Keresés

Részletes keresés

Sexpress Creative Commons License 2009.12.01 0 0 343
 Olyan partnert kell keresned. Egy internetes társkeresőn simán kiírhatod az adatlapodra, vagy az ismerkedés elején megkérdezed levélben.
Előzmény: roli29 (340)
Sexpress Creative Commons License 2009.12.01 0 0 342
 Egyél hozzá, vagy utána kekszet, puffasztott rizst, búzát! Nem viccelek.
Előzmény: WH_ (335)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.29 0 0 341
Sziasztok!

Az eddigi partnereim egy-két kivétellel mindig lenyelték az anyagot, akinél ez nem ött be, nem is erőltettem... viszont többször is megesett, hogy keserűnek, rossz ízűnek találta az a partnerem is, aki amúgy szó nélkül engedte, hogy a szájába élvezzek... úgyhogy el tudom képzelni, hogy valaki azért nem szereti ezt a"műfajt", mert épp rosszféle spermát fogott ki... kedvesem is szereti lenyelni, viszont mostanában hanyagolja... ennek persze prózai oka van: gyereket szeretnénk, így inkább a puncijába tartogatom a nemes nedűt... ;)


roli29 Creative Commons License 2009.11.29 0 0 340

Sziasztok!

Én sokmindent megtennék érte, ha a jövőbeli párom csak "néha", de megtenné.

:)

 

WH_ Creative Commons License 2009.11.28 0 0 339

Egyetértek, Norbi.

A szex fontos része a kapcsolatnak és az életnek. Hozzátenném, nálam intenzívebben, őszintébben és hazugságmentesebben nehéz szeretni. de a férfi spermájának íze függ attól hogy mit eszik. Te hajnaldó lennél kivin élni 3 napig hogy lenyeljem? mert akkor lehet egyezkedni. és én sem kérem hogy bárki nyelje le bármilyen részemet. nekem attól nem lesz jobb...

Előzmény: Norbi20Eger (336)
Norbi20Eger Creative Commons License 2009.11.28 0 0 338
Ha nem ízlik, vagy pedig valami negatív hatást okoz benned, nem is kell azt lenyelni.:)
Minden csak megértés és elfogadás kérdése.
Jó ember e az, aki ha tudja, hogy te nem akarod, mégis azt kéri tőled?:)
Persze nem is fontos lenyelni. Ha igazán odaadó vagy és szeretnél ezzel örömöt okozni a partnerednek elég ha csak a szádban élvez el.
Ehhez lenyelni sem kell. Kérdés, hogy mennyire vagyunk önzetlenek.
Bevállaljuk e, hogy nem ízlik, ha tudjuk, hogy a partnerünknek ezzel iszonyú örömöt okozhatunk?
Előzmény: WH_ (335)
roli29 Creative Commons License 2009.11.28 0 0 337

sajnos nekem tényleg egy nagy tragédia jött közbe, amiért a kapcsolatom megszakadt...

:(

Előzmény: WH_ (335)
Norbi20Eger Creative Commons License 2009.11.28 0 0 336
Most furcsa lesz, amit mondani fogok.:)
Talán nincs is igazam és csak a saját nevemben beszélhetek.
Az a nő, aki lenyeli, annak sokkal nagyobb az elfogadó készsége a másik iránt.
Ez persze csak az esetek nagy részében igaz.
A lenyelés és az odaadóság szerintem nemcsak ebben valósul meg, hanem a kapcsolat érzelmi részében is. Máshogy tud szeretni az, aki odaadó és alázatos a másik iránt. Intenzívebben, őszintébben, gátlástalanabbul, kitartóbban, hazugságmentesebben. A szex pedig egy kapcsolat igen fontos részét képezi. Persze ez csak az én véleményem volt. Véleményt alkotni pedig bárkinek szabad.:)
Előzmény: bp30 (334)
WH_ Creative Commons License 2009.11.27 0 0 335
Naszóval. Én nem szeretm az ízét és ég tőle a gyomrom. Vilt már hogy lenyeltem, tehát nem ítélem el eleve, úgy alkottam véleményt hogy kipróbáltam. És valahogy nem hiszem hogy ha egy lány mindig lenyeli akkor a párkapcsolat nem fog tönkremenni, csak az elmúlt 20 hozzászólásban volt vagy 3-4 ami arról szólt hogy "volt egy exem aki mindig lenyelte..."
Előzmény: bp30 (334)
bp30 Creative Commons License 2009.11.27 0 0 334

egyetlen dolog amit biztosan tudok, ha egy nő lenyeli, az a kapcsolat soha nem fog tönkremenni.

A válások 87%-ban nem nyelte le a nő a spermát!

 

roli29 Creative Commons License 2009.11.26 0 0 333

egyáltalán nem vagy perverz!!!

minden tiszteletem a tiéd és a hozzád hasonló gondolkodású nőké!

 

 

nekem is volt egy barátnőm aki (nem minden alkalommal,de) lenyelte a végterméket.

Amikor nem , akkor az arcát ápolgatta vele... imádta.

Fantasztikus érzés, hogy a másik felem így elfogad. természetesen én is mindent megtettem neki, amit csak kívánt.

A kapcsolatunk sokkal magasabb szintű volt mint előtte..

(Sajnos az életembe bekövetkezett néhány tragikus dolog és most egyedül vagyok... Remélem egyszer még szerethetek egy hozzá hasonló nőt..)

 

Szeresd a párod és hidd el, hogy sokat jelentesz neki!

 

szio

 

Előzmény: Vöri74 (305)
Norbi20Eger Creative Commons License 2009.11.26 0 0 332
Dehogy vagy az.:)
Csak a rendszer akarja veled ezt érzékeltetni.
Épp az, hogy te vagy a normális.
Nekem volt régebben egy sokat szenvedett perverz barátnőm.
Ő is lenyelte. Sajna az anyja lelki terrorban tartotta.
Azzal együtt, hogy az anyukájától gyűlöletet kapott, nagyon nemes lelkű, segítőkész, jólelkű, kedves lány lett, csak sajna messze lakott.
Én az animalszex imádó lányokat sem ítélem el.
Mivel vagyok én különb mint ők? Semmivel. Nincs is jogom kigúnyolni és elítélni őket.:)
Nem veled van a hiba és nem vagy perverz liba.
Belőled mi váltotta ki ezt az odaadóságot?:)
Előzmény: Vöri74 (305)
Sexpress Creative Commons License 2009.11.12 0 0 331

 Nem fontos a nyelés, de akkor érzem magam igazán jól, ha látom, hogy a partnerem ebben a formában is magába fogad. A kicsorgatás lehet sexi, de utána le kell törölgetni, ha nem akarom, hogy minden ragadjon, az meg hangulatromboló.

 

Előzmény: Törölt nick (318)
Sexpress Creative Commons License 2009.11.12 0 0 330
 Ezzel egyetértek, én is ugyanígy érzek.
Előzmény: Törölt nick (317)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.09 0 0 329

Az élet egyszerű: születés, tanulás, munka, öregség, betegség, halál.

Mi ezen a bonyolult?

A párkapcsolat is e-szerint a recept szerint működik! :P

Előzmény: Törölt nick (327)
macskaszem03 Creative Commons License 2009.11.08 0 0 328
Rendben van tiszteletben tartom!
Előzmény: Törölt nick (327)
macskaszem03 Creative Commons License 2009.11.08 0 0 326
És mi gátolt meg benne hogy nem lett?
Előzmény: Törölt nick (315)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.08 0 0 325
lehet hogy rossz helyen vannak az ízlelőbimbóim:))))))
Előzmény: 3568 (324)
3568 Creative Commons License 2009.11.08 0 0 324
:-) ez tetszik
Előzmény: Törölt nick (323)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.08 0 0 323
az más,:)))))) amikor a számba megy nem érzem úgy az ízt, mintha lenyelném:))

lenyelni nem bírom, még azét sem akibe halálosan szerelmes voltam:)))))))
Előzmény: 3568 (321)
3568 Creative Commons License 2009.11.08 0 0 321
Pedig a szádban végez, akkor is, ha szexin kicsurgatod...az íz már ott van. hm?
Előzmény: Törölt nick (318)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.08 0 0 320
nem azt írtam hogy neked ez a legfontosabb, csupán azt, hogy nem értem hogy a pasik mit problémáznak ezen....

ahogy írod a szex ennél sokkal összetettebb, szerintem a jó szexnek köze nincs a lenyeléshez:)) vagyis ha egy pasinak maximálisan jó egy nővel akkor a lenyeléstől függetlenül is jó szerintem:))
Előzmény: Törölt nick (319)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.08 0 0 318
nem tudom, nekem elég sok pasim volt, de egyik sem kérte, még egy fél szóval sem utalt rá hogy nyeljem le, nem is értem azokat a pasikat akiknek ez a legfontosabb.......

nyilván ha te úgy érezted szépnek és jónak hogy a szerelmed lenyalta rólad akkor ezzel nem akarok vitába szállni, viszont önmagában a lenyelés fontosságát nem is értem:)))

ha nem akar egy nő szopni és ezért problémázik a pasi azt maximálisan megértem, de miért kellene lenyelni?? na ez magas nekem......

én benne vagyok sokféle "perverz" dologban, nem undorodom általában semmitől, de a lenyelés valahogy nem megy, nem azért mert undorító csak azért mert nem kívánom az ízét
Előzmény: Törölt nick (317)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.08 0 0 316
szerintem meg nem az a lényeg hogy a nő lenyelje, hanem az hogy élvezettel szopja:)))))

én sosem nyelem le, de eddig még senki nem panaszkodott.......

nyilván annak is megvan az erotikus módja hogy a nő nem nyeli le ugyanakkor nem is köpi ki látványosan......
Előzmény: Törölt nick (313)
macskaszem03 Creative Commons License 2009.11.08 0 0 314
Ne keseredj el! Biztos lesz olyan aki szereti minden cseppjét!:)
Előzmény: Törölt nick (313)
macskaszem03 Creative Commons License 2009.11.07 0 0 312
Akkor szerencsés vagy! Biztosan vannak olyan fiúk akik pechesek ezen a téren!
Előzmény: bald lover (311)
bald lover Creative Commons License 2009.11.07 0 0 311
Sokan vannak, akik szeretik a geci ízét. Én például szeretem reggel, ha leszop a barátnőm és ő mindig a szájába kéri az anyagot. Esténként aztán hálából meg hosszasan kinyalom.... eddig minden nő, akit szopattam, lenyelte a gecit.
macskaszem03 Creative Commons License 2009.11.06 0 0 310
Talán valaki az íze miatt nem szereti! Kinek a pap kinek a papné! :)
Sexpress Creative Commons License 2009.11.06 0 0 309

 Vagy Te vagy peches, vagy én szerencsés.

Még nem találkoztam olyan nővel, aki nem szeretett volna szopni, inkább az ellenkezőjével. Az előfordult, hogy inkább kiköpték, de csak elvétve. Ezt 170-180 fős minta alapján mondom.

Előzmény: Törölt nick (306)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.05 0 0 308
Perverz liba vagy! Mi a számod?:)))
:DDD
Ha a szerelmed orálisan is szeret kielégíteni, szereti az puncid ízét, mitől lenne mocskosabb szopni neki és akár lenyelni? :))

Előzmény: Vöri74 (305)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!