Keresés

Részletes keresés

eedeey Creative Commons License 2015.12.11 0 0 11243

Sziasztok.

Arra lennék kíváncsi, hogy van-e itt olyan rajtam kívül aki a KCSSK-ban (Kőrösi Csoma Sándor Kollégium) lakik? :D

Aki gondolja írhat emailt :)

Törölt nick Creative Commons License 2015.12.11 0 0 11242

Huha,gratulálok!:) Remélem sokáig együtt maradtok!:) .. meg persze hogy mi is örökre együtt lehetünk! :p Ma este megint írok ha minden jól megy!:D Bár ma nálam alszik! :$

Előzmény: camacho.doce (11241)
camacho.doce Creative Commons License 2015.12.11 0 0 11241

Nagyon élveztem a második írásod is! :)
Köszi, én már megtaláltam :) évek óta együtt élünk. Öröm olvasni, hogy ilyen fiatalon rád talált a boldogság. Sajnos amikor én voltam gimis nem voltam ilyen szerencsés...
De az egy másik történet és szerencsére már a múlté :)
Nagyon várom a további történeteid!!! :)

Előzmény: Törölt nick (11239)


Törölt nick Creative Commons License 2015.12.10 0 3 11240

Szép délutánt / estét mindenkinek!

Majd megöl itthon az unalom,mert my Babe most éppen edzésen van,így gondoltam írok nektek egy sztorit ma is! Remélem kíváncsiak vagytok,hogy miken mentünk keresztül ezalatt a 11 hónap alatt,mindenesetre amint már említettem,a hálószoba titkainkba nem foglak titeket bekalauzolni olyan mélyen! Ha esetleg valakit elkezdett e volna furdalni a kíváncsiság,hogy "Mikor is történt meg először és hogyan?" akkor azoknak próbálok most mesélni!:D Ahogy ígértem,nem fogok belemenni olyan részletesen,inkább a romantikus részét írnám le nektek!

Szóval,hogyan is folytatódott azután a bizonyos január elseje után? Hát,ezt úgy lehetne a legjobban kifejezni,hogy "minden ment a maga módján".Nem az volt az első dolgunk egymással,hogy le is feküdtünk,vagy hasonlóak,hanem elkezdtük a kapcsolatunkat szépen felépíteni.A szünetből még vissza volt ha jól emlékszem 3-4 nap,amiben nem találkoztunk,mert próbáltuk először önmagunkban feldolgozni a történteket.Amint elkezdődött az iskola ismét,folytatódott minden.Reggel amire korán beértem,még csak páran voltak az osztályban,én leültem szépen a helyemre és elkezdtem zenét hallgatni.Pár perccel utánam már jött Ő is,mivel mindkettőnk busszal jár suliba,csak más irányból.Leült mellém,én direkt kivettem a fülhallgatókat,de nem szóltunk egymáshoz,mind a ketten csak bámultunk előre.Közben lement 1-2 óra,és még mindig nem szóltunk egymáshoz.Majd az előttünk ülő osztálytársunk megkérdezte,hogy összevesztünk e,amire csak annyit feleltem "Most kicsit távolságtartóak vagyunk!".Erre felállt mellőlem és kiment.Aztán elkezdtünk beszélgetni az osztálytársammal hogy mi történt,de én nem akartam nagyon sokat beszélni erről,így inkább utána mentem.Becsuktam az ajtót,a folyosón még viszonylag sokan voltak,így megkértem,hogy ha most itt nem tudunk normálisan beszélni,akkor suli után menjünk el valahova és beszéljük meg ott a dolgokat! Nem válaszolt semmit,csak bement,mint ha fájt volna neki valami azt láttam az arcán.Véget ért a nyolcadik órának,azt hittem megpusztulok,olyan fáradt voltam,siettem ki a buszra.Kiértem az iskola elé,és Bence ott volt!:) Megvárt engem.Nem szóltam hozzá semmit,csak néztem rá,és megindultam felé.Január eleje volt,így délután fél ötkor már sötét volt,így először azt hittem valaki más,de amikor elé értem,rámszólt: "Végre kiértél.Már azt hittem megfagyok." Nem tudom miért,hamar felkaptam a szart,és a fejéhez vágtam: "Senki nem kért meg." Ekkor megint az a szenvedő tekintet ült az arcára,én pedig mélységesen elszégyelltem magamat. Nem vagyok egy sírós típus,de megsajnáltam,megöleltem és elpityeregtem magam és bocsánatot kértem.Nem szólt semmit,csak visszaölelt és már el is engedett.Tudtam hogy most nagyon megbántottam,meg is érdemeltem.Ránéztem ( mármint remélem jó helyre néztem,mert olyan sötét volt xd ) és megkértem hogy beszéljük meg a dolgokat.Ő azonban vállat vont,és megindult,én pedig nem haboztam,elkezdtem követni.Kíváncsi voltam hová megyünk,egész úton kérdezgettem,de nem igazán szólt hozzám.Amikor már elmentünk a buszmegálló előtt is,aggódni kezdtem,hogy mire készül.Hiába kérdeztem tőle bármit is,nem szólt,csak vigyorgott,majd amire magamhoz tértem egy kis parkban voltunk.Öt óra már bőven elmúlott,és olyan sötét volt hogy nem láttam az orrom hegyénél sem tovább,ráadásul a hó is elkezdett szállingózni.A parkban nem volt sok minden,csak pár játék,meg egy villanyoszlop,ami éppen hogy csak égett.Csak álltunk és néztünk,nem értettem hogy mit is keresünk itt.Éppen meg akartam kérdezni hogy mi a francot keresünk itt ilyen hidegbe,amikor hirtelen megfogta a kezem és elindultunk a lámpa alá.Megálltunk,a szemembe nézett és elkezdett mosolyogni.Annyira át voltam már fagyva,hogy össze sem raktam magamban a képet.Hát persze! Egy villanyoszlop volt a helyszíne az első csó...,majd egyszer csak megcsókolt! A második csók! Még varázslatosabb volt az elsőnél! ( ezt innentől kezdve mindig megállapítottam,igaz,azóta már százmillió csókot kaptam ) Az ajkait elemelte az enyémtől,a szemembe nézett és csak annyit mondott: "Már hiányoztál! Ne haragudj hogy ma ilyen voltam,de hiányoztál! Nagyon! Szeretlek!" Aaaaw,azt hittem összeesem a boldogságtól,meg sem bírtam szólalni,csak átöleltem és megcsókoltam! Még egy 10-20 percet elromantikáztunk ott kettesben,amit szerintem bírtunk volna a hideg dacára még ezer évig csinálni,csak hát vissza kellett sietnünk a buszra. Ez volt a fordulópontja az egésznek.Onnantól kezdve minden visszaállt a normál kerékvágásba,legalább is majdnem!:) A többiek előtt "csak" két elválaszthatatlan legjobb barátok voltunk,azonban minden szabadidőnket iskola után egymással töltöttük.Volt hogy ott aludtam náluk,ő is itt aludt nálunk,de nem történt jó sokáig semmi.....legalább is egy hónapig!
Már február vége volt,hétvége.Mind a ketten nagyon unatkoztunk.Fejembe pattant az ötlet,hogy menjünk el moziba,ha már nem csinálunk semmit,csak online beszélgetünk.Mivel nekem van jogsim,így felkészülődtem,beültem apu kocsijába ( előtte elkértem xd ) és elindultam hozzájuk.Közben megálltam egy marketbe,hogy vegyek neki egy doboz csokit,meg vettem 2 alkoholmentes sört.Odaértem hozzájuk,már rég készen volt,csak bementem,köszöntem a szüleinek és már mentünk is! Miután beültünk a kocsiba,odaadtam neki amit vettem neki,ő pedig adott egy csókot.Elindultunk.Útközben végig beszélgettünk,főként a kapcsolatunkról.Amint odaértünk a plázába,megvettük a jegyeket,de a vetítésig még várni kellet fél órát.Szerencsére nem unatkoztunk,mert felmentünk a parkolóba,és ott csattant el közöttünk 1-2 csók.Visszasiettünk,megnéztük a filmet,majd elindultunk haza.Megérkeztünk hozzájuk,megálltam a házuk előtt.Benézett az udvarba,látta hogy még ott áll a szüleik kocsija.Adott egy csókot,megölelt,megköszönte az estét és kiszállt.Elindultam haza,majd 4-5 perc után megszólalt a telefonom,ránéztem: Babe! Felvettem:

- Úristen,mit csináltál?
- Semmit,csak valamit nálam felejtettél?
- Ohh,nagyon fontos hogy visszaforduljak érte?
- Ne kérdezősködj,csak siess!
Nem tudtam mire gondolt,így gyorsan visszafordultam.Azt hittem majd kint fog várni,de nem.A szülei kocsija már nem állt az udvarban.Elkezdtem hívni,de semmi.JÓ! Fogtam magam,kiszálltam,és bementem.Kopogtattam az ajtón,de semmi.Azt hittem csak szívat.Már majdnem elmentem a búba,amikor felkapcsolódott a villany. Elhúzta egy pillanatra a sötétítőt,majd kinyitotta az ajtót és beállt mögé.Én meg csak "Ennek meg mi a fene baja van?:)".Beléptem,és ott állt előttem egy szál boxeralsóban.JESUS! Hirtelen azt sem tudtam hogy most hogyan reagáljak,de szerencsére nem is kellett.Levette a kabátomat és megcsókolt,majd a fülembe súgta: "Kövess".Felmentünk az emeletre,ahol egyből felkapott és bevitt a szobájába.Az ágyra döntött,lehúzta a pólómat,a nadrágomat,és hevesen elkezdett csókolni.Ott feküdt rajtam úgy,hogy mind a kettőnkön csak boxer volt.A mennyekben éreztem magam! Elkezdte harapdálni a nyakamat,majd egyszer csak felröhögött: "Dávid,szerintem sok rajtunk a ruha!xd".Én nem ellenkeztem innentől kezdve,csak szépen lemászott rólam,odaállt az ágya elé,és szépen lehúzta LASSAN a boxeralsóját.Végre! Három év után először láthattam a férfiasságát! Szavakba nem tudom önteni,hogy mennyire elámultam! Szép vastag,kb. 16-18 centi,szép borotvált,csak a tetején hagyott egy pici borostát,ami összeért a tigriscsíkjával ( azóta is így van,ahw imádom! ).Több sem kellett odaléptem elé,egy csókot adtam neki,majd szép lassan egyre lejjebb haladtam,míg végül letérdeltem és a szerszáma elé értem.Szépen lassan először elkezdtem az ajkaimmal kényeztetni.Nagyon jól esett életembe először csinálni! Neki sem kellett sok,megfogott és az ágyra lökött,majd lehúzta a boxeremet.Addigra a férfiasságom már jócskán megvastagodott.Egy szavamba sem került,és már a szájába is vette,miközben a kezével rárántott párat! Egyszerűen mesés volt! Pár perc után szépen átfordított a hasamra,és a fenekemmel is megismételte ezt! Én már közben majdnem elélveztem,annyira izgatott! Majd egy pillanatra megállt,és hallottam ahogy valami zörög.Az óvszeres doboz volt az.Felhúzta a már kőkemény férfiasságára,majd engem visszafordított a hátamra! Rám mászott,a szemembe nézett majd megharapta a szája szélét és megszólalt: "Készen állsz?" HÁT PERSZE! Magamhoz húztam és megcsókoltam,és csak annyit feleltem! "Szeretlek!" Nem kellett sokat várni,merev férfiassága már bennem is volt! Eszméletlen volt vele először szeretkezni! Majdnem egy órán át csak szeretkeztünk.A legelső alkalommal ő volt az aktív,én pedig az aktív,természetesen azóta mind a ketten kipróbáltuk mind a két szerepet,és aszerint szeretkezünk,kinek mihez van kedve! Ahogy feküdt rajtam,egyre gyorsabb tempóban lökött rajtam,ami engem elvitt a csúcsra.Gyorsan rárántottam párat,és az mellkasomra élveztem! Életem legszebb orgazmusa! Neki sem kellett sok,ahogy egyre gyorsabb és erősebb tempóban húzott rám,éreztem ahogy belém élvezett! Elkezdett lihegni,és mellém feküdt! Egyszerűen csodálatos volt! Perceken keresztül meg sem szólaltunk,csal mind a ketten néztük a plafont és álmodoztunk! Ő törte meg a csendet,azzal hogy odahajolt hozzám és azt mondta: "Hát ez kurva jó volt." Majd elmentünk lezuhanyozni és lefeküdtünk! Reggel korán felkeltünk,még egy picit kényeztettük egymást,majd felöltöztem és el kellett jönnöm,mert a szülei már úton voltak haza  a munkából! Csodálatos este/éjszaka volt! 

Ééés,mondanom sem kell,azóta már sok szép hasonló vagy ennél szebb éjszakán vagyunk túl! 11 hónapja dúl köztünk a szerelem,egyszerűen imádom,az életemet adnám érte!:) Hamarosan újra jelentkezem!:)

Törölt nick Creative Commons License 2015.12.10 0 0 11239

Köszönöm camacho.doce!:) Igyekeztem mindent lényegesen leírni,hogy átérezzétek! Ja és köszönjük szépen,nagyon szeretjük egymást,remélem még sokáig együtt maradunk!:) Remélem Te is megtalálod nemsokára az igazit!:)

Előzmény: camacho.doce (11238)
camacho.doce Creative Commons License 2015.12.10 0 0 11238

Eszméletlen jó az írásod!!!!! Nagyon várom a többit
Még soha nem kommenteltem de most muszáj volt! :)
Teljesen egyetértek a bevezetődben írottakkal, annyi, hogy én nem bi hanem meleg vok.
Őszintén kívánom a legjobbakat Nektek! :)

Előzmény: Törölt nick (11237)
Törölt nick Creative Commons License 2015.12.09 0 4 11237

Hát sziasztok!

Olvasva a itt a rengeteg sztorit,főleg Ákosét ( komolyan mondom haver,minden részen el tudtam volna élvezni ötször :DDD ) arra gondoltam én is megosztom veletek a történetemet.
Az én sztorim sajnos nem ilyen heves és tüzes,inkább kis romantikus mint amilyen valójában én is vagyok! Ne haragudjatok de ezt muszáj megemlítenem,ugyan is rendkívül nyomja a csőrömet: rendkívül felháborító hogy az emberek 90%-a ha meghallja azt a szót hogy valaki "meleg" akkor egyből a tipikus "buzi" emberek jutnak eszükbe,akiknek az életük tényleg arról szól hogy mennyire lányosak és szeretnek más férfiak farkával játszani.Én ezer százalékban nem ilyen vagyok! Én örülök hogy fiúnak születhettem,és imádok férfias lenni.Tőlem ezek a nyálas/magas hangú/buzisan öltözködő fiúk egyszerűen távol állnak! Tipikus biszexuális vagyok,aki a nőies,dekoratív nőket szereti,valamint a férfias,jóképű férfiakat.Szóval visszatérve,nekem tényleg a lelki dolgok a legfontosabbak,az például hogy tudom hogy viszont szeretnek,a forró csókok és hosszas ölelések,nem pedig konkrétan a testi dolgok.

Ma esti sztorim is pontosan ilyen.Mivel még csak 18 éves vagyok,jövő szeptemberben megyek csak életemben kollégiumba,így nektek ilyenekről én most nem tudom mesélni,viszont egy annál "romantikusabb" kapcsolatomról igen! Amint már említettem végzős vagyok a helyi gimnáziumban.Nagyon szeretem az osztályközösségünket,már négy éve szoros barátságba vagyok mindenkivel,természetesen az egyikükkel kifejezetten jóba kerültem!:) 7 fiú van az osztályban velem együtt,így őket elég nehéz lenne "nem számon tartani".Egy idő után feltűnt amikor még csak másodikos voltam,hogy közülünk már mindenkinek volt barátnője / vagy csak próbálgatott volna fűzni valakit,kivéve az én drága padtársamat,akit Bencének hívnak.Az első tanévben,amikor gólyák voltunk,nem nagyon érdekelt a társasága,és szerintem őt sem az enyém,viszont a második évtől kezdve hogy "kényszerből" padtársak lettünk,egyre jobban megerősödött a kapcsolatunk,melyből később egy elég szilárd,masszív barátság lett. Azt azért meg kell jegyezni,hogy nem volt nehéz vele "nem barátkozni",hiszen egy 10-es ranglistán nálam ő minimum 11-es. Nálam magasabb,szőke hajú,gyönyörű szép kék szemei vannak,a bőre hófehér,nálam magasabb és sportos testalkatú ( nem csodálom,mivel focizik ). A második tanév végén elmentünk osztálykirándulásra,ahol vele,illetve egy harmadik személlyel voltunk egy szobában.Este amint csak tudtam folyamatosan vele szemeztem,miközben egy boxerben és atlétában feküdt az ágyon hevesen telefonozva.Természetesen mondanom sem kell,hogy amint fürödni indult,és csak rám nézett,látván hogy meg akarja kérdezni "Jössz akkor fürödni?" már mentem is!xd Zuhanyzás közben folyamatosan a szép,formás,izmos fenekét figyeltem,amitől igen csak bekeményedtem a zuhany alatt! Sajnos többet nem láthattam,mert épp úgy helyezkedett mindig,hogy pont nem láttam semmit,de komolyan mondom már annak örültem hogy a fenekét láthattam ( dat ass ).Aznap este még kb. egy órán át félmeztelenül hemperegtünk az ágyon mielőtt el nem aludtunk volna,nagyon jól éreztem magam.Amikor hazajöttünk akkor esett le igazán,hogy mit is jelent nekem: erős vonzalmat.Megkezdődött a harmadik tanév,a nyáron nagyon sokat találkoztunk így ahogy vártam még jobban megtetszett nekem,és már kezdtem iránta nagyon de nagyon vágyódni.A fordulópont akkor következett csak be,amikor egy hosszas beszélgetés után egy buliban beláttam végül: én szerelmes vagyok a legjobb barátomba.Ezt az érzést azonban sokáig elnyomtam magamban,hiszen nem akartam hogy megtudja,mert mi van ha ő nem úgy érez irántam,és végül már barátságot sem akar? Szerencsére megtört a jég,és decemberben az osztálytársunk szilveszteri összejövetelén kiöntöttem neki a szívemet.Mind a kettőnk egy kis alkoholmérgezést kapott ( almost xd ) a rengeteg italozásnak köszönhetően,így amikor ki ment az erkélyre,és láttam hogy egyedül van,azonnal követtem.Odamentem hozzá,és megkértem hogy figyeljen rám nagyon alaposan.A szemei szó szerint keresztbe álltak annyira bamba volt,végül megkértem hogy menjünk és levegőzzünk egyet,így talán majd rám is tud figyelni.Egy húsz perces séta után megálltam vele a villanyoszlop alatt és elmeséltem neki mindent.Elmondtam,hogy én biszexuális vagyok,és ő az egyetlen férfi az életemben 17 év után,akibe igazán beleszerettem.Majd lehajtottam a fejem és csak annyit feleltem: most gondolom mindennek vége.Azonban ami az után következett,életem egyik legszebb pillanata volt.Nem szólt semmit,majd amikor felemeltem a fejem,a szemeimbe nézett,és olyasmit láttam a gyönyörű kék szemeiben,amit el sem tudok mondani.Ott álltunk a szállingózó hóesésben,némán és átfagyva,majd egyszer csak megfogta a kezemet és magához rántott! Szorosan átölelt,szinte megfojtott,majd csak annyit mondott: én eddig is szerettelek úgy ahogy vagy.Nem mertem mást kezdeményezni,így én is öleltem egy darabig,majd mondta hogy menjünk be.A buli végére mindketten kifeküdtünk,majd reggel amikor felkeltem eszembe jutott hogy mit is csináltam az éjjel.Körülnéztem,és láttam hogy még mindenki alszik.Felvettem a kabátomat és a sapkámat,majd kimentem az udvarra elszívni egy szál cigit.Épp rá akartam gyújtani,amikor kinyitódott az ajtó.Bence volt az,én pedig hirtelen azt sem tudtam mit csináljak.Visszaköszöntem neki,majd csak néztem és néztem.Odajött hozzám és váratlanul átölelt ismét.Ezt a pillanatot soha nem fogom tudni elfelejteni. Az illata,az ölelése,és úgy minden.Pár másodpercnyi "enyelgés" után megkért,hogy menjek hogy menjek hátra vele,nézzem meg milyen hóembert épített amíg én aludtam. Csak néztem hogy most "wtf??" ilyen mélyen aludtam hogy még hóembert is építettek? Majd megfordultam,Bence odalépett hozzám,megfogta a kezem és megcsókolt! #@#&#&#&#& ÉLETEM LEGSZEBB PILLANATA ISMÉT! Azt hittem meghaltam és a mennyekbe kerültem! Egyszerűen varázslatos volt! Sőt,nem csak csók volt,hanem vagy 2-3 percen át csókolóztunk,ami egyszerűen varázslatos volt! Elmondta,hogy azért nem csajozott,azért nem mert előttem soha megnyílni,mert ő is szeretni a fiúkat,és én már azóta tetszettem neki hogy mellé ültettek! Hatalmas kő esett le mindkettőnk szívéről! Azóta eltelt egy év ( már csak 22 nap és egy éve hogy először megcsókolt ^^ ) és az érzéseim nem hogy elhalványultak,hanem százszor erősebbek,mint előtte! Boldog vagyok Vele! Kívánom hogy mindnyájatok megtalálja majd egyszer élete párját!:)

Hát ennyire lett volna a mai első rész!:) Még van pár történetem,és természetesen lesz is,hiszen akinek nem esett volna le,mi egy párt alkotunk már 11 hónapja és 8 napja!:D A hálószoba titkainkba nem szeretnélek nagyon mélyen elkalauzolni benneteket,de majd mesélek még,talán holnap,talán jövőhéten,vagy akár jövőre!:D Vigyázzatok magatokra!

Dávid

lacka1234 Creative Commons License 2015.12.05 0 0 11236

Szia !!! várom a folytatást izgalmas történetek.....

Előzmény: akos_90ma (11235)
akos_90ma Creative Commons License 2015.12.04 0 4 11235

Ötödik rész.

 

Nos ez előző eset után nem is nagyon érdekelt a dolog, elvoltam úgy magamban, aztán láttam hogy vannak meleg társkereső oldalak, de nem éreztem hogy én regisztrálni akarok, de hát akkor hol ismerkedjek fiúkkal, de úgy voltam vele, ha eddig a sors elém hozta a helyzeteket akkor talán most sem másképpen. 

 

A folyóson volt egy srác világos barna haja volt barna szeme, egy párszor láttam már zuhanyzás közben szép formás feneke volt, farkát még eddig nem láttam. Úgy különösebben nem beszélgettünk, mindig köszöntünk egymásnak, ha összefutottunk a zuhanyzóban akkor egy pár szót váltottunk hogy nehéz nap után jól esik egy forró zuhany de semmi különös, vagy akár félreérthető dolgot nem mondott amiből arra következtettem volna hogy benne lenne egy két dologban. Novemberben történt következő.

 

Péntekre általában a koliból szellem koli lesz, kevesen maradtak bent. Péntek este zuhanyozni indultam és srác is éppen akkor indult zuhanyozni, Ádámnak hívták. Szokásos köszönés és általános dolgok megvitatás következett. Én úgy gondoltam hogy lazán vetkőzők előtte miért ne? Végül is ez egy férfi zuhanyzó, pakolásztam a neszeszeremben mert borotválni is akartam a farkamat. Aztán ott álltam előtte meztelenül. Ádám: Te a zuhany alatt borotválkozol? Én : Hát ott a legkényelmesebb nem? Ádám: Én a tükör előtt szoktam! Én: Nos az arcomat én is! És nevettem. Erre nem szólt semmit csak elmosolyodott, de ő is letolta az alsónadrágját, nos erre vártam gondoltam magamban. Szép farka volt ernyedt állapotban olyan kis tömzsi vastag farka volt leállva, és hát látszott hogy ő is karban tartja ott lent. Én: Látom azért te is szoktad borotválni! Ádám: Jha néha azért letolom! Nos ami meglepett hogy nem a függönyös zuhanyzóba ment be, elkezdett zuhanyozni, én pedig beálltam a mellette lévő szintén függöny nélküli zuhanyzóba. Közben nem nagyon dumáltunk. Ádám hamarabb végzett és kiállt a törölközni én pedig oldalasan álltam vele szemben és éppen borotváltam a farkamat. Ádám: Látom igényes vagy magadra, a tested is szépen kidolgozott! Én: No azért neked is szép tested van, de köszi! Aztán ahogy végeztem a borotválkozással meg ahogy lent motoszkáltam és a helyzet is adta úgy félig merev lett a farkam. Közben Ádám pedig ott törölközött és csak azt láttam hogy néha néha húz egyet-egyet a farkán. Nos ekkor átfutott az agyamon hogy Ádámmal talán lehetne valami, de azért féltem kezdeményezni. Én is kiálltam a zuhanyból elkezdtem törölközni. Közben én is húztam egyet-egyet a farkamon de már éreztem hogy lassan teljesen merev leszek, és így is történt teljesen kőkemény lett a farkam. Nos ekkor azért zavarban voltam mert Ádámnak nem állt. Közben beszélgettünk van-e valami jó mozi filmem letöltve stb. Ádám: Mi van kanos vagy? Én: Hát jha nem mondom hogy nem vagyok az, de zuhanyzás közben van hogy fel áll a főnök. És ismét nevettem. Ádám: Nekem ritkán áll fel zuhanyzás közben. Én: Hát ahogy látom igen. Én ekkor mind a ketten felnevettünk. Én: Van egy két söröm este nem jössz át egyet dumálni. Ádám: Én pont ezt akartam mondani. Felöltöztünk és kimentünk kb 20 perc múlva kopogott az ajtón hozott 4 sört, nekem is volt 4 söröm.

 

Leültünk megbontottunk egy-egy sört és beszélgettünk ki mit tanul stb honnét jön család szóval ilyenekről, meg közben filmeket kerestem hogy majd adok neki amit nem látott és nekem le van töltve. Aztán jól telt az idő jött még egy-egy sör. Kérdezte hogy mióta edzek stb, meg folyamatosan dicsért hogy milyen jó testfelépítésem van. Ez jól esett valóban. Aztán párszor mackón keresztül megmarkoltam a farkamat, de csak helyre akartam rakni de nem sikerült éreztem hogy fitymám fel van csúszva. Ádám: Látom még mindig kanos vagy! Én: Nem csak a fitymám felcsúszott és azt akarom helyre rakni. Ádám: Az nekem is szokott lenni. Én: Ha nem haragszol akkor ezt helyre teszem. Ekkor felálltam benyúltam a gatyámba és helyre raktam. Ádám: Most jobb? Én: Sokkal jobb, az igaz hogy kanos vagyok mert még a héten nem vertem mert szobatársak mindig itt kockulnak! Ádám: Hát én sem vertem még a héten nekem is mindig ott vannak a kedves lakótársak. Erre ismét nevettünk. Aztán jött egy kis szöveg hogy csajok így meg úgy, egyikünk sincs csaja jó lenne egy normálist csajt találni stb... Aztán egy-egy sör és úgy gondoltam megpróbálom. Én: Ha már együnk sem verte ki a héten nem verjük ki? Vártam egy meglepődött arcot vagy valami de semmi Ádám: Mármint verjük ki együtt? Én: Igen azt! Ádám: Hát végül is kiverhetjük. Én: Csináltál már ilyet? Ádám: Hát jha még középsuliban egy haverral. Én: És egyszer vagy többször. Ádám: Többször, és te? Én: Én is vertem már ki fiúval közösen. Ádám: Az jó. Tök meglepett hogy ilyen lazán kezelte (gondoltam én hogy több is volt mint közös hoki, de nem akartam így direktbe kezdeni) Én: Nos akkor nekiállunk? Ádám: Nem nyomsz be valami pornót? Én: kimegyek pisilni, addig tegyél be valamit. Kimentem vissza jöttem és addig már ment egy heteró pornó. Ádám felállt az asztaltól én mellé álltam. Közben masszíroztam gatyán keresztül a farkamat, Ádám is hasonlón tett. Ádám: Akkor elővesszük? Én: Naná! Ekkor kikaptuk gatyából a farkunkat. Ádámnak még félig merev volt, de látszott hogy szép vastag lesz, aztán rövidesen teljesen kőkeményen állt. 16 cm hosszú és vastag farka volt. Aztán levettük a nadrágot, és pólót és meztelenül vertük a pornóra bár én inkább Ádámot néztem. Megdicsértük egymás farkát. Ádám: Másban is benne lennél mit közös hoki? Én: Mire gondolsz? Ádám: Szopás. Én: Bi vagy? (nem akartam magam kiadni úgy akartam hogy mint ha heteró lennék ) Ádám: Valami olyasmi. Én: Szóval már szoptál? Ádám: Nem csak érdekel. Én: engem is érdekel. Ádám: akkor benne vagy? Én: Igen! Aztán Ádám megfogta a farkamat és verni kezdte, elém térdelt és elkezdett szopni, nos látszott hogy nem most kap be először farkat. Nagyon jó csinálta közben teljesen kemény volt a farkam aztán úgy szopott hogy közben nem verte hát az valami isteni volt. Aztán én térdeltem elé és szopni kezdtem, nagyon jó volt hogy vastag farka volt de rövid... Aztán nyögött hallottam hogy egyre sűrűbben és hagytam hogy számba élvezzen. Aztán szó nélkül hasonlóan Ádám is élvezésig szopott. Aztán még fogdostuk egymás farkát egy kicsit. Így ismerkedtem meg Ádámmal.

 

Nos a folytatás az volt hogy beszélgettünk utána a hétvégén, elmondta hogy volt már sráccal, ekkor én is elmondtam hogy én is voltam már fiúval, de én nem mondtam hogy Kristóf és hasonlók, csak ezt tisztáztuk hogy van közünk a fiúkhoz. Nekem egyébként tetszett Ádám mit srác, de nem éreztem iránta semmi mást csak testi vonzalmat. Ő is hasonlóan érzett elmondása szerint. Nos ez után hétvégente ha bent maradt akkor kivertük és leszoptuk egymást. De több nem volt, a dugás részét én nem hoztam fel Ádám sem. De nem tartott sokáig úgy január közepén mondta hogy elkezdett ismerkedni egy sráccal és jobb lenne ha ezt befejeznénk. Nos én megértettem mert szerelemről szó sem volt csak hoki meg orál hétvégente. Aztán úgy el is hidegültünk persze köszöntünk egymásnak, de már nem nagyon dumálgattunk, annyit elmondott hogy a sráccal jól kijönnek és szerelem is van, aztán már többet nem nem jártunk össze. Meg nem is nagyon dumáltunk.

 

Aztán megint egy csendesebb időszak következett, egy két srácot néztem zuhanyzóban de semmi több. Ha szeretnétek folytatom még van 3 és fél év a fősulin :D

akos_90ma Creative Commons License 2015.12.04 0 2 11234

Negyedik rész.

 

Nos szeptemberben megkezdődött a második év a fősulin, egy másik koliba kerültem. Első egy két hét igen mozgalmasan telt, ismerősök szaktársakkal találkozik az ember, szinte majdnem minden napra jutott valami kis buli. 

 

Az új kollégiumban, 3 ágyas szobák voltak, és folyosó végén volt a zuhanyzó, 3 egymás mellett 2 zuhanyfejjel, és 1 darab függönnyel felszerelt, egyébként az egész koli kicsit lerobbant volt, de engem ez nem zavart, éreztem a levegőben hogy a falak már sok emléket őriznek. Megismerkedtem a két új szobatársammal, ők tavaly is együtt laktak már, szóval én voltam az új fiú akinek be kellett illeszkedni. Nagyon normális szobatársak voltak egyébként, egész nap játszottak a gép előtt, nem sok vizet zavartak ha lehet így fogalmazni, olyan igazi kockák voltak. Az azonban nagyon jó volt hogy minden hétvégén már csütörtök este hazamentek mind a ketten, szóval a hévégén egyedül lehettem, ezeket a hétvégéket igen szerettem, jó volt olvasni, persze tanulni is sokkal könnyebb volt. Szóval velük semmi sem történt, igaz egyikhez sem vonzódtam, szóval nem is nagyon érdekelt, semmi lebukás hogy hokizott volna az egyik vagy ilyesmi, igazából én sem hokiztam hétköznap hiszen ott voltak a hétvégék. 

 

Én továbbra is jártam úszni, ott eddig nem történt semmi sem egykét alkalom volt hogy valakivel együtt zuhanyoztam, de semmi extra. A konditeremben már volt hogy csurgott a nyálam egykét szép karakteres arcú srácra, meg az öltözőben boxerben végigmértem egy két srácot, de nem kezdeményeztem soha, egy két sráccal összehaverkodtam segítettünk egymásnak az edzésben. Szóval elég szépen kikupálódtam ha lehet így fogalmazni.

 

A koleszban a zuhanyzóban általában egyedül zuhanyoztam, de volt hogy már zuhanyzott valaki és én úgy mentem be ekkor ugye a függöny nélkülibe álltam be, nem mindig befelé fordultam hogy kicsit tudjak leskelődni, ha meg én voltam aki a függönyösben állt akkor meg a másik fiú állt a függöny nélküliben, ők általában teljesen a fel felé fordultak, szóval csak feneküket láttam. De lesz majd érdekes dolog, csak előtte még történt valami...

 

Október elején elmentünk a szaktársakkal bulizni, ittunk beszélgettünk aztán meg irány táncolni. Egyszer csak tánc közben odalép egy srác megfogja a  vállam és következőket mondja:"Kövess, ha szeretnél!!!" és kacsintott egyet. Nagyon meglepődtem igaz volt már bennem alkohol szóval nem sokat haboztam megfordultam és követni kezdtem a srácot. Bement a wc-be, itt megálltam egy pillanatra de végül is rájöttem hogy pisilnem kell szóval bementem. 5 piszoár volt a szélsőnél állt a srác pisilt, én mellé álltam és én is pisiltem, majd láttam hogy teszi el farkát, hanem elkezdi verni, és is hasonlóan tettem, félig merev farokkal ott álltam ekkor bejött valaki, én eltettem a farkam és elmentem kezet mosni, utánam jött srác és mondta hogy igyunk meg egy sört, mondtam hogy rendben van.

Kimentünk kikértük a sört és kerestünk egy csendesebb sarkot és elkezdtünk beszélgetni. A srác 180 cm magas volt, barna haja kék szeme, és látszott hogy sportol szóval számomra igen imponáló volt a helyzet. A beszélgetés során kiderült hogy azért próbálkozott be így mert nagyon megtetszettem neki, mondtam neki hogy igen merész vagy, de erre csak legyintett, hogy lehet azt látni hogy ki meleg és ki nem, nos a srác elég melegesen viselkedett kéztartás, hangszíne. Gábornak hívták a srácot, aztán mondta ha van kedvem akkor elmehetnénk hozzá egy kicsit játszani, nos gondolkozás nélkül igent mondtam nekem is tetszett a srác és ugye nyáron volt úgymond az utolsó kalandom fiúval, szóval vele tartottam. Nos meglepett hogy egy családi ház kiadó szobájába vitt fel, kiderült hogy csak most hétvégén van itt, nem is kérdeztem tovább akkor gondoltam hogy akkor ez egy kaland lesz és kész, Gábor nem sokat kérdezett tőlem csak hogy fősulis vagyok-e mit sportolok-e de semmi többet valahol ez tetszett hogy ez most itt csak a testiségről fog szólni. Nos kibontottuk a sört amit útközben vettünk, és elkezdtünk smárolni tapi stb. Nekivetkőztünk ott álltunk alsógatyában, én már félig merev farokkal, aztán elém térdelt és elkezdett szopni, nos nem volt jó fogazott aztán mondtam neki hogy óvatosabban azért, de nem lett jobb gondoltam akkor ezt ne erőltessük, aztán én akartam szopni de láttam hogy nem nagyon akarja hogy lehúzzam a boxert, kérdeztem hogy mi a baj, válaszolta hogy semmi, de neked hatalmas farkad van, (már írtam hogy mekkora) mondtam hogy dehogy nagy, aztán lehúztam a boxert, teljesen nyugalmi állapotban volt a farka, elkezdtem szopni, azonnal elkezdett nyögni hogy ez milyen jó stb, de nem állt fel neki... aztán hirtelen ellökött és mondta hogy most azonnal takarodjak innen, mocskos buzi vagyok és még hasonló dolgokat. Teljesen agresszív lett, kicsit meg is ijedtem hogy ennek most mi a baja lett? Felöltöztem közben végig fenyeget hogy kinyír ha valakinek ezt elmondom stb, aztán mondtam neki hogy fejezze be, nem történt semmi gond nem állt fel lehet a fáradtság, meg a pia miatt is... Na akkor nekem esett, nos nem vagyok erőszak híve, de megfogtam a kezét és leszorítottam, aztán fogtam egy darabig hogy nyugodjon le, majd elengedtem megfogtam a kabátomat és elmentem. Aztán vissza a koliba zuhany és bedőltem az ágyba a történtek után.

 

Aztán másnap végiggondoltam a történteket, fogalmam sincs ki volt ez a srác, nem is biztos hogy Gábornak hívták, aztán meg furcsa volt ez az egész, tényleg nem volt nagy farka leállva persze kevés embernek nagy, az hogy nem állt fel, én nem lepődtem meg, Kristóffal is volt hogy ha sokat ittunk egy buliban és hajnalban még elkezdtünk játszadozni volt hogy nekem sem állt fel teljesen, meg volt hogy neki sem, és mégsem akadtunk ki, igaz akkor reggel bepótoltuk :P Szóval a srácnak szerintem önmagával volt baja. Nos akkor kicsit megfogadtam hogy legközelebb idegennel óvatosabb leszek.

akos_90ma Creative Commons License 2015.12.04 0 0 11233

Sziasztok! 

 

Köszönöm hogy tetszik a velem megtörtént dolgok. A kritikákat is megfogadom és megpróbálok ezekre odafigyelni. Ha kérdésetek van, akkor tegyétek fel, szívesen válaszolok! 

Törölt nick Creative Commons License 2015.11.26 0 1 11232

Szia akos_90ma!

Nekem nagyon tetszenek a történeteid:) Szívesen olvasnék többet, vagy dumálnék veled. Nekem sajnos kimaradtak a koleszos élmények és mindíg nagy izgalommal olvasom az ilyen jó történeteket. Bár a Kristóffal való kapcsolatod is szépen alakult még ha nem is lett olyan a vége mint amilyenre te vágytál:) De az biztos, hogy belül nagyon szar lehetett:) 

Előzmény: akos_90ma (11225)
IAAnVs, az érzékek istene Creative Commons License 2015.11.05 -1 1 11231

Kedves Ákos!

Őszinte leszek,... elszorult a szívem, és összeszorult a gyomrom olvasván a végkifejletet Kristóffal. Kb. olyan fílinget keltett bennem, mint még anno, "egyetemistafiu23" 2013-as júniusi írása is. Az a sztori is ugyanolyan vidám, ugyanannyira parázs, csak éppen a vége ugyanannyira fájó is, mint a tiéd. Köszönöm, hogy megírtad, és hogy elolvashattam élményedet! :)

Történeted bennem is nosztalgiát ébresztett, s előhúzott néhány titkos, ámde szép élményt, számomra kellemes időszak emlékét az egyik egykori legjobb barátommal. Annak is vége lett, még ha elég meghitt, bizalmas kapcsolatban voltunk is egy jó ideig, legalább annyira, mint te Kristóffal, sz'al üdv a klubban... :

Valahol azt érzem, benned, és "egyetemistafiu23"-ban is vannak közös vonások, sorsbéli átfedések hasonló élményeink kapcsán. Ha úgy gondolod, van kedved dumálni, eszmét cserélni a témáról, írj privátban! Szerintem érdekes beszélgetéseket tudnánk folytatni. :)

 


Annyi észrevételt viszont engedj meg, ha úgy döntesz még több élményedet öntöd szöveges formába, (amit én is szívesen olvasnék még... :) ) hogyha legközelebb párbeszédet írsz, - és ezt talán a többieknek sem lenne hülyeség megfogadniuk - akkor az adott dialógusnál a mondandókat a szerepeknek megfelelően különítsd el, jelöld meg valahogy! Ha hosszú folyamatos párbeszéd zajlik, egy idő után követhetetlenné válik, hogy ki mondja azt, amit leírsz!? Főleg, hogy egyes helyeken a monológjaid is megkeverhetik az embert, lásd a kékre formázott részt!

Mire is gondolok? Csak pár példa:

"Kristóf a következőt mondta:

(K) -Én lusta vagyok felállni új pornót betenni!

(Á) -Nekem sincs kedvem! Szereted ha szopnak? (Úgy gondoltam egy próbát megér emelni a tétet ha már meglátta hogy verem.)

(K) -Imádom ha makkomat nyalogatják!

(Á) -Azt elhiszem szép nagy makkod van.

(K) -Köszi, neked is szép farkad van!

(Á) -Szerintem nagyjából egyforma, de a tiéd nagyobb!

K: -Ja kb egyforma, és te szereted ha szájjal kényeztetnek?

Á: -Persze imádom, jó lenne ha most valaki leszopna!

K: -Hát nekem is jól esne, de… (És itt csend lett, nem tudtam hogy most merre, mit mondjak, ismét dobogott a szívem, de úgy voltam vele megpróbálom.) (Noha itt leírod gondolataidat, érzéseidet, sorrend szerint ezt Kristóf mondja, csak ez már nem teljesen egyértelmű.)

Á: -Ha szeretnéd én bekapom!

K: -MI? Ne hülyéskedj már! Az már sok lenne! Vagy? (na és ez vagy adta meg, ma is emlékszem hogy kimondta és egymásra néztünk miközben lassan vertük merev farkunkat)

Á: -Ha gondolod bekapom!

K: -Te tényleg bekapnád?

Á: -Be! (Vágtam rá határozottam.)"


Kérlek, mivel magam is tudom, mennyire nehéz olykor megértetnünk magunkat a másokkal, segítő jellegű észrevételemet ne vedd kötekedésnek, mert nem annak szánom! Viszont így nekünk, olvasóknak is segítesz, hogy mindent úgy értsünk, ahogy azt te is leírni szánod, Ákos! :)

Előzmény: akos_90ma (11225)
lacka1234 Creative Commons License 2015.11.02 0 0 11230

Szivesen várom a folytatást....mi történt az esküvője napján?????

Előzmény: Megaahy2138 (11229)
Megaahy2138 Creative Commons License 2015.11.01 0 1 11229

Sziasztok srácok!

Megosztanák veletek az egyik élnényemet!

 

 

Először is én egy 18 éves fiú vagyok és nagyon érdeklőttem már régebb óta a fiúk iránt!

Az egyik nyáron egy városbeli(egy helyen laktunk) srácot megkértem hogy jöjjön el a szülinapomra mert előtte is ismertük egymást és nagyon jó fej is volt! Sajnos nem tudott eljönni mert Budapesten lakik és otz dolgozik már egy ideje! ősz volt és mindvégig beszélgettünk és elhivott egyszer csak beszélgetni magához (felcsillant a szemem nagyon)hogy személyesen is beszéljünk!

igy is lett elmentem hozzá eszméletlen jó képű srác 

aztán elkezdett mesélni a munkájáról ami nagyon nagyon érdekes most hadd ne irjam le mi is az

utána kérdezgetett rólam mondta hogy mennyire jó fej vagyok örül hogy jobban megismert ez után szóba jöttek a csajok mondta hogy milyen jó csajokat szokott pesten látni és hogy a pasik sem gyengék és megkérdeztem tőle: 

-Tomi te bi sex vagy akkor?

a válasza az volt hogy: 

-inkább csak kiváncsi heteró 

a szemeim fel csillantak :) 

ez után én nem árultam el hogy én is vonzodom a fiúk iránt

lassan a lábához érintettem a lábamat és megnézte az asztal alatt hogy ez mi volt es nem szolt semmit 

ezután levettem a pulcsimat mert már nagyon melegem volt aztán Tomi megjegyezte hogy ez nem rossz ötlet mert neki is melege van 

ezek után megkérdeztem Tomit hogy szokott e meleg pornot nezni ha mar ilyen kis kivancsi fajta a fiuk iránt is!

azt mondta hogy persze hogy szokott es nagyon bejönnek neki

a következő dolog váratlan volt számomra Tomi levette a polojat is mert a szülei nagyon befütöttek (otthon voltak ők is) es azt mondta hogy nagyon melege van bocsassak meg neki

mondtam neki hogy semmi baj 

szep formas teste volt Tominak 

megjegyeztem neki es megkert hogy mutassam en is meg neki ihy tortent megfogta a hasam es a mellkasomat hogy milyen jo testem van 

megfogtam a kezét és váratlan dolgot tettem: a kezét a még nyugalmi állapotban lévő farkamra raktam a nadrágomon keresztül 

Tomi szemei megcsillantak és mondtam neki hogy nagyon megkivantam már és kivancsiva tett 

Tomin egy feszülös melegitő volt és láttam hogy a farka már kő kemény amit meg is jegyeztem neki és abban a pillanatban kivette a nadrágjából és nagyon szép vastag fasza van 

gyorsan megbeszéltük hogy egy gyors menetet lezavarunk mert annyira megkivantuk egymast és oda súgta maradjak itt mindjárt hoz egy gumit mire vissza ért meztelenül vártam 

Tominak ismet megcsillant a szeme aztán felhuzta a gumit a farkára és már minden féle elö kényesztetés nélkül betolta farkát a lyukamba az iroasztalán 

fantasztikus elmeny volt ahogy dugja a seggemet és ugy láttam neki is tetszik :D 

oly annyira hogy kb 5 perc utan mar kivette es kerlelte hogy hadd elvezzen a számba bele egyeztem és igy is lett minden egyes cseppjét lenyeltem és leszoptam a farkáról 

ez után gyorsan felöltöztün és megbeszéltük ha lesz alkalom rá akkor ezt megismételjük 

elköszöntünk egymástól mert mar este 9 ora is elmult 

azota Tomival egyszer történt meg a dolog még pedig Tomi esküvőjének napján ahol már én is megdugtam őt és hatalmasat élveztünk

a következő részben ha szeretnetek akkor elmeselem azt is!!

 

 

oscar001 Creative Commons License 2015.11.01 0 1 11228
Jó olvasni az írásaidat. Kár, hogy mindegyiknek lemarad a vége. Azért né hagyd abba!
Előzmény: akos_90ma (11225)
neiskérdezd Creative Commons License 2015.10.31 0 1 11227

Basszus :'( de szarul érzem most magam a történetedtől :'/ jó lenne ha folytatnád és sajnálom ha mese végére roszul éreztedmagad :/

Előzmény: akos_90ma (11225)
Törölt nick Creative Commons License 2015.10.30 0 1 11226

Minden történetedre kíváncs vagyok! Írd meg őket kérlek!

Előzmény: akos_90ma (11225)
akos_90ma Creative Commons License 2015.10.30 0 4 11225

Harmadik rész.

Nos két ez két eset után bevallom őszintén hogy teljesen megszédültem, ismét nem tudtam hogy ehhez hasonló még elő fordulhat-e vagy lehetne-e még esetleg több. Mivel még nem voltam fiúval, így fogalmam sem volt hogy most aktív vagy passzív vagyok valójában,(akkor még ezt a két szót sem ismertem) soha nem ujjaztam magam vagy hasonlót nem csináltam előtte még. Csak azt éreztem hogy Kristóf iránt egyre nagyobb a vonzalmam, imádtam az illatát, főleg ha edzés után jött vissza koliba, és az egész szobát bejárta az izzadt „férfi szag”. Nos ebben az időszakban én teljesen összezavarodtam, akkor gondolkoztam el először azon hogy most lehet hogy bi vagyok? Esetleg ez csak valami késői kamaszkori dolog? Szóval nekem ez az egész dolog megvilágosodás egész későn jött. Persze ez idő alatt ismerkedtem egy lánnyal, de csókon túl én nem akartam menni, mert Kristóf járt a fejemben. Ezért a lányt hamar leépítettem. Kristóffal maradt minden a szokásosban, jártunk edzeni, mentünk bulizni, együtt iszogatás. Egyik nap délután egyedül voltam a koliban, és elkezdtem a neten melegségről olvasni, mit lehet róla tudni, akkor olvastam egykét dolgot, aktív passzív szerep stb. Először úgy voltam vele hogy hát van ilyen is. Nem foglalkoztam vele mint információ kezeltem. Neten bele néztem egy két meleg pornóba, de a fiúk solói jobban tetszett. Aztán ez így abba is maradt, azért órára jártam sokat nem voltam egyedül a koliban, ha meg haza jöttem a hétvégék gyorsan elteltek.

Aztán a következők történtek. Egyszer úgy november végén, az utolsó órám elmaradt és visszaindultam a koliba, aztán mikor visszaértem a koliba, automatikus nyitottam az ajtót, és a következő látvány fogadott. Kristóf az ágyon feküdt és verte a farkát, csak póló volt rajta. Mikor beléptem meglepődtem, Kristóf is kicsit meglepődött, és hirtelen felült az ágyra, és farkát fogta. Becsuktam az ajtót és következő párbeszéd zajlott le ha jól emlékszem.

-Na mi van most te nem bírtál magaddal:

-Azt hittem órán vagy…

-Elmaradt az óra, de látom te meg nagyon kanos vagy!

-Hát igen! Nem tagadom ha nem jöttél volna haza akkor egy jót élveztem volna…

-Nos attól még élvezhetsz, engem nem zavar ha kivered! (nem ajánlottam fel hogy kimegyek, vagy ilyesmi, pedig átfutott az agyamon, de azt akartam mondani hogy akkor verjük együtt, nem akartam rámenős lenni.)

-Nem verem itt egyedül. Te kanos vagy? (Erre vártam)

-Nem vagyok ellene egy kis élvezésnek! És elnevettem magam.

-Akkor kiverjük együtt? Ha gondolod!

-Jó benne vagyok (És nagyon örültem hogy megint lesz valami.)

Aztán én is levetkőztem, de már pólót is levettem és ott álltam előtte félig merev farokkal, és elkezdtem lassan verni. Majd Kristóf megszólat

-Nem ülsz de mellém az ágyra vagy ahogy akarod.

-De, ha nem gond!

-Ne viccelj már!

Ez jól esett, hogy ezt mondta, se pornó se semmi csak ott feküdtünk az ágyon keresztbe, lábunk a földön hátunk a falnak támaszkodva, alatta a paplan. Kb 5 percig vertük lassan, majd én kezdeményeztem.

-Verjem nekek?

-Akarod?

-Ha te is akarod akkor verem!

-Hát nem vagyok ellene.

Elkezdtem neki verni, majd egy perc után magától nyúlt és ellökte a kezemet a farkamról és ő is elkezdte verni nekem. Szóval keresztbe vertük egymásnak. Nagyon jó volt izgalmas. Aztán úgy gondoltam hogy bepróbálkozok a szopássa.

-Bekaphatom megint? Meg sem lepődött most már a kérdésen.

-Azt mondod szopjuk le egymást megint mint a múltkor?

-Azt nekem tetszett a múltkor!

-Jaja, akkor 69? (nagyon meglepett hogy Kristóf magától ajánlotta fel)

-Okés

-Na akkor szopjuk le egymást!

Ismét oldalra fordultunk és elkezdtük egymást szopni kölcsönösen kényeztettük egymást orálisan. Aztán egymás szájába élveztünk, ismét hatalmas élmény volt.

Most már nem mondta hogy ez olyan „buzis” kicsit azt vettem észre rajta hogy neki is tetszik ez a dolog. Kristóf nem hozta fel a dolgot hogy most ez megint mi volt, úgy gondoltam akkor nekem sem kell ezt firtatni. Ugyan úgy mentünk edzeni, uszodába, egymás előtt vetkőztünk, annyi változás volt hogy most már nem annyira fordultunk a fel felé mikor zuhanyozni mentünk, többet meztelenkedtünk egymás előtt. Volt rá példa hogy Kristóf zuhanyzás után akár 20 percet is ült a gép előtt meztelenül, természetesen másnap én is hasonlóan cselekedtem. Ez után kb egy héttel este nem mentünk semerre mind a ketten nyomtuk a gépet. Aztán bedobtam a témát, hogy nem-e kanos, mondta hogy az, és felvettem neki hogy verjük ki, igent mondott, és szokásos módon 69 végződött. Ez után volt egy kis szünet, vártam hogy Kristóf is kezdeményezzen, aztán kezdeményezett és ismét 69. Nekem ez megint jó volt kényelmes volt, és Péterrel való kapcsolatomra emlékeztetett nagyon, annyi különbséggel hogy Kristóf után vágyakoztam. Aztán egy hónapban ez a 69 megismétlődött olyan 2-3 de többször nem. Aztán jött a karácsony, január február, és bár jó volt ez a dolog, de többet akartam. Kívántam a szexet Kristóffal. Aztán véget ért az első vizsgaidőszakom sikeresen végeztem a vizsgákkal. Február vége volt, és készültem arra hogy a következő alkalommal megkérdezem hogy akarna-e többet. Nagyon érdekesnek tartom még most is hogy bár mondhatni két hetente volt 69 de soha nem hozta fel a témát úgy külön, hogy most ez számára mit jelent, én meg nem akartam erőltetni, nem tudtam hogy mit válthatok ki belőle. Vettem sört meg vodkát és este megkérdeztem hogy lenne e kedve piálni, mondta hogy igen, megittunk 2 sört ittunk 1 vodkát, és felhoztam kanosság témát és hamar már ismét együtt vertük, és kölcsönösen szoptuk egymást. Majd kezdeményeztem.

-Kristóf, másban is benne lennél?

-Mire gondolsz? (kérdően nézett és felült az ágyra, és ott feküdtem oldalasan)

-Én szexre gondoltam.

-MI? (nagy kerek szemek megint, megint dobant a szívem.)

-Hát arra gondoltam hogy megdughatnál. (ne most szinte megfagytam)

- Micsoda? Pajti te normális vagy? (és felállt az ágyról)

-Figyelj Kristóf ha nem akarod nem gond. (Na akkor éreztem hogy baj van…)

-Te meleg vagy?

-Nem vagyok meleg, de soha nem volt még ebben részem, és kipróbálnám.

-Kipróbálnád…

-Ki!(na és most olyan dolog történt amire nem számítottam)

-Akkor kipróbáljuk! (döbbenet az arcomon, és hasra fordultam)

Kristóf rám mászott, benyálazta a farkát, és a fenekemet, és elkezdett játszani a farkával a fenekemen, nem akart még akkor behatolni, csal ott játszadozott és egyre többet köpött a seggemre és már jól nyálas voltam és játszott a farkával a seggemen. Ekkor rám hasalt, átkarolt, ne ekkor végem volt, éreztem hogy szinte tüzelek és kívánom hogy tegye be! Ahogy rám hasalt, és fejét a nyakamra tette, éreztem ahogy levegőt rám fújja és iszonyatosan élveztem, izgatott nagyon. Ekkor a fejemet felé fordítottam, egymás szemébe néztünk, és éreztem hogy ez most más ott van Kristóf is testben és lélekben, és bevallom nem tudom ki kezdeményezte de elcsattant az első csók. Hatalmas élmény volt egy férfival csókot csenni. Hosszan szép csók volt, és ekkor ismét köpött a farkára és éreztem hogy a lyukamhoz nyomja, ismét rám hasalt ismét csók, és éreztem hogy benyomja. Bevallom nekem nem fájt mert annyira vágytam rá, persze kellemetlen volt egy kicsit, de kihúzta, és köpött megint, és megint be, csók és elkezdett lassan finoman dugni, közben átkarolt a karjaival és csókolt és a nyakamat is csókolta na ekkor készen voltam annyira jó érzés volt. Aztán elkezdett dinamikusan dugni, egyre hevesebben, és halottam ahogy csattok a seggemhez a teste, majd ismét vissza lassan, megállt pihenni, majd kezdte előröl, és nekem ez csodálatos érzés volt, és olyat éltem át mind még soha, éreztem hogy farkam félig ernyedt de nagyon jó, miközben dugott, éreztem hogy most ez nagyon jó éreztem az a kéj érzést, elélveztem, én még soha nem éleztem el így, hatalmas élmény, sokkal jobb mint ha kivered, ez valami más, ez valami isteni. Levert a víz, Kristóf is sokat nyögött közben, és éreztem hogy gyorsul fel egyre jobban és elérvez, ilyet sem éreztem még soha, éreztem hogy belém ömlik a sperma, a végén nagyot lökött rajtam, majd megállt, bennem hagyta farkát, éreztem hogy még lüktet a farka átkarolva, ott feküdtem aladta… na ez volt a legszebb.

Aztán elmentünk zuhanyozni. Aztán megszólat Kristóf.

-Tetszett?

-Igen én hatalmasat élveztem.

-Én is, de csak hogy tudd nem vagyok meleg!

-Tudom én sem, de ha jó volt akkor nem kell tovább ezen pörögni szerintem.

-Te elélveztél miközben dugtalak?

-Igen

-Azt hogy?

-Nem tudom hatalmas élmény volt.

-Ez érdekes… bár a csók is érdekes volt nekem.

-Nekem is, jó volt

-Az, de egy szót se senkinek sem!

-Ez természetes!

Aztán bevallom teljesen lenyugodtam, nagyon jól éreztem magam a következő napokban. Kristóffal semmi sem változott, dumáltunk stb, minden maradt a régiben. Aztán vártam hogy mi lesz, nem akartam ismét felhozni a témát még a közös hokit sem. Aztán eltelt egy hónap, és dumáltunk este, szó esett a kanosságról megint, aztán úgy gondoltam megkérdezem hogy lenne-e kedve közös veréshez, igent mondott. De mondta hogy elmegy előtte zuhanyozni, na ekkor esett le hogy akkor több is lesz. Én is elmentem zuhanyozni, felkészültem mindenre, addig már utána néztem az anális szex szabályairól. Ismét kezdődött közös verés, 69, majd hasra fordultam, és nem kellett semmit sem mondanom, ismét rám hasalt és kezdődött. Ez után megbeszéltük a dolgokat. Elmondta hogy ő nem tartja magát melegnek, de ez tetszek neki velem, soha nem csinált ilyet más fiúval, amit el is hiszek. Én elmondtam neki hogy velem eddig mi történtek. Figyelmesen meghallgatta, és kérdezte hogy akkor én bi vagyok, mondtam hogy valószínűleg. De nem horkant fel rajta, elfogadta. Volt egy két hét amikor nagyon távolság tartó volt, de be kellett látnom hogy ez mindkettőnek új helyzet. Aztán adta magát a többi, elmondta hogy párkapcsolat meg ilyeneket ne várjak tőle, ez számra barátság extrákkal, persze én addigra beleestem, de tudtam hogy nem szabad rámásznom meg ilyenek. Aztán hetente két hetente megtörtént a dolog, más pózokat is kipróbáltunk, és mindig nagyon élveztem hogy el tudtam élvezni úgy hogy nem nyúltam a farkamhoz. Aztán áprilisban történt hogy felajánlottam most én dugjam meg őt, mert ha elmondásom szerint ekkora élmény úgy elélvezni akkor abból ő is részesülni akar. Persze Kristófnak először fájt, de egy két alkalommal már ő is rákapott az ízére. Májusra már egyre többet szeretkeztünk, és ami nagyon tetszett egyszer együttlét után mondta hogy ne menjek át a saját ágyamba, maradjak ott. Ez után elkezdődött egy sokkal bensőségesebb kapcsolat, hétköznap mindig együtt aludtunk, nem volta a szex sokkal több, heti egy-kettő, és ez után hétvégére is bent maradtunk sokat masszíroztuk egymást, és Kristóf is nagyon romantikus volt, szóval mondhatni hogy nagyon szép időszak volt. Sokszor simogattuk egymást elalvás előtt, minden szopás nélkül csak simogattuk egymást farkát esténként. Aztán jött a vizsgaidőszak Kristóf leállamvizsgázott, és végzett a főiskolával. Ekkor éreztem hogy ez a mámor meg fog szűnni én itt maradok a főiskolán, Kristóf pedig elkezdi az életet dolgozni kezd, elkerül a városból. Tisztában voltam vele hogy akkor megszakad a kapcsolat, persze reménykedtem benne hogy nem, de tudtam hogy nem fog maradni a városban, mert addigra már úgy volt hogy máshol lesz munkája 200 km és ez nagy táv. Aztán a számomra a legszebb amit Tőle kaptam az a nyár volt. Vizsgaidőszakomon túl még maradt 2 hét és addig maradtunk a koliban ameddig csak lehetett az utolsó nap költöztünk ki. Összetoltuk az ágyat, elmentünk szaunázni, sétálni, vacsorázni is elmentünk. Jó volt de volt bennem valami keserűség is mert tudtam hogy igen csak szorít az idő. Egyszer egy kocsmázás alkalmával egy lány megjegyezte hogy olyanok vagyunk mint a szerelmesek, erre Kristóf rám nézett és következőt mondta „Ákos a legjobb barátom és jobban szeretem mint bárki mást” Éreztem hogy szeret a maga módján. Jött kiköltözés, emlékeszem hogy az üres szobában magához húzott, és megcsókolt. A nyáron meghívott magukhoz, szerzett sátort, és elmentünk a Hortobágyra sátrazni, itt eltöltöttunk néhány csodás éjszakát. Mikor haza jöttem nagyon hiányzott. De be kellet látnom hogy sajnos ez ennyi volt. Augusztus végén még találkoztunk egy pár napra, az is szép volt, ismét sátor és túráztunk. Az utolsó napom elmondta hogy számra ez véget ér, szeret, de nem úgy ahogy én, jó velem, soha nem szeretkezett volna fiúval ha akkor azon a szeptemberen nem én leszek  a szoba társa, de ő nem tudja elképzelni hogy párkapcsolat és hasonlók. Egyébként volt benne egy kis meleg ellenesség is, nem szerette a lányos nagyon „buzis” srácokat. Megbeszéltük a dolgokat, elfogadtam az álláspontját. Kicsit szomorúan, de nem becsapva éreztem magam vagy kihasználva, mert tényleg őszinte nyílt kártyákkal játszott. Továbbra is tartottuk a kapcsolatot. Ma napig is tartjuk. Annyit kért hogy a témát ne hozzam fel, ne szaggassuk fel a sebeket. Beláttam kis idő után hogy ez a legjobb. Igaz hogy Kristófnak a nyáron volt az esküvője Igen lassan már 6 éve hogy megtörtént. Legénybúcsún annyit mondod hogy amin meglepődtem, hogy köszöni a barátságomat, és köszöni hogy azon a nyáron ezt meg tudtuk beszélni és tovább tudtunk lépni.

Én szerencsésnek érzem magam hogy így alakult, Kristóf által megtanultam, hogy vannak dolgok amiket el kell fogadni, és tovább kell lépni, és nem arra kell gondolni, hogy miért nem folytatódott. Sokkal inkább azokra a napokra melyek szépek voltak. Kristóf szerintem elmondása szerint nem a férfiasságom tetszett neki, hanem a személyem, persze mondta hogy az is izgató volt, meg az anális dolgok is.

Ezután jött a szeptember és egy másik koliba kerültem. Igaz itt nem a szobatársammal, de még történtek dolgok. Ha gondoljátok akkor azokat is elmesélem. Bár nem mind happy end.

neiskérdezd Creative Commons License 2015.10.30 0 0 11224

Basszus uristen o.O amugy se tudtam aludni már, jó hogy kivancsi voltam és megnéztem van-e valami xd de most meg könnyitenem kell magamon :'D na de ilyet, még a heterokat is ráveszed, még belegondolni se tudok, memmyire király lenne egy ilyet átélni, majd a koleszban *-* huu, köszi a történetet, ha van még pls mesélj még ^^, annyira jó olvasni, igy már mégjobban akarok egyetemre menni xd teljesen felizgultam, állok mint a cövek xd

Előzmény: akos_90ma (11223)
akos_90ma Creative Commons License 2015.10.30 0 4 11223

Második rész.

Jött az őszi szünet, utána már jobban oda figyeltem hogy ha egyedül vagyok akkor ne érjen meglepetés, persze hogy szerettem volna hogy megtörténjen még egyszer, de nem tudtam hogy hogyan lehetne ezt elérni megint, arra is gondoltam hogy ez egy egyszeri és megismételhetetlen élmény volt. Nos eltel azt első zh időszakom, jött a hideg tél kezdete. Egy párszor Kristóffal még úszni is elmentünk, ott már sokkal lazábban én is meztelenre vetkőztem, és ő is átöltözéskor, de ugye ez neki nem volt nagy kunszt hiszen sportoló, akkor láttam a farkát ernyedt állapotban, nos nagyon szép volt, olyan kis formás. Folytattuk az edzést, jártunk bulizni és egyre szorosabb lett a barátság. Megbeszéltük hogy ki mikor verte ki először, ki be voltunk szerelmesek oviban stb. Én Péterrel való kapcsolatomat nem mondtam el neki, nem tudtam hogy fogadná, buliban mindig csajoknak udvarolt, volt is egy párszor hogy nem a koliba jött vissza, aztán mindig mondta hogy jó volt vagy sem, vagy hogy felment a lányhoz, de nem történt semmi, mindig küldött csajozni, szinte kerítőt játszott. A következő izgalmas eset a következőképpen kezdődött. Egyik átlagos sulis nap után mindketten lefeküdtünk aludni, lámpa leolt, de ugye azért a sötétítőn át szűrődött be némi fény. Aztán aznap is kanos voltam, forgolódtam de nem tudtam elaludni, azért arra gondoltam hogy Kristóf már biztos alszik, mert már nem nyomkodja a telefonját, ezért sátrat állítottam a takaró alatt, és letoltam laza bokszerom és elkezdtem masszírozni a farkamat, már keményen állt, mikor úgy döntöttem hogy simán kitakarózhatok, hiszen elég sötét van. Kitakaróztam és elkezdtem szépen lassan verni a farkam. Egyet nem vettem figyelembe, hogy én az ablak felől vagyok szóval ami fény beszűrődik azt Kristóf szépen látja. Körülbelül 5 perc után hallom hogy Kristóf is mocorog. Ekkor szépen megálltam és elengedtem a farkam, de az a hasammal olyan 45 fokos szöget zárt be ahogy hason feküdtem. Aztán folytattam szépen lassan a verést, de most ismét hallottam hogy fészkelődik. Nos ismét megálltam és vártam majd mikor megint csend lett folytattam. Aztán megszólalt Kristóf „Látom nem bírsz magaddal!” és halk kuncogás. Nos hirtelen megint meg dermettem. De végig futott az agyamon hogy esetleg megint lehet egy közös verés. Válaszoltam „Hát nem tudtam elaludni és kedvem támadt egy kicsit játszani a farkammal, azt hittem hogy már alszol azért nem mentem ki wc-re de megint lebuktam!” és elnevettem magam. Kristóf „Én sem vagyok álmos úgy Isten igazán!” Na most gondoltam úgy hogy akkor vezessük rá a témára aztán majd lesz valami, de nem mertem azzal indítani, hogy akkor gyere és szállj be! Aztán a következő párbeszéd zajlott le! Közben én néha néha húztam egy párat a farkamon, mert izgató volt a helyzet hogy közben ott beszéltem vele.

-Talán kedved kaptál tőlem a egy kis verésre?

-Hát nem bánnám ha élveznék egy jót. Mondta Kristóf.

-Mi tart vissza?

-Végülis semmi a múltkor már úgy is kevertük együtt!

-Ja emlékszem mekkorát élveztél, még az álladat is lespriccelted! Hangosan felröhögtünk.

-Az hatalmas élvezésem volt!

-Na akkor gyere és csatlakozz! Vagy most is keressünk valami jó pornót?

-Felőlem! Felkapcsolta a kislámpáját.

Én ekkor már felültem az ágyra, és vártam hogy most hogyan tovább. Kristóf felkelt az ágyból, letolta a gatyáját és láttam a félig merev fakárát hát nagyon beindított, bekapcsolta a gépét, és az ágyam felé fordította, addig már nekem is félig merev volt az övé teljesen lankadt. Aztán Kristóf kérdezte:

-Mit szólnál ha a te ágyadban vernénk ki mert akkor ott kényelmesen félig feküdve eljátszhatnánk egy jó hosszú fasz verést.

-Persze gyere! És kimentem az ágy egyik oldalára.

Leült mellém, pólót már le is vette, és is levettem, nagyon jó volt hogy csak a kis lámba világított így nem volt olyan nagy fény, és olyan sejtelmes volt. Elindult egy pornó, és lassan elkezdtük rá verni. Közben csak annyi volt hogy jó a csaj, stb, de kb 10 perc és véget ért az online film. Kristóf a következőt mondta:

-Én lusta vagyok felállni új pornót betenni!

-Nekem sincs kedvem! Szereted ha szopnak? (Úgy gondoltam egy próbát megér emelni a tétet ha már meglátta hogy verem.)

-Imádom ha makkomat nyalogatják!

-Azt elhiszem szép nagy makkod van.

-Köszi, neked is szép farkad van!

-Szerintem nagyjából egyforma, de a tiéd nagyobb!

-Ja kb egyforma, és te szereted ha szájjal kényeztetnek?

-Persze imádom, jó lenne ha most valaki leszopna!

-Hát nekem is jól esne, de… (És itt csend lett, nem tudtam hogy most merre, mit mondjak, ismét dobogott a szívem, de úgy voltam vele megpróbálom.)

-Ha szeretnéd én bekapom!

-MI? Ne hülyéskedj már! Az már sok lenne! Vagy? (na és ez vagy adta meg, ma is emlékszem hogy kimondta és egymásra néztünk miközben lassan vertük merev farkunkat)

-Ha gondolod bekapom!

-Te tényleg bekapnád?

-Be! Vágtam rá határozottam.

-Ha szeretnéd… és megvonta vállát. Na itt úgy éreztem most vagy soha, odahajoltam és elkezdtem nyalogatni a hatalmas makkját, miközben magának verte. Nagyon élveztem, majd megfogtam a farkát és elkezdtem szépen szopni. Először éreztem hogy nem adja át magát teljesen, aztán hallottam hogy halkan nyög, és beletolta a fejemet a farkába, nagyon izgató volt. Folytattam egy pár percig közben halkan nyögött, majd abba hagytam, és kérdeztem.

-Tetszett?

-Hallod pajti jobban szopsz mint csaj, de komolyan!

-Hát nekem is jól esne ha valaki lecumizna! (Ekkor kérdően rám nézett.)

-Ja hogy én is téged?

-Ha akarod… (és én is vállamat vontam)

Ekkor fölállt az ágyról, na itt azt gondoltam hogy vége az egésznek, túlfeszítettem a húrt, de láttam hogy elém áll és letérdel az ágy előtt. Először megfogta a farkamat és elkezdte verni, és megjegyezte hogy „Jó kemény”. „Hát még szép” jött rá a válaszom. Ekkor bekapta, érezne lehetett, hogy még soha nem volt a szájában farok, mert kicsit kelletlenül, meg olyan fanyalogva tette, de baromira élveztem hogy egy szép testű karakteres arcú srác kezd el játszani a farkamon. Fejére tettem a kezem, ekkor hirtelen abba hagyta, és azt mondta „Ezt ne tedd!” Azonnal elvettem a kezem, erre ő folytatta szopást, és pár perc múlva egészen ügyesen csinálta. Majd abba hagyta és visszaült mellém. És vertük mind a ketten. Most nem tudtam eldönteni hogy menjek-e még tovább? De úgy voltam vele hogy próba szerencse! Kérdeztem

-Egy 69-hez mit szólsz?

-Mi hogy egymás faszát szopjuk?

-Hát ha már elkezdtük egymást szopni, akkor ha gondolod folytathatjuk… (na ekkor ismét féltem hogy mi lesz…)

-Én nem vagyok olyan!

-Én sem vágtam rá egyből! És csend következett kb egy perces cent de közben vertük szépen lassan a nyálas farkunkat!

-Akkor azt mondod 69-ezzünk?

-Azt! Jobb mint csak verni, mindkettőnknek!

-Az tény!

-Felőlem… (és éreztem hogy győzelem)

Oldalra feküdtünk, de mivel Kristóf elég magas volt, azért sokat kellett helyezkedni, hogy mindketten jól a szánka tudjuk venni. Elkezdtem szépen szopni a farkát, nyalogatni a hatalmas makkját, majd pedig a golyóit is nyalogatni kezdtem, és kicsit oldalt és lefelé is. Erre megszólt „Baszki ez kurva jó…”. Persze közben ő is szopott, és ő is hasonlóan csinálta azt amit én neki. Kegyetlen jó érzés volt ez a 69. Éreztem hogy már kőkemény a farka és egyre gyakrabban nyög fel, szoptam és egyszer csak a számba élvezett… Volt benne sperma, éreztem ahogy erősen sugárba spriccel. Ez után megálltam. Kristóf felült az ágyba, és láttam hogy piheg, látszott a kielégültség az arcán. És kérdeztem „Velem mi lesz?” Erre szó nélkül elkezdett szopni. De ekkor már én álltam az ágy szélén, ő pedig ült az ágyon. Nekem sem kellett sok és én is beleélveztem a szájába. Látszott a tekintetén hogy most ízlel először spermát. Hatalmasat élveztem.

Eztán mindketten szótlanul megmostuk a farkunkat felváltva fürdőben. Majd ismét visszatérve a szobába. Mondtam

-Ez remek volt Kristóf!

-Hát Ákos komolyan mondom sokkal jobban szopsz mint egy lány! (nem tudta Petis előéletemet)

-Te sem panaszkodszhat! Király élmény volt!

-De ha bárki is megtudja, akkor tudd hogy kicsinállak!

-Figyelj ez kettőnk között marad!

-Nem akarok úgy edzésre menni hogy homokládának neveznek!

-Hagyjadmár, nem tudja meg senki! Mellesleg én sem szeretnék hasonlót átélni!

-Jólvan akkor megértettük egymást!

-Meg!

-Ámúgy köszi, király volt!

-Hát én is köszi!

És lefeküdtünk. Másnap minden ment a normális kerékvágásban!

akos_90ma Creative Commons License 2015.10.30 0 4 11222

Sziasztok!

Akkor folytatom most már tényleg a kollégiumi történetekkel. Van egy pár belőlük a négy év alatt.

Nos akkor kezdeném az elejéről.

Első rész.

Véget ért a gólyatábor, és akkor már tudtam hogy kollégista leszek. Mivel még soha nem laktam kollégiumban így azért nagyon izgultam hogy milyen lesz, sokat lehetett hallani hogy vannak kollégiumi beavatások stb, és hogy valójában milyen egy kollégiumi közösségben lakni, élni. Szóval nagy izgalommal költöztem be a kollégiumba. A kollégium olyan volt hogy egy 3 két ágyas szobához tartozott egy fürdő, wc és egy kis konyha szerűség ahol volt a hűtő meg a mikró, a konyha a folyosó végén volt. Szóval olyan apartman jellegű volt. A másik két szobába beköltözött 2-2 lány és mi voltunk a fiú szoba. A szobatársam Kristóf később költözött be szóval egy hétig még azt sem tudtam hogy ki lesz a szobatársam, de végül sors megint jó embert hozott elém. Kristóf végzős sport szakos hallgató volt, kosarazott mellette. Szóval elég szálkás testalkata volt. 190 cm magas világosbarna haj barna szemek. Hamar össze is ismerkedtünk, mivel tőlem állt messze a sport az úszás miatt, és 19 évesre már elég szép vállam is volt tőle. Sokat beszélgettünk az első időkben vitt minden felé kocsmázni szóval tényleg nagyon barátságos és segítőkész volt mint "régi motoros" a fősulin. Szinte egy hónap alatt olyanok lettünk mint a testvérek, jó barátok.

Egy kis kitérő ha megengeditek. Az egyik ilyen kocsmázós estén megismerkedtem egy lánnyal, és lett belőle kaland, amely nem tartott sokáig mert én párkapcsolatot nem akartam a lány viszont igen szóval két hét alatt néhány ágybabújás után vége lett. Részemről nem volt rossz, de valahogy az eddig tapasztaltak ott motoszkáltak a fejemben hogy én még szeretnék fiúval lenni.

Nos ugye kollégium hogy könnyítsen magán az ember? Marad a Wc a fürdő, vagy ha nincs otthon a szobatárs. A lányok megkértek minket hogy a fürdőbe ne tevékenykedjünk, mert nem szeretnének utánunk takarítani, ezen Kristóffal nagyot nevettünk, de Kristóf mondta hogy ez alap normális srácok vagyunk. Ugye a Wc-ben nem lehetett sokáig elhúzni mert mindig jönni akart valaki kb 5 perc után. Szóval ott csak az ilyen gyors farok veréseket csináltam. Maradt még a szoba ahol ha nem volt otthon Kristóf akkor kényelmesen el tudtam húzni farokverést.

Kristófra visszatérve nagyon meglepett mikor edzés után visszajött a szobába és mondta hogy meg tusolni és már vette is le az alsónadrágot, de mindig a fal felé fordult így csak az izmos fenekét láthattam, de nem mertem azért úgy kukkolna feltűnően törölközőt magára csavarta és elment zuhanyozni aztán ismét ugyan így vette fel a bokszert. Egyszer zuhanyzás után nem egyből vette fel az bokszert hanem leült az ágyra, és mivel törölköző volt köré csavarva láttam a szerszámjának a végét, én ott ültem szembe vele, mert az ágyunk a két szoba két végén volt szóval szembe. Beszélt vagy 10 percig én meg ott szemeztem a farkával aztán felállt és megfordult és felvette a gatyát. Nos gondoltam magamban nem is kellett sokat várni hogy legalább a végét láthassam. Aztán megbeszéltük hogy eljárunk kondiba, úgy is volt heti 3-szor edzettünk tényleg segítő kész volt, de sajnos a fősuli kondijában nem volt zuhanyzó, így csak gatyában láthattam. Bevallom hogy kb 2 hónap után nagyon tetszett Kristóf és nem tudom hogy mi lelet, de olyan éreztem fiú iránt mint még soha, nem szerelem volt, hanem hatalmas vágy. Nagyon karakteres férfias arca volt és nagyon jól kijöttünk, szóval ott volt mindig de nem úgy ahogy én az akartam. Aztán még az őszi szünet előtt történt a következő.

Kristóf az mondta elmegy a csapattársaival sörözni, gondoltam ez egy jó alkalom hogy akkor egyedül leszek a szobába és akkor jól elhúzva kiverem. Egy dolgot felejtettem el bezárni az ajtót. Kerestem egy pornót, azért választottam azt mert a srác jól nézet ki benne, a lány annyira nem érdekel. (Ekkor még nem néztem fiú solokat, vagy meleg pornót, persze tudtam hogy van de akkor még nem érdekelt annyira.) természetesen hangot levettem 3% a gépen, mivel meleg volt a szobában és a koliban minden meleg volt, így meztelenül leültem az ágyamra, kényelmesen behelyezkedtem és elkezdtem verni. Nem telt el kb 10 perc és nagy lendülettel nyílt az ajtó és már mondta is Kristóf a következőt "Szar volt az egész inkább vettem 6 sört igyuk meg együtt!" Úgy megijedtem hogy még rémületemben csak farkamat takartam el, és néztem rá meglepettem mint egy kis nyúl. Erre rám nézett nagy szemekkel becsukta az ajtót és annyit mondott"Látom rád jött a kangörcs!" És röhögött, közben halkan lehet hallani hogy nyögnek a pornóban. Ekkor én már felálltam az ágyról és elkezdtem keresni az alsónadrágomat de ekkor már a farkamat nem takargattam. Felvettem a gatyámat de fele a hasam felé kilógott mivel állt, erre már én is röhögtem meg ő is. Oda pillant a gépemre "Milyen pornót nézel te zöldfülű?" Persze a pornó ment tovább... Erre odaléptem és leállítottam. Kristóf "Na akkor megisszuk a sört?" Félig álló farokkal és egy gatyában ott álltam előtte és nem zavarta. Mondtam neki "Igen megihatjuk, és bocsi hogy én meg itt vertem a farkam, ne haragudj" Kristóf "Ne hülyéskedjél már Ákos, én is tele vagyok mint a déli busz, én is kivertem volna ha te nem lennél itthon, bocs hogy kopogás nélkül berontottam!" Aztán sziszent a sör és már ittunk is belőle. Elkezdtünk beszélgetni, de maradt a pornó és a farok verés mint téma. Én élveztem a témát de nem akartam nyomulni, hogy verjük ki meg ilyenek stb Ha jól emlékszem a párbeszédre akkor ilyesmi lehetett, addigra már vettem fel egy pólót, Kristóf pedig ledobta magáról a farmert és a pulcsit, szóval ültünk a ágyunkon és söröztünk.

-Kristóf, sok barátnőd volt már?

-Hát egy pár csaj már meghúztam, te?

-Nekem eddig egy volt, még csak.

-Kis gólya majd belejössz, a csajokat hajtani kell!

-Igen kell, mikor voltál nőve utoljára? (már felbátorodtam)

-Én kb egy hónapja, de csak egy alkalmi volt, de nem szopott... te?

-Kb én is, de az enyém szopott. És mikor verted ki utoljára ha gáz a kérdés. (na ekkor dobbant a szívem hogy most hogy reagál)

-Én egy hete, mondtam hogy tele vagyok mint a déli busz! Te?

-Négy napja, azért is helyezkedtem be pornóra meg minden de hazajöttél...

-Haver ezer bocs, de te nem csuktad be az ajtót! (röhög)

-Ja otthon nem kellett, sőt most buktam le először életemben, te buktál már le?

-Anyám rám nyitott egyszer mikor még közép sulis voltam, pont akkor élveztem el... hát nehezen mentem le utána vasárnapi ebédre, de apám nagyon elégedetten vigyorgott.

-Az kemény lehetett! És legalább pornóra verted?

-Nem, csak feküdtem az ágyamban. De te milyen pornót néztél? vannak sokkal jobbak is!

-Hát ez tetszett meg! (na most éreztem megint hogy dobban a szívem hogy ne csináljak túl hülyeséget) Miért milyen pornóra szoktad verni? Mutatsz egy jót?

-Ja persze mutatok én neked jót, hozd a széked!

Na most már kezdtem izgulni hogy ebből mi lesz, odaült az asztalához bekapcsolta a gépét, év vittem a székemet, leültem mellé, bontottuk a következő sört. Mutatott egy pornót ami le volt töltve neki, bele bele tekert. Aztán irány a net és ott vadászgattunk. Egy tíz perc után talált egy számára megfelelőt. Nos két csak meg egy srác ez volt a felállás és kosztümös volt. Elkezdtük nézni. Aztán mondtam

-Na ez igazán remek!

-Kösz cimbora!

-Hát én megint kanos lettem, kezd állni a farkam! (kíváncsi voltam mit szól)

-Ne is mond én is most kanos lettem, nekem is kezd éledezni a főnök!

( na és most gondoltam hogy itt a vissza nem térő alkalom)

-Te verted már ki mással? (dobbant a szívem hogy most mi lesz)

-Haha hát csapattársakkal volt hogy hülyültünk egy edzés után, de húztam rajta párat, de nem volt semmi komoly. Te?

-Én még középsuliban volt hogy kivertük egymás előtt. (ennyit mondtam neki egyenlőre)

-Az komoly. Röhög.

-Hát Kristóf és nagyon kanos vagyok ma biztos hogy kiverem! (ismét utalni próbáltam)

-Jha ki kéne ez jó pornó!

-Kiverjük rá együtt? Nekem is tetszik a pornó! (na most nagyot dobbant a szívem a válasz miatt!)

-(kis kuncogás) Felőlem verjük!

Nagyon örültem a válasznak!

-várj csukjuk be az ajtót! (mondtam)

-ja mielőtt ránk nyitnak!

Aztán fogtam letoltam gatyámat, akkor már állt a farkam, és elkezdtem lassan verni. Kristóf "Látom nagyon kanos vagy!" Erre csak helyeseltem! Ő is letolta a gatyáját, és ott állt a farka. Nagyon szép formás farka van, 18 cm hosszú és körülbelül az enyémmel azonos vastagságú, szóval mondhatni hogy ugyan akkora farkunk van, de neki hatalmas makkja van, és olyan szépen csúszott rajta a fityma! Szép golyói voltam jól lógtak, és himbálództak miközben verte! Ő is szépen lassan verte! Persze kölcsönösen megdicsértük egymásét, és folytattuk a lassú verést. Kristóf a következőt mondta „Én jól húzom most az biztos!” Válaszoltam hogy én is! Aztán vertük megálltunk közbe rá-rá rántottunk és folytattuk a farok verést, közben másik pornóra váltottunk, és kommentáltuk hogy ennek meg annak a csajnak milyen jó segge van, milyen jól szopik és így tovább. Felbontottuk a harmadik sörünket is közben, és folytattuk a verést. Aztán a következőt mondtam „Hú de melegem van én leveszem a pólót!” Erre Kristóf „Ja baromi meleg van már megint fűtenek a koliban ha kell ha nem! ” Erre lekaptuk a pólót és ott ültünk meztelenül és vertük a farkunkat! Nagyon izgató volt hogy ott ül mellettem egy baromi helyes srác kb 5 cm és látom ahogy maszturbál! Nos szerintem olyan fél óráig játszott mindenki saját farkával! Közben ráköpött Kristóf a farkára, és csak a makkját simogatta, erre én is hasonlóan cselekedtem, de akkor már majdnem elélveztem de mindig meg-meg álltam, de ő is hasonlóan tett! „Én hamarosan már tényleg eldurranok” Mondta Kristóf, mondtam hogy én is, így 1 perc múlva mindketten egy hatalmasat élveztünk. Az nagyon szép volt hogy mind a ketten szinte egyszerre lőttük ki az első cseppet, nekem szinte a nyakamig fellövelt, Kristóf pedig spricc pont az állát találta el, ne ezen megint jót röhögtünk. Fogtuk és eltöröltük a spermát zsebkendővel. Aztán mind a ketten mentünk felválta wc-re mert a sör miatt nagyon kellett már!

Aztán zuhany! És meg beszélgettünk. Megkérdeztem tőle hogy ő ezt „buzisnak” találta-e hogy most kivertük egymás előtt. Elmondta hogy nem, szerinte ezzel nincs semmi gond, fiúk között nőt fel sok meztelenkedést látott az öltözőkben mint sportoló és neki ebben semmi furcsa sincs, igaz hogy még ilyet nem csinált, de szerinte ebben semmi rossz sincs. Persze én is osztottam a véleményét, hiszen ez volt a célom, hogy ha lehet akkor hasonló kapcsolatot kialakítsak mint Péterrel. Itt annyit elmondanék, hogy az évek alatt rájöttem hogy sok srác benne van egy két dologban, csak jó helyen és jó időben kell kezdeményezni, persze az évek alatt én is kaptam elutasítást, de az tény hogy nem kell túl erőltetni a dolgot, ha a másik fél is szeretne valamit, akkor ő is hasonlóan fogja alakítani a beszélgetést, illetve teszi a célzásokat. Ha érdekel akkor megosztom majd azokat az élményeket is amikor nem jött össze a dolog. Talán abból is lehet tanulni, azoknak akik most kezdik ezt egészet.

Folytatom a Kristóffal történteket!

Remélem hogy még mindig érdekel hogy titeket hogy én milyen élményeken mentem át, s milyen dolgokban lehetett részem.

lacka1234 Creative Commons License 2015.10.29 0 0 11221

Köszi a történetet izgalommal olvastam és várom a folytatást a kolesz élményekről.....

Előzmény: akos_90ma (11218)
neiskérdezd Creative Commons License 2015.10.28 0 0 11220
Minden történet tetszik amit itt olvasok ezen a forumon :) ez is tetszik nagyon :D és alig várom a folytatást főleg mert még ez az év és utána egyetem xd huu milyen jó lenne hasonlót megélni :3 ^^,
Előzmény: akos_90ma (11218)
Natur Aqua Creative Commons License 2015.10.28 0 0 11219

Na ná hogy érdekel!

Előzmény: akos_90ma (11218)
akos_90ma Creative Commons License 2015.10.28 0 5 11218

Sziasztok!

Köszönöm hogy tetszett a legelső történetem. Így akkor folytanom.

Nos mint azt előbb megírtam véget ért a középsuli, és irány a főiskola. Egy vidéki főiskolába szerettem volna menni, fel is vettek, kollégista lettem. De még előtte volt a gólyatábor. Nagyon jó volt, persze sokat ittunk, sok volt a vicces feladat, meg inkább a szellemes baromságok, de senki sem érezte hogy most a rókák szívatnának minket, sőt inkább segítőkészek voltak hogy mire kell figyelni, melyik tanár jó, illetve kinek mi a mániája stb. Egy táborban voltunk, zuhanyzó közös volt, fiúk lányon külön. Bevallom őszintén egész gólyatábor alatt sikerült úgy elmennem zuhanyozni hogy egy szál fiú sem volt ott és míg én zuhanyoztam senki sem jött. Gondoltam is magamba hogy csak én lehetek ilyen peches, hogy még egy kicsit leskelődni sem tudok. Utolsó nap reggel megvolt az ébresztő mindenki másnapos és kómás volt. Gondoltam hogy elmegyek zuhanyozni egyett hogy egész nap hazafelé a buszon meg vonaton ne a tegnap esti buli pora legyen rajtam. Beléptem a zuhanyzóba és hallom hogy csobog a víz, gondoltam hogy ez jó jel lehet. A zuhanyzó tipikus megoldás volt középen ajtó, két oldalt pedig válaszfallal elválasztott zuhanyzók, és mindenhol volt függöny. Középen meg ugye volt egy pad ahová a cuccokat le lehet rakni. Én is lapokoltam és elkezdtem vetkőzni mikor az alsónadrágnál jártam a vizet elzárják és a zuhanyfüggöny elhúzódik és ott állt velem szemben a srác. Olyan 170 cm lehetett vékony fekete hajú srác volt, és a farka pedig ott lógott félig ernyedt állapotban. Köszöntünk egymásnak kijött és elkezdett törölközni. Én gatyámat levettem és a szemközti zuhanyzóba beálltam és elkezdtem zuhanyozni, a függönyt pedig nem húztam el, de nem volt ez akaratos, csak közben elkezdtem dumálni hogy milyen volt a tegnapi buli, mondtam hogy én nem is láttam itt egész gólyatábor alatt mondta hogy ő sem engem. Én fal felé fordulva zuhanyoztam, egy párszor húztam a farkamon, de nem feltűnően. Aztán mikor végeztem nekem is úgy félig ernyedt volt. Kiálltam a zuhany alól a srác még mindig meztelenül volt és kenegette magát napozás után krémmel mert eléggé le volt égve a válla és a háta. Én elkezdtem törölközni, aztán megkérdezte: „Figyel már lehet hogy gáz amit most kérek, de bekennéd a hátam nagyon leégett” és készségesen mondtam hogy persze. Háta mögé álltam és elkezdtem bekenni a hátát. Formás kis fokhagyma segge volt, világítóan fehér a testéhez képest. Finoman bekentem a hátát mert tudtam hogy elég fáj ha leégett. De közben a helyzettől hogy ott áll előttem egy srác és meztelen és közben kenem a hátát felállt a farkam. Mondtam hogy végeztem, megfordult és neki állt a farka. Egymásra néztünk és mind a ketten szinte hangosan felnevettünk. Lehet hogy a helyzetet hirtelen így próbáltam(tuk) menteni. Aztán megszólalt egy pár másodperc múlva: „Meleg lett a helyzet!” és elmosolyodott. „Hát igen 5 napja nem vertem ki!” mondtam, ismét nevettünk. „Én egy hete nem nyúltam hozzá, azt hittem hogy majd itt felszedek egy csajt, de nem úgy jött össze.” válaszolta, de én addigra már megfogtam a farkam és húztam rajta egy kettőt, így teljesen kőkemény lett. Erre megszólt „Látom kanos vagy mi?” én válaszoltam „Gondolom te is, ha már egy hete nem verted ki!” Erre ő is elkezdte szépen lassan verni a farkát. Neki 15 cm farka volt olyan átlagos körülötte fazonra borotvált és nyírt, a farka fölött meg is trapézban meg volt hagyva és az le volt rövidre vágva. Én akkor egy hete borotváltam szóval szép borostás volt. Aztán mondta ”Na akkor könnyítsünk magunkon ha már ezek a lányok cserben hagytak!” válaszoltam hogy okés. Egymással szemben álltunk, és elkezdtük verni mind a ketten a farkunkat. Nem sok idő telt el talán két perc, és már lőtt is a srác, az első hatalmas spricc után a többi szépen kifolyt, volt benne szépen. Nos ahogy láttam hogy elélvez nekem sem kellett sok, körülbelül egy perc és én is elélveztem, lőttem 3 hatalmasat a többi meg kifolyt. Mondtam a srácnak „Ez most baromi jól esett!” és ismét nevettünk. Aztán odamentünk a csaphoz megmostuk még a farkunkat felöltöztünk és kijöttünk a tusolóból. Pont jókor végeztünk mert akkor jött be egy srác, még le sem buktam(tunk). De bevallom őszintén ez eszembe sem jutott akkor. Azóta se láttam a srácot, se a fősuliban, se a városban.

 

Ez után jött a kollégium. Ha érdekel akkor az ott megtörtént dolgokat is szívesen leírom.

Natur Aqua Creative Commons License 2015.10.27 0 0 11217

Köszi és egészségedre!

Előzmény: lacka1234 (11216)
lacka1234 Creative Commons License 2015.10.27 0 0 11216

Várom janival a folytatást....izgalamas volt olvasni tiszta tocsogós lettem énis.....kiverem ....

Előzmény: Natur Aqua (11215)
Natur Aqua Creative Commons License 2015.10.25 0 3 11215

Egyszer volt, hol nem volt ....
Nevezzük Gyurinak. Gyuri az osztálytársam volt a középiskolában. Helyes, sportos srác volt. A lányok is mindig megcsodálták az alakját. Válogatott sportoló volt. Teljesen érthető hát, hogy jól nézett ki. Nekem is feltűnt rögtön és el is határoztam, hogy ennek a fiúnak én megnézem a farkát. De hiába voltunk jó barátok, hiába beszélgettünk sokat a szexről valahogy mégsem került rá sor 4. év végéig. Elég kemény fába akartam a fejszémet belevágni. Gyuri a lányok kedvence volt és ezt a helyzeti előnyét ki is használta. Sok lánnyal lefeküdt, gyakran váltogatta a barátnőit. Elég szexmániás srác volt . Talán ennek köszönhettem a későbbi totális sikert is.
Az első alkalom:
4 év végén nyári gyakorlaton voltunk. Izzasztó hőségben és koszban dolgoztunk egész nap. Természetesen a munka végeztével mindenki zuhanyozni ment. Az első nap világossá vált, hogy ez nem olyan egyszerű dolog. Ugyanis voltunk kb 15 en 3 zuhanyzóra. Így a második nap mi megbeszéltük, hogy utolsónak megyünk zuhanyozni. Pusztán csak azért , hogy ne ott kelljen várakoznunk. Amikor mindenki visszajött mi lementünk. Ugyanis az öltözőnek kijelölt iroda egy emelettel feljebb volt mint a zuhanyzó. Egymás mellett vetkőztünk meztelenre és pucéran mentünk a tus alá. Istenem, olyan formás segget azóta sem láttam. Sajnos a zuhanyfülkék egymás mellé voltak építve így nem láthattuk egymást. Egyszer csak megszólalt Gyuri:
- Megmosom a hátad ha akarod és te is megmoshatnád az enyémet.
-Rendben. -válaszoltam én.
Be fordultam a fal felé és már ott is állt mögöttem. Elkezdte szappanozni a hátamat. Fantasztikus érzés volt az érintése. Ráadásul nem is nagyolta el a dolgot hanem szépen aprólékosan lassan simogatott. A hatás azonnal érződött, mert olyan kemény lett a farkam mint még soha. Ezt a tényt közöltem is vele mire egy halk kuncogást hallottam a hátam mögül. De most én következtem. Álló farokkal léptem mögé és elkezdtem mosni izmos hátát. A farkam rángatózott a feszültségtől. Sajnos semmi mást nem mertem csinálni azon kívül, hogy a hátát mosogattam. Nem tudom, hogy milyen hatással voltam rá, felállt-e neki? Én mindenesetre elhatároztam, hogy kiverem a farkam, mert ez így mégsem maradhatott.
-Kiverem a farkam.- mondtam. Nem szállsz be?
-Miért is ne. -jött a válasz a fal mögül.
Miután végeztünk törülközés közben nyálcsorgatva néztem duzzadt veres farkát és rohadtul sajnáltam, hogy nem voltam bátrabb. Másnap megismétlődött a jelenet. Annyi különbséggel, hogy azt mondta ma nem veri ki. Megtörölközött és elindult az öltözőbe. Ami ez után történt úgy bele égett az emlékezetembe, hogy ma is elkap a bizsergés ha eszembe jut. Ha becsukom a szemem látom is magam előtt. Az történt ugyanis, hogy miután kiment én elkezdtem magammal játszani. Előrefelé álló kissé lefelé görbülő 17/5 ös farkam van. Kezembe vettem és simogattam lassan húzogattam rajta a bőrt. Ekkor nyílt az ajtó és ott állt Ő. Tényleg állt. Nem is takargatta merev farkát amit akkor először csodálhattam meg. Csodálatos látvány volt. Bár jóval kisebb volt mint az enyém, de nyíl egyenes felfelé meredő pont amilyennek szeretem. Összefut a nyál a számban ha rá gondolok.
-Úgy látszik ő másképp akarja.- mutatott lefelé és mosolygott.
Egy ugrással bent volt a mellettem lévő kabinba. Megnyitotta a vizet és nagyokat sóhajtozott meg nyögött.
-Mit csinálsz?
-Meleg vízzel veretem a farkam. Nagyon jó érzés. Most örülök csak igazán, hogy valaki innen is ellopta a zuhanyfejet.
-Mutasd! Ezzel a felkiáltással már ott is álltam előtte és a makkommal félretoltam a farkát majd elkezdtem verni a víz alatt. Röhögött és csak annyit mondott:
-Te hülye vagy.
Ezután nem mertem forszírozni semmit. Ezt azóta is bánom. Kivertük és hazamentünk. Még két nap volt a gyakorlatból. Természetesen minden nap kivertük a zuhany alatt. Sajnos még mindig nem kaptam meg azt amire már négy éve vágytam, de akkor még nem tudtam, hogy ez az idő ami még hátra van nem lesz már olyan hosszú.
2. alkalom:
Mivel vidéken lakott így előfordult, hogy időnként nálunk aludt. Ilyenkor mindig próbáltam "arra" terelni a szót, de nem jártam sikerrel. Ezen az estén más volt a helyzet. Komolyan belementünk a szextémába. Majd amikor eljött a lefekvés ideje...
-Megyek elsősegélyben részesítem magam.
- Tényleg?
-Nem, csak meg kell mossam a farkam, mert tisztára csatakos.- mondtam és ezzel a fürdőszoba felé vettem az irányt. Álltam a csap előtt Ő meg az ajtófélfának támaszkodott.
-Nézni akarod? Ahogy ezt kimondtam már éreztem is, hogy ismét merev lesz.
-Nincs abban semmi.
-De felállt!
-Úgy is meg lehet mosni. Nem?
Erre elővettem kőkemény faszomat és el kezdtem mosogatni. Szándékosan lassan csináltam. Izgattam magam ő pedig végig figyelt.
-Nem megy ez nekem. Ezt már muszáj kiverni. Leültem hát a kád szélére és elkezdtem verni a farkam. Ő továbbra is az ajtóban állt és nézett.
-Nem szállsz be? Verd ki te is.
Nem kellett kéretni. Ott állt előttem tőlem kb 1,5 méterre. Le sem tudtam venni róla a szemem. Ekkor már tudtam, hogy tovább kell lépnünk egy szintet, mert különben ez a hajó elmegy. Nem szóltam hozzá semmit csak félretoltam a kezét és megfogtam a farkát. Szépen lassan el kezdtem verni neki. Megint csak zavartan röhögött.
-Régóta ki akarom próbálni. Megengeded?
-Micsodát?
-Azt, hogy milyen leszopni egy farkat. - persze én azt már régen tudtam hiszen nem ő volt az első. De nem mertem megmondani ezt neki, mert féltem, hogy akkor esetleg viszakozna.
- Hülye vagy!- nyugtázta a kérésemet. - De miért ne!
Letolta a nadrágját teljesen és leült a kád szélére. Én elétérdeltem és a szívem a torkomban dobogott. Végre megkóstolhatom ennek a csodás fiúnak a farkát. Nem tudtam eldönteni, hogy lassan finoman csináljam-e vagy a vágyaimnak engedelmeskedjek és kapjam be tövig és szopjam vadul. Végigsimítottam a lüktető péniszt és érzéki csókot nyomtam a makkja végére. Óvatosan körbenyaltam a nyelvemmel le egészen a tövéig. Majd oldalt szopva fel a csúcsáig és be a számba tövig. Ez igazán tetszett neki. Remegett keze lába. Attól féltem, hogy be ne essen a kádba, mert akkor biztos nem folytathatom. Szoptam, szívtam azt a farkat amire 4 éve vertem az enyémet. Egyre gyorsabban lihegett így kivettem a számból és vertem tovább. Fél perc múlva el is durrant. Ő nem akarta az én farkammal foglalkozni így a gecis kezemmel magamon könnyítettem. Nem kellett sokat húzni rajta és már tüzeltem is. Miután lefeküdtünk a sötétben oda jött hozzám.
-Még soha nem szopott le így senki. Köszönöm!- mondta és több szó nem esett.
3. alkalom:
Újra nálunk aludt. Edzés után volt ahol meghúzta egy kicsit a hátát. Panaszkodott, hogy fáj neki és én megígértem, hogy megmasszírozom. Miután hazaértünk lefeküdt az ágyamra. Csak egy alsó nadrág volt rajta. Én a feneke felé ültem és bekrémeztem a hátát és elkezdtem masszírozni. természetesen azonnal állt a farkam, nem tehettem róla. A masszírozás később átment simogatásba.
-Fordulj meg!- kértem amikor már nem bírtam tovább.
Hátára fordult és a félhomályban láttam, hogy neki is áll a farka. Masszíroztam a vállát és a mellkasát. Néha amikor előre hajoltam úgy helyezkedtem, hogy a farkunk összeérjen. Egyszer csak megfogtam a farkát a gatyán keresztül.
-Itt is csináljam?
-Most én jövök!- mondta és lelökött magáról.
Én azt gondoltam, hogy ő is masszírozni akar és ezért próbáltam hasra fordulni, de visszafordított. A hátamra feküdtem, ő pedig lerántottam rólam az alsómat és mire kettőt pisloghattam volna már a szájában is volt a farkam. Fantasztikus érzés volt. Egy darabig hagytam, hogy csináljon amit akar, mert ahhoz képest, hogy neki ez volt az első nagyon jól csinálta.
-Forduljunk meg! Én is akarom csinálni!
Oldalsó 69 ben folytattuk az akciót. Ez még izgatóbb volt. Néha oda is néztem, mert nem akartam elhinni, hogy ez tényleg megtörténik. Iszonyatosan jó volt szopni és szopatni egyszerre.
-Szeretkezni akarok veled!-nyögtem ki.
-Hogyan?
Szerinted?!
Mire bármit mondhatott volna már fölötte voltam. Jól benyálaztam a nyílásom és már vezettem is a szerszámát magamba. Fantasztikus volt. Mint már említettem nem volt nagy farka. kb 15 centis lehetett és nem is volt túl vastag. De ennek ellenére nagyon élveztem. Évek óta erre a pillanatra vágytam. Lassan mozogtam rajta fel le. Tudtam, hogy nem bírja túl sokáig én pedig hosszan akartam élvezni a helyzetet. Lehet, hogy nem lesz folytatás. Kihúztam magamból és újra be tövig.
-Forduljunk meg!- adta ki az utasítást.
Rutinosan egy párnát rakott a csípőm alá. Felhúzta a lábaimat és már tolta is belém a farkát. Leírhatatlan volt az érzés. Egy kicsit még ő is húzta a dolgot, úgy látszik nem akarta hamar befejezni. Egyszer csak ritmust váltott és vadul dugni kezdett. Hatalmasakat lihegtünk mind a ketten. Hirtelen kirántotta belőlem a szerszámát és spriccelt. Akkorát hogy még a fejemre is jutott belőle. Miután kifújta magát velem kezdett el foglalkozni. Néhány perces szopást követően én is mindent összekentem a spermámmal.
Ez után még kétszer szexeltünk. Azóta is jó barátok vagyunk. Eltelt 23 év. Férj és 3 gyermek apja. Néhány éve egy beszélgetés alkalmával előkerült a téma és a történtek. Bevallotta, hogy bár nagyon élvezte a dolgot én voltam az egyetlen akivel ezt megtette. Én megtisztelve éreztem magam. Csak azt bánom, hogy nem kezdeményeztem hamarabb. Sokkal többet szexelhettünk volna. Ha így lett volna lehet, hogy úgy jár mint Jani. De az egy másik történet....

lacka1234 Creative Commons License 2015.10.24 0 0 11213

Szia...szeretném olvasni a főiskolás élményeket is..de az első alkalom olyan izgalmas....várom a folyttást..szia

Előzmény: akos_90ma (11210)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!