Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

viktor a takarító okt. 23. Creative Commons License 167905

Ma egy könnyed 2km bemelegítést futottam a fiammal, majd jött 3*3,43m résztáv (+30m szint/kör). Elsőre 15:54, új PB, aztán 16:01, majd az utolsó körre mindent bele az elejétől, végig szinte határon (181-es átlag HR, 196 a max). Az új PB 15:15. :-)))))

Zsazsi okt. 23. Creative Commons License 167904

Az elso napi 30km-es tav meg az enyem. :o)

Utana csak konnyebbek jottek.... Vagy csak ugy ereztem?! ;o)

Előzmény: rrroka (167898)
Zsazsi okt. 23. Creative Commons License 167903

Az Eszakin.

Előzmény: Bozótkutya (167899)
malactarja okt. 23. Creative Commons License 167902

A célban már azt monda a hangosbemondó is, hogy jövőre Bécs-Budapest lesz.

Előzmény: Bozótkutya (167899)
Bozótkutya okt. 23. Creative Commons License 167901

Persze, van amelyik olcsó tényleg vacak is. 

Én abból indulok ki, hogy az ilyen tényleg 0 drop és minimál felépítésű cipők végülis csak arról szólnak, hogy legyen valami a talpad alatt és védje a lábujjaidat. És eszembe jut a megfelelő kabaréjelenet, hogy Mi kerül ebben a fotelben ..... :)

Előzmény: Spenót (167888)
Bozótkutya okt. 23. Creative Commons License 167900

Olvasmányos kis mese. Ennyit tudok róla elmondani :)

Előzmény: rrroka (167898)
Bozótkutya okt. 23. Creative Commons License 167899

Azt csicsergik a szervezők, hogy ezerrel azon vannak, hogy jövőre az eredeti útvonalon menjen a verseny. A legrégebbin. 

Melyik tengerparton vagy?   

Előzmény: Zsazsi (167896)
rrroka okt. 23. Creative Commons License 167898

Ha lesz váltó szóljatok, a legdombosabb szakasz stipstopp! :)

A könyvet le se fogod tudni tenni.

Előzmény: Spenót (167897)
Spenót okt. 23. Creative Commons License 167897

A nyulak meg azt kérdezik a nyúindex fórumon, hogy te hogy kerültél oda. :-) 

Érdekes ez a BBu. Tökre szerettem régen olvasni róla a beszámolókat és azon gondolkodtam, hogy mi minden kellene ahhoz, hogy egyszer ott legyek... Én javíthatatlan optimista vagyok amúgy. Rádásul még azt is odaképzelem, hogy egyszer Snecivel futhatok majd egy váltóban. Ígérem, összekapom magam valahogy! :-) 

Előzmény: Zsazsi (167896)
Zsazsi okt. 23. Creative Commons License 167896

Ma reggel futas kozben 4 nyuszit lattam a tengerparton. Vajon hogy kerultek oda? A dunek onnan legalabb 300m-re vannak, ahol van vmi pampafu vagy mi, ami kozott el tudnak eldegelni.

Ma lenne a Becs-Budapest befutoja... Beke poraira! :o(

Spenót okt. 23. Creative Commons License 167895

Tegnap hozta meg a postás :-) 

Előzmény: rrroka (167894)
rrroka okt. 23. Creative Commons License 167894

Psenót, te olvastad már  a Futni születtünk című könyvet? Neked való, olvasd el azonnal! :) teljes döbbenettel és lelkesedéssel olvasom, már majdnem vennék minimalista terepcipőt... :D

Előzmény: Spenót (167892)
gaboj69 okt. 22. Creative Commons License 167893

Sziasztok.

Érdekelne, hogy van köztetek olyan, esetleg ismer valakit aki November 16-án indul a Valencia Maratonon?

Spenót okt. 22. Creative Commons License 167892

Rohadtul kerestem a szalmaszoknyámat, de sehol sem találtam. Gondoltam, megadom a módját.

Akarod még reggel a kávét tőlem? ;)

Előzmény: Sánta Kutya (SK) (167891)
Sánta Kutya (SK) okt. 22. Creative Commons License 167891

Hát vártam ebéd után... Azért ne feledd, hogy még próbaidőn vagy!

Előzmény: Spenót (167883)
Alg okt. 22. Creative Commons License 167890

Én is így vagyok a glove-jaimmal (mert én mikor megláttam nem tudtam csak egyet venni, vettem egy fél-terepest is). Széles lábfejem van, erre a Merrell kaptafák valahogy mindig jók (túracipőben is) - a Glove felépítés pedig tökéletesen fogja a lábközép-sarok részt, tényleg mint valami kesztyű.

Ami nagyon tetszett még a Spuri sátorban, az az Asics Hyperspeed, azt is kipróbálnám egyszer szívesen, csak most még valami 30k... :( Na majd ha szétfutom a Jazz-t.

Előzmény: Spenót (167888)
Spenót okt. 22. Creative Commons License 167889

Nekem a kedvenc utcai cipőm egy decathlonos Newfeel (vagy milyen) cipő. Szerintem 0 droppos :)

Próbáltam benne futni. 26m után már nem akartam... :)

Előzmény: rrroka (167887)
Spenót okt. 22. Creative Commons License 167888

Megértem az ördögödet. :)

Amúgy, ha kézbe veszed, azért érezni rajta, hogy miben más ez. Főleg, ha felpróbálod. Azok a lapostalpú kínaiak belül is laposak, klaffog benne a láb. Ezt pont annyira lehet meghúzni, hogy pont jól illeszkedjen. Futás közben még lazítottam is az egyiken.

Reggel, amikor megláttam a cipőt, rámosolyogtam. De beteg dolog ez :)

Előzmény: Bozótkutya (167886)
rrroka okt. 22. Creative Commons License 167887

én viccből próbáltam már fel ilyen nagyon olcsó cipőket aldiban, interpsortban, decathlonban, és az atpasztalatom, hogy a talpa az oylan amilyen, niylván egy vékony hab egy darab műanyaggal, még hajlékony is, viszont a "beltere" baromi kényelmetlen, minden varrás vág, minden hajlat nyom, nincs benne semmi puhaság oldalt és felül. kényelmesebb ha a cipősdobozt húzza fel az ember. :D

Előzmény: Bozótkutya (167886)
Bozótkutya okt. 22. Creative Commons License 167886

Tényleg szép!  (azért a kisördög bennem ilyenkor mindig elgondolkodik, hogy vajon mennyivel tud egy ilyen cipő többet, mint a habkönnyű kínai csuka amit a piacon vagy az aldi és tsai üzletekben lehet venni....még egy ilyen óccó merrel árából is hármat-négyet)

Előzmény: Spenót (167876)
viktor a takarító okt. 22. Creative Commons License 167885

Én meg azt hittem, hogy a VUK mondta:

-Fú, tás!

Előzmény: Sánta Kutya (SK) (167881)
Lassú Nyíl okt. 22. Creative Commons License 167884

Spenót for Residents :-)

Előzmény: Spenót (167883)
Spenót okt. 22. Creative Commons License 167883

Mától én intézem a kávédat. Mindenkinek jobb lesz így! :-) 

Előzmény: Sánta Kutya (SK) (167882)
Sánta Kutya (SK) okt. 22. Creative Commons License 167882

...és mindezt csipás szemmel, kávé előtt.

Előzmény: Sánta Kutya (SK) (167881)
Sánta Kutya (SK) okt. 22. Creative Commons License 167881

Foot angol szó, lábat jelent, ezt a Zakadémija meghonosodott idegen szónak nyilvánította, ezért futnak kell írni, tehát lábbal végett tevékenységet jelent.

Különböző iskolái és technikai vannak, a legnépbszerűbb elmélet szerint akkor jó, ha a láb felássa az utat, innen a neve.

Előzmény: amatőr (167880)
amatőr okt. 21. Creative Commons License 167880

Sziasztok,

itt biztos tudtok válaszolni: mi az a futás?

Spenót okt. 21. Creative Commons License 167879

Idemásolom, amit a fészbúkra írtam a cipőről. Hátha érdekel valakit, aki ott nem olvassa...

Húúúúúú! Ez nagyon jó volt! Én most ChiFutást gyakorlom és azért is vettem ezt a cipőt, mert passzol ehhez a stílushoz. Oktat a cipő. :) Az első km betonon ment. 3x kaptam agyrázkódást :) Azonnal érzem, ha nem telitalpon fogok talajt és nem elég gördülékeny a mozgásom. A szántóföldes részen nagyon természetes érzés volt. Nekem széles a lábfejem és maximálisan el tudott terpeszkedni benne a lábam. A futás végén ismét beton jött, Addigra bemelegedtem és nagyon gördülékenyen ment a kocogás. (a hétvégi terepezés után ma regenerálódósat kocogtam) Egy kicsit a jobb lábamon a végén azt érzem, mintha ökölbe szorítottam volna, de ettől eltekintve iszonyú jó és szabad érzés volt ebben a cipőben futni. Nem gondoltam, hogy ennyire érezni, hogyha könnyű egy cipő. Fokozatosan szoktatom majd magam, hogy hosszabb és gyorsabb futásokra is ezt használjam. Elsőre 10pont /5 a max! :) /

Zsazsi okt. 21. Creative Commons License 167878

Gyonyoru labfeje van ennek a fiunak. Kar, h olyan veznacska amugy. ;o)

Előzmény: Levus55 (167866)
Alg okt. 21. Creative Commons License 167877

Az is egy nagyon jó cipő, tetszeni fog biztos :)

És még szép is :D

Spenót okt. 21. Creative Commons License 167876

Még1x köszi a boltajánlót!

Elmentem és fölpróbáltam párat. Nem mertem a teljesen 0 droppos és szinte 0 csillapításút bevállalni, de egy AllOutFuse az enyém lett. 12mm tompítás és 6mm drop. A legdrágább is 15.500 volt. (persze, hogy az tetszett)

Remélem, jó sokáig lesz még ez a bolt, mert majd egy 0-ásat is vennék, de csak jövőre, mert kirak az asszony a futócipőimmel...

Mondjuk, várnak a hegyek :)

Baromi könnyű. Amikor kivettem itthon a dobozt a csomagtartóból, azt hittem, hogy üres :)

Este kipróbálom...

Előzmény: Alg (167828)