Keresés

Részletes keresés

Lindaheart Creative Commons License 2009.08.31 0 0 516
Sziasztok!


Megtudná nekem valaki mondani milyen napszemüveg márka az az SX?? Vagy hol lehet kapni és kb mennyibe kerül? Nagyon sok emebern látok ilyet! Köszönöm!
LátoGató Creative Commons License 2009.08.10 0 0 515
Nincs találat, amely tartalmazza a következőt: [url]http://images.netbag.hu/20090721/21095478894.jpg[/url].
Tippek a kereséshez:

Ez jött be.
Előzmény: PGeri92 (514)
PGeri92 Creative Commons License 2009.07.21 0 0 514
Sziasztok! Vettem ma egy napszemüveget a westendi avanglion boltban és nem tudom mi a márkája mert a szárán is meg a papírjain is csak egy jel van ami a következő képeken látható:
[url]http://images.netbag.hu/20090721/21095478894.jpg[/url]
[url]http://images.netbag.hu/20090721/21103344711.jpg[/url]
Remélem tudtok segíteni hogy milyen márkának a jelzése ez. Nem hiszem hogy vmi noname mert az avanglion kft forgalmazza. De a mai világban már bármi megtörténhet. :D
Köszi előre is.
LátoGató Creative Commons License 2009.07.01 0 0 513
Ha két különálló orrtámasz van rajta, annak mozognia kell.
Előzmény: rotacioskapa (510)
LátoGató Creative Commons License 2009.07.01 0 0 512
Nem feltétlenül fognak lazulni, csak tudod az amerikaiaknak még az autó külső visszapillantó tükrébe is bele kell írni, hogy az kicsinyít. :-)
A fém Ray Ban gyenge pontjai a keret és a csavarok. Érdemes rájuk figyelni, de ha netán kipottyannak, lehet őket pótolni.

A típusszám problémádat nem tudom megoldani.
Előzmény: Chuckman (507)
Helianthus.annus Creative Commons License 2009.06.30 0 0 511
Milyen szemüveg?
Előzmény: rotacioskapa (510)
rotacioskapa Creative Commons License 2009.06.11 0 0 510
Sziasztok,
Megvettem életem első napszemüvegét, az volna a kérdésem, hogy az orr-résznél lévő tartóknak mozogniuk kell-e vagy azt majd nekem kell beállíttatnom?
Helianthus.annus Creative Commons License 2009.06.10 0 0 509
6db Ray-Ban napszemüvegem van. Eddig egynél se ellenőriztem a csavarokat.
Azt, hogy a 3025 a 3026-hoz képest miben más, nem tudom, mivel csak 3025-ös RB-m van. Az tény, hogy a 3025-3026 az egyik legjobb napszemüveg...
Előzmény: Chuckman (507)
Chuckman Creative Commons License 2009.06.03 0 0 508
Bocs,a méreteket milliméterben értettem természetesen.
Chuckman Creative Commons License 2009.06.03 0 0 507
Sziasztok,minap vettem egy 3026-os Aviator-t.A kezelési útmutatóban az áll,hogy 60 naponta ellenőriztetni kell a csavarokat.Ez mennyire kell betartani?Véleményre,tapasztalatra lennék kíváncsi.
Másik kérdésem az lenne,hogy miben különbözik a 3025-ös a 3026-os tól.Azt olvastam,hogy annyi a különbség,hogy a '25-ös létezik 55,58,62 cm-es változatban, a '26-os meg csak 62 cm-esben.De akkor a 62 cm-es 3025-ös miben különbözik a 3026-os tól.
Lehet,hogy kicsit zavaros,de megköszönném ha válaszolnátok.Láttam,hogy itt sok szakértő megfordult :)
littlezozo Creative Commons License 2008.09.24 0 0 506
Láttam, hogy sokan szapulták az Oakley-t. Nekem 3 - 4 éve van egy Oakley szemüvegem iridiumos (tükrös) és sehol sem kopik. Teljesen meg vagyok elégedve vele. Ha most vennék megint ilyet vennék.
ritafox Creative Commons License 2008.08.19 0 0 505
elado egy eredeti roberto cavalli napszemüveg
http://i35.tinypic.com/14144rt.jpg
ugyan ilyen aranyba
ha éredekl valakit hrita90@freemail.hu
15 ezer ,de beszélhetünk az árrol
csak budapesten és szolnokn tudom átadni
qkeepi1 Creative Commons License 2008.08.18 0 0 504
sziasztok!

abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy tudok-e valahol budapesten ray ban aviatorban (3025 large) lencsét szeréltetni, mert történt egy kis baleset aminek következtében az egyik lencse keresztberepedt. valamint még annyit, hogy ha lehet valahol akkor kb mibe fog kerülni? köszi szépen előre is!
Sanyi112 Creative Commons License 2008.08.17 0 0 503
Nekem is Ray-Ban van és nagyon elégedett vagyok vele.
Előzmény: butcher.index (500)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.16 0 0 502


Sziasztok!

Ki tudna nekem abban segíteni,hogy egy oekly napszemüveg lencsén
miből lehet meg állapítani az eredetiségét?? Ugyanis 1 évvel ez előtt
vettem egy szemüveget a Westendbe egy viszont eladótól,(szóval
eredeti,garis) De úgy adódott,hogy 1 hónappal ezelőtt lencsét
kellet cserélni benne,és teljesen másképp néz ki mint az eredeti
szóval egy picit kételkedem. ha bárki tudna nekem ebben
segíteni kérem írjon. Előre is köszönöm.


Üdv: Joey 79
pujuka Creative Commons License 2008.08.13 0 0 501

Szia!

Nekem mindkettő volt/van,bár ténylegesen csak a Ray Ban van,az Oakley kb 3 hónapnyi hordás után kezdett tönkremenni.Visszavittem,2,5 hónapot vártam a lencsecserére,mondjuk azt garanciába kicserélték.Majd 3-4 hónap után szintén jött le a réteg a lencséről,amikor is közölték,hogy már nem garanciáa,mert a vásárlás dátumától kell számítani.Felhívtam a Fogy.véd.Hivatalt,ahol ezt cáfolták,majd megint az Oakley/akkor már nem az üzletbe mentem/,ahol 4 hónap! várakozás és 5000Ft után végre kicserélték.Ez 2 éve volt.Az idén párszor jetski-ztem benne,már megint jön le róla minden,ráadásul most már a keretről.Nem kezdem újra az egészet,de Oakleyt biztos nem veszek többé. A Ray Bant ugyanakkor vettem kb,még mindig semmi baja.Ja.És olcsóbb volt.Sokkal.74000/30000.

Üdv.

Előzmény: butcher.index (500)
butcher.index Creative Commons License 2008.08.12 0 0 500
Üdv,

2 napszemüveg között nem tudok dönteni.

1.Oakley ami polár szűrős, tükrőződés mentes stb.
oakley-t árusitó cégnél esküsznek rá.
2. Ray-Ban szintén mindent tudó lencsével, az oakley-t nem arúsító boltban simán leszólják az oakley-t.

Vélemény, tanács?
thx
Forby Creative Commons License 2008.07.25 0 0 499
Sziasztok, tegnap a skálában ráleltem egy polaroid modellre, amit máshol még nem láttam, és megvettem. otthon láttam, hogy sajnos a bal lencséje picit karcos. nem mélyen, vagy nagy területen, de picit igen.

Ez hatással van a szűrőképességére (viseléskor nem érzékelem)? Ha igen megpróbálom visszavinni. Sajnos a helyszínen sem törlőkendőt nem biztosítanak, és egyszerű tokot sem adnak a vásárláshoz. Köszi
scratch Creative Commons License 2008.07.24 0 0 498

Sziasztok,

 

2 hete vettem egy Retro Polarized RR3523-as napszemüvegek az Optic Word-be, 14 990 Ft volt. Nem volt vészes az ára ráadásul polár szűrős, így megvettem.

Ma elmentem egy Ofotértbe bevizsgáltatni, azt mondták UV400-as lencse van benne, ami a legjobb.

Ez a UV400 minek felel meg? UV-A / UV-B / UV-C?

exlexman Creative Commons License 2008.07.01 0 0 497
A szakmai tudásodat nem minősiteném, mert nem ez volt a kérdés. A stílusodat sem, mert ha az a fajta figyelmetlen vélemény nyílvánítás, fikázós hozzá állás amit te beszélgetésnek nevezel, akkor azt sem. Ezek után egyszerűen meg már nincs is mit. Korábbi válaszom pedig ennek az első bejegyzésed mentén történő ironika volt. A munkáidat pedig szivesen megnézem ha és amennyiben megtekinthetőek.

Rá kell érezni, ha másról véleményed nem abban a hangnemben ami vélemény,akkor azért jár az ilyen válasz. Amennyiben valóban kompetens vagy webáruházasdiban dobj egy linket topictársaidnak és megnézzük.

A Reagálásomról: ezen az oldalon nem mások véleményezése a téma, hanem kérdés felelek a témában, ami lássuk be, a napszemüveg!

Köszönöm, hogy megértésedre találtak soraim!
Előzmény: pujuka (496)
pujuka Creative Commons License 2008.06.27 0 0 496

Kedves exlexmen!!!

 

eddig azt hittem ezen az oldalon kulturált emberek társalognak egymással,segítséget nyújtva a laikusoknak...de úgy látom vannak itt páran/ ezzel erősen rád célozva/,akikből hiányzik az intelligencia.

Én csak reagáltam valamire,hiszen nem ezért van ez az oldal? hogy emberek kicseréljék a tapasztalataikat? jaj bocsánat,azt hittem.

A webshopról meg csak annyit,képzeld,ezzel foglalkozom, tehát erősen értek hozzá,én sem kérdőjelezem meg a te szakmai tudásod,ami vagy van,vagy nincs.

 

Az eredetiségről már nem is beszélek,mert úgy látom,ahhoz tényleg lövésed sincs.

Tisztelettel: pujuka

exlexman Creative Commons License 2008.06.26 0 0 495
Szerintem vegyél magasnak szemüveget. Amit te láttál nem webshop. :) A többiről meg aligha hinnénk el, hogy értenél hozzá. Menj és keress egy szemüveget, de jobb lenne ha orvost is keresnél. Olyan fejkörnyékit!
Előzmény: pujuka (493)
pujuka Creative Commons License 2008.06.25 0 0 494

Ja,és még egy,ha már az eredetiségnél tartunk.

Az Adidas boltban ugye,többször találtak gagyi cuccokat,ezt mindenki hallhatta,olvashatta,pedig meg volt a gyártótól az eredetiség bizonylat.

Tudnék mesélni gyárakról....

szóval az eredetiséget nehéz bizonyítani,bizonyos márkák ezért találták ki a számozást /LOT,No.,meg hasonlók/,hogy visszakövethető legyen az áru múltja,útja.Ha ilyen nincs,hát erősen vannak kétségeim....

pujuka Creative Commons License 2008.06.25 0 0 493

oké,megnéztem én is a szemuvegvilag.com-ot,mert már annyiszor olvastam itt erről.Háááát,nekem elég amatőrnek tűnik.Arról nem is beszélve,hogy egyértelműen egy bizonyos optika honlapjának tűnik,merthogy miért is van zele kontaktlencsés akciókkal meg reklámokkal egy szemüvegkeret webshop??????

nehezen átlátható,tele képekkel,zongoraművésszel meg ilyenek.A fenntartónak szivesen mutatnék komoly webshopokat,amik még demo verzióban is elverték volna ezt az oldalt:))))

jaNou Creative Commons License 2008.06.25 0 0 492

Sziasztok,

 

Budapesten hol lehet Polaroid napszemüvegeket legnagyobb választékban kapni?

o-store Creative Commons License 2008.06.22 0 0 491
Ha normális napszemüvegre van szükséged (főleg Oakley), keress meg mailben.
Johnn|e Creative Commons License 2008.06.01 0 0 490
Bocsi! az előbb nem sikerült beraknom a képet.
http://kepfeltoltes.hu/view/080601/84219576020080601_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

itt a link ;)
Johnn|e Creative Commons License 2008.06.01 0 0 489
Sziasztok!
a képen látható San Marco napszemüvegről szeretném megtudni, hogy férfi vagy női szemüveg-e.
valaki meg tudná nekem mondani?
üdv: Johnn|e
kacagógerle Creative Commons License 2008.05.31 0 0 488
Erről a szemüvegről van szó,ami a képen látható.

Azóta szereztem egy másik ugyanilyen szemcsit aminek a kerete volt karcos.Kipattintottam a lencséket és megcseréltem.

Most meg azt vettem ki az UVEX honlapján,hogy minden szemüvegükhöz lehet rendelni külön lencsét,bár nem biztos hogy így van csak a katalógusukban külön lencse felsorolás is van.
Hétfőn felhívom az importőrt és kiderül van-e külön lencse.
Előzmény: exlexman (485)
exlexman Creative Commons License 2008.05.31 0 0 487
Szia,

Sajnos NEM! Sok multi cég önmaga piacát kapálja el azzal ,hogy előző évi modelleket az év végén, kiárusit 3-5USD árért, és a viszonteladók, 100eUSD-ért vesznek 400eUSD-ért eladnak a neten, ugyan azt a terméket, fele áron mint a regionláis forgalmazói ár. Ezáltal a haszon 34X-es, a regionális kereskedő meg dögöljön éhen!

Van olyan magyar napszemüveg forgalmazó ill. szemüvegkeretet is forgalmaz (http://www.petris.hu) hogy a Kaos és Lamatta szemüveg kereteket, az usában, 2007-év végén 3 dollárért STOCK-olták, míg Európában megvette, ennek a többszörösééért. Aztán egyszer csak azt látta a piacon miközben ő reklámoz, megjelenik máshol féláron az ö terméke. Kiderült, hogy az anya cég, önmaga csinálja, az ellen üzletet!! Jelenleg úgy néz ki, hogy egy Kovács nevű miskolci illetőségű STOCK-ol, a Petri Attila meg szív, a SAJÁT FORGALMAZÓJA MIATT!

A GB-ket, Police-t, stb. pedig rendre igy lehet eladni Mo-on. USA/Canada leáraz, ott vásárolsz, Szlovákiába behozod, az már unió és itthon sziv mindenki. A Márkaképviseletek meg hőbörögnek, de semmi értelme: A termékek mindenhol eredetiek, a gyártók meg röhögnek, mert eladtak mindent, a viszonteladót meg egye meg a fene!

Éljen a garantáltan sza**ázi üzleti szemlélet!
Előzmény: TAndrea111 (483)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!