Keresés

Részletes keresés

HAME Creative Commons License 2000.09.23 0 0 117
Hát kedves Diolen, mintha kissé kevernéd a dolgokat. Persze én jóindulatú vagyok és fel sem tételezem, hogy esetleg tudatosan.
A bánya és per egy sima helyreigazítási sajtóper volt, a Bánó ügy meg csalásról szólt.
De azért ne zavartasd magad.
Előzmény: Kettes számú törzsvendég (115)
wizes Creative Commons License 2000.09.23 0 0 116
Ha a Sony "bebizonyította" akkor miért mentették fel" bizonyíték hiányában"?
Kapufa? Őngól, vagy miafene?
Előzmény: Pirítós (114)
Kettes számú törzsvendég Creative Commons License 2000.09.23 0 0 115
Ha jól emlékszem, az ÉS kontra Fiúk a bányában ügyben is volt némi virtuális ítéletlobogtatás, csak ott a jobbliberók részéről. Hát igen. Kínos, ha egy jogállamban fel kell menteni valakit a bizonyítékok hiánya miatt.

Mennyivel igazságosabb is az istenítélet. Dobjuk Bánót a vízbe. Ha elmerül: ártatlan. Ha fennmarad: meg kell égetni.

Egyébként hogy álltok a szcientológusokkal? Ennyire érdektelennek tartjátok a témát?

Pirítós Creative Commons License 2000.09.23 0 0 114
Melléduma. Pont mint a Bánóé.
Egy a lényeg: Bánót nem azért mentették fel, mert fényesen bebizonyosodott, hogy igazat mondott, hanem mindössze bizonyíték hiányában.
Ez a kettő pedig nagyon-nagyon nem ugyanaz, bármennyire is nyomja a balliberó - szokás szerint - a féligazságot. Aki pedig kicsit is lyártas a filmes szakmában (lyól láthatóan te nem tartozol ezek közé), az pontosan tudja, hogy Bánó előbb drámai hangon, a lebukás után pedig izzadva, dadogva, nyakig beszarva, mocskos nagyot hazudott bele egy ország képébe, amit a Sony azonnali vizsgálata be is bizonyított az eredeti(sic!) kazettán.
A többi kutyakozmetika.
Hali,
Pirítós
Előzmény: wizes (113)
wizes Creative Commons License 2000.09.23 0 0 113
Te melyik vágószobában jártál?
Még nem találkoztunk ottangyela!
Lévén semmi köze a vágószobához!
Előzmény: Pirítós (111)
wizes Creative Commons License 2000.09.23 0 0 112
T. alfalfa58!
Meg van Neked?
Vettem észre, hogy nem "véres" a dumánk!
Az egymás cikizése és ugratása szerintem soxor Jó!
Kiugrik a .... nyúl a ..... ?
Lelkük rajta!
Üdv. wizes WG.
Előzmény: alfalfa58 (110)
Pirítós Creative Commons License 2000.09.23 0 0 111
Ugyan wizes...
Ennél még az első, Bánó-féle muster-master magyarázkodás is lyobb volt.
Persze az is ugyanúgy marhaság volt, mint a tied, de legalább az olyanok talán beveszik, akik még az életben nem lyártak vágószobában.
No én nem ijen vagyok, úgyhogy kicsit szedd össze magad.
Hali,
Pirítós
Előzmény: wizes (109)
alfalfa58 Creative Commons License 2000.09.23 0 0 110
OFF

Nahat... Meg ilyet!

:-OOO

Ez igazan nem volt szep toluk!

:-(((

Pedig mi az elso hozzaszolastol a legeslegutolsoig, igen korrekten megmaradtunk a targynal!

Ugye, Te is igy latod?

Udv,

alfalfa58

ON

Előzmény: wizes (108)
wizes Creative Commons License 2000.09.23 0 0 109
Piritós!
Ha csinálnék valami fontosat, biztos lemásolnám magamnak!
Na eztet vizsgálták!
Ha műszaki értelemmel rendelkezel akkor tudnád ... !
wizes Creative Commons License 2000.09.23 0 0 108
T. Alfalfa58!
"Az MSZP+SZDSZ 10.000.000.000 olajFt-ja topicból (Politika) wizes és alfalafa58 társalgását offtopic miatt töröltem."
Na most arról ne beszéljünk, hogy a cím sem OK!
Egy nulla + bibi!
Na mindegy!
xarok rájuk! / majdnem elsült a kezem!/
Most Neked üdv.
wizes WG.
Előzmény: alfalfa58 (105)
Pirítós Creative Commons License 2000.09.23 0 0 107
Hopp egy szócska kimaradt, úgyhogy még egyszer, csak az érthetőség kedvéért. Tehát:

...Bánót nem azért mentették fel, mert a bíróság megfelelő igazságügyi szakértők véleményezése nyomán megállapította, hogy az anyag tényleg vágatlan volt, mint azt Bánó állította (de facto hazudta), hanem azért mert az inkriminált kazettát "véletlenül" felüírták néhányszor, így a bizonyíték megsemmisült.

Hali,
Pirítós

Előzmény: Pirítós (106)
Pirítós Creative Commons License 2000.09.23 0 0 106
Kedve HAME!
Arra gondolsz, hogy a lyogerős bírósági felmentő itéletet virtualice lobogtató balliberók valami oknál fogva következetesen elfelelytik megemlíteni, hogy Bánót nem azért mentették fel a bíróság megfelelő igazságügyi szakértők véleményezése nyomán megállapította, hogy az anyag tényleg vágatlan volt, mint azt Bánó állította (de facto hazudta), hanem azért mert az inkriminált kazettát "véletlenül" felüírták néhányszor, így a bizonyíték megsemmisült?
Nos igen... érthető.;-)
Hali,
Pirítós
Előzmény: HAME (95)
alfalfa58 Creative Commons License 2000.09.23 0 0 105
Meg hogy Teged es meg valakiket k i m o d e r a l t a k?!

Es - radasul - e n m i a t t a m?!

Felhaborito! Kerem a panaszkonyvet!

Ne haragudj ram, hogy igy tortent. Intezkedtem: miattam Teged soha tobbe - mig Vilag a Vilag! - nem moderalnak ki. Irhatsz, amit akarsz: bennmarad. Probald csak ki!

:-)

Előzmény: wizes (104)
wizes Creative Commons License 2000.09.23 0 0 104
Az évekkel ezelőtti /93-94/ rátámadás állandó kijelentése volt, hogy csalt, manipulált .. stb.
Összefoglalva gondoltam a hazudást!
Azonfelül pedig Te miattad kimoderáltak Minket!
Nem is tudom büszke vagy szégyenes legyek!
Talán fogd vissza alaphangod!
De azért üdv.
Előzmény: alfalfa58 (103)
alfalfa58 Creative Commons License 2000.09.23 0 0 103
"...A fickó nem hazudott!..."

Hat persze, hogy nem! Ki mondott ilyet?!

Persze, mindettol teljesen fuggetlen az a kerdes, mit is mutatna az a bizonyos hazugsagvizsgalo gep...

:->>>!

Előzmény: wizes (102)
wizes Creative Commons License 2000.09.23 0 0 102
Aggódik a rossebb!
Mi közöm hozzá!
De!
A fickó nem hazudott!
Előzmény: alfalfa58 (101)
alfalfa58 Creative Commons License 2000.09.23 0 0 101
OFF

Ne aggodj wizes: Bano ur nem keri a vizsgalatot...

:->>>!

ON

Előzmény: wizes (100)
wizes Creative Commons License 2000.09.23 0 0 100
Zalfa!
A hazugságvizsgáló ketyere a conductometer-ek továbbfejlesztett változata!
Ki mennyit izzad és milyen az ellenálló-, vagy vezető képessége idegi-pszihikai állapot függvénye is!
+ testi adottság!

alfalfa58 Creative Commons License 2000.09.23 0 0 99
Kedves Seki,

Ma rettetenetes jo kedvemben talaltal. Valasszuk hat az arany kozeputat: mindenki menjen el - a hazugsagvizsgaloba!

Egyebkent, Banoilag - all a fogadas?

:-)

Előzmény: Seki Waker (98)
Seki Waker Creative Commons License 2000.09.22 0 0 98
Te alfus, most nem inkább azt kéne hazugságvizsgálatra küldeni, aki azt állította, hogy ez a galád Bánó scientológus?
Előzmény: alfalfa58 (94)
Seki Waker Creative Commons License 2000.09.22 0 0 97
Lyó megnéztem a linket, de nem találtam rajta Bánó András nevét.
Előzmény: Szykla (96)
Szykla Creative Commons License 2000.09.22 0 0 96
HAME Creative Commons License 2000.09.22 0 0 95
Azért sokat segítene, ha valaki fel tudná lelni annak a Bánó-ítéletnek a bírói indoklását...
Előzmény: alfalfa58 (94)
alfalfa58 Creative Commons License 2000.09.22 0 0 94
OFF

Kedves Seki,

1. Elfogadom a fuggetlen birosag felmento iteletet.

2. Nem akarom Bano urat birosag ele allitani.

3. Kockara tennem vorosbor-tartalekaim jelentos hanyadat egy fogadason, melynek targya a Bano ur eseteben elvegzendo alkalmazott pszichológiai vizsgalat eredmenye...

:->>>!

ON

Előzmény: Seki Waker (93)
Seki Waker Creative Commons License 2000.09.22 0 0 93
off
Kedves lx és alfalfa!

A hazugságvizsgálat alkalmazott pszichológia. Sportszerűtlennek érezném, ha most nagyon belemennénk a részletekbe, nekem ugyanis ez a tanult szakmám. Elég talán annyi, hogy nincs olyan bíróság a világon, amelyik bizonyítéknak fogadna el hazugságvizsgálatokat. Figyelembe veszik az eredményeket, de csak erre alapozva nem lehet ítélkezni.
on

Előzmény: alfalfa58 (92)
alfalfa58 Creative Commons License 2000.09.22 0 0 92
OFF

Kedves Seki,

Misztifikal a fene. A hazugsagvizsgalat - szakma. Muveloi a hazugsagvizsgalo gep segitsegevel az igazmondast es a hazugsagot precizen el tudjak kuloniteni - es most kapaszkodj meg! - meg a Bano kontra muszter ugyben is...

:->>>!

ON

Előzmény: Seki Waker (90)
lx Creative Commons License 2000.09.22 0 0 91
OFF

Ha valakitől megkérdezik, hogy "Kend-é a keresett személy, a Ludas Matyi?", amely valószínűleg érzelmileg érinteni fogja, mert jó nagy ruha néz ki neki, akkor hiába ártatlan, a masina rá fogja húzni a vizes lepedőt?
Úgy tudom, a természetes izgalmat és a bűntudatból származót elég jól szét tudja választani a vizsgálat. Ami persze azt is jelenti, hogy van úgy, hogy mégsem.

ON

Előzmény: Seki Waker (90)
Seki Waker Creative Commons License 2000.09.22 0 0 90
Off
Kedves alfalfa! Kicsit misztifikálod ezt a hazugságvizsgálás dolgot. Az egész ugyanis azon az elven müxik, hogy mérjük az érzelmi reakciókat semleges és a hazugság tárgyával kapcsolatban nem semleges ingerekere. Bánó András pulzusszáma, légzésritmusa és bőrének elektromos ellenállása bizonyosan jelentősen változna a muster szó felbukkanása után. Sőt, valósznűleg nálad és nálam is kilengnének a poligráf mutatói. Ugyanis az egész dolog eléggé túltelítődött érzelmekkel.
on

Honnan lehet azt tudni, hogy Bánónak köze van a scientológiához?

Előzmény: alfalfa58 (85)
fordfairlane Creative Commons License 2000.09.22 0 0 89
OFF
En nagyon szivesen osszeallitanek egy olyan listat, amiben megkerdenek bizonyos embereket egyes multbeli tetteikrol. Poligraf-vizsgalattal persze.
ON
Előzmény: alfalfa58 (85)
Mercurius Creative Commons License 2000.09.22 0 0 88
"Eddig azt
hittem, hogy egyenlő távolságra állok minden egyháztól, de ez most egy kicsit még távolabb
került. "

Már nem volt hiábavaló a lista. Ha meg néhány ember, vállalkozó, az itt olvasottak határa kapcsol, mielött megkopasztanák, hát pláne hasznos volt ide irogatni.

Előzmény: lx (87)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!