Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Spenót 3 napja Creative Commons License 167790

Támogatnék egy aláírásgyűjtést a témában... bár nekem a mostani női "reccsgatya" divat is bejön.

Azt nem kérdezem meg, hogy hogy lehet valahol ottfelejteni egy ilyen ruhadarabot.... ;)

Előzmény: Bozótkutya (167789)
Bozótkutya 4 napja Creative Commons License 167789

De szerettem az olyan nacimat...egyszer ottfelejtettem B.almádiban... :(    Mostanában olyan decens fazonokat csinálnak a csajoknak, hogy oldalt le van varrva egy külön darab anyaggal ez a "slicc" egyenesre. Szerintem béna és gyors futásnál vagy terepen még kényelmetlen is. 

Előzmény: Spenót (167785)
Lassú Nyíl 4 napja Creative Commons License 167788

Frissítés ügyben: a gugli egy rakás találatot ad pl a "how to eat during long run"-ra (variálni lehet science-el, stb is), de nekem sosem világos, hogy ténylegesen mennyi tapasztalat / todomány / marketing van mögöttük.

Előzmény: --Pierre-- (167753)
amatőr 4 napja Creative Commons License 167787

Csodálod?
Vizualitás és ennyi.

Előzmény: Spenót (167786)
Spenót 4 napja Creative Commons License 167786

Na, megöltem a topicot...

Spenót 4 napja Creative Commons License 167785

Nekem is van egy Asics futónadrágom, ami oldalt úgy föl van sliccelve (vagy mi van vele csinálva), hogy úgy érzem, mintha tangában lennék. Nem mernék végigfutni benne a Budapest Pride-on, az tuti :)

Mondjuk, kényelmes... Max. kertészkedni merek benne :)

Előzmény: rrroka (167783)
Spenót 4 napja Creative Commons License 167784

Nem túl liberális hozzáállás :-) 

Előzmény: rrroka (167783)
rrroka 4 napja Creative Commons License 167783

Igen, szerinte is az a gond, hogy hapsik mondják ezt így rám abban a cuccban. :)

Előzmény: Sánta Kutya (SK) (167773)
--Pierre-- 5 napja Creative Commons License 167782

Vannak ilyen kalkulátorok a neten, és kb. 3mp/km-rel számolnak kg-onként. Nem tudom, hogy aktívan sportolónak kell-e lenni ahhoz, hogy ez jó becslés legyen, nálam elég pontosan működik. Persze nem maratonok alapján teszteltem, mert ott sok egyéb tényező van, és általában sok idő telik el kettő között (tehát jó esetben az edzettség is változik), de ha rövidebb távoknál működik, akkor feltehetően maratonnál is hasonló a helyzet.

Előzmény: Pinyo (167776)
--Pierre-- 5 napja Creative Commons License 167781

Köszi a linket, nagyon érdekes.

Előzmény: Bozótkutya (167758)
Pinyo 5 napja Creative Commons License 167780

nem szándékozok :) megálltam 68-nál. Majd télen feljön 3-4 kiló aztán megint le.

Előzmény: -sanci- (167779)
-sanci- 5 napja Creative Commons License 167779

Szerintem te már ne akarj fogyni :)

Bozótkutya 5 napja Creative Commons License 167778

Az "ultrások" sietve leigazoltak idén valahova, hogy részt vehessenek az OB-kon. Aztán persze volt aki az orvosit nem csináltatta meg vagy épp nem kapta meg a zöld utat....

Részemről a Sárvári Kinizsi tagja vagyok :)  de nem lett orvosim, mert kétszer pattantam le a rendelésről

Előzmény: rrroka (167762)
Spenót 5 napja Creative Commons License 167777

Jelenleg végigvonszolnám a bélésemet úgy 5 és fél óra alatt egy maratonton. Ha lefogyok 10 kilót, varázsütésre 5:10-es maratonom lehetne. Karaj :)

Pinyo 5 napja Creative Commons License 167776

Ez a 2 perc/kg/maraton ez milyen összefüggés? Egy aktívan sportoló egyénre vonatkoztatott ökölszabály?

Előzmény: --Pierre-- (167753)
Lassú Nyíl 5 napja Creative Commons License 167775

Nem lehet, hogy a sporttörvény erőszakol ki ilyen Muci Fara megoldásokat? Én már azt is viccesnek tartom, ha egyesületi tagsághoz kötnek egy valamilyen versenyben való részvételt (mondván: az egyben országos bajnoság is)... aztán születnek is "érdekes" megoldások.

Lassú Nyíl 5 napja Creative Commons License 167774

"Együtt a bűntársakkal..." :-) És tényleg: akiket ismerek a képen levők közül, őket is csak futólag... Hiába, ez van már így szeptember végén / október közepén ;-)

Előzmény: --Pierre-- (167754)
Sánta Kutya (SK) 5 napja Creative Commons License 167773

Akkor valószínűleg túl jól nézel ki benne.

Előzmény: rrroka (167771)
Jozsef 5 napja Creative Commons License 167772

Elég lesz a nőibe beférni :)

Előzmény: amatőr (167760)
rrroka 5 napja Creative Commons License 167771

Nekem semmi bajom a kis atléta gatyával, a feleségem tette tiltólistára vmiért. :)

Előzmény: Sánta Kutya (SK) (167768)
Sánta Kutya (SK) 5 napja Creative Commons License 167770

Nekem nem tetsz.

(Arra is gondoltam, de ki bír kora reggel éhgyomorra ilyen mássalhangzó-torlódásokat leírni?)

Előzmény: Spenót (167766)
Sánta Kutya (SK) 5 napja Creative Commons License 167769

De azt hiszem, most szigorított a MASZ, tavaly még nem voltak ilyen szigorú feltételek.

Előzmény: Jozsef (167750)
Sánta Kutya (SK) 5 napja Creative Commons License 167768

Szerintem semmilyen szabály nem tiltja, hogy szoknyában fussál, ha nem szereted a gatyát.

Előzmény: rrroka (167742)
Spenót 5 napja Creative Commons License 167767

Én hivatalosan soha nem voltam (asszem, vagy csak nagyon régen) a Futóbolondok SE tagja, de mindenhova azt írtam be. Szerintem sokan beírnak valamit a nevezéskor. Ez szerintem nem mérvadó.

A teljesítménydiagnosztikára szegről-végről a DK Team-en keresztül jutottam el. (ott se vagyok hivatalosan tag)

A regisztrációs lapra be is írták: Sportegyesület: Dagadt Köcsögök

A Futóbolondok SE valahogy jobban hangzik. Mindegy végül is. Dagadt vagyok és/vagy hülye. :)

Előzmény: sneci (167764)
Spenót 5 napja Creative Commons License 167766

Várom a tavaszt. :)

Nem tetszhalott inkább?

Előzmény: Sánta Kutya (SK) (167765)
Sánta Kutya (SK) 5 napja Creative Commons License 167765

Téli álmot alszik.

sneci 5 napja Creative Commons License 167764

Szerintem jóval több. És ha megnézed pl a mostani spar eredménylistáját, talán a te véleményed is megváltozik. Az én környezetemben szinte mindenki tag valahol. De nemigen indulnak OB-n. Esetleg ahol van  senior kategória. Kevesen szerzik be ezért a sportorvosit, ha kell (én se).

Jut eszembe, van nekem is félmaratonon OB I. és II. helyezésem. De ott nem kellett külön az OB-re nevezni. Természetesen seniorban.

sneci

rrroka 5 napja Creative Commons License 167763

egyetértek, főleg a fociban is meghúzott szinttel! :D

Előzmény: --Pierre-- (167755)
rrroka 5 napja Creative Commons License 167762

definiáljuk mit jelent a "sok". szerintem 20 futóból max egy van hivatalosan SE-hez igazolva, ez nem sok. a közvetlen futókörnyezetemben vagyunk vagy ötvenen futók, senki nincs SE-ben. a futóbolondok SS létezik még egyébként? van működése?

Előzmény: sneci (167757)
Spenót 6 napja Creative Commons License 167761

Szerintem jó gondolat, hogy arra is büszke lehessen az ember, ha el tud indulni az OB-n. Ezekkel a szintekkel lehet is.

Amatőr meg hirtelen előkapja a klasszikus exponenciális edzéstervét, hogy indulhasson.. Ha jól látom a dolgot, eddig az volt az optimális edzésterv mindenképpen. A fene se gondolta volna. :-)  Főleg az edzőnéni nem...

Amióta van laktátküszöböm, azóta a Petőfi rádiót hallgatom, de hogy jön ez ide???? :-) 

Előzmény: Bozótkutya (167759)