Keresés

Részletes keresés

joy Creative Commons License 1999.06.28 0 0 25
Hogyan éli meg a MTV újbóli szétverését?
Meddig tart M.o-n a választási kampány?
A dizájncenterben miért ül le időnként a műsor (1személyes szauna, porszívóverseny, szokol rádió)?
dzsokijuing Creative Commons License 1999.06.28 0 0 24
Miert ennyire rovidek a beszelgetos (interjuk?)reszek a musorban, a sok reklambomba megnezeseert a nezo kaphatna egy kicsit tobbet is.
totgyuri Creative Commons License 1999.06.28 0 0 23
Kedves UP!

Kerlek, az alabbi kerdest tolmacsold Fabry ur fele:

Milyen iranyultsagu kontraszelekcio
tette lehetove, hogy onallo
show-musora johessen letre,
mely ot ekkora nepszeruseghez segitette?

Koszonettel:

Toth Gyorgy

Simicska Creative Commons License 1999.06.27 0 0 22
Veszem a batorsagot, es visszategezem Sanyibat. ;)
Szoval.... Az elso sorbol elveztem vegig a musorodat a Lanchid-unnepsegen, es feltunt az a sok kis sarga cetli, amit a szunetekben (meg amig mas szerepelt) nezegettel. Mik voltak rajta? Csak nem ott vannak kulonbozo temak, amirol egy orat tudsz utana hablatyolni?

Mindenesetre "birja a majam" a showdered, csak neha van egy-ket rosszabb resz, de osszessegeben remek.
De ezt a tetves nyari szunetet miert kellett................ ;(

Mind1, csak igy tovabb (kezeket a paplan fole, eljenek a csajok) !

dROId Creative Commons License 1999.06.27 0 0 21
Kiváncsi lennék milyen érzés egyre lejjebb adni az igényeket. Érdekelne, hogy egyáltalán észleli-e ezt Fábry úr vagy azt hiszi, hogy még mindig színvonalas műsorokat készít. Ja, és ami a legfontosabb, ugye a "poénjait" előre megírja vagy inkább megírják???
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.27 0 0 20
Ha netán Sándorra változtatom a keresztnevem és mondjuk Futnoky-ra a családnevem, akkor én is sikeres tv-s egyéniség leszek? Hiszen akkor már engem is Sándornak fognak hívni, és F.S. lesz a monogramom.:)
donvito Creative Commons License 1999.06.27 0 0 19
Sanyinak még egy kérdése: ha Mózes lenne, hogy hangzanának a tízparancsolatok?
elbéjé Creative Commons License 1999.06.27 0 0 18
Én azt szeretném tudni, hogy valóban öntelt-e, vagy vannak-e (voltak-e) helyzetek, amikor úgy érezte, hogy ő kevés valamihez (valakihez), na meg azt, hogy nem szokott-e fájni a torka (nagyon harsány) és még azt is, hogy szerinte manapság a népszerűséghez elngedhetetlen-e, hogy lemenjen totális alpáriba? Azt már nem kérdezem, hanem üzenem, hogy a kutyája az nagyon jó fej.
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.27 0 0 17
T. F.S.!
Olvassa-e az 'Ellenpont'-ot? Esetleg azt is Ön írja?
joemaster Creative Commons License 1999.06.26 0 0 15
Nem kérdezek, csak javaslom, hogy az idők folyamán vigyázzon majd arra, hogy ne vegyen át friderikuszos stílusjegyeket, mert akkor óhatatlanul a fridi sorsára jut (ellaposodó, unalmas, megszűnő műsor).
Mégis csak kérdezek: nem lehet tudni, hogy mi volt a gond friderikusz és az RTL között ? Nem a műsor hiányzik (az nekem nem tetszett), csak nehogy ugyanilyen gondok miatt megszűnjék a műsorod !
Ha friderikusszal jóban vagy, akkor köszönd meg neki helyettem is, hogy Bud Spencert elhozta Mo.-ra ! Azok a show-k még nézésre érdemesek voltak, mindenfajta öntömjénezés ellenére is, sőt ! Nem tudom, később miért kellet lerontani a színvonalat !
Mike Creative Commons License 1999.06.26 0 0 14
1. Mennyi ideig kepes beszelni ugy, hogy kozben nem vesz levegot?
2 Felkeszuletlenul tud-e folyamatosan beszelni, szorakosztatni a kozonseget mondjuk 3-4 ora hosszat?
Koszi, (Fabrynak is!) Mike
!!! Eljen Fabry !!!
heki Creative Commons License 1999.06.26 0 0 13
Mikor sírt utoljára? Vagy meséljen valami szomorút...
Zola Creative Commons License 1999.06.26 0 0 12
Nemrég adta le az MTV Jeles András Álombrigádját, amelyben Fábrysanyi is szerepelt egy rövid epizód erejéig. Kérdezd meg légyszi, hogy látta-e a mostani ismétlést (ööö, izé, "milyen emlékek tolultak fel Önben a film nézése kapcsán?"), illetve néz-e egyáltalán tévét? Ha igen, mit, ha nem, miért nem?
magician Creative Commons License 1999.06.26 0 0 11
Kedves Péter,
megköszönném, ha feltenné a kérdést fábrysanyinak, hogy ő a maga részéről érez-e egy picinyke lelkiismeretfurdalást azért, hogy ( és ahogy ) átment a közszolgálati MTV1-ről a konkurrens kereskedelmi csatornához?
Háttér-anyagként, ha lehet: vagyunk még néhányan ez országban, akik emlékszünk, hogyxan házalt szinipszisával a Szabadság tére fábrysanyi, s hogyan fogadta be az ötletet az MTV és hogyan csinált belőle ismert és elismert show-t, fábrysanyiból pedig még fokozottabb fábrysanyit, mint ismert személyiséget.Egyszóval: őt az MTV csinálta meg a pénzével, a képernyőjével...stb. A hozam azonban már egy másik televízióé, aki konkurrense a befektetőnek, ha mondhatjuk így erre a szituációra.
Elismerem: jogilag nem vitatható a váltás, azt is tudom, a MTV nem fizetett rfolyamatosan a műsorért. És hát mégis: az a lekiismeret, vajon mocorog-e azért?
(Bocs a hosszadalmas magyarázatért, talán hasznos lesz az interjúkészítésnél.)
Üdv.
magician
Mr.X Creative Commons License 1999.06.26 0 0 10
En csak azt szeretnem megkerdezni, rajott-e mar hogy lehet hasznalni a francia tipusu WC-ket? Mert van am megoldasa a problemanak...
Hilda néni Creative Commons License 1999.06.26 0 0 9
Amúgy meg azt kérdezném, hogy mivel biztatna.
malata Creative Commons License 1999.06.25 0 0 8
Hali
Hogyis volt Szarszon "Vesszenek a komunistak!"? :)
Udv Malata
Hilda néni Creative Commons License 1999.06.25 0 0 7
Mikor jön Kínába? Téma-eldorádó várja: kínai piac benszülötteknek az anyaország méhében, "Megheccőtem a kínai atomot, táborból írok kedvesem", stb.
putyputy007 Creative Commons License 1999.06.25 0 0 6
Miért hirdeti a Hócipőben a Fábry-hajót, ha minden jegy elővételben elkelt?
Ja, én kérek 4 darabot...
MrPete Creative Commons License 1999.06.25 0 0 5
Joba vagy a Fridivel?
rettegen Creative Commons License 1999.06.25 0 0 4
nagyon birom a dumád Sanyi,
DE kevesebb Fridis öntömjénezést légyszi, meghát nemcsak Te de még egy páran tudunk angolul. De az is lehet hogy igy legalább javul a kiejtésem.
KÉRDÉS: Ott van -e a csapatban a Wágner B. György is? Lehetne Letterman-es 10-es lista?
Csocsi
Uj Peti nagyon jók az irásaid. Könyved jelent már meg?
Zola Creative Commons License 1999.06.25 0 0 3
Amióta az RTL-en van, több és keményebb a politikai blokk az elején. Kérdezd meg, hogy ez saját döntés-e vagy RTL behatás?
donvito Creative Commons License 1999.06.25 0 0 2
Egyetlen egy technikailag fontos kérdésem van, amely a téma mélységének köszönhetően fundamentális és dogmatikus is ugyan abban a szusszanatban. Szóval a következőket szeretném megkérdezni:
Kedves Sanyi! Áruld el nekem, mint már 15-16 éve borotválkozónak, hogy milyen módszertani háttere van a mindenkori 3napos borostádnak illetve milyen vonzatai vannak ennek (temporális, financiális, allergológiai, stb)?
Már fel akartalak hívni otthon, hogy áruld el a titkodat, és ne hagyjál meghalni hülyén, de ez már ciki az én koromban. Így, az internet relatív anonimitását felhasználva felbátorkodtam és megkérdezem toled.
vito
Tamás Creative Commons License 1999.06.25 0 0 1
Kérdezd meg légyszi, hogy fog-e még kisebb nézőszám előtti murikat rendezni, mint a régi szép időkben...

Szerintem azok hangulatosabbak voltak, nem mintha ez nem lenne jó...

Csokis2 Creative Commons License 1999.06.25 0 0 0
Mielott valaki lenullazna:
Honnan szedi a dizajn center temait? Ne mondja, hogy ez csak ugy jon hetente.
up Creative Commons License 1999.06.25 0 0 topiknyitó
A showmanné lett humorista-dramaturg-forgatókönyvíró-mittudoménmégmi többször is előkerült Törzsasztal-témaként. Úgy tűnik, az Index közönsége többé-kevésbé bírja a humorát, Friderikusznál legalábbis népszerűbb ebben a közösségben.
Először rendes Törzsasztal-beszélgeltésre gondoltunk, de villámként csapott be a fölismerés: Fábry dumatempóját nem fogja bírni a gépíró. Végül hagyományos interjúforma mellett döntöttünk: Önök (tik) kérdeznek, mink, azaz én pedig szorgos marokszedőként gyűjtögetem a kérdéseket, kedd délután kiskodázom a festői Leányfalu helységbe, és fölkeresvén a vidéki magányában alkotó művészt, rázúdítom a kérdéseket, a beszélgetést magnetofonra rögzítjük, leírjuk, tálaljuk.
Fábry Sándor életpályáját, műveit, családfáját most nem ismertetnénk, a Fábry-lammerok némi alapanyagot beszerezhetnek a www.showder.com site-on.
Mindekit csókol:
Uj Péter

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!