Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2004.06.15 0 0 72
...ehhez képest rohadt drága...
Előzmény: Törölt nick (68)
BOLOND Creative Commons License 2004.06.15 0 0 70
En kb egy hete fejeztem be az utolso uveget. A Cook Szigetekrol hoztam, a helyi termeloktol vettem a piacon. Tomeny allapotban aruljak es csak kis poharral kell inni (eloszor meghuztam, azt hittem hogy cola-fele). Lattam vadon novo fat is amin a noni gyumolcs ered. Erdekes kinezete van.
Nehez megallapitani a hatasat mert nem volt semmi kulonosebb bajom ami javulasra szorult volna.
Eloszor borzalmas volt az ize, de lassan raszoktam es a vegen mar jolesett, foleg edzes utan.
Volt mas "csodaszer" is ott ami tulajdonkepp hatasos, de nem feltetlen mindenkinek es nem minden korulmenyek kozott.
Az emberek hajlamosak arra hogy tul sok hitelt adjanak egy uj vagy ismeretlen dolognak, es ezt az elelmesek kihasznaljak amennyire lehet.
Egy regi mondas: " Amig loszar van, vereb is van".

A noni juice ok, de nem kell nagyon felizgulni tole.
Annak ellenere remelem segit azoknak akiknek muszaj mindent megprobalni ha mar mas nem segit.

(Egyebkent a helyiek kozul eleg kevesen isszak, a Japan market jo penzt ad erte).

Előzmény: Törölt nick (67)
nyman Creative Commons License 2004.06.15 0 0 69
Ez barmelyik termeszetes gyumolcslere jellemzo. Biztos tudod, hogy John Mallerbergnek Viszkonzinban az eperle tuntette el a felcentis daganatat egy honap alatt a hasabol.
:DD
Előzmény: Törölt nick (68)
Törölt nick Creative Commons License 2004.06.14 0 0 67
Van-e valakinek saját, közeli, s működő tapasztalata ezzel a gyümölcslével?
teknoerno Creative Commons License 2004.04.26 0 0 63
Sziasztok!

Csak úgy ismét erre jártam, s gondoltam beleolvasgatok, mi történ azóta.

MAXVAL: szerintem neked nagyon a bögyödben lehet az MLM.
Mire alapozom ezt?
Idézlek:"...Nagyon érdekes az is, hogy a szar MLM-rendszerrel sikerült tönkre tenni egy végsősoron jóhatású - bár semmiképpen sem csodaszer - növény hírnevét az országban. Most már a nem-MLM aloe-termékeket is nehéz eladni, mert az emberek fejében a név összekeveredik a szar MLM-piramisok rossz hírével."
Forrás: Törzsasztal,"Aloex. Átverés vagy újabb AMWAY?", 24.

Mintha valami hasonlót olvastam volna lentebb.:)
Lehet, hogy neked mind1, hogy mit árulnak MLM-ben az már élből rossz?

Minden jót!

Előzmény: Törölt nick (62)
nyman Creative Commons License 2004.04.25 0 0 61
Te ezzel foglalkozol?

Vagy mer zavar, hogy nehez eladni?
:o)

Előzmény: Törölt nick (60)
zar 116 Creative Commons License 2003.06.09 0 0 59
www.noni.hu
Előzmény: Chipie (54)
nyman Creative Commons License 2003.02.01 0 0 55
Rendelt meg a netrol: http://www.noninz.com/pricelist_Europe.htm cirka 6000 Ft egy 750 ml flakon. De en olyan nagyon nem bizok ezekben.
Előzmény: Chipie (54)
Chipie Creative Commons License 2003.02.01 0 0 54
Sziasztok!
A segítségeketeket szeretném kérni. Édesanyámnak hasnyálmirigydaganata van. A hagyományos orvosi módszerek nincsenek a csúcson, úgyhogy most következnek az alternatív módszerek. Sok mindent hallottam a Noni-ról, összeolvasgattam a neten, pusztán egyetlenegy dolgot vagyok képtelen kideríteni: hol lehet beszerezni? Kitől? Mennyiért? Szóval nagyon hiányoznak a konkrétumok, ha valaki tud, segítsen!
Köszi
d.zsuzsanna@freemail.hu
apek Creative Commons License 2001.08.12 0 0 52
A cáfplatok: 1. Az RTL örömére az maradt ki a könyvből, hogy a szerző nem vállal felelősséget azért, hogyha az olvasó felbuzdulva öngyógyításba kezd. A fordító ezt írja: A Noni nem gyógyszer, ha beteg vagy, fordulj orvoshoz, stb. 2. Egész Europában lehet Nonit kapni. Mi is külföldről hoztuk, amikor még nálunk nem volt. Miért is lenne betiltva, hiszen nincs benne káros anyag. 3. Az alelnök is megmondta, hogy a szabadalmazott vegyület elmélet mindaddig, amíg más tudományos kutatások is be nem bizonyítják a létezését. Ezek a kutatások még folynak. Mi addig is hisszük, hogy van ebben a Noniban valami, ami jót tesz. Lehet, hogy proxeronin a neve. Egyébként, ha nekem a fáradt olajtól múlik el a bajom, azt fogom inni. Az állatkísérletekről lásd feljebb. 4. Igen naiv vagy. A gyógyszerbizniszben akkora pénz van, hogy egyik érdekelt sem fogja hagyni, hogy Nonit igyál Algopiryn helyett. 5. Mikor én először hallottam a Noniról, úgy voltam vele, hogy ha csak a fele igaz a hírének, már jó. Azután kipróbáltam és Noni-hívő lettem. Kívánom, hogy soha ne legyen szükséged ilyesmire, de ha egyszer mégis olyanod lesz, hogy megkóstolnád bármilyen okból a Nonit, mindent meg fogsz érteni. Péter
Előzmény: nyman (51)
nyman Creative Commons License 2001.08.12 0 0 51
Hat az teny, hogy idonkent igen undorito a stilusa az RTL klubnak es a tobbi medianak, de elgondolkoztato azert egy-ket mondat a riportban. Bar varom a cafolatokat. Foleg azokat, hogy annak a Dr Solomonnak a tanulmanyanak magyar forditasabol mer maradtak ki reszek, miert nincs engedelyuk az Eu-ban. A szabadalom sem jelenti, hogy letezik az anyag. Meg hogy az a bizonyos alatkiserlet sem tudomanyos szintu dokumentalassal keszul, igy nem lehet megismetelni.

Errol a nonirol sincs tul jo velemenyem. Tavaly a lakotarsam reklamozta, de ugy tunt, mint a tobbi "csodaszer". Az meg nevetseges cafolat, hogy egyes csoportok proszaljak fekezni a terjedest...

Előzmény: apek (50)
apek Creative Commons License 2001.08.12 0 0 50
Nagyon jó ez az RTL-klub, én már azon gondolkodom, hogy ki fogok váltani egy klub-tagságit, annyira vonz...Na de félre a tréfával, nekünk az a dolgunk, hogy elvigyük az emberekhez a Tahit Noni Juice hírét. És ha a média eközben nincs jóban velünk, ezt a hibát csak úgy tehetjük jóvá, hogy mi jóba leszünk velük. Szombaton ismét akcióba lépett egy Tv-stáb (név nélkül az RTL-klub meg nem nevezett Fókusz című műsoráról van szó). Fél órát szenteltek a Tahit Noni Juice-ról felvett nem egészen tiszteséges dolgaik publikálására. Könnyebb a bikát higgadtan összehozni a vörös posztóval, mint a Fókusznak megmutatni mi a Tahiti Noni Juice. De hát ez az ő bajuk. A TNJ attól még nagy lesz, de a mostani videófelvételek szégyen szem(ük)re megmaradnak, és elévülhetetlen alapanyagot biztosítanak az emberi értetlenség, és butaság szobrának továbbfejlesztéséhez. Nekünk ehhez nincs közünk, csak annyiban, hogy egyrészt ne vegyünk részt benne, másrészről pedig szeretetteljes gesztusokkal és gondolatokkal éljünk feléjük. . Én nem a fókusztól tudom amit tudok, nem a hiteltelenséget is felvállaló szakértőjüktől tapasztaltam amit tapasztaltam. És ha valaki engem kérdez, vagy velem áll kapcsolatban, én csak azt fogom mondani, amit én tudok, és amiben biztos vagyok, és nem kelek sem vitára, sem nem szállok szembe valakivel csak azért, mert hangosabban kiabál, mint én. Lesz aki annak ad majd igazat, aki hangosabban mondja, és lesz, aki megkeresi maga az igazságot. Én ez utóbbiakkal kívánok egy csónakban evezni, mert az előbbiek nem alkalmasak még a Noni küldetését teljesíteni. Ez nem mindennapi amit produkáltak. Szerették volna magukat az obejektív igazságkereső színében feltüntetni, de kissé túllőttek a célon. Többen kerestek a műsor alatt és után is telefonon és felháborítónak itélték a támadó stílust, még olyanok is, akik nem fogyasztottak eddig nonit, csak engem ismertek személyesen és tudtak róla, hogy kedvencem a noni. Az RTL megmutatta, hogy mire képes (mint Frei Tamás esetében is!), de tudjuk jól, hogy a videoszalagok mindent elbírnak amit az emberek el tudnak követni. Én ezt a műsort egy vízválasztónak tekintem, mert kiszűri azokat, akiket csak a pletyka érdekel és azokat, akik valóban meg akarják tapasztalni a noni erejét, és jobban bíznak a személyes hiteledben, mint a szenzációhajhász, profithajszoló médiában. A Morindát is orrbavágták, amit nem hiszem, hogy tartósan válasz nélkül lehet hagyni. Én nyugodt vagyok és biztos a dolgomban, és azt hiszem mindenki így érez, aki megtapasztalta a nonit. Nyilvánvaló, hogy az RTL-klub MINDEN ÁRON be akarta bizonyítani, hogy egy nagy átverés áldozatai vagyunk. Ebben a tények sem akadályozták meg őket, mint ahogy a két pozitív tapasztalat sem volt képes ellensúlyozni azt az egy negatívat, amit - hogy hangsúlyosabb legyen - kétszer tettek bele az adásba. (Nyiredi profról nem is beszélve, aki már összesen háromszor mondhatta el a véleményét.) Vajon mi lett volna a sorsa Dr.Telkes József, Dr.Herczeg László, Dr.Hegyi Gabriella nyilatkozatának? Csak összekötő szöveg és olló kérdése, hogy az ő nyilatkozataik is azt igazolják, ami az RTL prekoncepciója volt. Jól döntöttek, hogy nem járultak hozzá a riportok közléséhez. Az RTL-klub szerkesztôi már a riportok készítése során se riadtak vissza attól, hogy megengedhetetlen eszközöket használjanak. Ezért ragaszkodtak ahhoz, hogy csak előzetes megtekintés után hagyják csak jóvá a közlést. Csütörtök éjjel kapták meg az anyagot, aminek összeállítása és az összekötő szövegek stílusa nyilvánvalóvá tette, hogy az RTL nem az igazság kiderítésére, csupán a noni lejáratására törekszik, és ők ennek nem
kívántak részesei lenni. Vajon miért nem készült riport Dr.Petendi Zsolt gyógyszerésszel, aki mindent tud a xeroninról és a proxeroninról? Vagy a rengeteg megelégedett fogyasztóval?A Morinda foglalkozik a magyarországi kérdéssel, és hivatalos reagálást tervez. Így - ha az RTL tovább is folytatni kívánja ezt az "objektív oknyomozó riportot" - most már a Morindával kell felvennie a kapcsolatot. Ausztriában, de korábban minden más országban is, ahol a noni megjelent, hasonló forgatókönyv szerinti médiahadjárat indult. Lényegében mindenhol a gyógyszeripar heves reagálása volt ez arra a veszélyre, amit a noni elterjedése jelenthet a bevételeikre. A nonit fogyasztók szerencsére a szervezetükre - és nem a tévériportokra - hallgatnak. Olyannyira, hogy én eddig még nem találkoztam olyan fogayasztóval, aki elbizonytalanodott volna. Az emberek az elsô riport után inkább indulatosak és sértettek voltak. Senki sem szereti, ha azzal vádolják meg, hogy hülye. A placebó koncepcióval az RTL Klub gyakorlatilag mindenkinek ezt mondja, aki hosszabb-rövidebb ideje issza a nonit, és úgy érzi, hogy használ neki. Én változatlanul biztos vagyok a dolgomban, és ezért nem félek a kérdésektôl. Péter
Előzmény: nyman (49)
nyman Creative Commons License 2001.08.11 0 0 49
Most megint nyomatnak vmit ay RTL-klubbon. Igen erdekes...
Előzmény: apek (48)
apek Creative Commons License 2001.07.30 0 0 48
Nemtom. Egyébként senki nem akar rábeszélni, meggyőzni senkit. Jelszó: Próbáld ki és higgy a szervezetednek.
Előzmény: nyman (47)
nyman Creative Commons License 2001.07.30 0 0 47
eddig nem tul meggyozoek az irasok. Kb. annyira, mint az uforablasok. Ezzel kapcsolatban is akad tobb ezer embernek elmenye. Na mindegy. A honap reggeli TV2 musort majd megnezem. De Bombera nem ma vot?
Előzmény: apek (46)
apek Creative Commons License 2001.07.30 0 0 46
Van: http://www.geocities.com/noni2000hu/sajtocikkek.htm
Előzmény: nyman (45)
nyman Creative Commons License 2001.07.25 0 0 45
van mar vmi teteles cafolat? Vagy megint minden csoda csak harom napig tart szindroma
Mogorva Creative Commons License 2001.07.15 0 0 44
Hehe... Már kapható kóser Noni Juice is!!
Szolgáljuk ki a hülyéket, ha már megfizetik...
A kóser címke gyártása belefér az árrésbe. :))
Mogorva Creative Commons License 2001.07.15 0 0 43
Hehe... Ezt a dumát... :((

Megmondjam mennyi lenne az ára, ha normális, kereskedelmi forgalomban kerülne terítésre??
5 USD.

Azaz, nagyjából egytizede a jelenlegi 50 USD-nek. Ennek a monumentális átbaszásnak, amivel Telkes Jóska meg a többiek frankón meggazdagodnak, ti meg kis hülyék a piramis csúcsán, tépitek a szátokat ismerős-ismeretlennek, ügynökösködtök, anélkül, hogy HALVÁNY, LILA DUNSZTOTOK LENNE ARRÓL, HOGY MIT BESZÉLTEK!!! Persze nem várható el az esztergályostól és titkárnőtöl, mint "MLM tanácsadóktól", hogy értsenek bármit abból, amit a fejükbe vernek. Így aztán szajkózzák a baromságaikat, amit kell, és ha visszakérdezel, hogy mire alapozzák ezt, meg azt az állításukat, akkor előállnak egy tipikus MLM dumával, hogy mert amerikában, ennek a dolognak már nagy hagyománya van és Dr. Nevesincs Jakob kutatásait megjelentette az interneten, ami bizonyítja, hogy aki a Nonit issza az rossz ember nem lehet...

Naná, nem is rossz ember, csupáncsak kissé debil, hogy egyszerű gyümölcsszirupért képes minimum tízszeres árat fizetni...

Na ne röhögtessetek már. :((

Előzmény: apek (42)
apek Creative Commons License 2001.07.15 0 0 42
Mert a gyártó cég így döntött. Az MLM-et találták a legsimább, legegyszerűbb, legolcsóbb megoldásnak. Gondolj a reklámozásra, a szállításra, a raktározásra, a kis- és nagykereskedők hasznára és képzeld el, hogy íly módon mennyi lenne a Noni ára. Ha gyógyhatású készítményként hoznák forgalomba, ott van a törzskönyvezési eljárás, ami 5-7 év és sok millió $ lenne. Hát nem egyszerűbb kipróbálni, elképedni, lelkesedni, másoknak elmesélni a tapasztalatokat, majd ha azok a "mások" többen lesznek, belépni termékforgalmazónak? Ráadásul közben egészségesen lehet élni, mert a Nonit továbbra is fogyasztani érdemes, kell. Abban igazad van, hogy az USA-ban nem tudják, hogy az MLM Magyarországon éppen nem elfogadott, hanem közutálatnak "örvendő" mód. Nem baj, majd a Noni miatt elfogadott lesz, mert másképp nem lehet Nonihoz jutni. A Noninak semmi köze a Network21-hez. Az szerintem is népbutítás.
Előzmény: nyman (41)
nyman Creative Commons License 2001.07.15 0 0 41
Azt is mond el nekem, hogy miert kell MLM-ben ertekesiteni? Most ne gyere azzal, hogy 1 elfogadtt ertekesitesi mod.
Előzmény: apek (39)
Yoo Creative Commons License 2001.07.15 0 0 40
most már hiába erőlködsz.:))
Előzmény: apek (39)
apek Creative Commons License 2001.07.14 0 0 39
Akarod tudni az igazságot? Katt ide: http://www.geocities.com/noni2000hu/tamas.htm
és ide: http://www.geocities.com/noni2000hu/ildiko2.htm
Előzmény: nyman (36)
Mogorva Creative Commons License 2001.07.13 0 0 38
Noni Juice?? Az egy fos... Már megbocsáss.

Én megmondom neked a frankót testvérem, csak aztán ne feledd, hogy tőlem hallottad először, tudod csípom a piramisjátékokat és szeretek a piramis alján vigyorogni.

Szóval az igaz jó szer, a Lumumbai Kori Juice. Ez tényleg baró... És csak 18 ezer pénz egy adag. Ettől frankón jól fogom magam érezni, főleg, ha leszel olyan jó, hogy jó sokat veszel belőle.

Nagy mennyiségben tartalmazza a "balekusz pancser lóvéja" nevű, frissen felfedezett enzimet, mely a Tanganyikai Rénszarvas-orvosi Egyesület vizsgálatai szerint, erősíti a szervezet immunrendszerét, ráadásul télen fűt, nyáron hűt.

Na, told el a biciglit testvérem és hülyítsd másutt a népet. :(

Előzmény: Nonijuice (-)
nyman Creative Commons License 2001.07.13 0 0 37
Asszem a moderatorok osszevontak a topikokat :)

Szvsz a harom hasonlo hozzaszolasbol ketto batran kimoderalhato. Tokmindegy melyik.

nyman Creative Commons License 2001.07.13 0 0 36
Az rtlklubb riportja szerint csak 1 gyumolcsle, amit nagy arressel forgalmaznak MLM-be. 15 khuf korul nyomatnak 1 uveget. Persze 30%-os arressel. Tavaly nyaron proszaltak engem is megetetni.

A nyilatkozo tagok szerint eleg magas az asvanyi anyag tartalma, de Mo-n szorpkent kapott engedelyt, de No-n meg annak sem engedelyeztek.

Azert akad meg par hozzaszolast megelt topik. Szal ugy nez ki ez a noni nagy atbaszas.

Mi az a Tahiti Noni?
Tahiti Noni Juice
Tahitian Noni Juice
Tahiti Noni Juice

nyman Creative Commons License 2001.07.13 0 0 35
Na felhozom eszt is:

Az rtlklubb riportja szerint csak 1 gyumolcsle, amit nagy arressel forgalmaznak MLM-be. 15 khuf korul nyomatnak 1 uveget. Persze 30%-os arressel. Tavaly nyaron proszaltak engem is megetetni.

A nyilatkozo tagok szerint eleg magas az asvanyi anyag tartalma, de Mo-n szorpkent kapott engedelyt, de No-n meg annak sem engedelyeztek.

Azert akad meg par hozzaszolast megelt topik. Szal ugy nez ki ez a noni nagy atbaszas.

Mi az a Tahiti Noni?
Tahiti Noni Juice
Tahitian Noni Juice
Tahiti Noni Juice

nyman Creative Commons License 2001.07.13 0 0 34
Az rtlklubb riportja szerint csak 1 gyumolcsle, amit nagy arressel forgalmaznak MLM-be. 15 khuf korul nyomatnak 1 uveget. Persze 30%-os arressel. Tavaly nyaron proszaltak engem is megetetni.

A nyilatkozo tagok szerint eleg magas az asvanyi anyag tartalma, de Mo-n szorpkent kapott engedelyt, de No-n meg annak sem engedelyeztek.

Azert akad meg par hozzaszolast megelt topik. Szal ugy nez ki ez a noni nagy atbaszas.

Mi az a Tahiti Noni?
Tahiti Noni Juice
Tahitian Noni Juice
Tahiti Noni Juice

nyman Creative Commons License 2001.07.13 0 0 33
Ja 15 khuf korul nyomatnak 1 uveget. Persze 30%-os arressel.
Előzmény: Yoo (32)
Yoo Creative Commons License 2001.07.13 0 0 32
ismét egy jó kis szélhámosság...
Előzmény: nyman (30)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!