Keresés

Részletes keresés

floydian Creative Commons License 2005.12.05 0 0 215
origo-n a werkfilm mellett meg lehet nézni, egy másik kisfilmben a kimaradt jeleneteket, amiket Tarantino vezet fel, ill mondja el, hogy mi miért maradt ki. Azt is elmondja, hogy miért nem ad ki rendezői változatot, de ha már létezik ez az összeállítás, igazán felkerülhetett volna a dvd-re is.
Előzmény: Törölt nick (214)
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.05 0 0 214
Az audiokommentár érdekes lehet, meg talán a dokumentumfilm... Ilyen klasszikusokat miért nem hoznak ki normális DVD-n? :-S
Előzmény: floydian (213)
floydian Creative Commons License 2005.12.05 0 0 213
dvd extrák:

magyar audiokommentár (Galamb, Kubiszyn, Török, Vágvölgyi), Sin City ajánló, a mostani magyar dvd+film tv spot-ok, eredeti angol teaser + kb 30 perc werkfilm.
Előzmény: IamTheDog (210)
IamTheDog Creative Commons License 2005.12.04 0 0 212
Mert beharangozták itt nagy dírreldúrral, de erről kuka csend van.
Előzmény: Törölt nick (211)
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.04 0 0 211
Engem is ez érdekel legjobban.
Előzmény: IamTheDog (210)
IamTheDog Creative Commons License 2005.12.04 0 0 210
Mi van a ponyvaregény extráján?
taligamajom Creative Commons License 2005.12.03 0 0 209

a kezdeti cikk-félreértelmezők tényleg félelmetesek! :DD

 

azon gondolkodám, hogyha egy ilyen poént (aminek poénsága a végén az egyértelmű KillBill utalással nem kérdéses) nem értenek, akkor mit szűrhettek le a filmből? és ők 'rajongók' :D baszarok...

Előzmény: elmouse (196)
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.03 0 0 208
Rendben   :)
Előzmény: IamTheDog (207)
IamTheDog Creative Commons License 2005.12.03 0 0 207
Reklámozták eléggé.
Előzmény: Törölt nick (206)
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.03 0 0 206

Pffff. Hát én arról akkor valamiért lemaradtam. Nem csinálhattak neki valami nagy reklámot.

Előzmény: Hammer (205)
Hammer Creative Commons License 2005.12.03 0 0 205
mekkora poén ez a cikk! szerintem jó, hogy újra megnézhetem szélesvásznon is.
amúgy nem a Kutyaszorítóban helyett van. azt már 2005 januárjában bemutatták. és elég sokáig vetítették kis mozik.
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.02 0 0 204

Igaz.

 

Amúgy értem már az összeesküvést! A neten néztem meg, mikor lesz, és azt írta, tegnap. Azt meg nem néztem, hogy fél egykor...

Előzmény: szp (203)
szp Creative Commons License 2005.12.02 0 0 203

Mellesleg Mia nem "túl sokszor púderezi az orrát" mint ahogy a cikkíró állítja,   hanem véletlenül Vincent zacsijában lévő heroint kóstolja meg.

Csak a pontosság kedvéért

Törölt nick Creative Commons License 2005.12.02 0 0 202

Jó poén a cikk, de nem hiszem, hogy a cikkíró kifogásolná, hogy újra vetítik. Most megint középpontba kerül a Ponyvaregény, ez csak jó. Eredetileg úgy volt, a Kutyaszorítóbant adják majd a mozik nemsokára. Ezek szerint változott a terv, és meg is valósították  :)

Szerintetek baj, hogy újra vetítik, meg kiadták DVD-n?  :-O

Előzmény: Törölt nick (201)
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.02 0 0 201

Hú, kár, hogy csak most olvasom a válaszod  :-(

Lemaradtam róla, mert azt hittem, tegnap lesz, közben tegnapelőtt volt. Mi volt benne?

Előzmény: Quantumleap (191)
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.02 0 0 200
Megvan nekem, vicces :D
Előzmény: elbé (199)
elbé Creative Commons License 2005.12.02 0 0 199
Pár éve keringett egy kevert mp3 a neten, kb így:

"-Szia, Kata vagyok, van még egy pepsid?
- Bazd meg, bazd meg, bazd meg! A kurva anyád bazd meg! Te olyan hülye vagy, te egy hülye picsa vagy!"

elbé Creative Commons License 2005.12.02 0 0 198
Emberek, a cikk csak poén volt, lássátok már meg! Pont azok ellen ment, akik az alább részletezett okok ellenére ismét előrángatták a filmet.

Amúgy újranézve döbbentem rá, hogy ebben benne van a Kill Bill sztorija; Uma mondja el Travoltának a vendéglőben. Ez volt az a sorozat, ahol Mia lett volna a főszereplő, de nem lett belőle semmi. Ő lett volna a menyasszony, akit lelőnek, de visszatér... nagyot röhögtem, mikor leesett.
q789 Creative Commons License 2005.12.02 0 0 197
Értem én a poént, de azért ha esetleg aláírja, hogy Népszabadság 1994. december 2., poénosabbnak találnám, gondolva  a 14-18 éves olvasókra is.
elmouse Creative Commons License 2005.12.02 0 0 196
Ez a legutolsó 3 hozzászólás viccesebb, mint a film. Ti tényleg ennyire butusok (finoman fogalmazok, hogy ne legyen sértődés) vagytok, hogy nem értitek a poént?
Vagy ti is csak vicceltetek, mert akkor oké, és én vagyok a f@sz.
amauja Creative Commons License 2005.12.02 0 0 195

Először bennem is felmerültm hogy időutazást tettem, és csak a húgom és én tudunk röhögni már 10 éve az ilyesmi beszólásokon: Pofánlőttem Melvint bazdmeg!

A cikkíró tényleg nagyon fiatal lehet, vagy Kambodzsában élt tegnapelőttig. Midegy, szerintem aki Ponyvaregény fan, annak már  jó ideje megvan DVD-n és/vagy VHS-en, úgyhogy nem találom sok értelmét most kiadni.

floydian Creative Commons License 2005.12.02 0 0 194
ah, át lettünk/em verve:

Tarantino legerősebb eszköze egyértelműen az erőszak, kérdés, hogy ez az eszköztár nem merült-e ki ezzel a filmmel, és hogy lehet-e ezt még egyáltalán fokozni. Esetleg egy olyan mozival, amiben literszámra locsolják a vért, fejeket vágnak le, ad absurdum a várandós menyasszony szeme láttára lövik szitává a vőlegényt, de ezt, a Ponyvaregény-nyel ellentétben Hollywood már biztosan nem fogadná be.

biztos ez is valami vicces nap az Indexnél.
Előzmény: Z1z0u (193)
Z1z0u Creative Commons License 2005.12.02 0 0 193

Basszus, én is most olvastam a cikket és le vagyok döbbenve...

 

"...köszönhetően egy Los Angeles-i videotékás új filmjének..."

"...a csütörtökön mozikba került Ponyvaregény az idei év legjobb, vagy ha esetleg nem is legjobb, de mindenképpen legfigyelemreméltóbb filmje..."

"...egyenesen csodagyereknek titulált Quentin Tarantino (jól jegyezzük meg ezt a nevet!)..."

 

Szegény cikkíró gyerek, nagyon fiatal lehet... Úgy megnézném az arcát, amikor valaki elmeséli neki, hogy nem '94-et írunk ;)))))

Előzmény: floydian (192)
floydian Creative Commons License 2005.12.02 0 0 192
Most csak én vagyok eltévedve, vagy tényleg egy új filmje a Ponyvaregény egy mostanáig ismeretlen rendezőnek?

http://index.hu/kultur/cinematrix/kritika/pulp1202/

de, ha most mutatják be elöször, akkor mit láttam jópár évvel ezelött és jópárszor moziban??

Előzmény: Quantumleap (188)
Quantumleap Creative Commons License 2005.11.30 0 0 191
Hogyhogy holnap? Ma 0:40-kor adja a retekklub. (Persze az holnap, ha úgy vesszük, de újság szerint mai műsor.) Meg jövő héten a filmplusz.
Előzmény: Törölt nick (190)
Törölt nick Creative Commons License 2005.11.30 0 0 190

Ja jó, lenyugodtam. Megnéztem, csak holnap lesz  :-)

Én meg ezer emberrel megbeszéltem, hogy majd vele is megnézem a moziban, és aztán jutott eszembe, hogy 16 évesen talán be sem engednek rá, hiába láttam a DVD-n 60-szor... De remélem, nem veszik olyan komolyan  ;-)

Előzmény: Törölt nick (189)
Törölt nick Creative Commons License 2005.11.30 0 0 189

Így készült... dokumentumfilm?? Ez micsoda? Le vagyok maradva.

Előzmény: Quantumleap (187)
Quantumleap Creative Commons License 2005.11.30 0 0 188
Amit még nem értek, hogy miért nem mutatják be rendesen országszerte? Miért csak négy pesti, és egy vidéki moziban? Azt meg ebből kifolyólag végképp nem értem, hogy akkor minek reklámozzák agyba-főbe, hogy: "a Ponyvaregény újra a mozikban!" Asszem a Kutyaszorítóban-nal is valahogy így csinálták.
Quantumleap Creative Commons License 2005.11.30 0 0 187
Én azt nem értem, hogy mi a t*k*mért nem ajánlott 18 éven aluliaknak? A kezem ökölbe szorult, mikor először megláttam. Attól még jobban, hogy még az Így készült dokumentumfilm is ilyen pacát kapott. (Legalábbis az rtl-klub részéről, a film+ lehet, hogy nem ilyen.) Gondolom a káromkodások vannak a dolog középpontjában.

Szerintem amikor anno adták, még nem volt szokás egyazon filmet feliratosan és szinkronosan is bemutatni. De ezt igazából nem tudhatom, mert sose voltam pesti.
Előzmény: Törölt nick (186)
Törölt nick Creative Commons License 2005.11.28 0 0 186

Nem tudjátok véletlenül, mikor adják a mozik a Ponyvaregényt?

Na és, mi a véleményetek az átszinkronizált jelenetekről? A reklámokra gondolok. Szerintem baromi jól megcsinálták, csak kicsit erőltetettek.

És milyen furcsa, hogy a tv-ben Ponyvaregényből mennek jelenetek  O-:

 

P.S. Amikor régen adták a mozik, csak felirattal ment?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!