Keresés

Részletes keresés

Mikolt Creative Commons License 2008.01.05 0 0 254
ki az, aki szerint ennyire kurva vicces allandoan uj nicket krealni ugyanarra a blod alproblemara?
lillus91 Creative Commons License 2008.01.05 0 0 253
rendben köszi, de szerinted mennyi az esély rá h az legyek??
fruti Creative Commons License 2008.01.05 0 0 252

Szia!

Két három nappal az együttlét után még biztos nem fog semmit mutatni a teszt, akkor sem ha esetleg teherbe estél. Az aktus után 2-3 héttel már biztosabb az eredmény, akkor csinálj egy újjabb tesztet.

Előzmény: lillus91 (250)
lillus91 Creative Commons License 2008.01.04 0 0 251
ja azt elfelejtettem, hogy 16 éves vagyok és kb 26án fog megjönni, de nem állt még be rendesen, van mikor csúszik köszi
lillus91 Creative Commons License 2008.01.04 0 0 250
sziasztok! most járok itt előszőr, szilveszterkor lefeküdtem egy sráccal most volt az első kb. 2-3 nappal előtte múlt el a menszeszem, csináltattam két tesztet is három napon belül mindkettő negatív lett, használtunk gumit is de volt olyan pillanat mikor nem volt rajta nem vagyok benne biztos h elment vagy nem, mert kicsit ittam. szerintetek lehet terhes vagy nem?csináljak még egy tesztet kb egy hét múlva is? előre is köszi
Mikolt Creative Commons License 2008.01.04 0 0 249
az orvos irja fel. elotte megvizsgal es vervetelre kuld.
Előzmény: Reny14 (248)
Reny14 Creative Commons License 2008.01.04 0 0 248
Köszönök mindent:) És még arra gondoltam h  milenne, ha fogamzásgátlót szednék... De azt csak úgy lehet venni, hogy az orvos felír, vagy annélkülis csak bemegyek a gyógyszertárba és kérek?
Mikolt Creative Commons License 2008.01.04 0 0 247
nem valoszinu. de gond ettol meg van: hogy nem forditasz kello figyelmet a vedekezesre.
Előzmény: Reny14 (246)
Reny14 Creative Commons License 2008.01.04 0 0 246
Köszönöm:) Jah és ha ma megjött akkor ugye nem lehet már semmi gond, és nem vagyok terhes ugye??
Mikolt Creative Commons License 2008.01.04 0 0 245
nem tul sanszos, hogy terhes vagy, de neked is azt tudom mondani, hogy az aktus utan 16 nappal csinalj egy tesztet.
Előzmény: Reny14 (244)
Reny14 Creative Commons License 2008.01.03 0 0 244
Sziasztok.Még én is új vagyok  itt. Nekem is színte az a problámám, mint brash_bb nek. 14 éves vagyok és szilveszterkor lefeküdtem a barátommal. (ez volt az első). Használtunk gumit, de az aktus után volt olyan hogy ugye egymáshoz bújtunk meg stb ééés volt olyan PiLlAnAt, amikor megint ,,berakta,, . de csak egy picit mert utánna észhezkaptunk... EZ így most elég hülyén hangzik de nem tudom magamat jobban kifejezni. Ráadásul rá 1 napra kellett volna megjönnie, de nem jött meg, pedig már renderesen be van állva.Lehet h ez most csak egy ilyenkis véletlenség vagynem tudom. Kicsit kétségbe vagyok esve, és amúgy is kicsit megrázott ez a helyzet. Légyszi segítsetek!!! Amúgy brash_bb neked ezeket a dolgokat tudják a szüleid? vagy elakarod nekik mondani?
Mikolt Creative Commons License 2008.01.03 0 0 243
igen jo eselyeid vannak egy terhessegre, ugyanis sikerult kozepidoben szexelnetek. nem az elmenes utan kell kihuzni, hanem elotte. legjobban akkor teszed, ha a varhato menzesz kornyeken csinalsz egy terhestesztet. 7-12 nap, mire a megtermekenyult petesejt beagyazodik, tehat januar 16-a kornyeken mar eleg biztos eredmenyt ad a terhesteszt.
Előzmény: brash_bb (242)
brash_bb Creative Commons License 2008.01.03 0 0 242

Sziasztok, még új wagyok itt...

Szilweszter éjszakáján lefeküdtem a barátommal..

16 éwes wagyok, most wesztettem el. Elég iluminált állapotban woltunk mind a ketten, nem használtunk gumit. Amikor elment azonnal kiwette, de mégis rajtam wan a para. A menszeszemnek kb a hónap második hetében kell megjönnie.

Bár teljesen még nem állt be. Ha csinálok egy tesztet, azzal érek most walami, wagy wárja még? Remélem nincs semmi gáz, de jobb biztosra menni.

Köszönöm előre is a segítségetekek!!!!

Mikolt Creative Commons License 2008.01.02 0 0 241

a masodik heten igen nagy a teherbeeses eselye, hiszen akkor van a tuszorepedes a nok nagy szazalekanak.

 

ha tablettat szedsz, nincs peteeres, hiszen a tabletta mesterseges allapotot tart fenn, es a megvonasos verzest azert hivjak megvonasosnak, mert megvonod 7 napra a hormont, ezert beindul a nyalkahartya levalasa.

Előzmény: ebihal8 (240)
ebihal8 Creative Commons License 2008.01.02 0 0 240

Köszönöm a válaszodat!

Egy baj van, h. elszámoltam, nem az első hetet akartam kérdezni, hanem a másodikat, mert természetesen az első héten volt a menstruáció, és az azt követő hét érdekelne. Valójában nekem mindig zavaros volt, h. tablettaszedés esetén mikor van peteérés, mert a tájékoztatóban is azt írják, h. a 7 napos szünetben "menstruációszerű" vérzés jelentkezik. Vagyis becsapjuk a szervezetünket.

 

Előzmény: Mikolt (239)
Mikolt Creative Commons License 2008.01.02 0 0 239

ha 3 honap alatt nem jon meg, akkor keresd fel a nogyogyaszodat. a fogamzasgatlo elfedhet olyan zavarokat, amik csak az abbahagyasa utan jonnek elo.

 

a gyogyszer abbahagyasa utani elso heten jon meg elvileg a megvonasos verzes. nem tul nagy a teherbeeses eselye, de nem lehet 100%-osan kizarni. ha kimarad a menzeszed (mint most is) jo otlet egy terhestesztet csinalni.

Előzmény: ebihal8 (238)
ebihal8 Creative Commons License 2008.01.02 0 0 238

Kedves Mikolt!

Hátha tud segíteni, két kérdésem lenne.

6 évig szedtem fogamzásgátlót, novemberben hagytam abba, azóta nem jött meg a menstruációm. Előfordulhat ilyenkor, h. kimarad, vagy késik 1-2 hetet?

A tablettaszedés abbahagyása utáni első héten mi az esélye a teherbeesésnek, ha az ember nem védekezik?

 

Mikolt Creative Commons License 2008.01.02 0 0 237

az aktus utan 16 nappal csinaljon egy terhestesztet. a nogyogyasz csak a terhesseg megfoganasa utan 3-4 hettel lat barmit is.

 

teherbe lehet esni barmikor vedekezes nelkuli szextol, meg menstruacio alatt is, az elovaladektol is, az ondos kezedtol is. biztonsagos szex az, amikor az erekcio pillanatatol az elernyedesig fent van a helyen a gumi es utana nem kozelitesz a lanyhoz mosakodas elott. es irasson fel fogamzasgatlot.

Előzmény: alcadeias (235)
alcadeias Creative Commons License 2008.01.02 0 0 236
jah és elfelejtettem modnani,hogy pont most szokott megkönni honap végén,elvileg szivleszter elött két nappal kellet volna megjönnie
alcadeias Creative Commons License 2008.01.02 0 0 235
Szijjasztok,egy tapasztaltabb segitségére szorulnék..a barátnöm 14 éves,én 17,és még nem állt be nei rendesen a menstruálássa,van mikor honapokig kimarad..rendeszeres szexuális életet élünk,és 2 hete,gumival cisnáltuk,aztán ugyanaz a probléma utánna,kicsit gecis ujjal megujjaztam,és hát mostis kimaradt nkei,kicsit beszartam,és én hülye szilveszterkor kb 40 percig cisnátuk gumi nélkül,de nem mentem el,hanem utánna egy zsepibe,de az érekelne,hogy lehetséges hogy elötte is jöttki belölem valami,amit ewsetleg nem éreztem? tesztet sz.tem most flölseges lenen venni 2 nappal utánna,ugyse mutatna semmit,sz.tetek jövö héten egy nögyogyász mondjuk jövö héten meg tudná modnnai hogy van e valami? igazábol ne mtom mi csináljak,megköszöném vlaki adna valami tanácsot..
Zultan22 Creative Commons License 2007.12.23 0 0 234
Köszi a segitséget 17 éves azt nemtudom h mennyire rendszeres de azt hiszem hogy nagyjabol az. De majd megkérdezem!! mindenesetre köszi a választ...
Mikolt Creative Commons License 2007.12.23 0 0 233

igen, teherbe eshet, 50% az eselye: vagy igen, vagy nem.

 

az aktus utan 16 nappal erdemes terhestesztet csinalni.

 

nektek is es a masik versenyzonek is javaslom, hogy a szexualis elet megkezdese elott fogamzasgatlot irasson fol a lany, kulonben honaprol honapra fogtok rettegni a teherbeesestol.

Előzmény: Pat93 (230)
Mikolt Creative Commons License 2007.12.23 0 0 232
nem irod, hogy hany eves a baratnod, hogy mennyire rendszeres a menstruacioja es hany napos a ciklusa. mindenesetre eleg kicsi az eselye a terhessegnek ciklus vegen, gumival, ha gumi nelkul hozza sem nyultal. az aktus utan 16 nappal vegyetek egy barmilyen (ne Clearblue) terhestesztet barmelyik DM-ben vagy Rossmannban, es reggeli elso vizeletbol csinalja meg.
Előzmény: Zultan22 (231)
Zultan22 Creative Commons License 2007.12.23 0 0 231
Sziasztok.
Hát a köv van: a barátnőmmel lefeküdtünk és védekeztünk meg minden pont akkor amikor meg kellett volna jönnie de nem jött(lehet h kis levegö benn maradt a gumiban és mellette kijött?!).. Eltelt egy hét azóta és semmi.. kicsit be vagyok szarva h van ott vmi. Segitsen már vki hogy mivan most?!! Még megjöhet neki v ez normális ha szűz volt??Ha meg biztos akarok lenni mit vegyünk tesztelésre? Köszi élőre is a helpet!!! Üdv Mindenkinek
Pat93 Creative Commons License 2007.12.18 0 0 230

Sziasztok!

Segítségeteket kérem angyon bevagyok "tojva"

14 éves vagyok barátnőm is és tegnap(17-én)szeretkeztünk...minden rentbe ment amikor kivettem a  nemiszervem lehúztam a gumit..töténtek a dolgok nem részletezem..és utána nem mostam sem kezet semmi és megujjaztam a lányt..Ami az ujjamra került sperma az kerülhetett ugy a hüvelyébe,hogy teherbe eshetett tőle?Körülbelül ennek mennyi az esélye?Jah és ha holnap(2 nappal az aktus után)megpróbálnánk ezt az otthoni gyors terhességi tesztet az mennyire mutatna valós eredményt?Váalszotak előre is köszi!Üdv:1 feszült fiúcska..

Mikolt Creative Commons License 2007.12.18 0 0 229
csinalj egy masikat 7 nappal kesobb.
Előzmény: email4 (228)
email4 Creative Commons License 2007.12.16 0 0 228

Sziasztok!

 

Mi is már a 2. hónapja rajta vagyunk a baba-projekten. :))

Nekem általában 33 napos ciklusaim vannak, de az ehavi ciklusom 28-dik napján "vérezgettem" kicsit (1-2 nap).

Mondjuk ez nem mondható a hagyományos menstruációnak, mert nem volt a szokásos fájdalom, illetve minimálisnak volt mondható a mennyiség.

Ma a ciklusom 34-dik napján vagyok (mellesleg a szülinapomon ;) , s csináltam egy terhességi tesztet (Easy Pregnancy), ami negatív eredményt mutatott (pedig szép ajándék lett volna egy pozitív eredmény!).

Most nem tudom, hogy mi van...

Szerintetek mikor érdemes következő tesztet csinálnom? Vagy nem is vagyok terhes?

Olvastam arról is, hogy a várt menstruáció után 1 héttel érdemes csak elkezdeni tesztelgetni...

Timszike Creative Commons License 2007.11.26 0 0 227

Sziasztok!

 

Uj vagyok koztetek, szerettel udvozlok mindenkit! :)

Remelem, jo helyen teszem fel a kerdest, hatha tudtok segiteni!

Elso vedekezes nelkuli menzeszem 19. napjanal vagyok, bogyo letetele utan. Nincs meg viszonyitasi alapom a ciklusomat illetoen, mert evekig gyogyszert szedtem, de utananeztem a mehnyak-nyak tesztelesenek, ill. vettem Gabriel ovulaciot jelzo tesztet.

A ciklusom 16. napjan a valadek nyulos lett es nagyon enyhe, barnas szint is eszrevettem a fehernemun utana. A Gabriel tesztet ekkor mar napok ota hasznaltam, de nem szinezodott. A nap vegere halvany, a kovetkezo nap pedig kicsit erosebb, de meg mindig a kontrollcsiknal halvanyabb lett a vonal.

Ezek utan a nyakot mar nem tudtam ellenorizni (rakapcsoltunk a babagyartasra) :)

Es mara elfogyott a tesztem is :( Este bestartolok a gyogyszertarba, es veszek, de addig is marcangolom magam, vajon ilyen esetbe meg csak most kovetkezik be az ovulacio, vagy a teszt nem annyira megbizhato, es a nyulekonysag jelezte a termekeny napot?

Vagy keverem meg a dolgokat, mint kezdo? :)

 

Akinek van tapasztalata a dolgoban, irhatna nekem :)

 

Koszi!

plavka Creative Commons License 2007.11.24 0 0 226
Szia! Már biztos voltál orvosnál.Mit mondott? Jön a baba vagy nem jön? Remélem jó hírekkel tudsz szolgálni, (persze ha még jössz fórumozni)
Előzmény: Dalina0814 (208)
h.o.era Creative Commons License 2007.11.23 0 0 225
Ugyanaz, mint előtte. Azaz semmi. De most ezzel nem foglalkozok többet, amúgy is hétfőre van időpontom a dokimhoz. Majd ő megmondja a tutit, addig nem fogom magam stresszelni...
Előzmény: Lady Levendula (224)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!