Keresés

Részletes keresés

gyoz_tesh Creative Commons License 2002.03.14 0 0 154
Most tűnt fel nekem is, hogy azt mondja:

"ez természetes...hisz minden szolgáltató ezt végzi, másrészt neked kell jelezni hisz elkeveredhet!"

Mármint a számla, ha nem kapod meg.
Nem, nem minden szolgáltató csinálja így, szóval ez így ebben a formában bizony hülyeség.

Előzmény: borkay (153)
borkay Creative Commons License 2002.03.14 0 0 153
Csak még ennek a upc bérenc boy22-nek annyit, hogy mostmár biztos vagyok, hogy ott dolgozol a upc-nél, mert a szolgáltatásról és az ügyfelek iránti elkötelezettségről egyezik a véleményed ezzel a szoláltatónak nem nevezhető társasággal.
Azért ne nagyon hangoztass ilyen felfogást, mert továbbiakban semmi hitele nem lesz a megnyilvánulásodnak. Bocsi
Kola Creative Commons License 2002.03.13 0 0 152
Engem nem az zavar, hogy árat emelnek.

Hanem az, hogy ugyanezért az összegért Nagy Britanniában több, mint 200 adót nézhetnék. Persze erre könnyű azt felelni, hogy költözzek el Angliába... De 32 csatornáért, amiből 7 szabadon fogható, azaz 25 csatornáért ez egy kicsit sok.

Előzmény: boy22-es (143)
gyoz_tesh Creative Commons License 2002.03.13 0 0 151
Nem tudom hogy másnak is feltűnt-e már, hogy az ATV műsorát nem adják végig.

Nem nagyon szoktam nézni ezt a csatornát, de tegnap késő este pont egy érdekes műsor ment rajta, amit néztem, és egyszer csak félbeszakadt, és megjelent az ábra: műsorszünet.
A menüben is ott vannak még később is a műsorok címei, meg a tartalom is...

Hkoala Creative Commons License 2002.03.10 0 0 150
Az, hogy 600000 ügyfelük van, nem ok semmire. A Matáv, az Axelero, az ÉMÁSZ, a TiGáz, a vízművek - egyik sem várja el, hogy én figyeljek az adminisztrációjukra...
Előzmény: boy22-es (144)
Cyberslider Creative Commons License 2002.03.09 0 0 149
Főleg ha "elveszti" a kártyát,utánna meg blockerrel nézi tovább,aztán nyomhatják a gombot a jupiszinél.... :))))))))))))

Travellel kapcsolatban meg: márciustól 24 órás?
Éljen soká az UPC.
Mellesleg megsúgom a Travel 24 órában az astra muholdrol mar honapok (evek?) óta megy. (magyar hangal is persze)
Más kérdés hogy az a s*r belteri csak most teszi lehetővé a kegyes műsornövekedést :)))

boy22-es Creative Commons License 2002.03.09 0 0 148
...ha meg majd lekapcsolják a szolgáltatásod akkor meg nézhetsz, mert ezt egy gombnyomással meg lehet tenni, akkor meg majd vered az asztalt!
Későn....
Előzmény: boy22-es (147)
boy22-es Creative Commons License 2002.03.09 0 0 147
Természetesen nem de ha te is logikusan gondolkodnál rájönnél. Méásrészt ez a te kötelességed, ha valamit igénybe veszel azért fizetni kell, ha nem kapsz számlát akkor szolnod kell mji ezen a meglepő????
Előzmény: borkay (145)
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.08 0 0 146
Travel, március 1-től már 24 órán át!

Örömmel értesítjük tisztelt ügyfeleinket, hogy 2002. március 1-től a Travel csatorna műsorát, már naponta 24 órán át élvezhetik!
Azok az ügyfelek akik éjszaka nem kapcsolták stand by állapotba a beltéri egységet , most az Ale Kino csatornát látják a helyén. Az Ale Kino egy lengyeleknek szóló filmcsatorna, ezért azon az "Ön nem jogosult..." felirat olvasható. A beltéri egység újratelepítésével ismét nézhetővé válik a Travel.
Az újratelepítés az alábbi módon lehetséges.

Nyomja meg a távvezérlő OPTS gombját.
A Telepítés menüpontból válassza ki a Műholdkeresés almenüt, majd a Csatornakeresést.
A Telepítés menübe lépve a készülék kérheti az Ön PIN kódját. Ez alaphelyzetben 0000.
Az összes csatorna feltöltése után, mely kb. 3-5 percet vehet igénybe, a készülék kiírja az első kilenc adót.
Ezután az OK gombot kell kétszer megnyomni, majd a BACK gomb háromszori megnyomásával ki kell lépni a menüből.
Azon előfizetőink, akik nem a Philips DSX 6010 típusú beltéri egységet használják a szolgáltatás vételéhez, a műsort az Astra 1H 88-as transzponderén találják meg. A Transzponder adatai: 12168 MHz; Vertikális; Symbol rate: 27500 Msym/sec; FEC: 3/4; Video PID: 163; Audio PID: 120

borkay Creative Commons License 2002.03.08 0 0 145
boy!
Te valóban azt gondolod, hogy a upci vécépapiron tartja a nyilvántartásait? Igy aztán nem elég hosszú a papir, hogy 600 ezer előfizetőt nyomon kövessen?
Ha pedig nem, akkor neki kell megoldani az ügyfelek figyelését. Hogy jutott ilyen butaság eszedbe, hogy nekem kell állandóan figyelnem,hogy Ők könyvelték e a befizetésemet?
Nem dolgozol esetleg ennél a szemét társaságnál?
boy22-es Creative Commons License 2002.03.07 0 0 144
...ez természetes...hisz minden szolgáltató ezt végzi, másrészt neked kell jelezni hisz elkeveredhet!

Mindenhol ez van, attol hogy szerinted baromság, több ezer ember szerint logikus, vagy te nyomon tudnál követni egy 600 ezres adatbázist?

Előzmény: Hkoala (142)
boy22-es Creative Commons License 2002.03.07 0 0 143
ez nem egy zsebmetsző akció, hanem a szokásos év elei áramelés, mint ahogy minten más ez is emelkedik, csak nem januártól...mi ebben a meglepő???

vagy te ég soha nem éltél át semmilyen áremelést?

Előzmény: Kola (141)
Hkoala Creative Commons License 2002.03.04 0 0 142
A legújabb számlával kiküldték az általános szerződési feltételeket egy sor kísérőszöveg nélkül... Akinek nem tetszik, ne egye...
A legjob az, hogy köteles vagy jelentkezni, ha ők elfelejtenek számlázni.(Az ÁFA törvényhalkan sídogál magában).

Kola Creative Commons License 2002.02.02 0 0 141
Valentin napi zsebmetsző akció
Előzmény: Törölt nick (140)
Törölt nick Creative Commons License 2002.02.02 0 0 140
Hello!

Barátunk az UPC kedveskedik egy igazi farsangi meglepetéssel, EMEL!

Részletek:http://www.upcdirekt.hu/arlista2002.html

Nemcsak a havidíjak, hanem a csatlakozási díjak is változnak.

ladis Creative Commons License 2002.01.13 0 0 139
na ja: én is csak a lényeget hagytam ki :)
Előzmény: V-Man (138)
V-Man Creative Commons License 2002.01.12 0 0 138
na még1x:
lehet több tv-re (nálunk 2-re van) csatlakoztatni, de természetesen 1xre csak 1 adást lehet nézni, azaz mind2 tv-n ugyanaz a csatorna jön.
Előzmény: V-Man (137)
V-Man Creative Commons License 2002.01.12 0 0 137
lehet több (nálunk 2 tv-re van) csatlakoztatni, de természetesen 1xre csak 1 adást lehet nézni, azaz mind2 tv-n ugyanaz a csatorna jön.
Előzmény: ladis (136)
ladis Creative Commons License 2002.01.12 0 0 136
Tapasztalataim alapján: vehetni vehettek közösen, de csak egy TV-hez lehet csatlakoztatni. A beltéri egység digitális. Abba kell beledugni a kódkártyát, ami alapján tudod azon a TV nézni a műsorokat, abibe a beltériből jövő SCART csatit dugod.
Próbálkoztunk két TV-re kötni, de nem jött össze. Persze lehet, hogy valaki ügyesebb.
Előzmény: CHARLI (135)
CHARLI Creative Commons License 2002.01.12 0 0 135
tud-e valaki segiteni?

a szomszédaimmal közösen vehetek-e egy UPC Direkt előfizetést és több készüléken használni (azaz minden házban)?

ladis Creative Commons License 2002.01.10 0 0 134
A UPC Direkt tájékoztatása szerint egyelőre nem tervezik csomagban sugározni a Sport1-et. Ez csak a kábel monopóliuma. Ott már valóban fogható.
NevemSenki Creative Commons License 2002.01.08 0 0 133
Budapest, január 4., 14.35

A Világgzadaság napilap szerint szinte napokon belül ingyenes lesz a Sport 1 tévéadó.

A Sport 1 Televízió 75 százalékos részesedését megvásárolta az Axel Springer-érdekeltségű Vinton Filmgyártó és Filmforgalmazó Kft. – erősítette meg a lapnak a tulajdonrészétől megváló UPC sajtóosztálya. A kábeltelevíziós hálózatokat fenntartó társaság részvényeinek 25 százalékát megtartotta a működésének második évébe lépő sportcsatornában.
A UPC és a Vinton hosszú távú stratégiai együttműködéssel kívánja tovább működtetni a tematikus adót. A Sport 1 Televízió ennek megfelelően új üzleti modellt alakított ki, az eddig előfizetéses prémiumcsatornaként terjesztett tévéadáshoz ezután már külön előfizetési díj nélkül jutnak hozzá a kábeltelevíziós háztartások. A Sport 1 ugyanis január 11-től a UPC összes kábelhálózatán belekerül a legtöbb tévécsatornát kínáló programcsomagba, és ezzel párhuzamosan országszerte csaknem mindegyik kábelszolgáltató előfizetői számára is elérhető válik. A Sport 1 kizárólagos tulajdonosa az olasz, spanyol, angol és német labdarúgó-bajnokság, valamint az amerikai kosárlabda- és jégkorongbajnokság – NBA, illetve NHL – magyarországi közvetítéseinek, és részt vesz a Bajnokok Ligája és a Borsodi Liga labdarúgó-, továbbá a magyar kosár- és kézilabda-bajnoki mérkőzések sugárzásában is.
(Forrás: Világgazdaság)
_________________

Ezt találtam.

A kérdésem, hogy mit tudtok, mi lesz a UPC DIRECT-es ügyfelekkel?

Mert én már kaptam levelet amiben tájékoztatnak, hogy mennyivel emelik az előfizetési díjamat.

Most akkor diszkrimináció van, mivel nálam nincs kábel hanem "lavor" tetőn akkor fizessek több mint 8 ezer forintot? Más, akinek "dróton gyön" az meg megússza pár száz forinttal?

Tud valaki valamit?

Na üdv

KKCS Creative Commons License 2001.12.05 0 0 132
http://www.p5.hu/termekek/pmkit.html

f5g6h7-nek.

Ezen a címen megtalálod amit keresel, én kb másfék éve használom. Infra-rádió és rádió-infra cuccot ad, ami 100 méterről is működik. Nagyon tutti!


grinGO Creative Commons License 2001.12.04 0 0 131
Az egész ugy történt:
Be lett telefonálva a UPC-hez /kb nov21!/,hogy le akarjuk mondani az előfizetést,ekkor azt mondták majd az 1 hónapos előfizetés lejártakor kell telefonálni/nov27/.
Megtörtént...
Azóta még kétszer...
CSatornák még láthatóak...

Már rég le lett mondva a cucc de lehet,hogy mégis fizetni kell?
Érdekesek...

JUPPÍSZÍ SUCKS???
I - N

gyoz_tesh Creative Commons License 2001.12.04 0 0 130
Na, ez érdekes...
Én amikor lemondtam a HBO-t, kb. 5 percig lehetett még nézni, és le is vették.
Vagy elfelejtették a dolgot, vagy "elakadt" valahol a jel, ami lekódolja.

Egyébként az érdekes dolog, hogy a szerződésben az áll, hogy 15 nappal előtte szólni kell, ha le akarjuk mondani valamelyik prémium csatornát.
Én így is cselekedtem: hónap közepén értesítettem őket, hogy köv. hónaptól nem kérem a HBO-t, mire közölték, hogy várjak a hónap végéig, mert azonnal leveszik, annak ellenére hogy ki van fizetve... Így hóvégén mondtam le. Azt viszont megígérték, hogy a következő számlán már nem lesz rajta...
De bizony rajta volt! Ki is kellett fizetni, aztán a rákövetkező hónapban alig kellett fizetnem, mert jóváírták a túlfizetésemet.
Szóval elég érdekes az ügyintézésük...

Előzmény: grinGO (126)
Kola Creative Commons License 2001.12.04 0 0 129

Már bővült a csomag a két inserttel. Várhatóan 6.-ától mennek az adások.
http://www.sat.hu
Amantis Creative Commons License 2001.12.04 0 0 128
Szerintem kamu, hogy nem ért még oda a jel. Én pl. tegnap kértem egy HBO-t és azt mondták 2 óra múlva már működni fog. Este mikor hazamentem már valóban fogható volt.
Amúgy van valami olyan, hogy 15 nappal előtte kell szólni, ha le akarod mondani. Talán csak teljes hónapot hajlandóak számlázni, és mivel a december már elkezdődött... De ez nem 100%. A szerződésben benne vannak a feltételek.
Előzmény: grinGO (126)
doodoo Creative Commons License 2001.12.04 0 0 127
Szia grinGO!

Hát ha logikusan belegondolok, akkor nem tudják, hogy valaki mit néz, mivel a m?hold kizárólag _ad_, a beltéri ebb?l azt veszi, amit beállítottak neki (ill. amit a kártya enged) - ezt a beállítást természetesen a m?hold is végezheti (hiszen nem fognak minden állításkor egy szerel?t küldeni :).

Ha tehát a m?hold még nem küldte el, hogy "ezt a csatornát nem nézheti", akkor még bejön, függetlenül a megrendelést?l...

A lényeg, hogy a UPC számlázásánál ott legyen, hogy ? szólt... a többit a UPC intézi.

Legalábbis én így gondolom - szakért? nem vagyok a témában, csak amit laikusként felszedtem :)

Előzmény: grinGO (126)
grinGO Creative Commons License 2001.12.04 0 0 126
Szevasztok!
Nekem az lenne a kérdésem,hogy a JUPPÍSZÍnél tudják-e hogy nézik a kódolt adásukat,vagy nem?
Ugyanis...
A munkatársam már egy hete lemondta az HBO+Sp1 előfizetését telefonon és még nem kódolták őket.Azóta már 2x telefonált /ugye nem akar megint fizetni.../,de azt mondták még nem ért ide műholdon a jel,ami lekódolja a csatornákat.
1.Ez kamu,vagy igaz?
2.Hagyja őket abban a hitben,hogy kódolták a csatornákat,vagy ismét szóljon nekik telefonon?

Khössz a válaszokat!

f5g6h7 Creative Commons License 2001.11.28 0 0 125
Istenkiraly. Koszi.

Előzmény: Törölt nick (124)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!