Keresés

Részletes keresés

csendespasi Creative Commons License 2012.05.17 0 0 186

Nem helyén való a topic címe...

Mindenkinek megvan a maga szépsége.

Nem hiába mondják: a szebbik nem :)

trefaserik Creative Commons License 2012.05.17 0 0 185

mikor leszel?:))

Előzmény: Silver:fox (183)
rhmprszt Creative Commons License 2011.03.25 0 0 184

Írj már légyszi egy privát elérhetőséget...!

Előzmény: Silver:fox (183)


Silver:fox Creative Commons License 2011.03.21 0 0 183

Bocsánat! Rendben, most visszajöttem, és itt leszek beszélgetni. Most majd minden nap benézek!

Előzmény: Törölt nick (180)
akkorsevagyokluzer Creative Commons License 2011.03.06 0 0 182

nincsenek is csúnya lányok

ha egy lány kedves, mosolygós, közvetlen, akkor már nem is lehet csúnya

Shiron Creative Commons License 2011.03.04 0 0 177

 tegyük fel, tetszene is nektek, akkor mit mondok neki? "Árultalak" az interneten, és lett vevő? :-)

 

Ha tényleg olyan intelligens a barátnőd, ahogy azt állítod, akkor egy olyan férfi illik hozzá, aki ezt a rettentő furfangos problémát képes megoldani.

Pl., megadod a nevét, úriember rákeres facebook-on/wiw-en "hellószia a múltkor együtt várakoztunk végbéltükrözésre, te biztos nem emlékszel rám... csak azért írok mert...".

Lenyúlod az ernyőjét, úriembernek odaadod -  "szia múltkor láttam elhagytad az ernyőd, talizzunk itt és ekkor, visszaadom...".

Vagy valami ilyesmi.

 

Előzmény: Silver:fox (173)
Shiron Creative Commons License 2011.03.04 0 0 176

Szervusz,

 

bizony én is kiváncsi volnék a barátnődre, bár legalább kort írhattál volna...

Volt már kevésbé esztétikus barátnőm, sőt, leghevesebb szerelmeim közt is szerepel egy szépnek nem igazán nevezhető hölgyemény

 

nagyszerű társa lehetne valakinek, érzelmileg, szexuálisan és szellemileg is 

 

Na, a szexualitásra kiváncsi volnék. Nonemazért, mert én olyan faszi vagyok, aki csak azt akarja... nem, nem, hanem mert - tapasztalataim szerint - a csúnya lányok többnyire túlságosan gátlásosak ahhoz, hogy szexuálisan bármire is nyitottak legyenek, de nyilván vannak kivételek...

 

Egyébként szerintem beszélned kellene vele erről, esetleg adhatnál neki tanácsot (netes társkeresés, stb.), vagy akár segíthetnél is neki, például azzal, hogy aki kéri, annak küldesz róla egy képet :)

Anélkül sajnos nem fog menni.

Előzmény: Silver:fox (169)
atilka760 Creative Commons License 2011.03.04 0 0 175

Itt elérsz,és majd lesz valahogy..:)

b.attila76@citromail.hu

köszi!

Előzmény: Silver:fox (173)
rhmprszt Creative Commons License 2011.03.03 0 0 174

Vegyük fel privátban a kapcsolatot (címem publikus) aztán majd kitalálunk valamit...vagy nem, de az biztos:)

Előzmény: Silver:fox (173)
Silver:fox Creative Commons License 2011.03.02 0 0 173

Kedves Attilka, és rhmprszt,

 

Hát későnek még nem késő, még nincs pasija...

 

Az a baj, hogy teljesen tanácstalan vagyok. Úgy érzem, szemétség lenne képet küldeni róla a tudtán kívül. De ha mégis küldenék, és tegyük fel, tetszene is nektek, akkor mit mondok neki? "Árultalak" az interneten, és lett vevő? :-) Ha egyszerű teremtés lenne, akkor nem is lenne ezzel baj, de túl okos...

Persze így meg nem is tudom, mit várok tőletek.... Nagyon szeretnék segíteni neki, de nem tudom, hogyan...

 

rhmprszt Creative Commons License 2011.02.27 0 0 172

Privátban kaphatok részletesebb infokat?

Előzmény: Silver:fox (169)
atilka760 Creative Commons License 2011.02.24 0 0 171

Szia!Én fogékony lennék,ha még nem késő.:)

Előzmény: Silver:fox (169)
LeatherLady Creative Commons License 2011.02.23 0 0 170

Sziasztok!

 

Azt mondják, és állítom én is sokszor, hogy mindegy, az ember hogy néz ki, úgyis talál olyat, akinek éppen az tetszik. Ez rendben is van. Viszont...

Hogy a kismestert idézzem,

 

                             "Sok férfinak tetszenek a bajszoskás nők. - Igen, viszont nekem nem tetszik, az, akinek ez tetszik."

 

 Mellesleg, én regisztrálva vagyok egy leszbi társkeresőre, az angyalkak.hu-ra. Na ott... hát basszus... Nem az a baj, hogy csúnyák, attól még egyik-másik nagyon is tetszene, de közben elvárják, hogy az ember Angelina Jolieként kezelje (van, aki ekképpen hirdeti magát, de szegénykém olyan messze van tőle, mint birkák a villanypársztortól).

Ez elvárásra nem megy. Egyszerűen kezelünk mi (ezalatt magamra és a férfiakra célzok :)) egy csúnya nőt királynőként, aki Olyan, hogy megérdemli, de csessze meg, ne ez legyen az egyik kritérium.

Silver:fox Creative Commons License 2011.02.18 0 0 169

Az én barátnőm (merthogy róla van szó), nagyon kedves, humora is van, és rendkívül okos. (Szerintem 180 az iq-ja..). Én nagyon szeretem őt, ezért én szépnek látom. De sajnos akármelyik férfiismerősömet kérdezem, mindegyik azt mondja, hogy csúnya. És ő is ezt gondolja magáról sajnos... Pedig magas, vékony, van melle. A belső értékeit meg csak akkor tudná megismerni valaki, ha közel kerülne hozzá, de valamiért nem akar közel kerülni senki. Vagy csak olyan pasi, akivel pl. együtt dolgozik - és nős... Én meg nagyon szeretném, ha valaki túl látna végre a külsőségeken, mert úgy érzem, nagyszerű társa lehetne valakinek, érzelmileg, szexuálisan és szellemileg is. Szóval nem tudom, hogyan kellene neki társat találni...

Azt reméltem, hogy itt lesznek olyan pasik, akik fogékonyak lennének....

Törölt nick Creative Commons License 2011.02.15 0 0 168

Gondolom nem árt kedvesnek lenni. Vidámnak és érdeklődőnek. A szép nők sokszor nagyképűek, ezért a férfiak szeretik, ha kedvesek, közvetlenek a nők.

Előzmény: Silver:fox (166)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.15 0 0 167

Hűha, ez aztán a jó kérdés... Egy biztos, hogy valószínűleg nem társkeresőkön, fényképpel, ha nem akar nonstop virtuálisan tortát nyomni az arcába... De valahogy egész biztosan találhat társat, mert elképesztően sok csúnyácsk (vagy mondjuk nekem nem bejövő) lányt ismerek boldog párkapcsolatban. Elég sok minden van amivel lehet kompenzálni a dolgokat, és ha megtalálja azt a megfelelően érett, és rá rezonáló pasit, aki természetszerűleg maga sem egy Brad Pitt, de tudja értékelni, akkor készen áll minden egy boldog élethez.

 

Vagy túl sok közhelyet nyomtam be ide? Több konkrétumot én sem tudok, mert ha tudnék akkor nem itt lennék éppen, hanem valakinek a karjaiban.

Előzmény: Silver:fox (166)
Silver:fox Creative Commons License 2011.02.15 0 0 166

Hahóóóóóóó!

Ki fog nekem tanácsot adni, hogy egy csúnya nőnek hogy kell társat keresni/találni?

Silver:fox Creative Commons License 2011.02.06 0 0 165

Sziasztok,

 

Él még ez a topik?

Törölt nick Creative Commons License 2011.01.08 0 0 164

Duzzadó Makk Creative Commons License 2010.07.26 0 0 163
Engem szintén fel tudnak izgatni a ronda nők is. Gyakran szoktam lógó lufimellű vagy nagyon kis csöcsű, kirívóan előnytelen fejű (pufókan tokás vagy halálfejszerű, kapafogú vagy foghíjas, túl nagy orrú, dülledt szemű, hámló vagy pattanásos arcbőrű, lefittyedő szájú) hájtól rengő seggű vagy csontvázfenekű, anyajegyekkel teli, ugyanakkor fehér bőrű vagy agyonszoláriumozott, agyonpiált, agyonbagózott (tehát korán elöregedett, megráncosodott) bőrű, úszógumis, hízási csíkos derekú, vastag bokájú, a szűk nadrágból előbuggyanó hasú csajoknak is szexuális ajánlatot tenni. Illetve az ilyen lányok alkalmi felkínálkozását sem utasítom vissza. Mert tőlük is bekeményedik a faszom.

Mondjuk én is egy ronda, hájas, sörhasú kopaszodó, harmincas pasi vagyok, aki igazán dögös nőstényt úgyis csak pénzért kaphat, akkor pedig miért finnyáskodjak, mire legyek annyira igényes? Örülök, hogy a csajszi néhány órás (vagy maximum egy-két napos) ismeretség után engedi, hogy a dagadt testemmel rámásszak és élvezkedhessek rajta. Egy ilyen lány szájában vagy pinájában ugyanolyan jól el lehet élvezni. Sőt, némelyik egész hálás, hogy végre őt is tisztességesen kinyalja és megbassza valaki, így alázatosan és szorgosan teszi, amit kérsz. Amivel sokszor nagyobb orgazmushoz juttat, mint egy sokkal dögösebb nő.
Előzmény: Nándi91 (159)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.22 0 0 162
Attól függ, mennyire vagy csúnya.
Előzmény: Törölt nick (160)
viz mániás Creative Commons License 2010.07.22 0 0 161
  Igen attol hogy csúnya még lehet formás jó popsija éslehet szenvedélyes és igazán szerethet.
Előzmény: Nándi91 (159)
Nándi91 Creative Commons License 2010.07.01 0 0 159
Sziasztok!

Nem tudom miért, de valami oknál fogva sokszor baromira vonzanak a csúnya lányok. Persze a szépek a nagy kedvencek, de én elég rendesen megnézem a csúnyákat is, sőt, el is fantáziálgatok róluk. Ha van vkinek kedve beszélgetni a témáról, akár fiú, akár lány, írjon nyugodtan mailt: 91nandi91@citromail.hu
Boldogsági Tanácsadó Creative Commons License 2010.05.24 0 0 157
A közösséget nem győzheted le. Ha beilleszkedsz, akkor ők győztek. Ha nem illeszkedsz be, - mert más időpontban edzel -, akkor is ők győztek, mert kirekesztettek.
Nem szerettem volna semmit írni a lányról, hiszen kellemetlen lenne, ha önmagára ismerne. Elhiheted, hogy ezt a jelzőt nem én ragasztottam rá, és engem is bántott minden alkalommal, mikor valaki így emlegette. Aki úgy érzi nem elég szép, az különösen érzékeny és akihez kötődsz, azzal együtt érzel.
Mindenesetre egy a lényeg, hogy csúnya lányok nincsenek, csak vakok, akik nem képesek meglátni a szépet. Mert a szépség mindenhol és mindenkiben ott van, csak észre kell venni. Én ezt ajándéknak tekintem, hogy ott is meglátom a szépet, ahol mások nem.
Annak pedig rendkívül örülök, hogy nem engem elemzünk ki a csúnya lányok topikban. Szegény Zámbó Jimmyt is nagyon sajnáltam, amikor felkerült az uglypeople.com-ra a csúnya nők közé. Nem szeretnék a sorsára jutni. :-D
Előzmény: Törölt nick (156)
Boldogsági Tanácsadó Creative Commons License 2010.05.24 0 0 155
Nekem mindig gyönyörű nőim voltak ! Legfeljebb mások nem tartották szépnek őket. Végtelenül szerencsésnek tartom magam, hogy szinte minden nő tetszik nekem. Nincs az a tulajdonság, amire ezt elcserélném. :-D
Előzmény: Törölt nick (154)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.24 0 0 154
Nekem még annyi előnyöm van veled szemben, hogy ráadásul javíthatatlan romantikus is vagyok. Lehet, hogy e tulajdonság hiánya az oka annak, hogy polipfejű nőid vannak?
Előzmény: Boldogsági Tanácsadó (153)
Boldogsági Tanácsadó Creative Commons License 2010.05.24 0 0 153
OFF: Persze, hogy igen, mert jó fej vagy. Beleolvastam a mintegy huszonpárezer hozzászólásodba, és rögtön az elején megfogott egy mondat.
"Kedvem lenne kimenni a strandra, megállni csinos, fürdőző nők közelében, és figyelni, hogy mikor jelennek meg a hátuk mögött apró buborékok a víz felszínén."
:-D Először azt hittem, hogy piszkálni akarsz, mert nem vagyok szerény gyerek, de látom, hasonlóan gondolkodunk sok mindenről. ;-)
(Sör)
Előzmény: Törölt nick (149)
brekkancs Creative Commons License 2010.05.24 0 0 152

Off (énekelve):

Óhh, a pitbull fejű lány

mégsem jó irány

keres ő majd másat

egy bűnronda

társat.

Szégyenszemre.

Előzmény: Boldogsági Tanácsadó (150)
Linácska05 Creative Commons License 2010.05.24 0 0 151
Tudom, hogy hihetetlenül hangzik, de nincs Veled semmi baj, kizárólag annyi, hogy nincs önbizalmad. Ezen viszont lehet segíteni, és ebben a barátaid és a párod lehetnek a legjobb segítőid. Gondolj csak bele, a párod meglátta benned azt a különleges dolgot amit másban nem, ami miatt Téged szeret. Szerintem elsősorban Ő tud Neked segíteni. Nyugodt szívvel megkérdezheted Tőle, hogy miért szeret, miért tart vonzónak. Te pedig hidd el Neki amit mond, ne kezdj el kifogásokat keresni, pl. ha azt mondja, hogy imádja a fenekedet, akkor erre ne az legyen a válaszod hogy túl kicsi vagy túl nagy, vagy túl lapos... számára tökéletes, legyen az számodra is. Szóval beszélgess a pároddal, a barátaiddal, a családoddal, mondd el nekik mit érzel, és ne félj segítséget kérni. A plasztikai műtétet pedig felejts el, menj el fodrászhoz, kozmetikushoz, manikűröshöz... esetleg keress fel egy stílus tanácsadót, vagy keresgélj a neten, hogy mi illene hozzád a legjobban. Ehhez nyugodtan kikérheted a barátnőid segítségét is. Fel a fejjel, biztos vagyok benne, hogy magadra találsz. Bár mivel már rég írtál ide, az is lehet, hogy azóta meg is történt :)
Előzmény: helpme90 (145)
Boldogsági Tanácsadó Creative Commons License 2010.05.24 0 0 150
Kimondottan erős az akaratom, de senki nem lehet elég erős egyénileg egy közösséggel szemben. Erre vonatkozó rengeteg kísérlet van, ami ezt igazolja. Ha nem működsz együtt, ha nem veszed fel a közösségi szabályokat, akkor a közösség kirekeszt. Lásd ezt akár a saját hozzászólásodon, hogy azonnal a sértő "pitbullfejű" jelzőt használod ösztönszerűen anélkül, hogy bárkit meg akarnál sérteni. Mégis megteszed, rossz szándék nélkül, egyetlen mondattal két irányban is.
Több helyen van bennem is "zárlat" a többiekhez képest. Nem vagyok monogám - ami jelenleg társadalmi alapelvárás -, és ez még ráadásul őszinteséggel is párosul, azaz aki velem van az előtt nem tartom titokban, hogy máshoz is vonzódom párhuzamosan. Mivel a poligámia kizárólag kölcsönösen működik, így a partnereim is pasizgattak. Ennek eredményeképp tőlem csúnyábbat választottak hosszú távon, amit a közösség is elfogadott párjukként, és eltűnt a folyamatos frusztráció, hogy nem elég szépek hozzá, hogy megtartsanak engem hosszútávon is. Mondhatni úgy röviden, mindig engem dobtak a csajok, mikor találtak maguknak egy hozzájuk esztétikailag kompatibilisebbet :-D
Mondjuk én elég könnyen dobható fajta vagyok, mert a kapcsolat jellege miatt nem az a tipikus szakítás zajlik le ilyenkor, hanem ritkulnak, majd részben, vagy teljesen megszűnnek a találkozások, ahogy a szerelem stabilizálódik a kiválasztottal. Tehát, szó sincsen arról, hogy eltántorítottak volna a barátaim. Inkább a közösségi nyomás hatására a lány választott magának egy önmagához hasonló kategóriás pasit, azaz ez fordítva zajlik le.
A legrövidebb kapcsolataim is amik túlélték az egy napot több hónaposak lettek, de átlagosan az 1-2 év körüliek voltak a legjellemzőbbek. A két leghosszabb 5 és 8 éves - ez utóbbi még folyamatban van. ;-) -. Bár nem értem, hogy van ez összefüggésben a témával. Mindenesetre azt legalább igazolja, hogy poligám kapcsolat is lehet tartós. :-D
Előzmény: Törölt nick (148)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!