Keresés

Részletes keresés

ZedIzDead Creative Commons License 2002.03.22 0 0 310
a nonfi mire jó? Nem lehet vele semmit kifejezni. Sem életérzés sem egyéniséget sem semmi mást.

Egyrészt: ugyan miért ne lehetne? Mennyivel mond többet az "életérzésedről" teszemazt egy indián buksija, mint egy törzsi minta?
Másrészt: ki mondta, hogy kötelező kifejeznie valamit? :-)

[ZedIzDead]

Előzmény: lacusSOPIbol (309)
lacusSOPIbol Creative Commons License 2002.03.21 0 0 309
Hi!

Nem olvastam végig a hozzászólásokat, de itt az én álláspontom:

Nekem van tetoválásom. Több mint amit divatnak lehetne nevezni. Pontosabban: bal karom válltól-csuklóig és a jobb vállam. Ja meg egy piercing a nyelvemben.
Valaki még az elején írta, hogy az övé nonfi és még 'öltönyös helyen' sem kelt vele idulatokat mert nem látszik. Én ezt nem értem! 'Öltönyös' helyen dolgozom és aki így nem fogad el az tehet egy szívességet. Ha varrattál magadra azt vállald is mindenhol és mindenkor!! Ellenkező esetbe 'divat jampi' szagod lehet.
Véleményem szerint csak az vállaljon tetoválást aki ezt az élete részének tekinti! Olyan NE aki csak azért mert tetszik neki.
Amúgy nem akarok megsérteni senkit, de a nonfi mire jó? Nem lehet vele semmit kifejezni. Sem életérzés sem egyéniséget sem semmi mást.Szóval röviden ennyi.

Bye.

Előzmény: Gini (-)
ZedIzDead Creative Commons License 2002.03.05 0 0 308
Nekem spec. nem tetszene, igaz, nekem eleve a nonfig jön be inkább...de te "viszed a bőrödet a vásárra", szal ha neked tetszik, akkor hajrá.

[ZedIzDead]

Előzmény: Elar (307)
Elar Creative Commons License 2002.03.05 0 0 307
Nekem 1 hónapja van a karomon egy tetoválás. Soha nem gondoltam volna h valaha is lesz, de megtörtént a dolog.
Most már a folytatáson gondolokozom... :)))
Kérdésem: Milyen h ha 2 teljesen különböző stilus kerül fel a bőrre?
Értem ezalatt h van egy emberi figura fantasy stilusban és felkerül egy indián nő farkassal?
én55 Creative Commons License 2002.02.05 0 0 306
†@††()()
ZedIzDead Creative Commons License 2002.02.05 0 0 305
Köszi a tippet 2i, de így lassan 1 év elteltével asszem már nem kenegetem, már végleg begyógyult :-)

[ZedIzDead]

Előzmény: Törölt nick (304)
Törölt nick Creative Commons License 2002.02.05 0 0 304
Zed, draga, en az enyemet nem nagyon kenegettem (begyogyul hamar, nem kell tulparazni), de masodjara is at kellett menni rajta... vicces, hogy inkabb kellemesen bizsergeto erzes volt, nem pedig fajo :)) jobb helyeken termeszetes hogy ingyen kijavitjak (a szolgaltatas resze).
2i
Előzmény: ZedIzDead (286)
TOMO Creative Commons License 2002.02.04 0 0 303
Ha valaki tud heggtetoválást csinálni, vagy tudja ki csinál Mo-on írjon nekem.KÖSZÖNÖM!!!tomoto@freemail.hu
Coolboybadboy Creative Commons License 2002.01.12 0 0 302
Nincs, és nem is hiszem, hogy valaha is varratok.
ZedIzDead Creative Commons License 2002.01.12 0 0 301
Ti is kaptatok spam-linket egy lézeres tetoválás-eltávolító szalonról?

[ZedIzDead]

Ernesto Serra Creative Commons License 2001.12.04 0 0 300
Üdv!
300
Garou Creative Commons License 2001.12.04 0 0 299
Sziasztok, nem volt nagyon időm végigolvasni a régebbi dolgokat, de gondolom, meg tudunk osztani pár gondolatot. Jómagam a nagyon-tetkósok pártján állok, alaposan ki vagyok varrva.
aranyzizi Creative Commons License 2001.11.26 0 0 298
Koszi az infot! Tenyleg igaz, hogy a lezeres kezeles utan marad valami nyom?
Amugy a szinnel nincs gond, feketevel (vagyis sotetkek) lett csinalva.
Előzmény: lord (296)
Törölt nick Creative Commons License 2001.11.26 0 0 297
Ha jól tudom nem mindegy eltávolítás szempontjából a tetkó színe. A pirosat pl. nem lehet asszem kilézerezni.
Előzmény: aranyzizi (295)
lord Creative Commons License 2001.11.26 0 0 296
Bpesten itt: http://www.epilaser.hu/ meg itt http://www.lanyi.hu/lezer/lezer.html

Szegeden itt: http://www.plasztika.deltav.hu/rubin.htm

Előzmény: aranyzizi (295)
aranyzizi Creative Commons License 2001.11.25 0 0 295
Sziasztok! Nekem 2 tetkom van, es szeretnem az egyiket eltavolitani. Nem tudjatok, hogy lehetne megcsinalni? Hallottam a lezeres eltavolitasrol, de nem tudom, hol csinalnak ilyet.
pdia Creative Commons License 2001.11.23 0 0 294
Érdekes, hogy az "újrafestés"ért már nem kértek el annyit...
Igen, klassz fekete borneói minta.
Előzmény: Lacikom (293)
Lacikom Creative Commons License 2001.11.23 0 0 293
És gondolom olcsóbb sem lesz:-)
fekete mint a korom?
Előzmény: pdia (292)
pdia Creative Commons License 2001.11.23 0 0 292
Halványul. Érdemes utánahúzatni. Egy haveromnak éppen mostanában (na jó, a nyár végén) csinálták meg, egy sokéves tetkó fakult ki, és mázolták át újra. Ugyanúgy fájt, mint az első...:-)
Át lehet színeztetni, igen. Csak hát az fáj!
Előzmény: Lacikom (289)
hippie Creative Commons License 2001.11.23 0 0 291
sziasztok,

nekem meg nincs tetkom, de szeretnek es regota keresek egy olyan nonfigurativ abrat ami a kettosseget jelzi (Ikrek vagyok) es mindenkepp valami olyasmit szeretnek amiben benne van az Ikrek jegy valamilyen formaban...eddig meg nem talaltam ami tetszett volna :( - ja es bokam fole szeretnem

tudtok esetleg olyan website-ot ahol tetkok vannak?

elore is koszi

hippie

Lacikom Creative Commons License 2001.11.23 0 0 290
Ja és ha van ilyen aakkor egy kékesebb tatoot érdemes e lehet befeketetiteni vagy az már megerőszakolása lenne a dolognak?
Lacikom Creative Commons License 2001.11.23 0 0 289
Hali!
Végigolvastam atopicot... De nem volt számomra egyértelmű hogy lehet évek múltán is tökfekete a tattooo vagy mindneképpen halyványul-kékül kicsit a bőr alatt a színe...?
DaemonLaz Creative Commons License 2001.05.29 0 0 288
Hell-to-all!

Nekem két tetkóm van, az egyik a bal lapockán (Suffocation logo), a másik a bal vállamon (összegörnyedt féreg). Ez utóbbi mocskos jó lett, de sajna az elsőt elöbb-utóbb át kell majd üttetnem.
A lényeg, hogy szerintem a legegyszerűbb és legolcsóbb megoldás a seb kezelésére a vazelin. Igaz picit kellemetlen volt kérni a gyógyszertárban, de végülis megkaptam, és annak ellenére, hogy jó zsíros, lélegzik a bőr.
Amúgy meg ha megyek vhova, előtte bekenem a vállam, és sokkal kontrasztosabb lesz a varrás, naggggyon állatul néz ki...

OutSider Creative Commons License 2001.05.02 0 0 287
A kenegetés nem árt, mekem azt mondta a srác (mester), hogy utána is érdemes néha bekenni beszívódó krémmel, egyrészt jót tesz a bőrnek, másrészt fénylővé teszi a mintát és jól mutat (no nem a sötétben). Ha el kell végezni a korrekciót, akkor a javításért nem illdomos felszámítani díjat(csak úgy zárójelben megjegyezve).
Egyébként én is szívesen megnézném, ha elküldöd mailban.
Előzmény: ZedIzDead (286)
ZedIzDead Creative Commons License 2001.05.01 0 0 286
Naszóval.
A seb nagyjából begyógyult, vagyishogy a darabkák szépen lepotyogtak (2-3 nap alatt). Abban az időszakban majd' megőrültem néha, annyira viszeketett :-) Még nem homogén a felület, itt-ott fehér a teteje, gondolom az új bőr látszik rajta. A héten tervezem, hogy visszamegyek a sráchoz, hogy vessen rá egy pillantást, és javítgasson, ha kell (erre lehetőséget adott egyébként)
Meddig kenegessem amúgy? Átváltottam Vitamerfenre, mert a vazelint egyáltalán nem szívta be a bőröm, és bazi idegesítő volt, hogy állandóan zsíros.

[ZedIzDead]

Előzmény: Gini (282)
Gini Creative Commons License 2001.05.01 0 0 285

Csak a számon. Meg piercing az orromban. (Nem karika, csak egy pici kövecske.)
És gyúrok a fenekem feletti hosszú fekete ábrára, amit már megrajzoltam, nyáron megkeresem az emberem aki felvarrja. Aztán szeretnék majd még a tarkómra egyet és a fenekemre.
És Neked?
Előzmény: Törölt nick (284)
Törölt nick Creative Commons License 2001.05.01 0 0 284
Neked van tetkód?
Előzmény: Gini (282)
ZedIzDead Creative Commons License 2001.05.01 0 0 283
Oké.
:-)

(Később, most dógom van.)

[ZedIzDead]

Előzmény: Gini (282)
Gini Creative Commons License 2001.05.01 0 0 282

Zedlz! Néha adhatnál helyzetjelentést magadról!:o)
MichaelPatton Creative Commons License 2001.05.01 0 0 281
baba- meg körömvirág-krém azért nem jó, mert nagyon zsíros krémek, s a bőr nem tud "lélegezni"!!!

szóval VITAMERFEN FOREVER :) !

Én is ezt használtam - használja Ön is egészséggel! :)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!