Keresés

Részletes keresés

TotalCar címlap TotalCar fórumok
Bateman Creative Commons License 4 napja 0 0 645942

jöhet vissza a punnyadás a topikba. már csak abban reménykedhetsz, hogy Ryant kiengedik a rács mögül:D

Előzmény: appache10 (645939)
Bateman Creative Commons License 4 napja 0 0 645941

látom Wégé besokaltál:)))

WG: 

Az abszolút Kimi drukkerek kedvéért Száva-Nagy Zsolt összevágta egyetlen sorozattá a történéseket Raikkönen-Alonso ügyben. Eleje-közepe-vége. Ezzel nálam is vége.

Kösz, Zsolty!

Cold Heart Creative Commons License 4 napja 0 0 645940

erre is vannak zseniális kommentek:

"Mivel az összevágás a kanyar után akkor kezdődik, amikor a kocsi hátulja már elment jobbra. Alonso előtte érhetett Kimi kocsijához. Ez az összeállítás is egy Alonso rajongó tollából származik. Teljes igazság csak Alonso belső kamerája tudja az igazságot."

Előzmény: Cold Heart (645938)
appache10 Creative Commons License 4 napja 0 0 645939

Végre egy normális felvétel. Ezzel Bate le is zárhatja az ámokfutását. :)

Előzmény: Cold Heart (645938)
Cold Heart Creative Commons License 4 napja 0 0 645938

Wégé posztolta Száva-Nagy Zsolt által összevágott videót:

Csűrdöngölde Creative Commons License 4 napja 0 0 645937

Ezt én sem értem, de valószínűleg szerepet játszik ebben a presztízs, ezért is fogalmaztam úgy, hogy bajnoki fizetés. Egyébként azt mondják, hogy akármennyi is van, még több kell. És van is sok híresség, aki hiába keresett számunkra felfoghatatlan összegeket, mégis adósságokba kerültek. Ezzel kapcsolatosan jelent meg hír pl.: Michael Jacksonról, de talán Tyson, vagy Holyfield is ilyen helyzetbe került.

Előzmény: Ordas (645932)
Bateman Creative Commons License 4 napja 0 0 645936

Aloból kinézem. a kedvenc csapata ilyen szempontból:)

Előzmény: Inner Circle (645930)
Ordas Creative Commons License 4 napja 0 0 645935

Vannak pontok, köszi!

Előzmény: Hooshee (645919)
Ordas Creative Commons License 4 napja 0 0 645934

or szavak...

Előzmény: Ordas (645933)
Ordas Creative Commons License 4 napja 0 1 645933

Meg hát Kimi nyilván teljesen hülye és a wheelspint nem tudja megkülönböztetni a meglöktek hátulróltól.

Ez milyen sznob, tudálékos writing, ahol keverve vannak a magyar és english mondatok.

Előzmény: brewer (645875)
Ordas Creative Commons License 4 napja 0 0 645932

Ha a Ferraritól kiteszik nem tudom melyik csapatnak kellene az ő gázsiigényeivel, de az megint az ő döntése, hogy mennyire ragaszkodik a bajnoki fizetéshez.

Hát igen: kereslet-kínálat. Ilyenkor kell az igényeket lejjabb adni.

De vki árulja már el: egy elit pilóta alsó hangon is kb. 10 év alatt 200m EUR-t megkeres. Értitek! Ez 60 MILLIÁRD forint!

Nem mindegy neki, hogy a pályájának a végén egy két évig nem 40m EUR-t keres két évig csak 10-et? Nem tök mindegy? Örüljön, hogy gyors autója van

Előzmény: Csűrdöngölde (645852)
Ordas Creative Commons License 4 napja 0 0 645931

Úgy, hogy a statsf1.com-ot kell használni :)

Köszi... tehát a nagy javításban az f1.com-ot végtelenül lebutították?

A forix.com volt az igazi statisztikás oldal, mert még lekérdezéseket is lehetett vele csinálni. Csak hát uyge fizetős lett

Előzmény: Szigi101 (645834)
Inner Circle Creative Commons License 4 napja 0 0 645930

A MekiHonda koprodukcióhoz szerintem egy pilóta se tud hozzátenni, se elvenni belőle...

Előzmény: Bateman (645922)
appache10 Creative Commons License 4 napja 0 0 645929

A 2016-os szezon elég későn – április 3-án – veszi kezdetét Ausztráliában, így az illetékesek abban egyeztek meg, hogy a tesztelést február 1 helyett március 1-jén kezdenék meg.

Ezzel a csapatok egy extra hónapot nyernének a jövő évi autó elkészítéséhez. Az első teszt jelenleg március 1-4-ig lenne, a második március 15-18-ig – mindkettő kedd és péntek között zajlana.

A csapatok egyhangúan elutasították, hogy hétvégén körözzenek, mert akkor nagyobb tömegek látogatnának ki a pályára, és Barcelonában a szervezőknek extra biztonsági intézkedéseket kellene tennie, ami nyilván extra költségekkel is járna. Ezeket a kiadásokat azonban a csapatokkal fizettetnék ki.

appache10 Creative Commons License 4 napja 0 0 645928

Attól függetlenül sikerült felráznód a topikot mert előkerülnek a régi nagy dolgok is szépen lassan. :)

Előzmény: Bateman (645923)
Inner Circle Creative Commons License 4 napja 0 0 645927

Mindenki emlékszik, hogy Briatore hogyan vésette fel a kerékvetőt 2005-ben hogy Montoya kiessen és a Renault legyen a VB. Ugyanez történik most is, még a pályára is rakott egy aszfalthuplit, hogy Kimivel kib_sszon.

Előzmény: keménykalap és ... (645915)
appache10 Creative Commons License 4 napja 0 0 645926
Én erre vàlaszoltam neki is. De attól függetlenül se CH se Trulli nem figyelmeztett olyan téren amire te gondolsz most.
Előzmény: Bateman (645925)
Bateman Creative Commons License 4 napja 0 0 645925

csak arra emlékszem, hogy ment itt a pörgés ryan, hitman meg te általad. Kalap is beszólt neked, pedig ő bírja a félOFF témákat meg az egymás húzogatását. úgyhogy ez a keményvonalas duma épp tőled, kicsit fura;)

keménykalap és ... 4 napja      0 1 645590

A te ittléted se szól másról, mint a félkegyelmű zrikálásáról. Az utóbbi idők Nanda ámokfutásait egytől egyig te provokáltad ki.

Előzmény: appache10 (645588)

Előzmény: appache10 (645924)
appache10 Creative Commons License 4 napja 0 0 645924

Engem kitiltani? Mikor és kitől volt erre utalás? Én ilyenre tényleg nem emlékszem.

Előzmény: Bateman (645923)
Bateman Creative Commons License 4 napja 0 0 645923

keményvonalas? pár hete még téged akartak kitiltani innen. én az utóbbi időben elég keveset írok ide, csak ha fel kell dobni a topikot, mert ül rajta a por:)

Előzmény: appache10 (645921)
Bateman Creative Commons License 4 napja -1 0 645922

elgondolkodtató, amit írsz, de én inkább úgy látom, hogy az a nagyon publikus kijelentés, miszerint idén KR-re optimlizálták az autót, már ennek az összjátéknak ágyazott meg. biztosra akartak menni. az itt is sokat emlegetett Alonso zsenije szerintem ebben is benne lehet. egy kettős játékot űznek, amiben a ferka mindig is jó partner volt, Alonsonak pedig az egyik erőssége. végül két legyet ütnek egy csapásra, a Mekivel is kicsesznek (ez egy külön történet, még nem is dobtam be mi mehet ott a héttérben Alonso által, de talán ebbe IC jobban belelát), KR félrerakva, kiütve, Alo visszakerül és fejleszt tovább. Vettel kérdéses, hogy akkor kell-e még? talán nem és jöhet Verstappen. szerintem te is örülnél ennek a végkifejletnek, hiszen esély lenne egy harmadik vb-re végre. zseniális ez, amit csinálnak;)

appache10 Creative Commons License 4 napja 0 0 645921

Én azért írtam mert azóta ti vagytok a topik kemény vonalasai bizonyost témákban. :D

Előzmény: Bateman (645914)
appache10 Creative Commons License 4 napja 0 0 645920

De egy hete kb kapott egy hónapos bant! De szerintem nyugodtan visszaengedhetnénk mert tudjuk hogy milyen a stílusa és ha kicsit finomabban reagálunk a dolgaira akkor szerintem nem lesz vele baj többet. Meg lehet tanult is a dologból.

Előzmény: Hooshee (645919)
Hooshee Creative Commons License 4 napja 0 0 645919

Ó, nem mondod hogy ki lett tiltva :D

Előzmény: appache10 (645911)
Cold Heart Creative Commons License 4 napja 0 0 645918

modi mód on

moderációra ne tegyél ilyen megjegyzéseket, főleg ne ilyen alaptalanokat.

ez egy utolsó figyelmeztetés.

modi mód off

Előzmény: Bateman (645914)
appache10 Creative Commons License 4 napja 0 0 645917

Ennél szebben én sem írhattam le volna ezt a dolgot.

Cold Heart Creative Commons License 4 napja 0 2 645916

egyébként igazából gyönyörű, hogy röhögtél a sok MS-fanon, és már sokkal mélyebben jársz, mint ők.

Előzmény: Bateman (645894)
keménykalap és ... Creative Commons License 4 napja 0 1 645915

Arra a spanyol bank pénze is kevés lenne, hogy visszavegyék a ballasztot, a vak is látja mennyire versenyképesek mióta kidobták. Csak nem gondolod, hogy Alonsonak helye lehet ott ahol a kimi fan csapatfőnök kiadta a parancsot, hogy az új autót olyanra csinálják, hogy feküdjön Kimi Raikkönennek. Szerintem a jelenlegi csomagnál nem létezik jobb, hiszen a gyenge középcsapat ferka végre alkalmas lehet, hogy legyőzze a sztratoszférikus Mercedest. Persze nem könnyű hiszen Kimi ki van szolgáltatva a csapatnak és a boxban dolgozók sorra szúrják el a versenyeit , de nem lesz gond mert RAI képes rá, hogy olyasmire is koncentráljon, amire 15 éve kezdődött F1-karrierje alatt soha nem kellett.

Ennek tükrében Alonsonak esélye sincs az áhított visszatérésre és a Santander pénz tényleg csak arra elég elkendőzzön egy-egy óriási ALO bakit.

Előzmény: Bateman (645912)
Bateman Creative Commons License 4 napja -1 0 645914

én azt látom, hogy alapvetően neked hiányzik a leányzó...beszélj CH-val. nyalsz neki 1-2 okos Alonzót fényező hsz-szel és hozza neked:D

Előzmény: appache10 (645911)
_fortune nip Creative Commons License 4 napja 0 0 645913

ez volt az. hiába, már nem 2007-2008 van.

Előzmény: Bateman (645909)