Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

pom-pom57 Creative Commons License 3 napja 0 0 169782

Achilles ín én bőr között Kb mandulányi fluktuáló,nem érzékeny terime. Achilles ín tónusa megtartott. Szeptikus folyamatra utaló jel nincs.

DG: Tenosynovitis tend. Achilles L.s.

Gondolom ez csak számomra érhető. Semmi gond, ezért nektek leírom józan paraszti ésszel is.

Genny vagy víz valószínű betokosodott a megerőltetéstől.Lehet nem tud szabadulnia a tok miatt.Kaptam gyulladáscsökkentő KEPLAT tapaszt. Pénteken kontroll,ha nem jár eredménnyel akkor leszívás,,ha az sem akkor

"szívás"!!!  mert a tokot is ki kell venni,de az már egy nagyobb ínvazív beavatkozás.

Doki megjegyzése,hogy most ne fussak,(kímélet) ,és a fejbenfutást   is egyelőre függesszem fel.

Előzmény: Spenót (169778)
lallaj Creative Commons License 3 napja 0 0 169781

Lehet hülye kérdés, de a Futóbolondok az egy csoport? Úgy értem, hogy esetleg egy szervezet is, vagy valami más. Olvastam, hogy van póló is, vagy volt. Valaki világosítson már fel. Köszönöm. 

sneci Creative Commons License 3 napja 0 0 169780

Soha nem tennék ilyet!

sneci

Előzmény: malactarja (169779)
malactarja Creative Commons License 4 napja 0 0 169779

Azt hittem, szándékosan értettél félre.

Előzmény: sneci (169773)
Spenót Creative Commons License 4 napja 0 0 169778

Alapban beállítottam, hogy irodakukac vagyok és ezért nem túl nehéz túlteljesíteni a tervet.

Az mondjuk, tényleg hasznos, hogy szól nap közben, hogy mozduljak már meg. Nem egészséges sokáig egy helyben ülni.

A napi csík kitöltése tényleg motiváló, de nem tudom meddig... :)

Előzmény: emillesz (169777)
emillesz Creative Commons License 4 napja 0 0 169777

Nem beugrók a kérdések, de valami ilyen csodálatos teljesítményeket hoz ki belöletek!?
Ha csak a fele lesz a százalékokban amit belöletek kihozott az a polar, akkor nekem is szükségem van rá :D

Előzmény: Spenót (169776)
Spenót Creative Commons License 4 napja 0 0 169776

Ezek ugye beugratós kérdések? :-) 

Előzmény: emillesz (169775)
emillesz Creative Commons License 4 napja 0 0 169775

Milyen óráról van szó?
Hol lehet vajon ilyen órát beszerezni a leggyorsabban?
Futok egy kört ez ügyben nagyon gyorsan.

Előzmény: Spenót (169774)
Spenót Creative Commons License 4 napja 0 0 169774

Nudli vagy! :) 519% és még van egy óra a napból... :)

Előzmény: k 5.20 (169771)
sneci Creative Commons License 4 napja 0 0 169773

Köszi, de nem lassulok. És egyelőre nincs is szándékomban. Akárcsak nyújtani.

sneci

Előzmény: malactarja (169772)
malactarja Creative Commons License 4 napja 0 0 169772

Lassulásra viszont van jobb módszer, mint a nemnyújtás. Én a nemfutás+sztrapacska kombót ajánlom.

Előzmény: sneci (169766)
k 5.20 Creative Commons License 4 napja 0 0 169771

Én tegnap egy félmaratonnal 475%-s lettem … :)

Előzmény: Spenót (169765)
Spenót Creative Commons License 4 napja 0 0 169770

Ez a Polar Relive videó nagyon 5letes. :)

rrroka Creative Commons License 4 napja 0 0 169769

síkon egész pontosak, ha emelkedők, terep van, vagy váltogatott tempóban futsz, akkor kicsit pontatlanabb. 

Előzmény: Ogf_Soron (169767)
lallaj Creative Commons License 4 napja 0 0 169768

Boldog tulajdonosa lettem egy Nike zoom terra kiger-nek/nak. Már csak egy futható erdőt kellene találnom.

Ogf_Soron Creative Commons License 4 napja 0 0 169767

Erről mi a véleményetek? Egy GPS nélküli óra mennyire tud pontos távot és sebességet mérni? 

http://www.zerge.info/Mio_FUSE_Crimson_Large_Ferfi

sneci Creative Commons License 4 napja 0 0 169766

Semmi értelme, mert attól nem lesz lassúbb.

sneci

Előzmény: malactarja (169764)
Spenót Creative Commons License 4 napja 0 0 169765

Mai tesz:

GPS eltérés az M400 és a Samu S3 Neo + Endomondo között.

Óra szerint 26.01km Endo szerint 26.03. 20m ekkora távon nem rossz. Ráadásul többször megnéztem futás közben is és soha nem volt 30m-nél nagyobb a különbség.

Az utolsó kör sebessége 0, ha csak automatikus körszámlálás van bekapcsolva és nem nyomkodom a gombot km-enként.

Ez bénaság. Közben egy halk csippanás hallatszik km-enként és akkor van egy rövid ideig összefoglaló, de erről általában lemaradtam.

Eredetileg 24km lett volna a táv, de annyira el voltam foglalva a kütyünyomkodással, hogy eltévedtem kissé.

Úgy látszik, hogy 24km-re vagyok kalibrálva, mert az utolsó 2km igen nyögvenyelős volt.

Az óra szerint a mai tervet eddig 458%-ra teljesítettem. :) 

malactarja Creative Commons License 4 napja 0 0 169764

Attól, hogy Spenót gyorsabb nálad, még igazán nyújthatnál.

Előzmény: sneci (169736)
Spenót Creative Commons License 5 napja 0 0 169763

Az óra a végén a beurer, természetesen.

Előzmény: Spenót (169762)
Spenót Creative Commons License 5 napja 0 0 169762

Az M400 és a telefon is ugyanazt a BT Smart csatornát akarja használni, ami ezek szerint kétirányú kommunikáció és ezért nem megy együtt a kettő. Az óra valszeg a H7 által szintén kiadott GymLink jelet veszi.

Előzmény: k 5.20 (169760)
pom-pom57 Creative Commons License 5 napja 0 0 169761

e-mailben elküldtem

Előzmény: Spenót (169758)
k 5.20 Creative Commons License 5 napja 0 0 169760

Azt már tudom, hogy ha az óra elkapta a pulzusmérő jelét, akkor a telefon már nem tud rá csatlakozni.

ööö..nincs itt ellentmondás?

Elvileg akkor ezzel a jeladóval tökéletesen megoldható, amit eredetileg akartam, mármint, hogy a telefonom vegyen egy BT smart jelet és közben egy olcsó órán is láthassam a pulzust.

Előzmény: Spenót (169759)
Spenót Creative Commons License 5 napja 0 0 169759

Újabb érdekesség:

A H7-es jeladó jelét tudja egyszerre venni az M400 és a beurer PM26-os óra. (a Sigma PC15 nem) Elvileg akkor ezzel a jeladóval tökéletesen megoldható, amit eredetileg akartam, mármint, hogy a telefonom vegyen egy BT smart jelet és közben egy olcsó órán is láthassam a pulzust.

Elvileg 30e-ből megoldható lett volna a dolog, ha ezt előre tudom... Rengeteget olvastam a neten ebben a témában, de csak én vagyok ilyen sóher, hogy ezt a megoldást keressem... Angol nyelvű oldalakon senki nem xarozik ilyennel, csak vesz egy GPSes órát. Az elvileg erre kitalált Runtastic Combo-t meg drágának tartottam.

Végül jó sok pénzt elköltöttem a dologra, míg eljutottam én is az óráig. Lehet (ki)röhögni! :)

Most van 2 felesleges BT Smart jeladóm, amiből az egyik a régi óráknak is ad kódolatlan, analóg jelet. Analóg jeladóból is van itthon vagy 3. Karaj...  

Spenót Creative Commons License 5 napja 0 0 169758

Jöhet a link! A gyerkőceim imádni fogják :)

Előzmény: pom-pom57 (169757)
pom-pom57 Creative Commons License 5 napja 0 0 169757

Aztán még a következő reklámban,lehet létrát  veszek,és akkor azt is megbamegelheted!!! Nem kapjuk meg az anyagot,még az ügynökség sem. Youtube-on majd valószínű fent lesz a a linkje. Mint a "bírom én az iramot" mondó pasinak is megvan a linkje. Elküldjem,gyerekek láttták már?

Előzmény: Spenót (169747)
Spenót Creative Commons License 5 napja 0 0 169756

H7 felhasználói utasításból:

Using Your Heart Rate Sensor in Water Polar H7 heart rate sensor is water resistant. The GymLink technology can be used in water activities, but Bluetooth® wireless technology will not work in water. Please notice that sea and pool water are very conductive, and electrodes may short-circuit, preventing ECG signals from being detected by the heart rate sensor.

Ezt azért leírhatnák az óra leírásában. Igen mérges lennék, ha úszáskor is szeretném használni...

Spenót Creative Commons License 5 napja 0 0 169755

A használati utasításban az van, hogy a jeladó és az óra is bírja a vizet. 30m-ig vízálló, ami azt jelenti, hogy lehet benne fürdeni és úszni. Arról egy árva szó nincs a használatiban, hogy működik is víz alatt. A sportok között ugye ki lehet választani a medencében úszást és a kijelzőn látszik is a pulzus helye...

Na, mindegy. Nem esek kétségbe, ha nem lesz vízalatti pulzusom. Legutóbb az 1800-as évek közepén a PC15-ös pulzusmérővel. Ha egyszer ráfanyalodok, majd fölveszem azt. Érdekes, hogy víz alatt a BT Smart miért nem megy. Létezik, hogy ennyivel gyengíti ezt a frekit a víz? Ki kellett volna próbáljam, hogy odateszem közvetlenül a jeladó mellé az órát. Hát, emiatt nem megyek vissza. Annyira nem érdekel...

Holnap jó 2.5 órán keresztül fogom tesztelni a futási módot. Viszem a telefont is és összehasonlítom a GPS pontosságát. Azt már tudom, hogy ha az óra elkapta a pulzusmérő jelét, akkor a telefon már nem tud rá csatlakozni.

Előzmény: Zsazsi (169751)
Alg Creative Commons License 5 napja 0 0 169754

Aztán lehet, hogy a BT jel sem megy át a vízen...

(Szerkesztés funkciót a fórummotorba! Most!)

Előzmény: Alg (169753)
Alg Creative Commons License 5 napja 0 0 169753

Pulzust elvileg kellene hogy mérje, a V800-ban szerintem van kartempó-mérő (?) amivel lehet távot is mérni (a GPS vízben használhatatlan, kültéren is)

Előzmény: Zsazsi (169751)