Keresés

Részletes keresés

sjohn Creative Commons License 2015.10.07 0 0 56784

Köszi, közben írtam neki, hogy vagy fizeti ő a különbséget vagy sztornó.

Előzmény: foveon (56783)
foveon Creative Commons License 2015.10.07 0 0 56783

sztem ha megvamoljak akkor azt nyilvan neked fogjak kikuldeni hogy fizesd be. ha nem fizeted akkor majd elkezdenek koltsegeket ratenni (tarolas, megsemmisites), es majd akkor azt fogjak kovetelni (raadasul azt mar behajthatoan).

az elado fele kellene azt az "aprosagot" jelezni es kerni hogy allja a koltsegeid hisz megtevesztett.

 

Előzmény: sjohn (56782)
sjohn Creative Commons License 2015.10.06 0 0 56782

Sziasztok!

 

Na ilyen sem fordult még elő velem, pedig van pár száz adás-vételem.
Vettem egy telefont 170 juróért.


Item location:Toledo, Spain

 

Ma bejelölte a Don, hogy feladta, adott hozzá tracket is.
Megnéztem és a track DHL-es és Hong Kong-ból startol a cumó.

 

Gondolom a DHL hivatalból vámkezel, nos ilyenkor ki fizeti a révészt?

Törölt nick Creative Commons License 2015.10.06 0 0 56781

Pontosabban több mint 2 honap utan.

Előzmény: Törölt nick (56780)
Törölt nick Creative Commons License 2015.10.06 0 0 56780

Sziasztok! Meghosszabították volna a 60 napos feedback határt?

Most nyitottak rám egy 7hó 31.-i eladásomra egy request-et, hogy  vevő nem kapta meg! Több mint 3 hónap után lehet  ilyen???

Furcsa, hogy a vevő előtte nem is erdeklodott, soha a csomagja felől, főleg annak fényében hogy szep 20.an kapott az ebaytól egy feedback remindert. Akkor vajon miért nem juttott eszébe jelezni ezt?

 

t.lantos Creative Commons License 2015.10.06 0 0 56779

Itt valami santit.

Ha avevo visszakuldi, a jutalekot emlekeim szerint akkor sem kapod vissza.

De egyebkent a vevonek a nemeten siman joga van arra, hogy megse kell.

Es nem tudsz mit csinalni, csak az az opciod marad, hogy elfogadod, hogy visszakuldheti.

Viszont azt kikotheted, hogy fizesse a visszakuldest. Az meg sokba lesz, ha szerencsed van, nem kuldi vissza.

Előzmény: Ballószögi (56777)
nyubocs Creative Commons License 2015.10.06 0 0 56778

Üzleti vagy magán regisztrációd van?

Előzmény: Ballószögi (56777)
Ballószögi Creative Commons License 2015.10.06 0 0 56777

sziasztok,

Több éves Ebay-ezés után most futottam bele ebbe a szituba:

 

Rendel a fickó több dolgot egy Spanyol szigetre,de folyamatosan variált már a vásárlás előtt.

Sok levélváltás után fizet,majd dpd-vel elküldöm.Oda is ér,és:

 

-küld egy levelet a német Ebay,hogy a vásárló törölte a vásárlást,és majd a verkaufproviziót(jutalékot) 24h mulva visszakapom.

Pár kérdés lenne ezzel kapcsolatban,aki tud kérem válaszoljon:

 

 

-a termék alatt írtam,nincs vissza,nicht rüchname,no back...mit jelent hogy törölte  vásárlást?..hogy nem kell neki?

-a szállitás 40 euro volt,azt is vissza kell adni?

-miért az ebay,miért nem az eladó irt?

-mi lesz a paypal provizióval,mert ugye Ők is levonják a pénzüket.

-Mi történik ha nem veszem át,és nem fizetem vissza?...levonják automatikusan a paypal számlámról?

 

köszönöm a választ.

 

 

blaze73 Creative Commons License 2015.10.02 0 0 56776

frissült, hajnalban elhagyta az országot ha minden igaz :) 

Előzmény: foveon (56774)
foveon Creative Commons License 2015.10.02 0 0 56775

irtam neki este, hogy vagy kulde el vagy refundolja. a sajat terms and servicebe azt irja hogy fizetes utan 1-2 napon belul postaz. faxa hogy nem tartja be, de kozben nekem is eloir dolgokat. most lattam hogy refundolt.

 

Előzmény: foveon (56773)
foveon Creative Commons License 2015.10.01 0 0 56774

majd megeled mikor mar reg atvette a cimzett...

 

Előzmény: blaze73 (56772)
foveon Creative Commons License 2015.10.01 0 0 56773

item location tokyo. de persze lehet hogy valami kinai ipse/ceg a regje ausztral.

az a baj hogy ha ezt elore tudom akkor inkabb ramegyek egy europai licitre, ami ugyan kesobb van vege, de eu-n belul hamarabb van a posta.

azt se teljesen ertem hogy altalanos kerdeskent kuldte, de a tartalom kijelento modban van. duhito hogy aki ilyen elemi dolgot nem hajlando kiirni az hogy bizniszel, mennyire korrekt.

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (56771)
blaze73 Creative Commons License 2015.10.01 0 0 56772

Azért a kedves posta bassza meg, hogy feladok egy 40 dekás borítékot 3000 Forintért és még mindig nem látszik a tracking :(
Nesze neked 2015 Magyar Posta online, ja :( :( 

Törölt nick Creative Commons License 2015.10.01 0 0 56771

Akkor valószínűleg nem Japánból jön a cucc, mert Kínában van éppen nemzeti ünnep:

Nemzeti Ünnep (National Day Holiday) 2015. október 1 - 7.

Előzmény: foveon (56770)
foveon Creative Commons License 2015.10.01 0 0 56770

hi! kovetkezo esetben mit lehet csinalni? tegnap buyitnow japan ceges eladotol, 99%-os. erre ir egy levelet ma, hogy szept 28-tol okt 6-ig nem kuldenek semmit mert nemzeti unnepuk van... faxa, ha ezt tudom nem naluk veszem. eleve japobol eltart egy darabog mig ideer (vamkezeles stb), de ez azt jelenti hogy plusz egy het csuszas. mar vegigneztem a webshopjat, a cuccait, az adatlapjat de sehol nincs kiirva, hogy lenne ilyen csuszas. arrol nem is szolva hogy nem tom milyen unnep az ami 2 hetig tart, mert japan naptarakban ilyet sehol nem lelek. ilyen esetben visszakerhetem a lovet vagy mit lehet tenni?

 

 

 

Savanyuhas Creative Commons License 2015.10.01 0 0 56769

Sziasztok!

 

Nagy gondban vagyok. Mint írtam volt egy problémás ügyfelem, nem kapta meg a termékét. Reklamált, ment a tárgyalás beszélgetés, közben case-t is nyomott. Erre visszahozta a posta, nem kézbesíthető. Írtan neki hogy ez van írja meg a helyes címét, és mit szeretne a cuccot vagy a pénzét. A cuccot. Gondoltam beszkennelem, hogy lássa amit ebayen megadott azt nyomtattam rá és az jött vissza hibásan. Közben eltelt pár nap meg hétvége és ebay lezárta a vevő javára. Ok semmi gond, gondoltam én. Erre észrevettem hogy így Below Standardom lett egyből 5.14%-kal. Ebay figyelmeztetett hogy 60 napom van valamit csinálni vagy Basic Storra nyomnak az Ancorrol. Mit tudok csinálni? Mit javasoltok?

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2015.09.30 0 0 56768

valóban nem. Köszi!

t.lantos Creative Commons License 2015.09.29 0 0 56767

nem

Előzmény: Törölt nick (56765)
nyubocs Creative Commons License 2015.09.29 0 0 56766

nem hinném

Előzmény: Törölt nick (56765)
Törölt nick Creative Commons License 2015.09.29 0 0 56765

Sziasztok! Szerintetek, ha eladtam valamit és a vevő ki is fizette, de utána végül másban egyeztünk meg, ami jóval olcsóbb, ezért a PPalon keresztül partial refundolok neki, akkor az ebay-tól is vissza kapom az erre vonatkozó díját?

andz Creative Commons License 2015.09.29 0 0 56764

Igen, én is azt hiszem, nem tudok megszabadulni tőle. De volt már hasonló esetem, ott úgy rémlik, a holtidőben is küldött az ebay üzeneteket, vagyis engem is tájékoztatott, hogy a vevőnek eddig és addig kell ezt vagy azt a lépést megtennie (pl. visszaküldeni), meg választanom kellett, milyen címre küldessem vissza, ha akarom, ha nem stb.

Most abban bízom, hogy ő is elfeledkezett róla, vagy mit tudom én, aztán lejár valami határideje... Na igen, sajna a pénzt is levonták addig.

Előzmény: t.lantos (56761)
blaze73 Creative Commons License 2015.09.28 0 0 56763

Ha van itt aki jó németes segítene egy pár mondatos aukció szöveget lefordítani ?

ebay.co.uk-ra már feltettem, de az ebay.de-n szerintem több esélyem lenne eladni a dolgot.  (ruha)

ebay.de-n nem látszik az ebay.co.uk aukció, és azt hiszem a .de-n is tudnék ingyen aukciót felrakni.

Előre is köszi :) 

nyubocs Creative Commons License 2015.09.28 0 0 56762

Szóval ha valaki ilyen vagy hasonló levelet kap eBay kérdésnek álcázva, akkor az Artikelnummer-nél megadott linkre nem kellene kattintgatni, mert bejelentkezéskor szépen fel is törik az eBay-Accountodat,

 

"Ich habe obenstehendes Artikel bei ihnen erworben. Leider ist diese noch nicht eingetroffen (Liefertermin sollte sein: 09.06.2015) noch ist bei dhl die sendungsnummer auffindbar. Bitte um zeitnahe Klärung.

Artikelnumme Itt egy kamu termékszám linkkel van

Mit freundlichen Grüße
Ditmar slik"

t.lantos Creative Commons License 2015.09.28 0 0 56761

Emlekeim szerint ez az, amitol nem tudsz megszabadulni.

Ha bizonyithatoan visszakuldi, akkor szimplan levonjak toled a penzt.

Viszont lehet, hogy ha megtudja, mibe kerul visszakuldeni, lemond rola.

A penzed addig fuggoben termeszetesen.

Előzmény: andz (56760)
andz Creative Commons License 2015.09.28 0 0 56760

Sziasztok, van egy olyan esetem, hogy egy vevő indított egy return request-et. Teljes pénzvisszatérítést szeretne. Küldtem neki üzenetet, válaszolt rá, majd felajánlottam pár dollár visszafizetést. Ezt nem fogadta el.

Most a return details-ben ezt látom:

 

The buyer declined your partial refund offer.You should now accept the return or refund the buyer by Sep 18, 2015.

 

Most 28-a van, az ebay 18-át írt határidőnek, de azóta nem történt semmi. Ő sem írt, az ebay sem. Vajon mikor jár le az ilyesmi? Nem találok erre infót. Köszi

Savanyuhas Creative Commons License 2015.09.28 0 0 56759

Sziasztok!

Eltűnt egy küldött levelem amit küldtem Argentínába. Ok belefér van ilyen. Vissza szeretném utalni, de valami hibát ír ki, hogy nézzem meg a Paypal beállításaimat. Mit kellene átállítani, eddig ment. Tudom volt változás a Paypal és E-bay között, de nem olvastam végig.

Vgyuri1946 Creative Commons License 2015.09.28 0 0 56758

Másodszor szívtam volna meg, ha nem jut eszembe, hogy sokan kinálnak az eBay-en fillérekért akkupackot a kütyükhöz. És ha nem olvassuk el alaposan a leírást, nem tudjuk meg, hogy abban a Li-ion akku nincs benne, azt külön kell venni. Az sem egy ökör ára, de ha 2-3 hét múlva derül ki, hogy még 2-3 hetet kell várni az akkura, az azért bosszantó. Figyeljünk.

Gica40 Creative Commons License 2015.09.25 0 0 56757

Millió köszönet!!!

Előzmény: Black Dragon (56754)
Black Dragon Creative Commons License 2015.09.25 0 0 56756

Csak volt "annyi esze", hogy a semmiért nem adott pozitívot.

Előzmény: -Minarik- (56755)
-Minarik- Creative Commons License 2015.09.25 0 0 56755

A penze valoszinuleg meg a paypalnal van, amit visszakap. Persze ennek feltetele az, hogy nem adott pozitiv visszajelzest az eladonak.n

Előzmény: Black Dragon (56754)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!