Keresés

Részletes keresés

yester Creative Commons License 2004.04.27 0 0 42

Július 11. vasárnap G3 Petőfi Csarnok !!
Karika1177 Creative Commons License 2004.04.17 0 0 41
hihetetlen, hogy beleborzongok, amikor hallgatom :-))))))

óóóó, jeeee, élvezem!!! :-))))))))))))))))))

Karika1177 Creative Commons License 2004.04.17 0 0 40
Sziasztok,

én is csak most találtam ide.
Éppen tegnap szedtem le a soulseekröl három albumot.
Persze ezt a zenét még a jó öreg gimis idök óta szeretem. :-)
Nagyon jó érzés újrahallgatni ezeket, a kazettáim felett már eléggé eljárt az idö. :-)
Mi van most az öreggel?

üdv
K.

Törölt nick Creative Commons License 2003.06.26 0 0 39
A Bartók rádión megy most egy hangjáték, és Satriani az aláfestő zene, majdnem minden lemezről volt már.
Geitenbeffer Creative Commons License 2003.06.02 0 0 38
Ne légy barom, kérlek.
Előzmény: Sveriges fana (37)
Sveriges fana Creative Commons License 2003.06.01 0 0 37
ha joe satrianiról van szó, akkor nem lehetett elég régen... :))

egyébként meg gondoltam felhozom a topicot, nem tudtam, h tőled kell engedélyt kérni...

GG

Előzmény: Geitenbeffer (36)
Geitenbeffer Creative Commons License 2003.06.01 0 0 36
Kicsit regen volt mar, nem gondolod? ;-)
Előzmény: Sveriges fana (35)
Sveriges fana Creative Commons License 2003.06.01 0 0 35
hátmég ha le is lehetne tölteni...
Előzmény: Lugosi Dániel (34)
Lugosi Dániel Creative Commons License 2003.01.30 0 0 34
sziasztok. magam reszerol Joe Satriani fanatikus vagyok. Osszes lemeze megvan...O az isten.

Viszont talaltam egy erdekes mp3-at a neten. Ez elvileg Joe Satriani mp3 de egyik lemezen sincsen ez a szam... ha vki ismeri es tudja hogy ez a szam hogy es mint az bizony jo lenne...

http://62.201.123.19/satriani.mp3

Menzuális izokrónia Creative Commons License 2002.10.14 0 0 33
Joe Satriani nagyon király zene. Legjobb albu szerintem a Crystal Planet..
Sveriges fana Creative Commons License 2002.10.14 0 0 32
hátha kották érdekelnek, áttudok neked küldeni néhányat, a Best Of Joe Satriani füzetnek meg hamarosan meglex a másolata, ha érdekel, áttom küldeni postán, csak küldd el a levélcímedet az itteni mailemre. Olyanok vannak rajta, mint Satch Boogie, Summer Song, Ice9, Always..., Circles, A Surfing with an Alienről az első, meg a telleg utősek (nemtom fejből mindet...) Eddig még nem találtam benne hibát, ugyhogy megbízható. A Wolf Marshal -féle Malmsteen kották vannak tele hibával. Az a csávó, vazze, amit lusta lehallgatni, beírja helyére, amit ő gondol...

Amugy meg visszaolvastam a régebbi hozzászólásomat, amit ideírtam... úristen mennyit változott a zenei izlésem az elmult két évben... Be nem tenném mégeccer a techno szart. Csak Satriani iránti tiszteletből hallgatnám meg, de zeneileg egyáltalán nem élvezném...
GG

Előzmény: sanda balázs (25)
Geitenbeffer Creative Commons License 2002.10.13 0 0 31
Szinte az összes szám után huhognak... Satriani meg majdnem mindenhol: "Our amazing bass player: Stuart Hamm!". A közönség ennek ellenére fújol tovább. :(
Előzmény: Törölt nick (28)
Jimi Creative Commons License 2002.10.11 0 0 30
Már megkapta a javított verziót, de kib..tam vele, mert elküldtem Budaörsre (ezt adta meg címnek) és már kb. 10 éve nem ott lakik! :-))))))))))))))))
Előzmény: Geitenbeffer (29)
Geitenbeffer Creative Commons License 2002.10.09 0 0 29
Ja, van egy sejtésem, mert az első lemez pattan egy nagyot ;))))
Előzmény: Jimi (27)
Törölt nick Creative Commons License 2002.10.08 0 0 28
helló,

Melyik számban ? Itt van a dvd és keresem, mert én is emlékszem, de mintha egy koncert végén lenne a fütty (gondolom, több koncertből vágták össze) és azért mert nem játszanak tovább.

Előzmény: Geitenbeffer (26)
Jimi Creative Commons License 2002.10.08 0 0 27
Már a tavalyi G3 koncerteken is kifújolták, eccer?en nem értem miért.
Amúgy nem a bratyódtól van a Satch koncert véletlenül? Tudod kit?l szerezte?! :-)))
Előzmény: Geitenbeffer (26)
Geitenbeffer Creative Commons License 2002.10.07 0 0 26
Hojla!

Nem tudja véletlenül valaki, hogy a Live in Frisco koncerten miért fütyüli ki a közönség Stuart Hamm-et?

Játékát hallgatva nem nagyon szolgált rá... sőt :))

sanda balázs Creative Commons License 2002.07.10 0 0 25
Ha valakinek megvan Joe Satriani: Guitar Secrets vagy más oktatókönyve szívesen venném mailben, szkennelt állapodban...

Mail: Kohan@mailbox.hu

Köszi...

Merlin 2000 Creative Commons License 2002.05.29 0 0 24
Igaz az, hogy Satriani mester július elején koncertezik Bécsben? Tud erről valaki valamit?? Szívesen megnézném, ha a hír igaz...
Sveriges fana Creative Commons License 2001.07.15 0 0 23
Nahát ennek a topicnak azér nem kellene elsüllyednie...
Csak annyit szeretnék mondani, hogy eddig tipikus magyarországi rokkerhozzászólásokat olvashattam, ti. tudvalevő, hogy az Engines Of Creation zenei háttere nem techno, hanem drum and bass, ami pedig a hip-hop kultúra szerves részét képezi, mint az közismert. Mennyetek le valami dizsibe, ahová tizenéves kis roxycsajok járnak, oszt ott hallgathattok ilyen hyperspaces dolgokat, és már ti is érezni fogjátok, hogy ennek a lemeznek az anyaga sokkal inkább túlmutat az egyszerű technón, és Satriani valóban ráérzett az új idők szelére... Egyébként meglepőnek találom, hogy egy évvel a megjelenés után sem tulajdonítanak ennek az albumnak az őt megillető szerepet a crossoverek (értsd.: DB és virgázó gitárjáték) sorában...
Napáá:
GG
tomci Creative Commons License 2000.05.22 0 0 22
De még nálam is!
kenobi Creative Commons License 2000.05.16 0 0 21
Incho: csatlakozom. Az Extremist nálam is csúcs.
Incho Creative Commons License 2000.05.16 0 0 20

Az új Satrianiba csak belehallgattam, de ez a Prodigy-s megközelítés nem volt igazán ínyemre.
Már a Crystal Planet se volt az igazi.

De hát egy Extremist szintű lemezt még a mesternek se sikerül felülmúlnia, ami nálam örök kedvenc marad.

lx Creative Commons License 2000.04.28 0 0 19
Köszi. Leszedtem, tesztelni fogom.
Hogy megmondjam az őszintét, egy kicsit félek ettől a teknó izétől, még ha félpoén is, de bátraké a szerencse.

lx

Előzmény: Törölt nick (16)
Törölt nick Creative Commons License 2000.04.28 0 0 18
És milyen jól sikerült ...
Nem csodálkoznék, ha hamarosan követnék a többiek. Egyébként a Tanítvány (Steve Vai) is hasonló irányban próbálkozik, nekem szvsz az is tetszik. Az utolsó lemeze pl kifejezetten jó volt.
Előzmény: Deepfreeze (17)
Deepfreeze Creative Commons License 2000.04.28 0 0 17
ezzel a teknós dologgal nem is yársz messze az igasságtól
most olvastam hogy a cél is az az volt hogy ijjen modernebb alapokra rátenni a gitár lelkét
Törölt nick Creative Commons License 2000.04.28 0 0 16
Azt mondanám, hogy inkább hhmmm hhmmmm teknósabb (csak vicceltem). Egy kicsit elment az elektronikus zene irányába, persze nagyon jó az anyag, és van benne gitár is. De megint más, mint az előző.
www.satriani.com bele is lehet hallgatni - egyes - szamokba.
Előzmény: lx (15)
lx Creative Commons License 2000.04.28 0 0 15
És a rockosabb vagy a bluesosabb vonalon fut az új album?
Egyébként én a kollégáimmal gyorsan sikerre jutottam a népműveléssel. Bár őket sok mással (Gary Hoey, Eric Johnson, Malmsteen, McAlpine ...) már megdolgoztam. :)

lx

Előzmény: Törölt nick (14)
Törölt nick Creative Commons License 2000.04.27 0 0 14
Hoppá hogy lehet, hogy csak most vettem észre a topicot...

Speciel nekem nagyon tetszik az új lemez, az is tetszik, ahogy a Mester mindig új dolgokkal próbálkozik, aztán mindenki próbálja utánozni.
Annak idején (1989-90) Szekeres Tamásnak volt egy sorozata a rádióban is (gitárhősök ?? vagy valami ilyesmi), ott vettem fel pár számot, majd elkezdtem beszerezni a lemezeit, a Flying in a blue dream albumot már a megjelenéskor sikerült megszerezni (nem Magyarországon). A környezetemben kevés embernek tetszik, kevesen is ismerik. pedig próbálom művelni őket, sokszor előfordul, hogy a kocsiban NAGYON hangosan szól a Summer Song, vagy a Big Bad Moon ....

lx Creative Commons License 2000.04.26 0 0 13
Ám legyen! :)
Nem emlékszem pontosan, vagy volt már Satrianis topic, vagy valamék gitárosban már összeröffent pár rajongó.

Mit kell tudni az új lemezről? Ha S. hasonlítani kellene akkor inkább a "Joe Satriani" vagy a többi volna a minta?

lx

Előzmény: Snaker (10)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!