Keresés

Részletes keresés

ágaskodó Creative Commons License 2006.04.11 0 0 35
Szerintem Zalatnay kurva jól néz ki. Őrjítő és vadító!
Előzmény: hypertension (29)
igus Creative Commons License 2006.04.11 0 0 34
.... ha amatőr novellaírónak tekinted magad, akkor légyszíves fáradj át az "Erotikus fantáziáink" topikba, és örvendeztesd meg az oda látogató olvasókat valami virtuális simogatással B-))
Előzmény: Törölt nick (33)
V.A.Z.E. Creative Commons License 2006.04.10 0 0 32

"Ugy megdugnám hogy zümmögne a méhe is,  és  meleg mézet pisilne az orgazmus alatt. Amit aztán ki lehetne lefetyelni."

 

 

Nagyon szemléletes :D

Előzmény: Törölt nick (13)


bolygohollandi Creative Commons License 2006.04.10 0 0 27

Montágocska, bár a topichoz semmi köze, de ha már kérdezted, akkor saccperkábé 1000 Forintra rúg az enyém.

 

Tekintettel arra, hogy úgy tűnik a harmincötszörös pénz harmincötszörös szellemességet és intelligenciát is jelent egyúttal, örülök, hogy jól éreztem én már e tény tudta nélkül is, hogy a neked nemigen tetsző hozzászólásomban jobban teszem, ha meghajolván nagyságod előtt egyetlen saját gondoltatot sem próbálok itt előadni, hanem kizárólag tőled idézek.

 

De akkor meg miért nem tetszett neked, hogy saját ízes kifejezéseidet hallod vissza, azt nem nagyon értem - de kétségtelen, a harmincötödrész pénz harmincötödrangú elmét takar.

 

Visszavonulok; inkább csak olvasom eztán a további okosságokat a tapasztaltaktól az 50 éves nőkről

Előzmény: Törölt nick (24)
ágaskodó Creative Commons License 2006.04.10 0 0 25
Na és Zalatnay?
Előzmény: Törölt nick (23)
bolygohollandi Creative Commons License 2006.04.10 0 0 22
Előző hozzászólásom törölve....akkor mégis meg lehet zümmögtetni az Évikét
Előzmény: Wu Wang (20)
bolygohollandi Creative Commons License 2006.04.10 0 0 21
Hát ez az a topic - ezért vagyok itt én is...
Előzmény: RedSnake (17)
Wu Wang Creative Commons License 2006.04.10 0 0 20
Sajna, ez kozmetikázott adat. 54-es születésű ismerősömnek volt osztálytársa. De végülis ez mindegy.
Előzmény: ágaskodó (11)
bolygohollandi Creative Commons License 2006.04.10 0 0 19

Szomorú, nagyon szomorú dolog ez....

 

Hát akkor sajnos őszig még várni kell ahhoz, hogy „…jó legyen – igaz, akkor nagyon jó lesz, szédületesen hálás, finom, nagyon érzéki és addigra talán kivész belőle még a hangulatteremtés agyból vezérelt képessége is….”

 

Már ha akkor meg tudod zümmögtetni a méhét ugye az orgazmus alatti  meleg mézpisilés követte lefetyelés érdekében….:)))

 

…jesszus…és még nekem mondják, hogy biztos amolyan kis nyálcsorgatós, tapasztalatlan kisfiú vagyok…:))

Előzmény: Törölt nick (13)
ágaskodó Creative Commons License 2006.04.10 0 0 18
Előzmény: Törölt nick (13)
RedSnake Creative Commons License 2006.04.10 0 0 17
OFF
Szal megláttam ezt a topikcímet, és rögtön arra gondoltam, hogy jé, vajon hol lehet a nyálcsorgató hatvanas faszok topikja...? Jah, hogy olyan nincs...? :DDD Ájszííí...
Meg hogy vajon (ofkósz engem kivéve, aki öreg vagyok) mindenki kizárólag húsz éves bír lenni, forevör? ;DDD Ssssssssszegények ;DD
Bocs, muszáj voltam ideprezentálni :D Mert azóta vihogok itt magamban...
ON
RedSnake Creative Commons License 2006.04.10 0 0 16
Köszi szépen (erre saccoltam én is, csak nem sprechegek dajcsul).
A mondás igaz lehet :)
Előzmény: Törölt nick (14)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.10 0 0 15
itt tartunk? : /
Előzmény: ágaskodó (-)
zebrina Creative Commons License 2006.04.10 0 0 12
Itten lehet az eb elhantolva...
Előzmény: htz (6)
ágaskodó Creative Commons License 2006.04.10 0 0 11
Csepregi Éva, ez a gyönyörűség még nincs 50 éves. Adat itt.
Előzmény: Törölt nick (7)
RedSnake Creative Commons License 2006.04.10 0 0 10
Kérek fordítást is :)
Előzmény: Törölt nick (9)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.10 0 0 9
Előzmény: RedSnake (8)
RedSnake Creative Commons License 2006.04.10 0 0 8
Hát kicsike gyerek, te nagggyon hüle vagy :DDD
Előzmény: bolygohollandi (1)
htz Creative Commons License 2006.04.10 0 0 6

 vagy csak provokál.

 

 és röhög magában...

Előzmény: locsemege (4)
ágaskodó Creative Commons License 2006.04.10 0 0 5
Hogy sikerült őket megdugni? Milyen volt? Mik a tapasztalataid?
Előzmény: V.A.Z.E. (3)
locsemege Creative Commons License 2006.04.10 0 0 4
Te vagy nagyon fiatal lehetsz, vagy tapasztalatlan, vagy csak szimplán előítéleteid vannak. Fogalmazzunk úgy, hogy vannak olyanok is, amit leírtál. Éppen úgy, mint a huszonévesek között.
Előzmény: bolygohollandi (1)
V.A.Z.E. Creative Commons License 2006.04.10 0 0 3
Én is megdugtam pár ötvenes nőt huszonévesen.
Előzmény: ágaskodó (2)
ágaskodó Creative Commons License 2006.04.10 0 0 2
Azért van közöttük egypár dögös példány.
Előzmény: bolygohollandi (1)
bolygohollandi Creative Commons License 2006.04.10 0 0 1

Hát nem sok értelme van rájuk akár egyetlen szót is vesztegetni.


Először is mérhetetlenül öregek – már itt kezdődnek a problémák.
Hogy kéjsóvárak-e? Legfeljebb annyira, mint egy konyhai kredenc; de talán még abban is több vágy lakozik ott lent a pöttyös bögrék alatti kihúzható gyúródeszka fogantyújában.
Dögösek-e? Viccnek szánt kérdés ez vagy mi a fene? Még ha azt kérdezted volna, vajon dögök-e, dögletesek-e…..de hogy dögösek lennének!?
Ember, láttál már eleven ötvenest?
Hogy könnyű-e megdugni őket? Fel sem merül; ahogy az sem, vajon elegük van-e a szexből!
Szopnak-e? gondolom, nem valami szexuális tevékenységre gondoltál – így erre igen a válasz, szopnak azok rendesen, esténként beszopják a maguk pár decijét, meg többségük beszopott már eleve többször is ezt-azt az életében.
Ezek tényleg csak a hajukat rakják már be és jól látod: fásultak a végtelenségig!
Hogy élik át mindezt, ezt kérdezed?
Hát ez az! Ez a Nagy Kérdés! Rosszul, igen rosszul! Hiszen alig élnek már; jószerivel a sír szélén vannak!
Naphosszat ülnek a konyha sarkában, kezük remeg, néha sírdogálnak, egyszer-egyszer felsóhajtanak és várják a kegyes halált.
Az utolsó kérdéscsoportod értelmezhetetlen, legfeljebb az mondható el, hogy természetszerűleg kopaszok, mert részben már kihullottak a szőrszálaik, részben átköltöztek felsőbb régióikba – túlnyomórészt a füleikbe és az orrlukaikba.


Viszont ha valahogy összevakarják magukat igen nagy nehézségek árán, akkor egész jó nyúlpaprikást képesek összeütni, de némelyik képes egész használható meggyespiskótát  is készíteni.


Az ötvenesekkel kapcsolatos bármely elképzelhető téma talán inkább valami „főzőcske okosan”-szerű topicba való.

 

Miért kérdezted egyébként?

Csak nem vagy olyan elvetemült egyed, hogy akár csak feltételezted is volna valaha, hogy egy ötvenes nő szexuálisan ugyanúgy működhet, mint egy huszonéves?

Előzmény: ágaskodó (-)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.10 0 0 0
Gyanít0m, h0gy az itt fels0r0ltakra mind van példa.
Előzmény: ágaskodó (-)
ágaskodó Creative Commons License 2006.04.10 0 0 topiknyitó
Milyenek az ötvenes csajok? Öregecskék? Kéjsóvárok? Dögösek?

Könnyű megdugni őket, vagy már elegük van a szexből?  Szopnak?

Berakatják a hajukat és belefásultak mindenbe, vagy éppen hogy csábítani akarnak?

Hogyan élik át mindezeket az érintettek?

Milyenek az ötvenes pinák? Borotváltak? Szőrösek? Szűkek? Szétkúrtak?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!