Keresés

Részletes keresés

Agicatak Creative Commons License 2015.05.28 0 0 915

sziasztok, én a garcinia loss nevű szerrel kapcsolatban próbálok információkat találni. esetleg van köztetek, aki használta már?

sanyoca79 Creative Commons License 2015.01.20 0 0 913

Én nemrég kezdtem el fogyókúrázni. Ami a legfontosabb, hogy írjuk fel mikor mit ettünk, és számoljuk a kalóriákat. Aki többet mozog, az többet is ehet. Fontos még a jó minőségű étel bevitele, minél kevesebb cukrot tartalmazzon. A fogyásomról videónaplót vezetek, ha van kedved, akkor nézd meg.

http://blog.sanyoca.hu/tag/fogyokuras-vlog/

Üdv.

Sanyoca

tartarus1 Creative Commons License 2014.07.19 0 0 912

Minden a fogyókúráról és az elhízás okairól (videó)

A VNTV - Viva Natura Televízó adása az elhízás okairól, a fogyókúráról. Beszélgetés az egészségtelen táplálkozásról, a mozgáshiányról és az elhízás lelki eredetű problémájáról...   A VNTV YouTube csatornájára ide kattintva érhető el! Tovább »

forrás: Blog.hu


beussa Creative Commons License 2014.07.13 0 0 911

Sziasztok! Én már az elmúlt tizenegy néhány év alatt rájöttem, hogy nincsenek csodadiétás szerek, bármit kipróbáltam a nagy keservesen leadott pár kiló is villámgyorsan visszajött. Sőt némelyiktől hasmenésem lett,egyébkéntis úgy éreztem a fogyókúrák közben ,hogy puffad a hasam, szóval valami nincs rendben. Én elmentem egy természetgyógyászhoz (bár előbb mentem volna,rengeteg pénzt és kínlódást spóroltam volna meg magamnak!!!) aki kimutatta, hogy valójában ételérzékeny vagyok és el vagyok gombásodva, úgy, hogy hiába szedek bármit, ettől nem tudok lefogyni és szerencse, hogy kiderült, mert előbb-utóbb súlyosabb betegségben jelentkezett volna. Amióta betartom és nem eszem kevesebbet, csak másként főzök, már az első hónapban lement rólam 8 kiló és lapos lett a hasam, bármennyit eszem is !!!Mellékesen elmúlt az ekcémám, mondta a természetgyógyász, hogy az is ettől van, nem mindegy mit eszünk! (Akit érdekel: Hercegné Rózsa: 309585215, mindent ki tud mutatni!) Lehet, hogy nektek is ez a bajotok!!

andi.feher123 Creative Commons License 2014.06.05 0 0 910

Sziasztok! Gondolom sokan vagyunk ezzel így: nekem konkrétan elegem lett abból, hogy bár le szeretnék fogyni, sokféle módszert kipróbáltam, és eddig még semmi sem segített úgy igazán, hosszútávon legalábbis nem. Lement néhány kg, aztán egy idő után szépen visszajöttek a leadott kilók. Összeszámolni sem tudom hány fórumot és fogyókúrás oldalt olvastam már át. Hihetetlen, hogy mennyi téves információ van a neten, és rengeteg a kamu fogyókúrás meg diétás módszer. (gondolok itt a sok fogyókúrás tablettára, turmixokra, amiknek iszonyú ízük van, és egyfolytában éhes vagy tőlük, nah meg a tegyél lábgyűrűt a lábujjadra és majd lefogysz és társai)

Mindezek nem térítettek el attól a szándékomtól, hogy márpedig én le akarok fogyni, és addig keresgélek, amíg meg nem találom a számomra legjobb módszert.Azért írok nektek, mert úgy tűnik végre megvan! :)

Kb. 1 hónappal ezelőtt erre az oldalra keveredtem: www.90napdieta.hu

Végig böngésztem az oldalt, ráismertem azokra az okokra, amik miatt én eddig nem tudtam lefogyni, és elég jól hangzott a programjuk, hogy egészséges, szenvedésmentes, gluténmentes, meg nem jönnek vissza a leadott kilók, és első ránézésre elég komplett programnak látszott.

Kis bizonytalanság azért volt bennem az eddigi tapasztalataim miatt, de úgy gondoltam, azzal nem veszítek semmit, ha beszélek az oldal tanácsadójával.

Nagyon készséges volt, minden kérdésemre kedvesen válaszolt, és úgy döntöttem kipróbálom a diéta programjukat.

Most valamivel több, mint 2 hete alkalmazom a Figuactiv diétát, és szépen lassan fogynak rólam a kilók. Nekem az tetszik legjobban, hogy már ennyi idő alatt centiméterekben mérhető a változás, tényleg nagyon elégedett vagyok az eddigi eredményekkel. Mindenkinek csak ajánlani tudom, finom, és nagyon egyszerű diéta, és az ára sem vészes, nekem ennél sokkal drágábbra jött ki a kalóriaszámlálós diétám.

Szóval nem érdemes feladni, Sok sikert mindenkinek! Andi

karolyibella Creative Commons License 2014.05.06 0 0 909

Sziasztok!

 

én a hoodia kapszulát szedem. nagyon megvagyok vele elégedve ( http://www.hoodiakapszula.com/ ) kezdek is megnyugodni, hogy nem lesz súlyproblémám a nyárra, ha így folytatom. mehetek strandolni :) lényeg, hogy a tablettától nem vagyok éhes, így nem vagyok ideges sem. ezelőtt bármilyen fogyós cuccot kipróbáltam, mindig úgy éreztem majd' meghalok éhen. de ez végre nincs így és a munka is jobban megy.

Titikecske te milyen terméket, kapszulát árulsz?

sportolj Creative Commons License 2014.05.05 0 0 908

Sziasztok!Én jelenleg ezt használom

http://www.proteron.hu/www-proteron-hu/eshop/4-1-Fogyast-segito-szerek/0/5/14-Probiotikum-instant-500g .

Heti 2kg fogyást eredményezett.Különben jó ízű,olcsó és nem érzel éhséget.Reggeli és vacsora helyett használom.Én elégedett vagyok.Remélem jó tippet adtam,1 próbát megér. Hajrá! :-)

 

 

Galahed_ Creative Commons License 2014.04.25 0 0 907

Amit leírsz az a drága csodabogyód nélkül is hatásos.... Felesleges volt üzleti érdekből, ezért az egy hozzászólásért regisztrálni. Itt olyan tanácsokat várunk ami valóban segíti a fogyókúrát.  Ezért ez a címe a topiknak...   

Előzmény: Titikecske (906)
Titikecske Creative Commons License 2014.04.24 0 0 906

Sziasztok!

 

Nagyon hatásos és jó ötlettel állok elő nektek!

 

Egy hete elkezdtem szedni egy fogyókúrás kapszulát, amely 1 éve van Magyarországon forgalomban. Eddig nem volt jó tapasztalatom semmiféle bogyóval, porral. Azonban amióta ezt szedem energikusabb, jobb kedvű vagyok, és nem mellesleg 1 hét alatt leadtam 4 kilót, illetve 6 cm-t karcsúsodtam a problémás területekről. Természetesen az étrendváltoztatás (liszt, cukor kihagyása az étrendből) elengedhetetlen. A mozgás pedig magától értetődően segíti a fogyást. Ez a készítmény nem tartalmaz semmilyen, a szervezet számára káros anyagot, mellékhatás nem ismert. Hatása a zsírbontáson alapul. Megerőltető edzés nélkül is elérhető vele a testsúly csökkentése. Több ismerős által is ki lett próbálva és mindenkinek segített a fogyásban. Ha felkeltettem érdeklődésed, írj az email címemre, és tőlem meg is lehet vásárolni! Ha még pénzt is szeretnél keresni, akkor beléphetsz ennek az értékesítésébe is! Várom leveleiteket, későbbiekben tapasztalataitokat a fogyjunkis@gmai.com –ra. Próbáld ki Te is!:)

Nagy Erika Betty Creative Commons License 2014.04.08 0 0 904

Sziasztok!

 

Én még új vagyok itt a fórumon és kérdezni szeretnék. Tavaly próbáltam a Zöld kávé kapszulát, amiről részben pozitív tapasztalatokat tudnék elmondani, de nem ez miatt jöttem. Már többször is olvastam a Blikkben a Garciniáról és szeretnék érdeklődni, hogy valaki kipróbálta-e már? Az újságban ezt hirdetik és az ára is elég kedvező:

http://www.multivitaminshop.hu/product/Dr_Herz_Garcinia_Cambogia_kivonat_1000mg_tabletta

 

Válaszaitokat előre is köszönöm!
Era

Galahed_ Creative Commons License 2014.03.28 0 0 903

Gratula a fogyáshoz. Valahogy igy kellene csinálni mindenkinek (sok mozgással és nem tablettákkal).

Szivesen olvasnám (gondolom többen is) ha közzétennéd eredményeidet, hihetetlen erőt tud adni mások sikere.

Előzmény: Motley Fool (898)
M A R S 3 6 9 6 Creative Commons License 2014.03.27 0 0 902

Év elején kezdtem el fogyózni. Több mint egy mázsa voltam. Szuszogtam, lihegtem. Imádok fotózni (makrózni), de amikor valami túl "lent" volt, inkább hagytam a fenébe, mert utáltam leguggolni, összegörnyedni.

Nekiláttam tehát fogyókúrázni, mert éreztem, nem ez az élet az, amit én akarok.

Mai méricske alkalmával láttam, hogy átléptem a bűvös 90 kilós határt. Már jól érzem magam a bőrömben. Az életem minősége teljesen más lett és szinte alig hihető, hogy ezt 12 kiló leadásával el lehetett érni (no és persze életmód váltással, a sport megszokásával és igénylésével).

Ha szeretnél róla olvasgatni, szeretettel ajánlom figyelmedbe a blogomat, ahol leírtam minden vesződésem, gondolatom, tipródásom és persze hogy mikor mit ettem:



Zabagép Fogyiblog

7Bagoly7 Creative Commons License 2014.03.03 0 0 901

 

Szia!

 

Kattint a képre és nézz körül nálam :)

Előzmény: 55judit (899)
7Bagoly7 Creative Commons License 2014.03.03 0 0 900

55judit Creative Commons License 2014.02.27 0 0 899

Nagy titok övezi ezt a teát. Az interneten semmit nem találtam róla. pedig egy jó vízhajtó teát szívesen vennék, mert amiket ismerek nem érnek semmit.

Motley Fool Creative Commons License 2014.02.10 0 0 898

En meg szilva nevu palinkat iszom es avval fogyok, vagyis nem en fogyok hanem a palinka :)

 

Tenyleg hihetetlen amit a csaj irt. 

En tudom milyen az mikor valaki sulyt ad le es nem fog mukodni holmi teakkal. 

Az igazi fogyas csak eletmod valtassal es rendszeres mozgassal erheto el. 

 

En sikeresen lefogytam nehany evvel ezelott 108 kilorol 78ra. Rendszeresen gyalogoltam minden nap 15-18 kilometert. 

Aztan abba hagytam egeszsegugyi okbol es most ujra 100 kilo korul vagyok. :( 

Ha minden jol megy akkor jovoheten valoszinu ujra tudom kezdeni a gyaloglast (most csutortokon lesz meg egy mutetem a nyolcadik)

Azt hiszem majd itt fogom vezetni a heti eredmenyt a dolgok alakulasarol

Előzmény: Galahed_ (897)
Galahed_ Creative Commons License 2014.02.10 0 0 897

Nem hihető...   Ezért az egy hozzászólásért kár volt regisztrálni. Így több mint gyanús, hogy csak valami vackot akarsz rásózni valaki hiszékenyre.

Előzmény: katalinka76 (896)
katalinka76 Creative Commons License 2014.02.10 0 0 896

Halli ! 
Kata vagyok és a történetemet szeretném veletek megosztani,hogy a fogyó kúrám, hogy lett sikeres.


 4 gyerekem van mindig sovány voltam soha nem volt problémám a sulyommal, de jött a nagy Ö és hát vele együtt jöttek a gyerekek is.
Mindig 55 kiló voltam az első gyerek után már 20 kiloval többletem és lesem ment rólam 70 kiló maradtam, nagyon idegesített nem tudtam szépen csinosan öltözni de meg mondom őszintén hogy a baba úgy lefoglalt hogy nem is érdekeltA második gyerek után plusz 30 kiló istenem mi ez velem mi ez nagy súly rajtam hogy hízhattam meg így 100 kiló na ez nem semmi, de a kislányom sokáig cicizett és vissza tért a régi sulyom 55 kilóhurrá újra sovány vagyok!

 A harmadig gyereknél (persze aki fiú két lány után) nagy volt az öröm a boldogság mindenre oda figyeltem csak a sulyomra nem 30 kiló vall újra több lettem a kisfiam nem szopót így egy deka sem ment le róllam 85 kiló maradtam 7 év után jött egy ujjabb baba 85 kiloval kezdtem a terhességem és híztam 30 kilót ,depresziios lettem  ,sok sírás meg minden ami ilyenkor lenni szokót a terhesség alatt
Amikor elmentem szülni 106 kilo voltam a szülésznő megkérdezte hogy nem hagytunk bent semmit mert nagyon nagy maradt a hasam persze utána kiderült hogy semmit nem hagytak bennem csak a pajzsmirigyem nem jól működik tovább fogok hízni így is volt, még 10 kiló fel jött rám, borzasztó volt ez a tulsuly nem tudtam menni mindig bedagad a lábam fulladtam. ANNI NEVÜ  teát na azt elkezdtem inni és szép lassan lefogytam 1 év alatt vissza nyertem a régi sulyom most már mehetek strandra nem kell szégyenkeznem nem kell hosszú polokat felhúzzak hogy takarjam a ki logó kilóikat
Ha te is szeretnél ilyen teát akkor írj és segítek neked ITT RENDELHETÖ!!! :   katalinka76@citromail.hu NE HAGYD HOGY A KILÓK URAJÁK AZ ÉLETEDET

55judit Creative Commons License 2014.01.22 0 0 895

Üdvözlök mindenkit!

 

Az utolsó bejegyzés dátumából ítélve, ez a téma nincs nagyon az érdeklődés középpontjában.

 

Kérdésre válaszolva, én tudok sok olyan oldalt ahol igazán egészséges receptek vannak: http://elmirapaleokonyhaja.blogspot.hu/ És ez csak egy.

 

És hogy ne lehessen vita tárgya hogy egyes élelmiszerek miért egészségesek és miért nem, erre érdemes tanulmányozni Szendi Gábor honlapját, http://www.tenyek-tevhitek.hu Minden írását kutatási eredményekkel támasztja alá.

 

És végül: Fogyást ha kúrával érünk el, a zsírpárnák visszajönnek a kúra befejeztével. Ugyanis ha ugyanazt csináljuk mint előtte, ugyanaz lesz az eredmény.

 

A megoldás: Teljes életmód váltás.

Előzmény: src23 (894)
src23 Creative Commons License 2013.12.27 0 0 894

A valódi fogyókúra szeirntem az egészséges táláplálkozással kezdődik.

A baratnőmmel amúgy is sokat sportoltunk eddig is, de most már azt is megnézzük mi eszünk.

Azaz kókuszzsírral főzünk, nem hansználunk cukrot agyba főbe, hanem helyette eritritet, a sót is kerüljük amennyire lehet.

Ezek szerintem mind betartható dolgok.

És az sem baj ha mondjuk reggelire nem KV-t isztok hanem pl Zöld teát. Nagyon erős antoxidáns hatása van és mind emelett amúgy jó zsír megkötő is egyben, nem engedi felhalmozódni a zsírt a testben. Erre mondják hogy több legyet egy csapásra? :)

 

Egyébkétn nassolni lehet egeszségesen is, ezt most találtam..:

 

"Íme egy bejgli tészta recept, amit nyugodtan fogyaszthatnak a cukorbetegek, a diétázók vagy fogyókúrázók is! A szénhidrát csökkentett lisztnek köszönhetően büntetlenül lehet falatozni belőle karácsonykor! "

Hozzávalók (4 rúd bejglihez)
0,5 kiló szénhidrátcsökkentett liszt
25 deka light margarin
2 tojás + 1 a kenéshez
Kávés kanál só
3 evőkanál cukornak megfelelő természetes édesítő (stevia, nyírfacukor)
1 friss élesztő + pici tej + cukor

 

A net tele van webáruházakkal akik ezeket forgalmazzák.keressetek rájuk.

ha valainek nem menne akkor itt van pl egy:

 

http://www.onelife.hu/      Azon belül az egészséges táplálkozás fül fölül középen.

 

 

Na remélem a tapasztalatom másnak is segíteni fog, jobb kedvűen, egeszségesebben élni. :)

 

 

Apropó tud valaki még olyan oldalt ahol még több ilyen egészséges táplálkozással kapcsolatos recepet található?

 

 

 

 

 

 

 

b.reka.d Creative Commons License 2013.12.19 0 0 893

Kedves fórumozók!

Kérlek Titeket, hogy segítsék egy pszichológiai kutatás létrejöttét az alábbi kérdőív kitöltésével, amellyel a koffeinfogyasztás, dohányzás, evési szokások és testkép kapcsolatát vizsgáljuk. A kitöltés feltétele, hogy fogyasztasz koffeintartalmú készítményeket (pl. kávé, tea, energiaital, stb...), viszont a dohányzás nem feltétel. A kitöltés anonim módon zajlik, és mintegy 20-25 percet vesz igénybe. Előre is köszönöm a segítséget! 

http://pszichdoktori.elte.hu/?q=node%2F36

I.Am.Kate Creative Commons License 2013.11.25 0 0 892

Sziasztok!

 

 

Segíteni szeretnék Nektek. Tudom, hogy ahány hozzászólás, annyi módszer és annyi voks ez meg az mellett. Én mégis megpróbálom, mert szerencsére azért látok olyanokat is, akik tapasztalatból beszélnek 20-30 kg fogyásról, pusztán életmódváltással, nekik ezer köszönet.

 

Edző vagyok. Naponta látom, hogy a vendégeim mivel küzdenek meg, hallom és értem a nehézségeiket, és - ez a legeslegjobb benne - a sikereiket is. Most mondhatjátok, hogy "persze, soha nem voltál túlsúlyos, a pálya széléről könnyű beszélni". Valóban, nem volt még rajtam plusz kiló, de mint mondtam, edző vagyok... az én feladatom, hogy motiváljam az embereket a céljuk elérésében, és amellett, hogy a súlyommal még nem volt gondom, az életem más területein kellett már ugyanannyi elhatározás, önfegyelem és kitartás.

 

Ahhoz, hogy lefogyj, 3 dologra van feltétlenül szükséged:

TÁPLÁLKOZÁS + MOZGÁS + PIHENÉS.

 

Én a szentháromságnak hívom őket... Már csak azt kell elsajátítanod, hogyan add meg a testednek a megfelelőt mindezekből - bár az utolsó szerintem magadtól is megy :)

Luxusnak gondolod? Nem az. Ha háromműszakozol, akkor se, ha feleség vagy, akkor se, ha szoptatsz, akkor se, ha ételallergiás vagy, akkor se, ha éppen nincs tele a tárcád, akkor se.

A helyes táplálkozást és a mozgást meg kell tanulnod, mielőtt belefutsz újabb zsákutcákba, vagy a gyógyszercégek kiéneklik tőled azt a pénzt, amit költhetnél mondjuk egy étrendelemzésre is, bogyók helyett.

(Csinálhatod mindezt önállóan is, otthon, vagy keress fel minket a bejegyzés alján látható címen!)

 

5+1 érv, amiért érdemes elraktároznod ezt a kis bejegyzést amellett, hogy én is csak egy vagyok a sokból.

 

1: Ha nem dietetikus/orvos állította össze a fogyókúrás étrendedet, hanem valahol olvastad/hallottad, az nem személyre szabott. Tehát, a szervezetednek nem fogod megadni azt a kalóriabevitelt, amit igényel és/vagy azt az anyagösszetételt, és/vagy nem abban az ütemben. Az anyagcseréd lassul, a szervezet raktározni kezd --> hízás

 

2: Ha őrült fogyókúrába kezdtél + egyből mozogni (tipikus karácsony utáni pánik), a szervezetedet sokk éri. Nem készült fel arra, hogy kevesebb kalóriából többet kell felhasználnia. íSzó szerint a túlélésre játszik... ilyenkor nem fog neked engedelmeskedni. Nyomtunk már ilyen kombót is, nem? Rövid távon bevált, de aztán vissza is jött. Miért? Mert ismételten lassult az anyagcsere, raktározni kezdett a test --> hízás

 

3: Nem óckodsz attól, hogy valami kémiai úton SZÉTRONCSOLJA a szöveteidet? Zsírpusztítás, zsírbontás, zsírrobbantás, az agyam eldobom ezektől. Ha a párnák nem tudnak feljönni a fenekedre, majd felmennek a hasadra. Ha oda se tudnak, majd valahova máshova üríti a szervezet a cuccot. Egészségesen hangzik, nem?

 

4: A túlsúlyos emberek legnagyobb részének térd- és/vagy gerincproblémái vannak. Ha így most neki állsz otthon négyütemű fekvőzni meg Insanity edzésekre látogatni, vagy akár futni 20 kg plusszal, a bérlet mellé csatolok egy gyógytornász elérhetőséget, jó?

 

5: Ha nem mozogsz azok után, hogy az anyagcserédet beindítottad HELYES TÁPLÁLKOZÁSSAL, a vázat nem lesz, ami összetartja, így aztán lötyögni fog mindenhol. Amellett, hogy nem szép, a szervezeted is gyengül.

 

+1: A zsírégető edzés nagyon divatos kifejezés, de sokan nem tudják, mi az a folyamat, ami pontosan lezajlódik a testben ilyenkor. Pl. Nálunk pulzusmérő órával tartjuk a vendégeket zsírégető zónában, preventív edzés keretében, kontrollált, előre megszabott étrend mellett. Na, ők le is fogytak.

 

Nektek is sok sikert kívánok!

 

Szép napot!

 

Fat Free Fogyókúra Központ

Varga Katinka - vezető edző

www.lefogynideokosan.hu

 

Rozi84 Creative Commons License 2013.11.21 0 0 891

Zöld teából a szálas kínait érdemes venni, gyakorlatilag bármelyik kínai boltban lehet kapni, kis zöld dobozos, fehér kínai írásjelekkel. De a DM-ben, Rossmanban is hozzájutsz...

 

Egyébként a 3D vibrációs tréning elég jó alakformáláshoz, narancsbőr ellen és ha intenzíven csinálod, tök jól fogyaszt is. Én heti 2X járok a VilágCsücsökbe a Lehel térnél, jó kis hangulatos klub, és van ilyen gépük, elég olcsó a bérlet is rá. Tehát én nem használom ezt intenzíven, mert lehet heti 3-4 alaklommal is, és úgy fogyni is lehet vele, meg ha nem csak állsz rajta, hanem pici feladatokat is végzel. Én csak naribőr ellen kezdem használni, de mindig izomlázam van tőle elég durva. :) A neten rá tudsz keresni a helyre, asszem vilagcsucsok.hu a weblapuk... Tök jó programjaik is vannak, de a 3D gép is fent van a weblapjukon.

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2013.10.05 0 0 890

Melyik zöld tea a jó?

totoragge Creative Commons License 2013.09.28 0 0 889

Én sokat adok a külsőmre, mivel rendszeresen járok edzőterembe. Sokat diétázom és a fehérje por mellett szedek zöld tea kapszulát is, mivel jó vízhajtó hatása van és nagyon sokat segít a fogyásban is és, hogy szálkás is legyek. Melette még rendzseresen járok futni is.

 

karanka0 Creative Commons License 2013.09.28 0 0 888

A zsíremésztő enzimek működésének gátlása révén a zöld tea csökkenti a zsíremésztést, így segít kivédeni a fölös zsír fogyasztásának veszélyeit. Mikor zsírosat eszem akkor azonnal iszom egy nagy csésze zöld teát, ami segít benne, hogy ne szívodjon fel és ne szenvedjek tőle.

Csökkenti a zsírsejtek osztódását, csökkenti a test és a testzsír tömegét, gátolják zsír felszívódását a belekből.

toroveronika Creative Commons License 2013.09.28 0 0 887

Nekem is a zöld tea hozta meg a kívánt eredményt. A nagy mennyiségű antioxidáns anyagok miatt jótékony hatása van. A zöld tea méregtelenít, serkenti az anyagcserét, gyorsítja a zsírégetést. Én naponta 2x iszom egyet reggel, egyet meg este szinte vacsora helyett. Én 15 kilót fogytam és sikerült tartanom is ami elég nagy szó manapság.

Előzmény: hompesz (886)
hompesz Creative Commons License 2013.09.28 0 0 886

Reggelenként nem erőm felkelni és sem tükörbe nézni. 35 kiló súlyfeleslegem van. Akárhogy próbálkoztam fogyással, nem tudtam egy dekát sem leadni. Sokáig én is így voltam ezzel, aztán úgy döntöttem, hogy ideje változtatni. Kipróbáltam a zöld teát és sikerült már 10 kilótól megszabadulni.

evacska59 Creative Commons License 2013.07.31 0 0 885

kb. kifejtetted, amit én is gondolok erről.

Előzmény: Galahed_ (884)
Galahed_ Creative Commons License 2013.07.31 0 0 884

Hahó, ez a valódi fogyókúra, nem a csodabogyó topik.  Ezért az egy hozzászólásért nem volt érdemes regisztrálni....

 

Nézzük meg a terméket.  

Áfonya dél amerikából.  Honnan máshonnan...   Megfelelően messze van , hogy itt ne akazd le a fáról...

"Hollywood legsikeresebb fogyókúrés terméke...."   Naná ki ne szeretne úgy kinézni mint a sztárok :)))

 

 

Hatása (idézem:)

 

 - természetes úton csökkenti az éhségérzetet;

 - gyorsítja az anyagcserét - gyorsítja a kalóriák égetését;

 - mikrotápanyagokkal látja el a szervezetet;

 - növeli az energiaszintet!

 

Ez jó esteben talán igy van.

De ez nagyjából bármelyik magyar vagy magyarországon frissen beszerezhető gyümölcsnek megfelel  ..... egész pici utánaolvasást igényelne ugye, hogy mikor milyen friss gyümölcsöt együnk a fenti hatások eléréséhez (magyarok közül: alma körte, szilva, dinnye, ribizli, zöldségek közül: répa, retek, búzafűlé, stb stb...) aztán: ananász, citrom, narancs stb stb hosszú a sor.... 

 

Nem beszélve arról, hogy ugye hogy a tablettában lévő gyömölcsöt feldolgozzák, extrudálják, tartósítják, stb stb, amivel szegény délamerikai áfonya a tényleges hatását, jól el is veszti....

 

Aztán ott a sok pozítív hozzászólás a termék alatt...  Van olyan aki ezt még elhiszi???

 

 

 

Nem vagyok én ellene a táplálékkiegészítőknek, de azt tudni kell:  valódi fogyást egyféleképpen érhetünk el:  kevesebb kalóriát együnk meg mint amennyit lemozgunk. egyszerüen mérhető, persze a fotelből nehezen betartható, igy az ember áteshet a ló másik oldalára, az ilyen tablettákban bízva, tovább ül a TV elött és jól tönkreteszi a saját szervezetét.

 

Szóval összefoglalva: együnk mindent  (minőségi ételeket és igen zsírt is) változatosan, napi 5 ször, keveset. És mozogjunk egy- egy alkalommal 30 percnél többet, heti minimum 3 alkalommal, magasabb pulzusszámmal mint a TV elött.....  És kerüljük a tablettákat amelyek legtöbbje megzavarja, felborítja az anyagcserét, jó esetben nem tartalmaz káros összetevőt, vagy a gyártása során belekerült egyéb kiegészítőket (térfogatnövelő, mesterséges szinezék, emulgálószer stb stb..)

 

 

 

Előzmény: Eva312671 (882)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!