Keresés

Részletes keresés

mindentkikellprobalni Creative Commons License 2022.10.20 0 3 2230

Igen, általában hamar bekövetkezik a merevedés, még ha nem is érek a farokhoz vagy a zacsihoz 🤪

Előzmény: Euphoric (2229)
Euphoric Creative Commons License 2022.10.18 0 2 2229

Egészen bizsergető. Hogy ilyen van :) No én is megmerevedtem :)

Előzmény: mindentkikellprobalni (2225)
mindentkikellprobalni Creative Commons License 2022.10.12 0 2 2228

Szia, pesti vagyok igen. :-) örülök, hogy felizgatott 😊

Előzmény: plmyaq (2227)


plmyaq Creative Commons License 2022.10.08 0 2 2227

Merre vagy? Bp?

Nagyon felizgultam már arra is, ahogyan olvastam,amit leírtál! Én is szívesen átélnék ilyet!

Előzmény: mindentkikellprobalni (2225)
Kody 1981 Creative Commons License 2022.09.30 0 2 2226

Szívesen kipróbálnék egy jó masszázst,biztos nagy élmény.

Errefelé sajna nem nagyon van.

mindentkikellprobalni Creative Commons License 2022.09.29 -1 10 2225

Ma megmasszíroztam egy srácot, az idő nagy részében egy zselés dildó volt a popsijában.
A szokásos módon hason feküdt, először csak a belső combját simogattam, meg a farpofákat markoltam. Felkészítettem a következő jó dolgokra. Benyúltam sok olajjal a farpofák közé, először csak a tenyerem elével, aztán pedig úgy, hogy a hüvelykujjam a lukát masszírozta, a mutató és középső ujjam pedig a farka tövét fogta közre. Nem tartott sokáig míg szinte rátolta magát az ujjamra. Nagyon sokáig élvezkedett így, dugtam az ujjammal, forgattam benne, rezgettem benne, minden nagyon tetszett neki. Közben másik kezemmel hol a gerince mentén simogattam, hol pedig a golyóit morzsoltam, jó nagyok vannak neki. Bedugtam egy prosztata masszírozót neki, így két kézzel tudtam a farkát és a zacsiját simogatni és kényeztetni. Nagyokat sóhajtozott végig, alig várta, hogy a zselés eszközt megkapja. Kellett még egy kis sikosítás, de erre is rátolta magát és finoman dugtam a seggét közben meg simogattam ahol csak értem. Igazából a lukáról egy percig nem szálltam le, imádta. Négykézláb emelkedett és így folytattam, nagyokat nyögött amikor kicuppant az eszköz, meg akkor is amikor visszatoltam. Közben lógó golyóit morzsoltam, meg a farkincáját vertem de csak finoman. Kipróbáltuk az üveg dildót is, de ez a zselés jött be neki nagyon. Egy óráig izgattam, amikor hanyatt feküdt. Kapott egy plugot a popsiba és kezdődött a lingam masszázs. Kérte, hogy lassan, mert nagyon fel van már izgulva. Bevetettem minden fogást es sokszor az egész farkat és zacsiját simogattam, hogy ne menjen el. Kérte, hogy megint dugjam meg a zseléssel négykézláb. Teljesen beindult, húzogattam benne, aztán teljesen ki es tövig be. Úgy fordult hanyatt, hogy teljesen benne volt a dildó. Itt már nem volt megállás, peckes volt a farka, láttam hogyan verte néha magának négykézláb, én is így izgattam. Nagyon szép volt látni ahogy elveszett a kéj hullámain, elengedte magát, ellazult, és a csúcson több hangos ordítással elélvezett, sok adag spermát lőtt ki, volt ami a mellkasára ment. Percekig nem tudott mozdulni 🤪

Törölt nick Creative Commons License 2022.08.19 -1 0 2224

Relaxációs és intim masszázsok Budapesten.

 

http://tetovaltmasszor.mozellosite.com

Bálint_yoni Creative Commons License 2022.07.26 0 0 2223

Szia,

ha még aktuális, írj rám nyugodtan: yonimassage25@gmail.com 

Bálint 

Előzmény: Tomass45 (2215)
Törölt nick Creative Commons License 2022.07.20 -2 0 2222
alex de large Creative Commons License 2022.06.04 0 0 2221

Mostanában nem voltál nála?

Előzmény: krisztike968 (2192)
Törölt nick Creative Commons License 2022.04.24 -4 0 2220

Kedves hölgyek, nők! 

 

Ha szeretnél felfrissülni vagy lazítani egy fárasztó nap után gyere el hozzám egy frissítő-relaxáló masszázsra

 

Ne búslakodj, ha edzettél és szeretnéd lenyújtani az izmokat, a sport masszázs remek alkalom az izomláz ellen egy professzionális masszázs keretén belül. 

 

Ha túlteng benned az ösztrogén vagy felfedeznéd a tested várlak Téged erotikus-intim masszázsra

 

Választható szolgáltatások: 

  • frissítő-relaxáló masszázs
  • sport masszázs
  • erotikus-intim masszázs
  • vagina masszázs 

 

Helyszín: Budapest.  

 

Bejelentkezés emailben: barna0690@gmail.com

Don Charlos Creative Commons License 2022.04.09 -2 0 2219

Lehetőleg Viberen keressen aki masszázst vagy hasonlót akár...

Don Charlos Creative Commons License 2022.04.09 -3 0 2218

Budapesten massziroznék hölgyeket , párok hölgy tagjait , lányokat napos finish befejezéssel ! Szívesen segítek cuckold és creampie befejezéssel is,amit a férj vagy partner fényképezést,videóját is ! Tél : 06-30-494-63-22

alezredes 1 Creative Commons License 2022.04.03 0 0 2217

A kedves és őszinte az mit jelent ?  A mi masszőrünk már az elején megemlítette hogy ha van szimpátia akkor tovább szokott menni a masszázsnál akár egy szex erejéig is. 

Előzmény: sumerotron (2213)
Törölt nick Creative Commons License 2022.03.31 -3 0 2216

Sziasztok! 

 

Várom minden kedves ellazulni, felfrissülni vágyó női vendégemet. 

 

Alábbi szolgáltatások közül tudsz választani:

- frissítő masszázs (30, 60, 90 perc),

- sport masszázs (30, 60 perc),

- erotikus-intim masszázs (60 perc). 

 

Helyszín: Budapest.

 

Keress bizalommal! 

 

 

Tomass45 Creative Commons License 2022.03.15 -1 6 2215

Keresnénk erotikus masszázsra a párom, Juli örömére jóni masszázsban jártas, jó kezű férfit Szombathely és kö  környékéről. :)

Törölt nick Creative Commons License 2022.02.19 -1 1 2214

Teljes testmasszázs férfiaknak Budapest, és környékén.

Kellemes, lazító, vagy akár erős izomlazító masszázs.

De lehet csak:

- hátmasszázs

- talpmasszázs

- lingam masszázs.

- intim masszázs

Házhoz megyek.

Írj emailt.

Lazulj egy jót, még ma.

sumerotron Creative Commons License 2022.02.11 0 0 2213

Kedves régi és új Barátok,

 

Kellemes ellazulás, kikapcsolódás Hölgyeknek. Hozzáértő kezek! Hát, nyak, láb, talp, egész test, vagy jóni masszázs kérésre, szigorúan előre megbeszélve.

 

 

Házhoz megyek, pénzt nem kérek, cserébe csak azt kérem, hogy legyél kedves, nyitott és őszinte.

 

Semmi mást. Abszolút semmit.

 

Ha csak egy lazító hátmasszázsra vagy talpmasszázsra vágysz, akkor is keress, hidd el, nem élek vissza a helyzettel, nem ezért csinálom. 

 

Kezeim között garantáltan jól érzed majd magad.

 

Igény szerint párokat is masszírozok, de ez csak nagyon kivételes szimpátia esetén. Nem bánjátok meg. Diszkréció kölcsönös!

Emailen vagyok elérhető, itt keress:
sumerotron@gmail.com

 

Ne félj kezeim közé kerülni, nem bánod meg

Szent2011 Creative Commons License 2022.02.07 -1 0 2212

Miskolcon masszázs egy kis erotikával szeretném.

1 óráért 20e. tudnák fizetni.

gs1971@vipmail.hu

Törölt nick Creative Commons License 2022.02.04 -1 0 2211

Pécsi hobbi masszőrként szeretném továbbfejleszteni a technikámat. Hölgyek jelentkezését várom akik szeretnének egy két óra nyugodt kikapcsolódást. Akár napközben is. email:bergreider@freemail.hu

Törölt nick Creative Commons License 2021.12.14 -1 0 2210

Erotikus masszázs nőknek Budapesten. Gyere el és kapcsolódj ki, engedd el a mindennapi gondokat. Keress bizalommal! 

 

https://rosszlanyok.hu/rosszlanyok.php?pid=szexpartner-data&member=MegujulasMasszazs+36204561030&id=87435

Kriptaszökevény Creative Commons License 2021.11.29 0 1 2209

: DDDDDDDDDDDD

van fantázia rendesen ....

Előzmény: Törölt nick (2204)
kvaricsajt Creative Commons License 2021.11.20 0 0 2208

decemberben Bpt. leszünk, keresünk maszört a feleségem örömére kezdök vagyunk részleteket email ben 

Kriptaszökevény Creative Commons License 2021.11.10 -1 5 2207

ezért nem megy a szakma, mert a sok nőnélküli fasz ingyen bevállalja csak hogy végre megfoghasson már egy nőt baszki...szedjetek fel nőt bazmeg, ne a masszörszakmát nyirjátok ki!!!

Előzmény: sumerotron (2196)
Kriptaszökevény Creative Commons License 2021.11.10 0 2 2206

egy darabig még keresgélhetsz..úgy 100-200 évig,akko rtalán rád ír..egy pasi...: D

ezt te sem gondoltad komolyan ugye?

Előzmény: Szent2011 (2199)
imisstheoldterry Creative Commons License 2021.11.03 0 0 2205

XI. kerületben keresek masszőz hölgyet, aki 10000 forintos összegért adna nekem egy órás masszázst franciás levezetéssel. 36 éves átlagos, ápolt, normális férfi vagyok. Akit érdekel, írjon emailt. jancs03@gmail.com

Törölt nick Creative Commons License 2021.10.25 -5 3 2204

Sziasztok

leírom az én első ilyen élményem. Sose gondoltam volna hogy egyszer a párom fog kérni ilyeneket tölem . Már volt pár swinger buli a hátunk mögött mikor megkért menjek el egyedül egy masszörhöz .

Megmondom őszintén ,hogy meglepett. Kb 2-3 hónap biztatás intenzív rábeszélésére igent mondtam.

Megmutatta képen a fiút aki majd masszirozni fog, kért hogy engedjem el magam ,csak az fog történni ami nekem jól esik. Mivel szimpatikus volt a crác ,igent mondtam ,de kértem online maradjunk kapcsolatban. Eljött a nap , nagyon zavarban voltam ,meg minden , hogy miért is teszem ezt? De párom nyugtatott és biztatott. A ház előtt találkoztunk a sráccal , itt is meg kell köszöntem neki, nagyon udvarias volt ,figyelmes ,kedves! A lakásban elmentem zuhanyozni ,de még mindig voltak kételyeim. Meztelen voltam egy türülközőbe csavarva. Megkért feküdjek hasra , egy helyes sportos fiatalos pasi szintén türcsiben térdelt a lábaimhoz. Nagyon finom meleg olajjal bekente a testem és finoman masszirozta ,érintve olyan helyeket amik ellazítottak picit felhúztak. Kiderült párom mindent elárult a tetemről neki! Végig simizte a talpam a combjaim , finoman kényeztette a popsim , derekam majd a hátam. Éreztem a mellkasát ,majd puszilgatta a nyakam . Azt hiszem itt volt a pillanat amikor teljesen megnyiltam . Ezt ő is megérezte és finoman betérdelt a combjaim közé kezei a vállamon. Engem is meglepett mennyire nedves voltam és vágytam a behatolást. Önkéntelenül bepucsitottam és ő elsőre akadály nélkül becsusszant a puncim a ami már teljesen szétnyílt. Szép nagy vastag farka formás makkja teljesen kitöltött. Ez a kedvenc pózom és így élveztem el. Így  ezekután hanyattfeküdt és én leakartam szopni . Meg is tettem . Elárulom kétszer is.

nőiszakasz Creative Commons License 2021.10.12 0 0 2203

Én is ilyesmit keresek csak nőt akivel kölcsönösen a csucsokig kényeztetik egymást. Idősödő leszbikusok orgazmusat mufogasokkal kivaltom. Bortvaltsag higiénia feltétel. 

Előzmény: Törölt nick (2201)
Törölt nick Creative Commons License 2021.10.12 -1 0 2202

Szupi lehetett

Előzmény: krisztike968 (2192)
Törölt nick Creative Commons License 2021.10.12 -1 14 2201

NYIREGYHAZA !—- keresek kizarolag hellyel rendelkezo NOI masszort, tehat nem

pasit!!!!!—- aki masszorozna es adott esetben a csucsra juttatna kozben akár tobbszor is ❤🌎❤ ez lehet akar oral is de nem feltetel - lehet kezzel eszkozzel akar hogyan de termeszetesen benne vagyok oda vissza alapon is . 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!