? Ildikó

Mamasajt59 Creative Commons License 2012.06.08 0 0 335

Bocsánat most néztem, véletlenül elírtam amit akartam írni , a ginkóra gondoltam , csak most láttam mit írtam! Ildikó

Mamasajt59 Creative Commons License 2012.06.08 0 0 334

Sziasztok ! Babuci találtt egy otthont a honlapját olvastam kérésére , lehet h megoldás lenne másnak is! Nézzétek meg a levelezésünket! A megelőzésről ,agytorna , ginzeng , egyébként sajnos sokszor örökletes betegség , de nem adom fel! Puszi Ildikó

katku Creative Commons License 2012.06.07 0 0 333

Megszeretném kérdezni, hogy van e itt valaki hozzá tartozó Csongrádmegyéből.

 

bocsi, rosszul írtam!

Előzmény: katku (332)
katku Creative Commons License 2012.06.07 0 0 332

Megszeretném kérdezni, hogy van e itt valami Csongrádmegyéből.

Valki használ e szoba wc-t a betegnek, és melyik orvos írja fel.

 

Előzmény: katku (302)
bzsuzsi0128 Creative Commons License 2012.06.06 0 0 331

Sziasztok!

Az én anyukám is Alzheimeres, és egyre nehezebben bírjuk. Apukám ápolja a nap 24 órájában, de rengeteget segítek nekik. Viszont már én is kezdek belefáradni fizikailag, szellemileg, idegileg is. Aki tud BAZ megyében jó otthont, kérem jelezze nekem, mert mi eddig nem találtunk, és most már muszáj keresni egyet. Előre is köszönöm.

magnum1 Creative Commons License 2012.06.06 0 0 330

Sziasztok! Nem tudtok valami olyan anyagot vagy terméket, amivel esetleg meg lehetne akadályozni vagy késleltetni, hogy egyáltalán kialakuljon az Alzheimer? Még fiatal vagyok ahhoz, hogy tüneteim legyenek, de azért jobb félni, mint megijedni. . .

Mamasajt59 Creative Commons License 2012.05.21 0 0 329

Szia Bea! Megnéztem amit lehetett látni a Viktória honlapján, nekem szimpatikus volt! Próbálj elmenni úgy ,hogy vidd magaddal az Anyukádat  ha lehet, mond hogy látogatni mentek valakit, és nézd meg ,milyen a helyzet, és Anyukádnak hogyan tetszik,ha muszály otthon hagynod, valakire akkor is nézd meg azt hogyan bánnak a demens betegekkel látni fogod rögtön ,hogy valóban úgy bánnak a betegekkel ahogy gondolod, vagy figyelj pár percig ! :) Sok sikert egyébként úgy láttam ,nyitottak az érdeklődésre! :) Próbálnak tályékoztatni, de így elég kevés látszik ahhoz ,hogy bele lásson az ember, mindenbe!A kép alapján úgy láttam tiszta rendes helynek látszik! :) Irj ha megtudtál valamit vagy tudtál intézkedni ! puszi Ildikó

Előzmény: Babuci101 (327)
Mamasajt59 Creative Commons License 2012.05.21 0 0 328

Szia Bea! A hétvégén itt volt Anyu meg ez egész család ,csak most láttam, hogy írtál, este megnézem! pusz Ildikó

Előzmény: Babuci101 (327)
Babuci101 Creative Commons License 2012.05.18 0 0 327

Szia Ildikó!

Na szóval, Gyámügy még nem kapott semmit a bíróságtól pedig jogerőre emelkedett. Én viszem be majd a papírokat. Ők meg adnak nekem egy igazolást amivel igazolom, hogy folyamatba van a gondnok kijelőlése. Ugyanis anyu aláírása már érvénytelen, az enyém meg még sehol nincs. :) A gyors ügyintézés! :(

Elvittem anyut egy pszihiátriára és azt mondták, hogy szerintük rossz gyógyszereket szed és ettől olyan izgága. Én most saját felelőséggemre abbahagytam az Ebixa adását.  A pszichiátria azt kérte, hogy szüntessem meg a demens orvosnál a kezelést és ő átveszi anyukámat. Utána érdeklődtem ennek az orvosnak és azt mondják nagyon jó, ráadásul Hodászon ( Debrecentől 69 Km) van egy Viktória nevű gondozó (keress rá. kíváncsi lennék a véleményedre) otthon ami csodás lenne anyunak. Már felhívtam, felírtak remélem sikerül minél hamarabb. A pénz is elfogadható.

Bea

 

Előzmény: Mamasajt59 (326)
Mamasajt59 Creative Commons License 2012.05.17 0 0 326

Szia Bea! Kérdezd meg a gyámhatóságon, hogy hol tart a dolog mert, ez a helyzet és sürgős lenne az intézkedés! Lehet ,hogy azt várják ,hogy jelentkez végül is nem nekik sürgős hanem neked! Azzal ,hogy érdeklődsz , semmi rosszat nem tettél? Szerintem! Ildikó

Előzmény: Babuci101 (325)
Babuci101 Creative Commons License 2012.05.14 0 0 325

Szia Ildikó és mindenki aki olvassa ezt a fórumot! :)

Nem tartok sehol :( és anyukám egyre rosszabbul van :( Jogerőre emelkedett a bírósági döntés. De a gyámügy még nem jelentkezett, és nem tudok lépni. Magyarul anyu aláírása érvénytelen,  az enyém meg még sehol nincs. Bea

Előzmény: Mamasajt59 (324)
Mamasajt59 Creative Commons License 2012.04.16 0 0 324

Szia Bea! Ez nagyon gáz ,szerintem Anyukámnál sokkal rosszabbul van az elme állapota. Sürgesd meg a dolgokat, tudom mindent megteszel. de  mit szöszölnek ,ennyit  közben élnetek kell! Anyukádnak sajnos mindegy ,úgysem nagyon tudja már mitörténik vele! Szurkolok ,hogy történjen valami megoldás, már időssek otthona ügyben, valami jó ! :)) Ildikó

Babuci101 Creative Commons License 2012.04.15 0 0 323

Sziasztok! A poklok poklát élem most már :( Keresi a 30 évvel ezelőtt meghalt anyukáját..........de most már azt hiszi, hogy a holtak hazajárnak. Azt hiszi nagyanyám főz, tartja rendben a házat meg azt, hogy nekem is ő az anyám :(  Szegény gyerekem mimindenen megy keresztül :(

Bea

Mamasajt59 Creative Commons License 2012.04.13 0 0 322

Szia Bea ! Anyu mostanában jól van újra eszik , és kicsit vissza is szedte a súlyát! Gyakran nem emlékszik , amit beszéltünk, elmesélem , neki akkor mondja ,hogy most már emlékszik , de el is felejti! Bármi történik írj, minden nap benézek ide ! Ildikó

Babuci101 Creative Commons License 2012.04.12 0 0 321

Szia Ildikó! Most a gyámügy fog még ideiglenes gyámot kirendelni meg vizsgálódni és ha engem megfelelőnek találnak akkor én leszek a gondnoka. Sajna egyre rosszabb állapotba van :( Most már elkóboról. Rendőrség hívott múlt héten a melóhelyemen, előző héten szerdán én tettem bejelentést, hogy eltünt de 3 perc múlva hívtak, hogy beszállították a sürgősségire éjszaka fél 1-kor jöttünk haza :( nem nagyon bírom már. Állandóan a 30 évvel ezelőtt elhunyt anyukáját keresi. Eldöntöttemmindegy hova viszem be majd ha lesz hely a Nyíradonyiban akkor átviszem oda. Röviden ennyi történt. Anyud hogy van? Bea

Előzmény: Mamasajt59 (320)
Mamasajt59 Creative Commons License 2012.04.11 0 0 320

Szia Babuci! Örülök, hogy sikerült! A csak gyámügy után ,hol tartasz? Mi a következő lépés?  Ildikó

Előzmény: Babuci101 (319)
Babuci101 Creative Commons License 2012.04.11 0 0 319

Sziasztok!

Megjött a bírósági végzés. Kész,most már csak a gyámügy van hátra. Aláírta anyu az egyik papírt,mert azt hazudtam,hogy Otp-től van :( Gyűlölök hazudni :(

Pötty63 Creative Commons License 2012.04.09 0 0 318

Tisztelt u.robertt-NAGY TISZTELETTEL KÉREM..SÜRGŐSEN KERESSEN MEG ENGEM...MAGÁNBAN!!!!

lymekor63kukacfreemail.hu

A kukac jelet a spam robotok miatt nem írom ki..Köszönöm megértését..

Érdekes "DOLGOKAT TUDOK"-Önnek feltárni..

Szeretettel....Egy olyan beteg..aki "A MÁSIK OLDALOM ÁLL"...Nem "GONDOZÓ..NEM ÁPOLÓ...Hanem aki az itt leírt összes TÜNETBŐL 100%-ban TALPRA ÁLLT!!!!!

BÁR ESZÉBE JUTNA VALAKINEK:A "BETEG FÉL IS MEGHALLGATTASSON!!!!"

Szeretettel....PÖTTY63

Előzmény: u.robertt (286)
Törölt nick Creative Commons License 2012.04.07 0 0 317

Kedves fórumozók felteszek nektek két cikket és kérlek olvasssátok el, ez nem reklám hanem a betegségetekről szól , én is érintett vagyok a témában és segíteni szeretnék,

babos77 válasz | megnéz | könyvjelző 2012.04.05 12:26:46 © (5051)

Lyme » A sclerosis multiplex a Lyme-kór: Anatomy of a fedél-up

Talán a legnagyobb folyamatos orvosi botrány az elmúlt száz évben az a tény, hogy már 1911 óta ismert, hogy a sclerosis multiplex a baktérium által okozott, és hogy az egészségügyi létesítm

LOOKING AT LYME DISEASE: MULTIPLE SCLEROSIS ...lookingatlyme.blogspot.com/.../multip... - Tárolt változat - Oldal lefordítása

5 Sep 2010 – I had the privaledge to meet Judith Miklossy last year at the Lyme Disease Action conference in the UK and listen to a fascinating presentation ...itt leirja a cisztás és L alakú formát is , és hogy miért is nehéz irtani őket...nekem a lászlóban azt mondták az csak egy baci, egy kúra és ki van irtva , pedig tudják hogy nem igaz, lakos miért nem hivott vissza vérvételre ,azért mert tudta hogy nem tud mit kezdeni velem...

ény fedett ...  na ettől majd betojtok ,  kattintsatok a sclerozis multiplex-re ....utánna másik cikknél az oldal leforditásra , olvassátok el hogy mi megy ma ..

Mamasajt59 Creative Commons License 2012.03.11 0 0 316

Szia Bea! Köszönöm! :) Nagyon kiváncsi vagyok, milyen gyorsan intézik, a kérelmed! Az otthonban hányás hasmenés vírus van most, amibe sikerült Anyunak bele futni a legyengült szervezetével! Homeopátiával segítettünk, a lányommal Anyunak, felváltva ülltünk az ágyánál, sugárban hányt, óránkon keresztül! A nővérektől kezve mindenki beteg volt!:( Komolyan megilyedtem,hogy mi lesz, de szerencsére jobban van Anyu!A nővérek gumi kesztyűben mászkáltak ,mi meg mostuk a kilincseket! Most ott tart a dolog ,hogy már pihennek Anyuék mondtam ,hogy lehetőleg ne menjenek ki a szobából ,egyenek reszelt almát és teát egy pár napig ,míg elmúlik a többieken is a hasmenés! Van ilyen,de éppen most nem hiányzott! :( Ildikó

Előzmény: Babuci101 (315)
Babuci101 Creative Commons License 2012.03.10 0 0 315

Szia Ildikó! Köszi, ari az unoka, Neked + Boldog névnapot! Most láttam meg a kérelmen, hogy van olyan, hogy soronkivüliség....... kíváncsi leszek mennyivel jutok előrébb :) További szép hétvégét! Bea

Előzmény: Mamasajt59 (314)
Mamasajt59 Creative Commons License 2012.03.08 0 0 314

Szia Bea! Elvileg talán a nyíradonyi  jegyző az illetékes mert ott intézkednek a saját területükön, itt is hivatkoz a gyerek érdekeire is ,hogy ez nehéz helyzetbe hozza a fejlődését, nemtudsz rá úgy figyelni koncentrálni ahogy szeretnél, sürgős segítséget kérj mert nehezen tudod ezt egyedül megoldani!Szociális alapon, hogy gyereket egyedül nevelő Anya vagy szerintem figyelembe veszik, kérd ,hogy vegyék figyelembe az esetleges sorrend sürgösségénél! Ma egy kis kedvességet szeretnék ide csemészni , az unokám virágot vitt a lányoknak az óvodába, pusziért! :) Ildikó

Előzmény: Babuci101 (313)
Babuci101 Creative Commons License 2012.03.08 0 0 313

Szia Ildikó! Ma megyek a polgármesteribe a gyámügyre, de melyik helyi jegyzőhöz? A debrecenihez vagy a Nyíradonyihoz? Szép napot! Bea

Előzmény: Mamasajt59 (312)
Mamasajt59 Creative Commons License 2012.03.08 0 0 312

Szia Bea! Gyámügyön próbáld meg helyben!Hivatkoz a gyerek érdekére ,hogy tarthatatlan a helyzet, ha nem elég a helyi jegyzőhőz az már csak elég lesz ha még van ismerős is az még jobb, de szerintem ha mindenkit  mozgósíts csak valami bejön még jobb! Szurkolok , hogy gyorsan sikerüljön! :)))) Ildikó

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!