Keresés

Részletes keresés

187...NPI Creative Commons License 2006.03.28 0 0 18
http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9139388
Előzmény: 187...NPI (17)
187...NPI Creative Commons License 2006.03.28 0 0 17
Már meg is nyitottam. Olaszországi Magyarok (észak) címmel.
Előzmény: 187...NPI (16)
187...NPI Creative Commons License 2006.03.28 0 0 16
Nem gond. Élesszük fel. De én tervezem , hogy nyitok eggyet Olaszország címmel. Egy összekovácsolósat.
Ja különben szia.
Előzmény: Dwald (15)
Dwald Creative Commons License 2006.03.28 0 0 15
Aha, az evszamot nem figyeltem, jol elaludt ez a topik
Előzmény: Dwald (14)
Dwald Creative Commons License 2006.03.28 0 0 14

nezzen utana a neten. van ahova kell felveteli (orvosi, epitesz...) van ahova nem. En augusztus vegen iratkoztam be pl...

Sapienza Roma www.uniroma1.it, Tor Vergata Roma www.uniroma2.it, Firenze www.unifi.it es igy tovabb

Előzmény: KalózPepi (11)
187...NPI Creative Commons License 2006.03.27 0 0 13
Szia.
Kérdés:-melyiknek?
Van több is. Római vagy MIlánói?
Előzmény: Jentina (12)
Jentina Creative Commons License 2005.08.11 0 0 12

Valaki meg tudja mondani, hogy hol van Olaszorszagban es mi a telefonszama a magyar nagykovetsegnek?

KalózPepi Creative Commons License 2005.06.10 0 0 11
Sziasztok! Az lenne a kérdésem - ismerősőm kérésére - hogy vajon lemaradt-e az egyetem ijelentkezésről Olaszországban. Nem tudja valaki a dátumokat, határidőket véletlenül? Eddig sehonnan sem kapott információt, az olasz egyetemek sem igen válaszoltak semmi használhatót. Az itteni követség sem sieti el a választ. Előre is köszönöm!!!
timiami Creative Commons License 2005.04.29 0 0 10

 

Sziasztok!

Szeptemberben Ceredába (Miláno környéke) költözöm olasz barátomhoz. . .

És persze szeretnék valamilyen munkát vállalni Milánóban vagy a környékén. . .
Olaszul most tanulok (mi angolul kommunikálunk), de jól beszélek angolul, és németül egy keveset. Főiskolai közgazdász diplomám van, Budapesten egy multinál dolgozom titkárnőként. . .

Amíg rendesen megtanulok olaszul, felszolgálói, konyhai munka, vagy valami egyszerű adminisztatív munka is érdekelne!!!

Alternatív mozgás és masszázsterápia tanfolyam keretében thai masszázst tanultam, azzal is nagyon szívesen foglalkoznék kint. (Állítólag jól csinálom! :-))

Ha van valami ötletetek, hogy hogyan induljak neki a munkakeresésnek, vagy tudtok valamilyen munkát ajánlani, kérlek írjatok!

Üdv mindenkinek: Timi

E-mail: timiami@yahoo. com

nanemá' Creative Commons License 2005.04.21 0 0 9
Sziasztok! A kedvesemmel mindketten Olaszország-fanatikusok vagyunk, imádjuk Itáliát. Pár hónapja elkezdtem olaszul tanulni. Augusztusra tervezünk egy Róma-Milánó kiruccanást. Van valaki, aki járt ezen az útvonalon? Hol érdemes útközben megszállni, melyik városban? Engem is nagyon foglalkoztat, hogy esetleg kint dolgozzak. Ha valaki tud infót bármilyen munkával, munkavállalási feltételekkel, stb. kapcsolatban, örömmel fogadnom. Olaszországi magyarokkal szívesen felvenném a kapcsolatot, írjatok! cheerfulangel@mailbox.hu
munyus Creative Commons License 2005.04.09 0 0 7
Sziasztok!

Meg tudná valaki nézni nekem, hogy Rómából Firenzébe busszal hogy juthatok el a legolcsóbban?Ugyanis csak nyaralni megyek oda és nem tudok olaszul, gondolom, olasz honlapokon le van írva csak sajnos nem értem. Ha valaki tud erről valami adatot, kérem, írjon a kov.ang@freemail.hu címre. Előre is köszi!!!
Dwald Creative Commons License 2005.03.30 0 0 6

Sziasztok!

aki Romaban van/lesz hosszabb ideig es szeretne mas ott elo magyarokat  megismerni annak erdemes elmennie a Palazzo Falconieri-be (a Via Giulia-n ) es meghagyni a telefonszamat. Altalaban felhivnak amikor van vmi kulturalis rendezveny. 

 

Par eve meg volt szombatonkent magyar ovoda, neha meg tanchaz is, nem tudom mostanaban mit muvelnek, tessek utananezni. A portan lehet kapni havi esemenynaptart.

M.

KalózPepi Creative Commons License 2005.03.11 0 0 5
Szia!
Remélem, benézel még ide. Én is épp azt tervezem, amit te!! Felvehetnénk a kapcsolatot. az email címem: kalozpepi@vipmail.hu
Előzmény: brigitta79 (3)
aventura Creative Commons License 2005.03.07 0 0 4

    Ciao ragazzi!

 

Dai!Dove siete?Irjatok Italiából!Milyen kint?Hol vagytok?Mit csináltok?

Én tavaly fél évet voltam Emilia Romagnában,Bolognához közel,egy üdülő városban!

Babysitterkedtem.Szuper volt kint!!!Nagyon uncsi már az itthonlét,igy minél előbb ki akarok menni külföldre!Olaszba bármikor visszamennék,csakhát,sajnos papirok nélkül nagyon nehéz elhelyezkedni,ha nincs az embernek olyan ismerőse...!Igy megpróbálkoznék Spanyollal!De term.még Olaszba is vissza akarok menni,és ha lenne lehetőség kint is maradnék!!

Brigitta,te mikor akarsz kimenni?Mit szeretnél kint csinálni?Sajnos nehéz kint munkát találni papirok nélkül,legalábbis ez a tapasztalatom!

Ha nincs olyan ismerősöd,aki kint segitene neked munkát találni,akkor esetleg,ha van kedved megpróbálkozhatsz azzal,hogy kimész aupairnek,és kintről váltasz!Meló,albérlet,stb...

Előzmény: brigitta79 (3)
brigitta79 Creative Commons License 2005.01.16 0 0 3

Kedves olaszországban élő magyarok!

Sziasztok Brigi vagyok 25 éves és
Segítséget szeretnék kérni, kiköltöznék olaszországba és ehhez kellene a felvilágosításotok esetleg segítségetek. Arra lennék kíváncsi mennyi pénz kell hogy elindíthassam ottani életem. Mi kell a munkavállaláshoz (esetleg ha tudtok ebben segíteni).
Lehetőleg dél-olaszországba élők segítségét kérném, mivel campania, calabria, puglia és/ vagy sziciliába költöznék.


Nagyon szépen köszönök minden információt előre is.

sok siker kívánok minden sorstársamnak.


Köszönettel Brigitta

Törölt nick Creative Commons License 2003.08.30 0 0 2
Üdv! Én egy Terracinában élő magyar nőismerősömet keresem, akinek még a nevét sem tudom. Ha írok mailt a Terracinai hivatalos honlapra, stb - van esély? Dehát nyilván a férje olasz nevét viseli...
Előzmény: Csimota (1)
Csimota Creative Commons License 2003.05.09 0 0 1
Halihó!
Van itt valaki?
Ezennel jelentkezem, már csak 2998 topiklakó hiányzik! :o)

B? egy hónapja élek Lombardia tartományban, ha minden jól megy, még kb. másfél évig itt is leszek.

PETYUS Creative Commons License 2002.05.29 0 0 0
És nem mind r0ma. :-)
Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2002.05.29 0 0 topiknyitó
Állítólag 3000 magyar él Itáliában. És 900 Rómában. Igaz ez?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!