Keresés

Részletes keresés

amadeus Creative Commons License 1999.10.01 0 0 53
OFFTOP:
{
Láttam egy fekete Seat Ibizát RAP-001 rendszámmal, azt mondták a
Gesztié volt.
}

Zombee Jimny (így fogjk hívni az új kocsimat)

Előzmény: Bugi bacsi (51)
Emerik Creative Commons License 1999.10.01 0 0 52
gargoyle: Te ott laksz a közelében? Igaz az, hogy magasabb a kerítése a többiekénél?
Voltál már koncertjén? Ha nem hiszed el, hogy a nők imádják, hát egyre csak úgy próbaképpen menj el. Nem kell végighallgatnod, ha nem bírod. :-)
A pénze miatt nem imádhatják, hiszen abból nekik semmi sem jut. Azt mind a felesége és a gyerekei élvezik. Ezt tudja a rajongói tábor is.

pancho: 1999-09-30 16:22:39
Jimmy sikere: persze, hogy meglovagolja a közízlést. De szerinted melyik előadónak nem az a célja, hogy siekres legyen? Ilyenről nem tudok. Van akinek sikerül, és van akinek nem. Ez tény.
Az emberi érzéseket nem feltétlenül nevezném nyálnak (nyálas zenének). Az, hogy van egy családod, gyereked, férjed, barátod, testvéred, szülőd, akit féltesz, hogy akkor jössz rá, hogy mennyire szerettél valakit amikor már elhagyott, meghalt, stb. az szerintem nem nyáladzás.
De az is lehet, hogy én vagyok maradi.

A viccek aranyosak.

Előzmény: gargoyle (40)
Bugi bacsi Creative Commons License 1999.10.01 0 0 51
Bocs, megint off leszek.
4 betu 2 szam, 5 betu 1 szam, mind teljesen hivatalos.
Kedvencem a sarga Seat NEKEM-8 rendszammal.
Ezek a rendszamok csak arukban kulonboznek a 3 betu 3 szamos egyedi rendszamoktol (pl: ATI-001)
Nagysagrendileg az egyik 30-40 korul van a masik nyolcvan magassagaban.
bocs az off-ert.
Előzmény: pancho (46)
misitisi Creative Commons License 1999.10.01 0 0 50
Jimmy kopaszon- ez jó!!!

Nem hiszem, hogysokkal rondább lenne...
Így is kinn van a seggígérő homloka.

Előzmény: Bugi bacsi (48)
misitisi Creative Commons License 1999.10.01 0 0 49
Igen, rájuk. Bocs, de nem tudtam, hogy kell leírni a nevüket pontosan.

Egyébként én rengeteg névreszóló rendszámot látok (LIVIA 01, BETTY 1 (ezeket konkrétan láttam), RENI (nem vagyok benne biztos, de egy női név volt szintén), szóval aki azt állítja, hogy ilyet nem adnak ki, az hazudik...

Pénzért mindent lehet- ez is bizonyitja!

Előzmény: pancho (46)
Bugi bacsi Creative Commons License 1999.10.01 0 0 48
Ez a "kupac hinar" nagy duma volt. Jot rohogtem es tovabbgondoltam a szituaciot. Kepzeljetek el Dzsimit kopaszon! ;-))))))))))))))

off:
Egyebkent Lagzi Lajosnak is merdzsoja van. Ezt dogoljek meg, ha ertem. Ha valakinek ennyi penze van, miert nem vesz valami egyedibb nagyerteku autot?
Rolls-Royce, Ferrari, Dodge Viper aranylag keves szaladgal. :-(
on.

Előzmény: amadeus (36)
zsolt314 Creative Commons License 1999.10.01 0 0 47
"irodai munkát végző" ezen kívül minden stimmel, ugyanis semmilyen munkát nem végez(nek).
Előzmény: juci (45)
pancho Creative Commons License 1999.09.30 0 0 46
misitisi:
Gerard Depardieu-re és Woody Allenre gondoltál? :-)

A JIMMY 1 rendszámról:
mostanában látni pár iylesmit, közbena TV-ben meg esküsznek a főrendőrök, hogy ilyet ők nem adnak ki, csak a 3 betű - 3 szám verziót, a többit be is vonják, ha meglátják.
Vagy vannak, akik egyenlőbbek?

Ja, Zámbó Jimmy. Az a 4,5 oktáv azért nem úgy van meg, hogy végig kiénekli, csak ekkora különbség van a legalacsonyabb meg a legmagasabb hang közt, ami ki bír jönni a száján, de közben van némi szünet. Ennek ellenére nem lenne rossz hangja, a sikeréről meg annyit: meglovagolja a közízlést (mindegy mi, csak nyál legyen), abban van a pénz.
A szépség meg - hát, ízlések és pofonok... (Nekem se tetszik, de az nem mérvadó.)

Előzmény: misitisi (15)
juci Creative Commons License 1999.09.30 0 0 45

Statisztikai adatok alapján megkockáztathatom, hogy szomszédotok egy negyvenes, kevéssé sikeres házasságban élő, irodai munkát végző nőnemű személy?
Előzmény: zsolt314 (44)
zsolt314 Creative Commons License 1999.09.30 0 0 44
Inkább az utóbbi sajnos. Bár az első verziónak sem örülnék nagyon, hacsak azért nem, mert akkor legalább mi is jobb környéken laknánk.
Előzmény: misitisi (41)
vakvarju Creative Commons License 1999.09.30 0 0 43
Hihihihihi
Ehhez csak annyit tennek hozza, hogy az irodai takaritononk egyszeruen balvanyozza (az istenadta van vagy 40 eves es 40 IQ-s) es azert imadja mert olyan szep ferfi :-))))))))))))))))))))))
Namarmost hogy is szolt a vicc? A torpe, Hofeherke es Quasimodo setalnak az erdoben... :-))))))))))
Ujjjjjjjjjjjjjje
VV
szaharinnal cukrozott meeeeeeeeeeeeeeeeeeeez
Előzmény: gargoyle (40)
juci Creative Commons License 1999.09.30 0 0 42

Szerintem aki megfejti Jimmy titkát, egyben arra is rájön, miér vesznek meglett családanyák Romana, Júlia valamint Szívhang jellegű sajtótermékeket. A kettő egy helyen gyökerezik.
misitisi Creative Commons License 1999.09.30 0 0 41
Csak nem egy sztár a szomszédod??? Egy igazi sztár!!! HŰŰ-HAA!!!
Vagy elvetemült Jimmy rajongó mellett laksz?
Előzmény: zsolt314 (39)
gargoyle Creative Commons License 1999.09.30 0 0 40
well, ez így igaz, jimmynek egy szépnagymerdzsója van, jimmy 1 rendszámmal...ezen kívül egy brutál terepjárót is szoktam volt látni a háza előtt...csepel egyik kertvárosi részében lakik, nem egy kifejezetten túl nagy luxusvillában, olyan szocreál stílusú semmi különös, de ez mindegy lé akkor is van...

egyébként mi a titka?

mondjuk azért vitatkoznék azzal, hogy a nők imádják...én nem nemi hanem szociális-kultúrális alapokra helyezném a dolgot inkább, de ez most nem is fontos

hát, érzelmes dalokat ad elő, az alapvetően egyszerű/nyálas ízlésű magyar NAGYközönségnek, ami rettenetesen kajolja az ilyesmit...hangja van, eztet letagadni nem is érdemes, a zene meg pattern-ekből építkező schlagermusik vállfaj, ez könnyen emészthető mint a milupa tejpép, és a lekopott fogsorú kultúrafogyasztó tömegek valóban az egekig emelik az ilyesminek előadóját...kérdezhetnéd, miért népszerű a luz maria, meg a paulapaulina...egykutya, más médium, ennyi

zsolt314 Creative Commons License 1999.09.30 0 0 39
Lehet, hogy "nagyon szép, erős hangja van" de amikor 4 éve heti kétszer-háromszor egész nap ez üvölt a szomszéd lakásból, full hangerőn, akkor nekem ez valahogy nem tűnik fel. Sőt!
misitisi Creative Commons License 1999.09.30 0 0 38
Na, Jimmynk összevonyított egy 600 -as Mercit? Csodálom.
Komolyan mondtátok, hogy a lemezei megjelenés másnapján már aranylemezek voltak?
Előzmény: amadeus (36)
misitisi Creative Commons License 1999.09.30 0 0 37
Szerintem a Jimmys Russzosz albuma nagyon gyatra...
Ne haragudj, ha a lelkedbe gázolok, de ha nem tud újat kitalálni, maradjon inkább csendben!
Nem csak a Jimmyről gondolom ezt, félre ne érts, pl: Kovács Katinak szinte csak fel/át/dolgozásai vannak, semmit nem tudott önállóan kitalálni...
Én ezért sem szeretem.

Bocs!

Előzmény: Emerik (34)
amadeus Creative Commons License 1999.09.30 0 0 36
Gyerekek, ma láttam a Királyt. Arra figyeltem fel, hogy egy 600-as Mercedesben egy kupac hínár közül kilóg egy nagy orr. A rendszám pedig: JIMMY 1. Megáll az eszem.

misitisi Creative Commons License 1999.09.30 0 0 35
Jó volt!!!

Előzmény: Carpy (30)
Emerik Creative Commons License 1999.09.30 0 0 34
Egyrészt nagyon szép és erős a hangja (persze ízlések és pofonok különböznek).
Másrészt pedig az ő dalszövegeinek legalább van értelme. Féltés, szeretet, szerelem, stb.
Van olyan zenekar, amelyik nagyon ocsmány szövegű dalt (dalokat) ad elő.
Előzmény: Qtyi (33)
Qtyi Creative Commons License 1999.09.30 0 0 33
Kicsit bovebben is kifejthetned, hogy mi benne olyan jo.
Előzmény: Emerik (32)
Emerik Creative Commons License 1999.09.30 0 0 32
Vessetek meg, de én szeretem Zámbó Jimmyt. :-)))

Nagy rajongója vagyok, imádom a zenéjét és a stílusát.

Dzsámbó Zimmy Creative Commons License 1999.09.30 0 0 31
Ugye, hogy ugye?!

Szép hosszú göndör hajamért, csodás 4 és fél oktávos hangomért és csábos, dögös külsőmért (orr, száj, szem, stb.) a koncerten nők ezrei imádnak (imádnának) engem.

"Fogd a séróm, nem paróka"

Előzmény: csinnnKA (22)
Carpy Creative Commons License 1999.09.29 0 0 30
Kegyetlen regi vicc, csoda, hogy meg nem sutottetek el...

Hofeherke, Einstein es Quasimodo varakoznak a Guiness Rekordok Konyve szerkesztosegenek elotereben.
Bemegy Hofeherke. Par perc mulve kijon:
-Hurra, jovore benne leszek a Rekordok Konyveben, en vagyok a legszebb a Foldon!
Bemegy Einstein. Per perc mulva kijon:
-Hurra, jovore benne leszek a Rekordok Konyveben, en vagyok a legokosabb a Foldon!
Bemegy Kvazimodo is. Kijon:
-Ejnye hat, ki a franc az a Zambo Jimmy?!
(bocs, de ez az egyik kedvencem)

Mogorva Creative Commons License 1999.09.29 0 0 29
A faszi titka, hogy mindent megengedtek neki a szülei gyerekkorában...





csak a gázcsapot nem. :(

Hiba volt?

blasted Creative Commons License 1999.09.29 0 0 28
egyebkent az a legszomorubb az egeszben hogy kiadja a faszi az albumot es mar masnap aranylemez- szoval ebben az egeszben ez a legelkeseritobb
ennyit a tobbsegrol
blasted Creative Commons License 1999.09.29 0 0 27
szerintem az a titka hogy o ätvirrasztva is szep he he
Ronina Creative Commons License 1999.09.29 0 0 26
Ti tudjátok hogy hívják azt az iskolát ahová csak csúnya gyerekek járnak?

Zámbó gimi...

Na jó, nem szóltam Ronina

second Creative Commons License 1999.09.29 0 0 25
Nagyonn szakálas, de noch ein mal:
Rájöttem Zámbó Jimmy titkára!

???

Zámbó Jimminek egyáltalán nincs is titkára!

sec.

Alfred Creative Commons License 1999.09.29 0 0 24
Bárkinek lehet sikere, aki alvilági ügyletekből képes megfinanszírozni nem csak a lemezek kiadását, hanem a sok raklapnyi lemez egy tételben való megvásárlását is...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!