Keresés

Részletes keresés

Pumpulina7 Creative Commons License 2016.08.09 0 0 21277

Szia!

 

Nekünk jövőre lesz az esküvőnk és én is nagyon hajlok a Taylorband felé. Sajnos a honlapon nincs fent esküvői videójuk, csak egy. Neked esetleg küldtek referencia videót, amit át tudnál küldeni? 

 

Köszönöm előre is! e-mail címem: medlahajni7@hotmail.com

Előzmény: Aliszka (21275)
pandacsita Creative Commons License 2016.08.03 0 0 21276

Nagyon szépen köszönöm a választ, írtam is Nekik. 😊

Előzmény: Aliszka (21275)
Aliszka Creative Commons License 2016.08.02 0 0 21275

Szia :)

 

Én is utánaolvastam, mielőtt döntöttünk. Lehet hasznos és félrevezető információkat is olvasni, így azt tudom neked javasolni, hogy hívj fel párat ami szimpatikus és hallgasd meg őket élőben. Ha akarsz időt spórolni, akkor az általam írt kettő zenekart keresd fel, biztos minden szombaton játszanak ilyenkor nyáron és meg tudod őket hallgatni, elvégre esküvői szezon van :)

A Taylorband azért jó, mert olcsó (alkudni kell :D, nekem is kellett) és a mulatóstól a legújabb pop slágerig mindent játszottak. A Fruzsi még azt is bevállalta, hogy pár számot amit szeretek megtanul. Ezzel a gesztussal pedig megnyerték a szívemet :)

Előzmény: pandacsita (21274)
pandacsita Creative Commons License 2016.08.01 0 0 21274

Kedves Aliszka!

 

Nekünk jövőre lesz esküvőnk, és épp zenekarok után kutatok. Eddig a Beatangok zenekarra gondoltunk, azonban most a Taylorband-en is nagyon gondolkozom. Tudnál pár szót mondani arról, milyenek voltak élőben? Változatos zenéket játszottak? Nagyon köszönöm a válaszodat előre is! :)

Előzmény: Aliszka (21273)
Aliszka Creative Commons License 2016.07.30 0 0 21273

Sziasztok,

 

Aki esküvői zenekart keres, annak nagyon tudom ajánlani ezt a cikket:

http://eskuvoizenekar.cafeblog.hu/2016/05/07/hello-vilag/

 

Az itt leírtak teljességgel fedik a valóságot, saját tapasztalatból mondom, ugyanis párat megtekintettünk élőben is. Az egyik legjobb valóban http://www.vegasshowband.hu/ , azonban mi mégis hasonló színvonalú, ám sokkal jobb árban lévő http://www.taylorband.hu/hu zenekart választottuk. Remélem a mi esküvőnkön is annyira jók lesznek mint az általunk június 11-én megtekintett esküvőn :)

 

Az ötletek ettől függetlenül szívesen fogadok email-ben (aliszkaszabo (kukac) ingyenlevél pont hu), bármilyen segítség is jól jöhet álmaim napjának megszervezésében :)

Granato Creative Commons License 2016.07.29 0 0 21272

Sziasztok!

Annak aki még nem döntötte el, hogy hol csináltassa az esküvőn készült képeit szeretnék némi segítséget nyújtani. A párommal pár hónapja tartottuk az esküvőnket és csodás fotók készültek a nagy pillanatról, de nagyon válogatós fajta vagyok így sokat gondolkodtunk hogy hol is hívassuk elő őket. Hosszas keresgélés után rátaláltunk a fotoplusra és mellette is döntöttünk. Remek minőségű képeket készítenek és még számos mást is lehet tőlük rendelni. Például mi egy vászonképet készítettünk ami remek díszül szolgál a szobánk falán.

Nézegessétek nyugodtan az oldalt, remek ajánlatok vannak rajta ----> http://fotoplus.hu/eskuvoi-ajandek :)

LOVE STORY Creative Commons License 2016.07.25 0 0 21270


Elképesztő esküvői videóhoz referencia párokat keresünk. Most akár 70% kedvezménnyel lehet, Hollywoodi film jellegű profi esküvői videótok.

Filmstúdiónk szakít az unalmas esküvői videózás gyakorlatával e-helyett kis-játékfilmet forgatunk az esküvőkből, moziminőségben. Megfilmesítjük például a megismerkedésetek történetét is, ami a vacsorán levetítve elképesztő hatást tud kelteni. Nincs többé giccsparádé, futószalag. Az eredmény olyan színvonalas film ami bármikor újranézhető mert története van, akár az amerikai sikerfilmeknek. Lehet izgulni, sírni és nevetni, miközben a pár a főszereplő.    

Bővebb információ itt érhető el:


http://oldschoolfilmstudio.wix.com/filmstudio#!love-story/c6cj

oldschoolfilmstudio@gmail.com
+36 70 231 5590

mrzltn Creative Commons License 2016.07.20 0 0 21269

Sziasztok!

 

Szeptember 9-ei esküvőnkhöz még nincs tortánk:)

Tudnátok ajánlani jó helyeket?

Több ajánlatot is kaptunk már, de mindenhol 800-900 forintos szeletárral.

 

Köszönöm!

mrzltn Creative Commons License 2016.07.20 0 0 21268

Szia,

Csak a területhez tartozó anyakönnyvezető mehet ki.

Az árak az önkormányzatoktól függenek, pl. Visegrádon 40, a II. kerületben 70, Szentendrén pedig 120 ezer forint.

Ha kicsit spórolni akarsz, de sokkal bensőségesebb szertartást szeretnél, jobban jársz, ha bementek az anyakönnyvezetői hivatalban a 2 tanulva, aláírjátok a papírokat ingyen és a helyszínre egy szertartásvezetőt hívtok 30-40 ezer forintért, aki olyan szöveget mond, amilyet szeretnétek:)

Előzmény: briggg (21265)
JayFilms Creative Commons License 2016.07.18 0 0 21267

Would Anyone getting married and needs a videographer for free? I am a traveling photography and will be in Budapest, September 18 2016 looking to shoot a wedding in beautiful Budapest and would like to offer my services at no cost. Look at f you are interested. PM and I will update you in my portfolio.

Supersonica Creative Commons License 2016.06.24 0 0 21266

Szia,

 

elvileg évekkel ezelőtt megszüntették a másik kerületbe történő átjárást, elvileg csak kerületen belül hívhatsz ki anyakönyvvezetőt. A kerületi jegyző szabja meg az árat, minden kerületben más összeg, az V. kerületiek olyan 100 ezer környékén mennek ki (számlával). Úgyhogy a helyszíned kerületének anyakönyvvezetői hivatalát érdemes keresni, ott tudnak neked időpontot és árakat mondani (ugye 6 hónappal előbb lehet max. csak foglalni).


Remélem segítettem..

 

Üdv, S

Előzmény: briggg (21265)
briggg Creative Commons License 2016.06.21 0 0 21265

Sziasztok!

 

Nekünk idén lesz az esküvőnk, a helyszínre szeretnénk kihívni az anyakönyvvezetőt. Tudnátok abban segíteni, hogy ez, hogy működik? Mármint Budapesten bármelyik kerületből hívhatok? Azt hallottam, hogy Budán sokkal drágább... Mitől függ?

Menyasszony2016 Creative Commons License 2016.06.16 0 0 21264

Sziasztok!

 

Eladósorba került a meseszép menyasszonyi ruhám. Itt meg tudjátok nézni. Mindenkinek sok örömet kívánok a nagy naphoz :)

Törölt nick Creative Commons License 2016.06.09 0 0 21263

Szia Lara!

 

Kérlek tekintsd meg a weboldalamat és ha tetszik amit ott találsz, keress nyugodtan. Nálam nem probléma a távolság.

 

http://vofelypisti.hu

 

Üdv:  Vőfély Pisti

Előzmény: laruskah (21259)
webreporter Creative Commons License 2016.05.25 0 0 21261

Szia!

 

Felületesen, de ismerem. Tényleg nagyon elfoglalt ember. De, ha nem szán rátok időt engedjétek el. 

Előzmény: Szuzi84 (21251)
webreporter Creative Commons License 2016.05.25 0 0 21260

Szia!

 

Szerintem a vőfélynél sokkal jobb, ha ceremónia mestered van. A vőfély tapasztalatom szerint produkálja magát, míg a ceremóniamester megold. 

Előzmény: laruskah (21259)
laruskah Creative Commons License 2016.05.19 -1 0 21259

Sziasztok,

 

2017 május-június-júlisban tervezzük az esküvőnket párommal. Helyszínt, zenekart és vőfélyt keresünk.

 

Helyszínek közül eddig legjobban Varga Tanya tetszik:

http://www.vargatanya.hu/

Mivel Kecskeméti vagyok ez tűnt a legjobbnak és a legkézenfekvőbbnek.

 

Zenekarból azért akad pár. Ez lapaján a cikk alapján szemezgettem:

http://eskuvoizenekar.cafeblog.hu/2016/05/07/hello-vilag/

 

A cikk írója elég hozzáértőnek tűnik. A legjobban a Vegs Zenekar tetszik:

http://www.vegasshowband.hu/

De több helyen is olvastam, hogy nagyon jó és olcsó a Taylorband is:

http://www.taylorband.hu/hu

Kérek majd árajánlatot, meglátjuk :)

 

Vőfélyre viszont egyáltalán nincs ötletem, vagyis van, de ő meg debreceni és nem vállal messzi esküvőket.

 

Ha tud segíteni valaki nagyon megköszönném!

Email címem: hondareklara@freemail.hu

Nagyon köszönöm :)

 

Üdv:

Lara

 

Aggie87 Creative Commons License 2016.05.17 0 0 21258

Sziasztok!

 

Volt valakinek októberi esküvője?

Egyelőre két időpont közül kéne választanunk, szeptember eleje vagy október eleje, de sajnos úgy tűnik, a szolgáltatók már inkább csak októberre szabadok... kicsit félek az akkori időjárástól.

 

Vannak tapasztalatok?

 

Köszi!

Vintage Wedding Creative Commons License 2016.05.02 0 0 21257

"Vintage Memories" designer menyasszonyi ruhák méretre, limitáltan

 

Lenyűgöző "Vintage Memories" 2016. évi trendnek megfelelő menyasszonyi ruha kollekciónk bármely modellje egyedi méretre rendelhető  a

 

http://victoriadomsik.com/

 

oldalra kattintva előzetes időpont egyeztetéssel. A lenyűgöző kollekció tervezése a cégünk által megszokott "stílus, luxus és elegancia" jeligével történt,a pompázatos, vintage korszakok lényegi kiemelésével. Tündököljön esküvőjén személyre szabott, designer vintage stílusú ruhában, úgy ahogyan senki más! 

 

vamosiorsolya Creative Commons License 2016.04.25 0 0 21256

vamosiorsolya Creative Commons License 2016.04.25 0 0 21255

Sziasztok, 

 

Hátha valaki még nem találta meg, a megfelelő cipőt és álmai ruháját :) 

 

Új, nem használt, 36-os menyasszonyi cipő eladó. Elefántcsont színű, igazi elegáns darab, 7,5 cm sarokmagasság csipke anyag szaténnal kombinációval. A sarokrésznél zselés talpkialakítás, amely plusz kényelmet biztosít. A márka igazi luxuskategóriát képvisel, eredeti ára 38 000 forint volt, de sportos emberként inkább a futócipő mellett döntöttem a Nagy napon így ez a szépség dobozában védőcsomagolásban kedvező áron megvásárolható.

 

Magyarországon, budapesti szalonban vásárolt eredeti Vera Wang elefántcsont színű menyasszonyi ruhámat eladásra kínálom, kedvező áron. Csak én viseltem az esküvőm napján pár órát, az uszálya nem is volt leengedve.A ruha 0-ás méretű hazai 32-34-es. Kényelmes könnyű viselet,mozgásban nem korlátozza az arát, abroncs szükséges alája. 
Kölcsönzési ára tavaly: 350 000 Ft volt megvétel esetén 450 000

Személyesen Fertődön (Soprontól 25 km) van lehetőség megnézni, felpróbálni. Igény esetén a sötétkék szalagot is adom hozzá. Az ár alkuképes.

 

 

Szép stressztől mentes készülődést kívánok mindenkinek! Orsi,

Dika88 Creative Commons License 2016.04.21 0 0 21254

Kriszta&Roland,

 

Szerintem nem szép, ha a ruha alól kilátszik a cipőd, annak a földig kellene érnie.

Dika

Előzmény: Kriszta&Roland (21253)
Kriszta&Roland Creative Commons License 2016.04.19 0 0 21253

Sziasztok!

 

Szerintetek az mennyire gáz, ha a menyasszonyi ruha nem ér a földig, tehát olyan 8 centivel a föld fölött van az alja? Csak mert a ruci megvan, és cipő nélkül söprögetek vele, de kb olyan 2-3 centit jelent ez. Hétvégén vettem egy cipőt, aminek a sarka 9-10 centi, mivel vidéken lesz a nagy nap és a ruhaszalon is ott van, ezért még nem tudtam megnézni egybe a kettőt. Szerintetek nagyon csúnya lesz úgy?

 

Köszönöm a válaszokat!

Üdv,

Kriszta

Kiszvirág Creative Commons License 2016.04.18 0 0 21252

Sziasztok! Venartio program és esküvőszervezőt nagy ívben kerüljétek el. Inkorrekt pénzlehúzó amatör negédes banda.

Szuzi84 Creative Commons License 2016.04.15 0 0 21251

Sziasztok! En a velemenyeteket szeretnem kerni Toth Mihaly, ceremoniamesterrol. 3 het mulva lesz az eskuvonk, de o nem valaszol az e-mailjeimre es az asszisztense is csak annyit tud mondani, hogy majd ha raer valaszol. Talalkoztunk vele egyszer februarban, de azota nem hallottunk felole. Ez normalis? Mennyivel az eskuvo elott kell a forgatokonyvet megbeszelni? Hozzaszolasokat elore is koszonom.

Vintage Wedding Creative Commons License 2016.04.13 0 0 21250

 

 

Kedves Menyasszonyok!

 

Cégünk legújabb "Rose" fantázianevű tündökletes designer menyasszonyi ruhája limitált számban elérhetővé vált. A ruha a "Vintage Memories" kollekció prominens és egyedi darabja. Akár Grace Kelly is viselhette volna, hiszen a ruha vintage stílusa egyenesen lenyűgöző. Alapanyaga ezüsttel hímzett virágmintás selyembatiszt, ujja és hátsó szabásvonalba illesztett hosszú uszálya tiszta csipke. Az uszályt rózsagirlandok fogják a szabásvonal illesztésébe a romantikus stílus jegyében. A ruha felső, szinte végtelennek tűnő 3,5 méteres tisztaselyem uszálya lecsatolható egy mozdulattal, és öve Swarovski köves díszítést kapott, amely visszaköszön a dekoltázsban is. A ruha anyagából ezüst csattra illesztett fátyol is készült.A szett limitált számban rendelhető itt, vagy méret és egyedi igény feltüntetésével a 
victoriadomsik.com 
oldalra kattintva. Kollekciónk arany hímzéses logóval ellátott.

 

Vintage Wedding Creative Commons License 2016.04.13 0 0 21249

Kedves Menyasszonyok!

 

Cégünk legújabb "Rose" fantázianevű tündökletes designer menyasszonyi ruhája limitált számban elérhetővé vált. A ruha a

"Vintage Memories" kollekció prominens és egyedi darabja. Akár Grace Kelly is viselhette volna, hiszen a ruha vintage stílusa egyenesen lenyűgöző. Alapanyaga ezüsttel hímzett virágmintás selyembatiszt, ujja és hátsó szabásvonalba illesztett hosszú uszálya tiszta csipke. Az uszályt rózsagirlandok fogják a szabásvonal illesztésébe a romantikus stílus jegyében. A ruha felső, szinte végtelennek tűnő 3,5 méteres tisztaselyem uszálya lecsatolható egy mozdulattal, és öve Swarovski köves díszítést kapott, amely visszaköszön a dekoltázsban is. A ruha anyagából ezüst csattra illesztett fátyol is készült.A szett limitált számban rendelhető méret és egyedi igény feltüntetésével a 


victoriadomsik.com 
oldalra kattintva.

Kollekciónk arany hímzéses logóval ellátott.

Diána Tablieh Creative Commons License 2016.04.11 0 0 21248

Lélegzetelállító esküvő ruhaköltemény, nekem az álmom vált valóra benne! :) Fájó szívvel megválnék klasszikus, hercegnős tüllszoknyás menyasszonyi ruhámtól.

Hófehér színű, egyedi elképzelés alapján varrattam, 2 db strasszkővel kirakott brossal van díszítve. (Ezek akár igény szerint eltávolíthatók.) Derékrészen különleges, asszimetrikus kialakítású; extra nőiesen kiemeli az alakot.

Dekoltázsa szív alakú, felsőrésze gyönyörű raffolt, pánt nélküli. Hatalmas, 7 réteg tüllből áll a szoknyája; tutira nem látszik át az abroncs ( ellentétben sok kölcsönzős ruhával).

Egy alkalommal, 2-3 óráig viseltem, nincs megsárgulva, beszürkülve. Kitisztítva, foltmentesen, hófehéren várja új viselőjét.

Mérete. 38-42 A fűzős kialakításnakköszönhetően mérete állítható.
A méreteim a varratáskor a következők voltak: Magasság: 172 cm, Mellbőség: 90 cm, Derékbőség 70 cm, Csípő: 90 cm

Ajándék 5 karikás abroncsot és szatén sziromszóró kosárkát adok hozzá.

 

90.000 Forintot kérek szépen érte, megtekinthető Budapesten a hét minden napján, érdeklődni: 0630 2136436  dinoo997@hotmail.com

luxuscars.jag Creative Commons License 2016.04.01 0 0 21246

http://eskuvoi-auto-berles-kolcsonzes.webnode.hu/

 

Fontos Önnek az exkluzív megjelenés, vagy csak egyszerűen szeretne a legszebb autóval megérkezni, hogy minden szempár Önre szegeződjön?
Nálunk garantáltan megtalálja álmai autóját!


Cégünk fő profilja az esküvői luxusautó bérlés sofőrrel, valamint nagy szakértelemmel vállaljuk leány-legénybúcsúkra, üzleti utakra, bálokra és egyéb rendezvényekre való utazás lebonyolítást is.

 

 

http://luxus-cars.webnode.hu/

 

 

http://eskuvoi-auto-berles-kolcsonzes.webnode.hu/

 

 

 

 

                                                   

                          

 

A Luxus Cars Jaguar az országban egyedülállóként foglalkozik hófehér jaguárok bérbeadásával. A Jaguár ezen R-es típusából fehér színben, jelenleg a cégünknél lévő kettő darab található Magyarországon!

A méltán elhíresült hófehér Jaguár egyedi megjelenése minden esküvői stílushoz igazodik a retrótol a legmodernebbig, fehér színe pedig szintén minden stílussal össze illeszthető az esküvők alapszíneként.

Szeretnék, ha minden szempár Önökre szegeződne mikor megérkeznek az oltár elé? Sokat emel rendezvénye fényén egy elegáns és ritka luxusautó, amely egyedi megjelenése olyan eleganciát sugároz, ami nemcsak Önt, de a környezetét is elkápráztatja majd.

 


OLVASSA TOVÁBB HONLAPUNKON A JELENLEGI AKCIÓKAT, és a további érdekességeket:

 

 

http://luxus-cars.webnode.hu/

 

 

http://eskuvoi-auto-berles-kolcsonzes.webnode.hu/

lacimacii Creative Commons License 2016.03.30 -1 0 21245

Helló :)

 

Mi voltunk megnézni a www.taylorband.hu zenekart Nyíregyházán egy fellépésükön. Egyelőre még gondolkozási fázisban vagyunk, de lassan döntenünk kell, hamarosan itt van a Szeptember. Élőben is nagyon megnyerőek voltak így valószínűleg őket választjuk. Van egy társzenészük is (Kerekes Aladár), neki eszméletlen jó latin számai vannak. El tudnám képzelni, hogy latinos hangulatú esküvőm legyen, csak az ősök elég konzervatívak :D Apósom inkább mulatósat szeretne, azt is hallgattunk tőlük, bár én nem vagyok nagy csárdás rajongó, ettől függetlenül azt is ügyesen eljátszották. Már zsibbad a fejem a sok utánaolvasgatás miatt, így magam megkímélése érdekében hamarosan pontot teszek az ügy végére :D

Előzmény: henike85 (21242)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!