Keresés

Részletes keresés

joydivision Creative Commons License 2000.11.08 0 0 89
Most az, hogy "sürgős reinkarnáció", az micsoda? Mert ha albumcím, akkor én tudatlan vagyok, és nem tudok a témához szólni. Énnemtudom, hogy van-e ilyen.
Na de ha a dalról van szó, akkor az fényévekkel a "testbőltestbe" előtt volt, kb. '86-ban vevődött fel, és még arra is emlékszem, hogy a Török Stúdióban történt mindez. És akkor még nem kellett nagyon vakaróznom a Müller Péter neve hallatán. Bár most se kéne, de hát aki ilyen nosztalgikus, mint én, az szeret így ragaszkodni a dolgokhoz, és ha egyszer szeretett valamit, akkor azt utána is szereti szeretni, és vakaróznia kell, ha már nem szeretheti, főleg ilyen f@$Ł$ágok miatt...
Próbáltam én is jól érezni magam a szigeti Sziámi lemezbemutatón, nem sikerült. Viszont a Joy Division estről ennél komplexebb a véleményem. Annak örülök, hogy láttam.
Előzmény: Justin (88)
Justin Creative Commons License 2000.11.07 0 0 88
Nem teljesen.A Testből testbe pl még jó volt.Tulképpen a sürgős reinkarnáció sem volt teljesen rossz,csak a felét baszták el.A Tapasztalat viszont kifejezetten jó.A többit nem ismerem,mert a Sürgős után megsértődtem,és nem voltam többet vevő a Sziámira.
Előzmény: joydivision (87)
joydivision Creative Commons License 2000.11.07 0 0 87
Vagyis hogy a Kics kicsiszolt kőig.
A "HA" című albumig. Ugye?
Ami utána következett, az hogy is mondjam. Az nulla.
Előzmény: Justin (86)
Justin Creative Commons License 2000.11.06 0 0 86
Főleg a régi dolgait,példáaula Kicsi kicsiszolt követ:-)
Előzmény: kicsi kő (85)
kicsi kő Creative Commons License 2000.11.06 0 0 85
De azért még szeretjük.
Előzmény: Justin (84)
Justin Creative Commons License 2000.11.06 0 0 84
Akkor mindegy,ha nagyon gáz.Azt hittem,hogy jó.Azt sajnos tapasztaltam,hogy a Sziámi lepusztult kulturálisan a Testből testbe után.
Előzmény: kicsi kő (83)
kicsi kő Creative Commons License 2000.11.06 0 0 83
A joj divison-ös koncertet nem vettük fel sajna.De az új Sziámi nagyon gáz.Talán már nem kéne..bár Szigeten nekem tetszett ez is /vagy lehet,hogy túlságosan örömködtem annek,hogy újrasziámi?/.Vannak régi koncertek meg kontroll
búcsú koncert,ha ez érdekel.
Justin Creative Commons License 2000.11.06 0 0 82
Nem.Milyen?Sajna Szigeten nem láttam őket,Mezőtúron pedig még a régi témákat játszották.
Előzmény: Dennis Moore (81)
Dennis Moore Creative Commons License 2000.11.06 0 0 81
Az új Sziámit hallottátok már?
Justin Creative Commons License 2000.11.06 0 0 80
Megvan neked ez az anyag?Mármint a Sziámi Joy Division dolog?
Előzmény: kicsi kő (79)
kicsi kő Creative Commons License 2000.11.05 0 0 79
Üdv!A Trabant,Ugata Kriszti,Víg Misi barátunk mit
mondd nektek?Most kaptam egy kitisztított Trabant
koncertet, meg Sziámikat is és nagyon jók. A Szigetes sziámit /a bahiásat,amikor dzsojdivízsönt
játszottak meg utanna rendes sziámi koncert volt/
látta valaki?Jó volt látni, hogy a Müller még nem halt meg teljesen és még képes jót alkotni.
Ennyi..Ennyi!!
joydivision Creative Commons License 2000.10.31 0 0 78
A fiúk nem hívtak
Látni sem bírnak
Értsd meg végre
Az egésznek vége
Menj haza jó?
Go bébi go-go-go go-go-go

Isten ments, hogy itt kimutassam a fogam fehérjét, nagyon álmos vagyok még. Próbáltam idevágni egy idézettel.

Előzmény: justinianus (77)
justinianus Creative Commons License 2000.10.28 0 0 77
Gidófalvi, Deákbill, Nagyferó,
Bódi László, Cseh Tamás,
Magyarország krémje!!!
joydivision Creative Commons License 2000.10.28 0 0 76
Üdvözlet!
Aaaaaaaaaztakarom mondani, hogy visszanézelődtem itt, emlékszem, szóbakerült a RÉS, amiben a Benő névre hallgató leány énekelt, akinek pasija volt a Normál Méla, aki a szövegeket írta a Résnek, bizony. Most ez csak úgy jön ide, hogy a Planktonban ugyanez a leány énekel, csak egy kicsit korábbi az anyag, így kicsit korábbi a csajnak a hangja is. Olyan "más".
Előzmény: Dennis Moore (39)
joydivision Creative Commons License 2000.10.26 0 0 75
A tippem IGEN volna, de tényleg csak tipp. Hozzám kb. 93-ban (hazudik!!) inkább 95-ben jutott el az ő hírük-nevük. De feltételezem, hogy beleférnek a 80-as kategóriába.
Meglepetés volt, hogy tudtad a Topo Neurockot. Olyan rég volt szó róluk köreimben, hogy szerintem csak kevesek emlékeiben él még.
Előzmény: Dennis Moore (73)
justinianus Creative Commons License 2000.10.26 0 0 74
Nagyferó és az Ösbikini.
Szociographical Hungarian Punk-Rock.
Dennis Moore Creative Commons License 2000.10.26 0 0 73
JaamegfejtéskülönbenaTopóNeurotichanemtévedeknagyot.
Nagy lelkesedésemben ez lemaradt.

A Tudósok formációja létezett már a 80 - as években?

Előzmény: joydivision (70)
joydivision Creative Commons License 2000.10.25 0 0 72
Hurrrá! énmailom is odament!!!!
Előzmény: Dennis Moore (71)
Dennis Moore Creative Commons License 2000.10.25 0 0 71
HURRRRRRRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!! Mail már ment is.
Előzmény: joydivision (70)
joydivision Creative Commons License 2000.10.25 0 0 70
Kedves Dennis:
ÉS MEGTALÁLA, AMIT KERESETT VALA, ÉS ÖRVENDEZE TELJES SZÍVÉBŐL, ÉS KOMOLY TERVEKET SZÖVE A TOVÁBBÍTÁSRA, DE A GYAKORLATBAN MÉG NEM JUTA EREDMÉNYRE, MERT Ő EGY ILYEN SZERZET VALA.

Kedves Frankie:
Van nekem Andersen különben, a rózsaszín tehén, és más történetek, és nem biztos, de asszem, ezen kívül van még egy, ennek a címét nyeznaju, az első aratott nálam nagy sikereket. (MC formában.)

Idézni fogok, kitalálja valaki, hogy mit?

"Mikor leszek terrorista, mikor túsz
Mikor leszek főzelékben fasírthús

Nem tudom, hogy mitől vagyok neuro-
Nem tudom, hogy mitől vagyok neuro-
Nem tudom, hogy mitől vagyok neurotikus…"

Nem volt sokat mondó, már látom. Hátha valaki ismeri!

Előzmény: Frankie Stimpy (69)
Frankie Stimpy Creative Commons License 2000.10.22 0 0 69
ANDERSEN? Kurvára imádom, de lenyúlták azt a kazettámat is a változatosság kedvéért...
Próbáltam utánajárni, de sehol nem lehet már megszerezni, a Human Telex kiadó adta ki, aztán szépen tönkrement. Most a Cross Roads kiadott egy Andersen CD-t, de a kedvenc számaim csak koncertként vannak rajta, ami már nem ugyan az ami. És a kibaszott Napster se tud semmit róluk.
Kár. Ha valaki tud segíteni, szóljon, plíz!
Frankie Stimpy Creative Commons License 2000.10.22 0 0 68
Hát igen, F.O.S. még most is nagy kedvencem...
Még nagggggyon régen unokatesóm elcipelt a Pecsa beli Cure&Dark klubba, ahol láttam is őket élőben. Akkor nem sokat mondtak nekem, szartam rájuk magasról. DE! Évekkel később hihetetlenül bejött, amit csináltak, rögtön meg is vettem a kazettájukat, ami ma is gyakori vendég a hifi toronyban. Igazából nagyon tetszenek a hazai darkwave/goth bandák, csak már sajna nincs jövőjük... Nulladik Változat? Valaki?
Előzmény: joydivision (67)
joydivision Creative Commons License 2000.10.20 0 0 67
Egész eddig fogalmam sem volt, hogy az mi volt, és azt hittem, hogy azt rajtam kívül még soha senki sehol nem látta. Nahááááát...
Volt benne egy-két finomság, nagyjából a két Sziámi dal, ami itt említtetett, és a MI MÁR LESZOKTUNK RÓLA... Mennyire jó volt. Sziámi klippekhez ezen kívül nem volt szerencsém. Ja, de, a Tesből testbe, onnan nekem már felejthető volt.
ESŐ? HOLD? Jelentenek valamit valakinek ezek a nevek? Naggggyon öngyilkos, naggggyon romantikus, nagggyon nihil. Rettenet.
F.O.System? Hihetetlen, mivé tudtak elfajzani a szépreményűek. Bár az Agnus Dei nem tudom, milyen zenét takar, de talán jobb is így nekem. A Sex Actiont nem tudtam kikerülni, bocs, mindenhonnan folyt.
Előzmény: Dennis Moore (66)
Dennis Moore Creative Commons License 2000.10.19 0 0 66
Ja, ja, a Moziklip tényleg jó, anno a Cirkogejzírben adták, meg ha jól tudom a filmzene kijött kazin meg cd - n is.

Erről jutott eszembe az URH

"Öngyilkos patkányok hullái borítják el a várost
Minden sarkon egy félig kész mauzóleum
Hihetetlenül költséges utcakép
Ötmillió tonna szürke festék kell még"

Előzmény: Frankie Stimpy (65)
Frankie Stimpy Creative Commons License 2000.10.18 0 0 65
Ehhh!
Drága joydivision, és barátaim!
Nem akartam magára hagyni kis földemet, egy napra se, de sajnos elfoglal nagyon a munka után rohangálás itt a neten is esténként!
A lényeg, hogy végignéztem ma az összes cimke nélküli videókazettámat, hogy mi van rajtuk, és találtam egy kurva jó filmet: Gothár Péter: MOZIKLIP! Na, ezt mindannyiatoknak látni kéne! Naggggyon meleg pite ez a film! Van rajta két SZIÁMI klip is, az egyik a Százbolha, ami annyira bejött, hogy hatszázszor visszatekertem, és most is azt kaparom a napsterről.

JÓ, DE NEM ELÉG-NEM ELÉG JÓ!
FINOM, DE NEM ELÉG-NEM ELÉG DURVA!
JAJ, DE LE VAGYOK TÖRVE!
JAJ, DE LE VAGYOK SÚLYTVA!
JAJ, DE FÖL VAGYOK DOBVA!
JAJ, DE FÖL VAGYOK DÚLVA!
JAJ, DE IDEGES VAGYOK!
MOST MÁR ÚGYIS MEGHALOK!
...

Előzmény: joydivision (64)
joydivision Creative Commons License 2000.10.17 0 0 64
Egyáltalán nem rosszindulatból, de meg kell jegyeznem, hogy a Frankie gazdi alaposan magárahagyta a tyúkudvarát ebben a válságos helyzetben. Amikor már nem adódik annyi táplálék csak úgy az utcán, plakátok, koncerthírek, miegymás...
Be sem tudom fejezni értelmesen a sorokat, mert mindjárt könnyekre fakadok.

Ennyire???????

joydivision Creative Commons License 2000.10.17 0 0 63
Egyáltalán nem rosszindulatból, de meg kell jegyeznem, hogy a Frankie gazdi alaposan magárahagyta a tyúkudvarát ebben a válságos helyzetben. Amikor már nem adódik annyi táplálék csak úgy az utcán, plakátok, koncerthírek, miegymás...
Be sem tudom fejezni értelmesen a sorokat, mert mindjárt könnyekre fakadok.

Ennyire???????

joydivision Creative Commons License 2000.10.17 0 0 62
NINI!! MEKKORA FRISS MALŐR...
Előzmény: joydivision (61)
joydivision Creative Commons License 2000.10.17 0 0 61
"Egyszer mellémfeküdt egy tünődésharapásmentes kényszerzubonyregény...
Azóta bőröm felszíne negatív tükörradír..."
Vagy mi.
Előzmény: Dennis Moore (60)
Dennis Moore Creative Commons License 2000.10.16 0 0 60
És a türelem meg is hozá az ő rózsáját... :)

Szintén csak eszembe jutott:

"Már megint itt van a szerelem
Már megint izzad a tenyerem
Minek
Minek
Minek
Minek
Már megint csak őrája gondolok
Már megint csak akarok egy jó nagyot
Minek
Minek
Minek
Minek
Már megint csak őt látom mindenütt
Már megint csak őt hallom mindenütt
Minek
Minek
Minek
Minek
Szerelem, szerelem, szerelem
Szerelem, szerelem, szerelem
Köpni kell
Köpni kell
Köpni kell
Köpni kell"

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!