Keresés

Részletes keresés

mormota50 Creative Commons License 2016.06.29 0 0 13555

Ott a PONT!

Előzmény: Tündérlola (13553)
Tom Freeman Creative Commons License 2016.06.29 0 0 13554

Hát gondolkozzatok. Amire tudok, úgy is válaszolok. Vannak még ilyenek. Na, lássuk...

Előzmény: Tündérlola (13552)
Tündérlola Creative Commons License 2016.06.29 -2 0 13553

A ribanc egy pejoratív szó. Sajnos férfi megfelelője nincsen,hiszen az társadalmilag elfogadott,hogy a férj csalja a feleségét, ugyanakkor fordítva ez megbélyegzésért kiált. Pedig a férfiak nőkkel szexelnek (persze nem mindenki, de ők 99%-ban nem is nőkkel élnek),tehát elvileg ugyanannyi nő lép félre,mint férfi.

 

Akinek sok partnere volt (és nem munkából kifolyólag), az szereti a szexet,ez a hobbija,ez okoz neki boldogságot, ezzel nincs is semmi baj. Én meg imádom a tortákat. Na és? Mindenki úgy él,ahogy akar.

 

Viszont az alul említett hölgy,aki a férje miatt dugatta magát vadidegen emberekkel a swingerben, vajon másnap reggel mit érzett,mikor belenézett a tükörbe és érezte a sajgó alsófertályát? Hogy ribancot csinált belőle a férje. Mert bizony nem minden házasság demokratikus, van,ahol a férj/feleség dirigál,az van,amit ő akar. Egy választás van,lelépni, de arra nem mindenki képes - de ez már egy másik téma.

Előzmény: Isti198012 (13545)


Tündérlola Creative Commons License 2016.06.29 0 0 13552

Nem spekulálok csak gondolkodom. Engem a pszichológiai vonal jobban érdekel,mint a fizikai (az inkább izgat ;-)), hogy mi mozgatja,motiválja az embereket és mik lesznek,lehetnek a következmények. És azt se feledd,hogy nő vagyok,női aggyal gondolkodom,és bár néha a nők sem értik egymást, de azért ugyanazon az "elven" működünk és hasonlóan gondolkodunk.

 

Ha zavar, akkor nem kommentelek többet,ígérem. 

Előzmény: Tom Freeman (13550)
mormota50 Creative Commons License 2016.06.29 0 0 13551

Egyetlen hozzászólásomban volt úgynevezett spekuláció, a 13543-ban.
A többi hozzászólás az mind a saját érzéseim leírása a Te elmondásaid alapján. Mint ahogy írtam, természetes, hogy Te ismerted, Te tudod a leg jobban megítélni úgy a helyzeteket is, mint Őt magát.
Úgy érzem kár is erre több szót fecsérelni, mert a végén még azt mondják, hogy OFF topik.

Előzmény: Tom Freeman (13550)
Tom Freeman Creative Commons License 2016.06.29 0 0 13550

Elolvastalak és látom, Tündérlolával túl sokat spekuláltok. Semmi értelme az általam ismertetett első alkalmakat nem az elsőknek sejteni. A feltevéseitekre én sem tudom a válaszokat. Találgatni én is tudnék, de pontatlan eredménye miatt nem a kenyerem. Pedig pontosabban saccolnék, mert én ismertem Őt. De nem... 

 

Jól megdugták, másnapra elfelejtették... Nem, az eddig leírtak közül a 2. tovább kereste a társaságát és szorgalmazta az ismétlést. Volt is vele még. Az 1. pedig nem egy megcsalós típus volt, de neki összejött és békén is akarta hagyni.

 

Azt ne feledjük, hogy a szexkapcsolatban nem csak a férfi használja (ki) a nő testét. A nő is használja az övét. Kölcsönös. Még akkor is, ha a nő orgazmusa elmarad, mert  összetettebb és több mindentöl függ, mint a garantáltan elélvező férfiaké.

 

Nagy talány a "Most örülsz?" kérdés. Ezt sem kell túlkombinálni. Nem villámokat szóró szemekkel mondta, hogy végre le van tudva... Csupán érdkelte (mosolyogva!), hogy tetszett-e nekem az elmesélt kefélése. Ennyi...

Előzmény: mormota50 (13522)
Tom Freeman Creative Commons License 2016.06.29 0 0 13549

Ez nagyon jó. Én is így voltam vele. Ugye te említetted, hogy a párod belevág a különszexbe? Kiváncsian várom a esetleges eredményeket. Volt már?

Előzmény: Isti198012 (13546)
Isti198012 Creative Commons License 2016.06.29 0 0 13548

Akkor megvoltak az elsö lépések?

Előzmény: waszabi987 (13547)
waszabi987 Creative Commons License 2016.06.29 0 0 13547

Új vagyok. Szeretnék bekapcsolódni a beszélgetésekbe. Nem túl sokat olvastam még a hozzászólásokból, de meglepő, hogy mennyi mindenről írtok, ami a mi életünkben is hasonlóan zajlik. Még nagyon kezdők vagyunk, de nagyon úgy néz ki, hogy a szexuális életünk ebbe az az irányba fog tovább fejlődni. 

Isti198012 Creative Commons License 2016.06.29 0 1 13546

A pàrom nagyon szép nagyon szeret bejönni a pasiknak!Ezt imàdom benne!Miért ne engedném hogy màssal is legyen föleg ugy hogy mindkettönknek jo ez?

Isti198012 Creative Commons License 2016.06.29 0 1 13545

Lentebb irtàk hogy bekerült egy pàrhoz,dolgozta a hölgyeményt és làtta rajta a kétségbe esést.Valoszinü csak a pàrja unszolàsa miatt ment bele a dologba.Te jo ég!Hogy lehet ilyet csinàlni!?A szexnek a kölcsönös örömszerzésröl kell szolnia!!Dehogy mennék bele olyanba amit a pàrom szeretne én neg nem.Persze ez forditva is igaz!Uraim!El kell fogadni hogy sok nö erröl hallani sem akar.Van olyan aki elméleti sikon belemegy,tehàt izgatja az ilyen történet de nem probàlnà ki.És van olyan mint a pàrom aki retenetesen szereti!Hölgyeim!Csak olyat vàlaljatok be amit akartok is!!!Nem engedni az urak eröszakosàgànak!Azt meg tessék tudomàsul venni hogy ha egy nö ilyet csinàl az nem kurva vagy ribanc!Miért lenne az?Mostani partnerünk mesélt a föiskolàs éveiröl.A csajokrol,bulikrol,a dubajozàsbol fizetett iskolàrol...Hàt érdekes dolgokat mesélt.

Isti198012 Creative Commons License 2016.06.29 0 1 13544

Szio!Nekerüljön sokba!:)Ez jo!:)

Előzmény: Tündérlola (13541)
mormota50 Creative Commons License 2016.06.28 0 0 13543

Beindítottad a fantáziámat. :)
El tudok képzelni egy olyan szituációt, hogy először a feleségnek még tetszett is, hogy mással is dughat. Ahogy Tom elmondta, hogy sok férfinek tetszett, kerülgették, csapták neki a szelet. Azért a nőknek ez valahol bejön, nem? És ha engedéllyel dughat, miért ne tenné? Én miért nem kaptam ilyen engedélyt soha? :D:D:D
És csak a későbbiek folyamán jött rá, hogy azért ez más, mintha titokban azzal kefél akivel akar. Persze ez csak egy fikció. De ugye bár mi előfordulhat?

Abban Tomnak tökéletesen igazad van, hogy amikor az ember házasságot köt nem tudhatja, hogy az meddig fog tartani. Lehet, hogy holtomiglan holtodiglan, de lehet hogy válás lesz a vége 1-2, vagy 5 esetleg 10 év elteltével. Ezt senki nem tudhatja előre.
A mai házasságok néha pár hónap ismeretség után köttetnek. Idő sincs, hogy megismerjék egymást. Mi 3 évig jártunk a nejemmel, mielőtt összeházasodtunk volna. De ez már nem ide tartozik ez már OFF Bocsánat!

Előzmény: Tündérlola (13542)
Tündérlola Creative Commons License 2016.06.28 -1 0 13542

Most is a véleményünk szinte megegyezik :-)

 

A szuggerálás érdekes, én is ezt gondolom,hogy ráerőltetett egy olyan dolgot, amire később a nő úgy gondolhatott vissza,hogy ribit csinált belőle - és talált egy olyan férfit,aki mellett nem kell ezt átélnie, akinek jó úgy a szexuális életében,ahogy van. Mert itt vagy te is példának,nem kell mindenkinek "extra segéd" ahhoz,hogy feldobja a szexet. (néha egyébként úgy érzem,ez a hármasozás is a jó-dolgában-nem-tudja-mit-csináljon kategória - de ezzel igazán nem szeretnék senkit megsérteni, lehet,hogy ez csak az én elméletem). Talán a hármast is ezért kerülte ki ügyesen,mert megalázónak érezte, hogy ilyen "áldozathozatalra" kérte. Tom, te mit is áldoztál be érte? ;-)

 

És igen, egy válás kicsikarása nem egy hét alatt zajlik, ott már forrongott a mélyben az elhatározás,tervek voltak, talán albérletkeresés - és persze dugás is volt,nem ott,abban a szállodában először. 

Előzmény: mormota50 (13522)
Tündérlola Creative Commons License 2016.06.28 0 0 13541

Ebben teljesen egyetértek veled. Soha nem tudhatjuk,hogy a társunk mit csinál,mikor nincs mellettünk. Én azt mondom,csinálja,ami neki jó,csak én ne tudjak róla,ne kerüljön sokba és viseljen óvszert :-)

 

Előzmény: Isti198012 (13506)
alezredes 1 Creative Commons License 2016.06.28 0 0 13540

Ez után a sok és bőséges történet, érzelmi megnyilvánulás, válóper, stb után lehet azt mondani, hogy a mi összejöveteleink, találkozásaink bármelyik sráccal, az egyszerűbb kategóriába tartoznak ?

Nincs távoli sztori, "megcsalás", elmesélés milyen volt, stb.

Viszont volt a mi volt, ha nem is egyforma kezdéssel, folytatással, és végeredménnyel.

Nem volt féltékenység, válóper, külön utak, és egyebek.

Akkor most én, mi érezzük magunkat szerencsésnek ?

Nyilván a srácok, azok szerencsésnek mondhatják magukat ez tény, de ennyi, és nem több.

Tom Freeman Creative Commons License 2016.06.28 0 0 13539

Még egy mondat, amit kifelejtettem:

 

Az ilyen válópereknél, hogy milyen témákat feszegetnek (még) és mi kerül számításba, azt az ominózus szerződés jellege és tartalma határozza meg. Abba kívülről elég nehéz belelátni...

Előzmény: Tom Freeman (13535)
Tom Freeman Creative Commons License 2016.06.28 0 2 13538

Még hozzáfűzök 1-2 gondolatot.

 

Egyrészt azért írtam le ezt a történetet, mert már szórtam el morzsákat belőle és a tisztánlátás miatt szükségesnek éreztem. Másrészt azért, mert sejtettem, hogy az idelátogatók többsége nem tapasztalt ilyet, így érthető a kétségbe vonás. Itt sokszor olvastam már a nő lelki békéjének megteremtésének fontosságáról, mint garanciája a hosszú (örök) párkapcsolatnak. Ideje volt egy olyan példának, amikor mindez megvan... és még sem jó a vége.

 

Akkor mi is lehetett a bibi?

 

Mifelénk akkoriban nem számított ritkaságnak az ilyen szakítás. Tág ismerősi körömből 10 kapcsolatból kb 7 így ért véget max. 2 év múlva. Én szerencsés voltam a 10 évemmel. (Viccesen úgy szoktam ezt mondani, hogy ez a 10 hósszú esztendő csak is a kitartásomnak és a hűségemnek köszönhető. Néha jó hangulatban még hozzá szoktam fűzni, hogy ... és a szépségemnek és a potenciámnak.  :-DD) Visszatérve a komoly dolgokhoz. A barátnői is mihelyt megismertek valakit, már bontották is az előzőt. Ez annyira gyakori jelenség volt, hogy a mi esetünkön nem is tudott sokáig pletykálni a nagyérdemű, futószalagon jöttek az újabbak. Mindegyik esetnél a férfi a csillagokat is kínálhatta volna ezüsttálcán, erdménytelen lett volna. Szegényeket megviselte rendesen...

 

Ezek voltak a környezetünk rossz példái. A másik meghatározó tényező volt, hogy a kapcsolatunk végén, mikor már állt a bál, a feleségem hűen vallotta, hogy mindig kell hagyni, hogy az események magukkal sodorjanak. Ilyen hozzáállással könnyen rombol és alapít új kapcsolatokat.

 

Harmadrészt, a végefelé naívan mindig arra hallgatott, akire nem kellett volna. Szinte bátorították az új kapcsolatra. (És a régi elvetésére)

 

Akkor miért is álltam vele össze?

 

Mert ugyan elfogulatlan vagyok, a kezdetkor is tisztában voltam az ilyen jellegű véggel, de a jövőbe nem láttam és kellett adnom esélyt a másik oldalnak is. Mi van, ha mégsem? Ha nem próbálom, nem tudom meg. Annyit tehettem, hogy megfelelően bebiztosítottam magam a várható veszéllyel szemben, aminek később vettem a hasznát, mint gondoltam. Mindezek mellett minden más körülmény kedvező volt a családalapításhoz. És megállapodni sem ártott már...

 

Hát akkor miért ne? Amúgy is alakulhatott volna...

Előzmény: Tom Freeman (13514)
Tom Freeman Creative Commons License 2016.06.28 0 1 13537

Hú, te aztán adsz melót nekem.  ;-)  Semmi baj, írjál csak nyugodtan.

 

Még lógok neked egy válasszal, ezért ezt most a hossza miatt (sem) nem olvastam el, de mihamarabb erre is választ adok.

 

Már többször is szóba hoztad, hogy a megcsalásokat a feleségem is élvezte-e vagy csak kényszerűségből a kedvemért csinálta?

 

Ami most beugrik ebből, hogy mondatokba foglalva fejezte ezeket ki. Tökön rúgtam volna, elment, fogjuk rá, jólesett, tetszett, élveztem... és hasonlók. Most fáradtan elég lassú az észjárásom, de nem emlékszem olyanra, hogy most, ebben a pózban elélveztem. Csak dereng, hogy a 3. szeretője első alkalomkor (is) kimagaslóan teljesített, ott lehet volt ilyen.

 

Majd előre olvasok a terjedelmes feljegyzéseimből a korszakról. Onnan szoktam puskázni, hogy felfrissítsem a memóriámat. Ezeket az emlékiratokat szoktam néha olvasgatni, ha egyedül vagyok. Jó ám.  :-)

Előzmény: mormota50 (13522)
mormota50 Creative Commons License 2016.06.28 0 0 13536

A téma emberi oldala érdekel. Az érzések, a dolog mozgatórugói. Azt nem mondanám, hogy soha nem próbálnám ki. Tudod: Soha ne mond azt, hogy soha :)

Előzmény: Eviaan (13534)
Tom Freeman Creative Commons License 2016.06.28 0 0 13535

Nem haragszom. Köszönöm a kritikát, azért vagyunk itt, hogy megbeszéljük. (Ha idő is van rá elég)

 

Hogy hazudok-e? Mint az életben, itt a világhálón is annyira veheted készpénznek az ember szavát, amennyire ismered és megbízol benne. Mivel te engem nem ismersz, itt annyit tehetsz, hogy visszanézed a hozzászólásaimat, hogy milyen topikokat látogattam, kommentjeim mennyire ellentmondásosak, és milyen stílusban írodnak. Így kialakulhat rólam egy alapkép, ami segíthet a kérdésben, hogy szavaim hitelt érdemlőek-e vagy sem. Ezt rád bízom, neked kell eldöntened.

 

Most nem tudom, hogy tényleg voltál-e saját válópernek olyan verziójában, ahol utólag megtámadott szerződésen alapuló pénzkövetelés (is) van. Mert úgy kellene hozzád állnom.

 

A valóság az, hogy ebben az esetben kínosan ki van teregetve a szennyes. Még nekem is! kellemetlen volt 1-2 kérdésre választ adnom. (A jegyzőkönyveket azért nem teszem közzé)  :-)

 

A simán lezajló, klasszikus kimenetelű válóper folyamán (ahol talán még egyezség is van), elhiszem, hogy nem kerülnek elő ezek a kellemetlen témák.

Előzmény: Zoknyah (13520)
Eviaan Creative Commons License 2016.06.28 0 0 13534

A hozzászólásaidból az jött le , hogy talán bár szimpatizáns vagy  a témát illetően, de nem szeretnél tapasztalatokat szerezni. Ha rosszul értelmeztem elnézést...

Előzmény: mormota50 (13533)
mormota50 Creative Commons License 2016.06.28 0 0 13533

Miből gondolod, hogy én ellenzője vagyok ennek a témának? :)

Előzmény: Eviaan (13532)
Eviaan Creative Commons License 2016.06.28 0 0 13532

Mivel Te a téma ellenzője vagy felesleges is lenne ezt fejtegetnem. Fogadd el , hogy létezik ilyen is, olyan is. Ettől színes a világ :)

Előzmény: mormota50 (13531)
mormota50 Creative Commons License 2016.06.28 0 0 13531

Mit lehet azonn élvezni, hogy a nőm más pasival szexel és én nem vagyok ott, csak elmeséli nekem? :)

Előzmény: Eviaan (13530)
Eviaan Creative Commons License 2016.06.28 0 0 13530

Igen tetszett, és tudtam hogy élvezi :)

Előzmény: mormota50 (13529)
mormota50 Creative Commons License 2016.06.28 0 0 13529

Neked is tetszett, hogy más pasival szexelsz és elmeséled neki? :)

Előzmény: Eviaan (13528)
Eviaan Creative Commons License 2016.06.28 0 0 13528

Nem tudom:) Nálunk mindkettő megengedett volt. Voltam vele is együtt pasival és külön is más pasival.

Az volt a feltétel, hogy tudnia kellett róla. Előfordult hogy le is levelezte nekem a találkozót. Izgatta őt ha tudta, hogy mással is szexelek.

Előzmény: mormota50 (13527)
mormota50 Creative Commons License 2016.06.28 0 0 13527

Egy férfi előbb megy bele egy hármasba úgy, hogy a felesége 2 pasival legyen, vagy egy nő  az engedékenyebb, hogy a férje esetleg 2 nővel legyen együtt?

Eviaan Creative Commons License 2016.06.28 0 0 13526

Szerintem is :)

Előzmény: mormota50 (13525)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!