Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

TotalCar címlap TotalCar fórumok
tyler-durden 1 napja Creative Commons License 629157

Palik: "...és kézben az ököl!" ...a fiatalember egyik győzelménél...

Előzmény: F1 Hierro (629139)
brewer 1 napja Creative Commons License 629156

A Ferrari ennél már csak fentebb mehet, az elmúlt 5 évben azért lassan összepakolták a modern F1-hez szükséges techniaki hátteret, bár úgy tűnik, h sem a szélcsatornából, sem a szimulátorból nem a legújabb-legmodernebb verziókat építették fel/szerelték be, a szimulátor miatt a hírek szerint volt is egy körük Alonsóval, aki annyira nem örült a gyengébb verziónak. Szóval azt nem nagyon hiszem, h a következő két-három évben bármi értelmeset nyerni fognak, de öt éven belül hozni kéne a szintet. Bár, a manó tudja h a Ferrari maga mikor lesz egy óriás cég karöltve a Fiat-tal, amíg ez utóbbi nem jön össze, addig szerintem túl sok esélyük nincs a mai szabályok mellett. 

Előzmény: RyanHunterRay (629152)
Bateman 1 napja Creative Commons License 629155

de a spanyol gyerek nem ért a fejlesztéshez. a német gyerek meg a hátán cipelte be a RB-t a 4 címhez. azért hozzák most a ferkához, hogy itt is megtegye ugyanezt. a finn meg előtte gyorsan nyer egy búcsú vb-t a spanyol levetkőzött autójával, mielőtt a német rémegy a második négyre. ilyen ez a világ!;)

Helter Skelter 1 napja Creative Commons License 629154

Kit érdekel, hogy te minek örülsz? :)

A ferka most van a süllyesztőben, ennél lejjebb nem nagyon van... na jó egy kicsit talán mégis.

Alonak nem jött össze a Ferrarival a vb cím, ez Vettelnek azért még meglehet.

Kíváncsi leszek rá, hogy mire megy majd.

Aloról van valami új hír hogy hol folytatja? :)

F1mre 1 napja Creative Commons License 629153

Alonso ebben megelőzte. :D

RyanHunterRay 1 napja Creative Commons License 629152

És aztán örülök  a vb címeinek? Azért álljunk már meg egy ásónyomra. :D alonsonak se ment itt, kíváncsi leszek Vettelre. Ne h süllyesztőbe küldje a ferkát....

Előzmény: Helter Skelter (629151)
Helter Skelter 1 napja Creative Commons License 629151

Vettel 3+2 évre szerződik a Ferrarihoz?

Szerintem egy évig akar fejleszteni, utána meg rámegy a második 4-esre...

Bateman 1 napja Creative Commons License 629150

ez jó

Ordas 1 napja Creative Commons License 629149

MS, Hamilton, Vettel szerintem az. Magyarán, aki értelmes visszajelzést ad a kocsiról.

Előzmény: _fortune nip (629119)
RyanHunterRay 1 napja Creative Commons License 629148

Tegnap kirakták a merci jelet "összebújva" és jöttek a trollok:

http://naps.hu/uploads/Parc%20ferme/3.jpg

:DDDDDDD

simi1975 1 napja Creative Commons License 629147

Neki még akkor is szurkolni fogok, ha véletlenül a Red Bullba kerül.

Előzmény: RyanHunterRay (629144)
nohab 1 napja Creative Commons License 629146

Hát ez mekkora lenne, Kubicának bajnoknak kell lennie az F1-ben, mindene megvan hozzá!

Előzmény: RyanHunterRay (629144)
Bateman 1 napja Creative Commons License 629145

hirtelen nem értettem mi van. btw, te disszidáltál?;)

Előzmény: Cold Heart (629131)
RyanHunterRay 1 napja Creative Commons License 629144

lájvról:

A BBC most arról számolt be, hogy Kubica egy F1-es visszatérést fontolgat. Robert erősen gondolkozik azon, hogy a téli időszakban több műtétet is végrehajtasson a kezén, ami bizakodásra adhat neki okot egy F1-es visszatérésre.

„Ha vége lesz a szezonnak, minden lehetőséget meg fogok nézni. Egy álmom válna valóra, ha visszatérhetnék a Forma-1-be.”

Tavaly Kubica még azt nyilatkozta, hogy szinte lehetetlen visszatérnie, de az új műtéti eljárások biztosíthatják számára azt, hogy több év kihagyás után valósan elgondolkozzon F1-es karrierjének folytatásáról.

„A karom és a kezeim rendben vannak.” – mondta Kubica, aki az utolsó F1-es futamát 2010-ben teljesítette Abu Dhabiban.

„Mobilitási szempontból is voltak javulások. Ha a korlátozott részt nézzük, akkor az nagyjából ugyanaz. Tehát több műtétre van szükségem, így a lehetőségek is mások. A szezon azonban túl szoros ahhoz, hogy ez normál körülmények között megvalósuljon.”

A tapasztalt pilóta elmondta, a november 14. és 16. között megrendezésre kerülő Brit Rali után minden lehetőséget meg fog vizsgálni.

„A Forma-1 egy álom lenne számomra, visszatérni a sorozatba, de reálisnak kell maradnom. Ha úgy döntök, hogy megpróbálom és visszatérek, akkor a télen több műtéten is át kell esnem. Talán az orvosok segítségével és egy kis szerencsével mindez lehetséges.”

Fhu szurkolok neki, kell egy jó Kubica, remélem azon lesz h visszatér, a rally nem neki való.  Úgy is azt mondja mindenki h milyen könnyű már vezetni a mostani autókat. Elvileg amúgy sok pályán nem lenne baja, de pl. monacot kiemelte h ott nem tudna vezetni. De csak azt emelte ki, gondolom az ilyen trükkösebb kacskaringósabb pályákon lenne nehezebb dolga csak nem mindenhol.

_fortune nip 2 napja Creative Commons License 629143

nemrég olvasgattam a dél-amerikai utazásos blogot, korábban meg ugye volt az ázsiai, azért jutott eszembe.

Előzmény: Cold Heart (629142)
Cold Heart 2 napja Creative Commons License 629142

most ez honnan jött? :)

csak így alakult, itt dekkolok egy ideig. Sajnos pont nem az európai futamokat nézhetném végre normális időben - este - , hanem a mindenfélével szívok :)

Előzmény: _fortune nip (629141)
_fortune nip 2 napja Creative Commons License 629141

te folytatod Bedéék ázsiai utazós blogját? :)

Előzmény: Cold Heart (629129)
RyanHunterRay 2 napja Creative Commons License 629140

Bild szerint már az usa GP előtt bejelentik Vettelt a ferkánál, gondolom utána alonsot is a mekinél.

Kamui Kobayashi szerint az alacsonyra
helyezett orrkúp tehetett arról, hogy Jules
Bianchi balesete ilyen komoly következményekk
el járt

Ezt hogy gondolhatja amúgy?

F1 Hierro 2 napja Creative Commons License 629139

Ilyen megesik mindenkivel. Gundel is mondta kezdő korában, hogy "végre labdára indult az útja", meg talán az idősebb Knézy aranyköpése volt a "mint vaj a késbe".

Előzmény: Patreides (629136)
Patreides 2 napja Creative Commons License 629138

Lauda: „Van egy normális pilótánk, meg egy olyan, aki kicsit más”

:)

Előzmény: Jamie A. (629133)
RyanHunterRay 2 napja Creative Commons License 629137

és nem ez az egyetlen hülyesége. :D

Mikor ott van Svájni a boxban ugye a focista, aszsongya: neki is tetszett még ha nem is autóversenyző. Bazd hogy függ össze a kettő? Attól ő még nem szeretheti a dtmet? :D Melyik német nem szereti egyáltalán....

Előzmény: Patreides (629136)
Patreides 2 napja Creative Commons License 629136

Hamilton a helyszínen nézi a DTM futamot.

*

Szujó: "...a pilóták elemelik a lábról a gázukat..."

RyanHunterRay 2 napja Creative Commons License 629135

Hát Hambi elég más, ezekkel a fülbevalókkal, tetkókkal kicsit buzis a srác de hát lehet ő gagstásodni akart, és ez jött ki belőle. :D 

Előzmény: Jamie A. (629133)
Jamie A. 2 napja Creative Commons License 629134

És akkor ott van még Jyrki Juhani Järvilehto (JJ Lehto) és Inoue Takachiho (Taki Inoue) is. :D

Előzmény: JarnoTrulli (629104)
Jamie A. 2 napja Creative Commons License 629133

Most olvasom csak, hogy Hami megint alakított:

http://a5.hu/f1-celeb/lauda-leszolta-hamilton-egykilos-aranylancat

(Csak hogy legyen min szörnyülködni.:D)

RyanHunterRay 2 napja Creative Commons License 629132

Nah azért.  :D Már nem tudtam h mivan....

Cold Heart 2 napja Creative Commons License 629131

az én helyi időm szerint, nem fogalmaztam egyértelműen

Előzmény: RyanHunterRay (629130)
RyanHunterRay 2 napja Creative Commons License 629130

WTF? 

Előzmény: Cold Heart (629129)
Cold Heart 2 napja Creative Commons License 629129

életemben először fogok éjjel f1-t nézni élőben.

a brazil nagydíj helyi idő szerint hajnali egykor startol... :

Johann Wind 2 napja Creative Commons License 629128

Én is úgy tudom, hogy csak névrokon.

Előzmény: JarnoTrulli (629118)