Keresés

Részletes keresés

Törőlt_nick Creative Commons License 2012.08.17 0 0 1239

"Ezen a felvételen a páciens teljes passzivitással meri átadni magát a masszőz kezének. Ilyen fokú bizalmat ki kell érdemelni."

 

milyen páciensről beszélsz??  : D  egy fizetett ribi pénzért elterül az asztalon és kéyntelen eltürni, hogy benne matassanak, mert különben ugrik a mani...

Előzmény: kedvesrokon (1216)
kedvesrokon Creative Commons License 2012.08.10 0 0 1238

Csak feltételeztem...

Előzmény: Törölt nick (1236)
havenday Creative Commons License 2012.08.09 0 0 1237
én gyógymasszőr vagyok, hol lehetne ezt megtanulni?


Törölt nick Creative Commons License 2012.08.09 0 0 1236

Jártál nála v. valamelyik ismerősöd ?

Csak nehogy ő is paprikázva elutasítós legyen, mint az alább hivatkozott :))

 

Előzmény: kedvesrokon (1235)
kedvesrokon Creative Commons License 2012.08.09 0 0 1235

Szerintem ő maga az.

Előzmény: Törölt nick (1234)
Törölt nick Creative Commons License 2012.08.08 0 0 1234

Úgy érted, ő erotikus masszíroz is ? Próbáltad ?

 

Előzmény: zokisa (1231)
pockondias Creative Commons License 2012.08.08 0 0 1233

Töbszörös orgazmust élsz át. párod már az első alkalom után tudni fogja ,hogy kell csinálni. Ha kell házhoz is megyek. Aktus nélkül akár 4-5 megaorgazmus is.

Előzmény: Lya33 (1232)
Lya33 Creative Commons License 2012.08.04 0 0 1232

Sziasztok!

 

A párommal szeretnénk együtt kipróbálniaz erotikus masszázst.

Tudtok megfelelő helyet?

Köszi

zokisa Creative Commons License 2012.07.25 -1 0 1231
Kovi Mark Creative Commons License 2012.07.24 0 0 1230

Jól csak feléledt egy kicsit topic újra!:)

Amugy jöhetnek az élmények is aki volt erotikus masszázson.

Én nem számolhatok be ilyenről, mert nem szeretem amikor a hóhért akasztják!:-D

goofy10 Creative Commons License 2012.07.10 0 0 1229

Sziasztok Székesfehérváron keresek bi pasi masszört aki egy ben gyógy maszzör is

 

csabaipasi Creative Commons License 2012.07.10 0 0 1228

Békéscsaba-Gyula és környékén keresek biszex pasi masszőrt,aki hellyel is rendelkezik.

Én középkorú pasi vagyok.

goofy10 Creative Commons License 2012.07.09 0 0 1227

Szisztok olyan hotelt wellnes fürdőt keresek ahol lehet intim erotikus masszázshoz jutni persze titokban:) ha valaki vel volt ilyen segítsen köszönöm

Előzmény: goofy10 (875)
kedvesrokon Creative Commons License 2012.07.09 0 0 1226

Jól van elnézést az esetleges indulatért, harcos kedvemben találtál meg. A vélemény szabad, legföljebb nem vesszük figyelembe.

Előzmény: wantitall (1225)
wantitall Creative Commons License 2012.07.08 0 0 1225

 

 

1. A fórum arra való, hogy elmondja az ember a véleményét, akkor is, ha az nem egyezik a tieddel!

2. Annyit mondtam, hogy szerintem a puncimasszázs és az erotikus masszázs nem egyezik, az más kérdés, hogy sokaknak ugyanazt jelenti. (pl. erotikus masszázs, szex masszázs, szeretet masszázs, jóni masszázs., stb., stb. ugye milyen sok féle van!? Ne keverjük már őket! Ez persze nem azt jelenti, hogy az erotikus masszázsban nem lehetne érinteni a puncit, de elsődlegesen nem arról szól! Szerintem.)

Előzmény: kedvesrokon (1218)
x-manus Creative Commons License 2012.07.08 0 0 1224

miskolcon masszazst valalok képzett vagyok ha valakit érdekel irjn!!redvine1@citromail.hu

 

 

sperm_bath Creative Commons License 2012.07.06 0 0 1223

;-)))

(egyébként szerintem érthető, hogy ilyen intim közelségben sok minden megfordul a férfiember fejében... csak persze az is érthető kéne legyen, hogy vannak masszázsnak álcázott erotikus szolgáltatások és vannak a normál, becsületes masszőrök, a két dolog pedig nem keverendő. intim közelségről még csak annyit, hogy mikor a fodrásznőm a fejemet matatja, nekem már attól is bizsereg valami a gatyámban, szóval ez ilyen...)

Előzmény: Qkorica (1222)
Qkorica Creative Commons License 2012.07.06 0 0 1222
skywithyou Creative Commons License 2012.07.05 0 0 1221

Nem forgok masszőr körökben (sem állva, sem fekve) egy két alkalmat leszámítva, de minden szakmában előfordulnak "rendzavarók", akik az igazuk biztos tudtában nem hajlandók követni a véleményformáló többség által kijelölt irányt, ezért más utakon, urambocsá' szemben haladnak a többivel. Ez lehet annyira felháborító, hogy jogosnak érzik a gáncsot. Így gyors sikert nagyon nehéz elérni, de az idő és az ez idő alatt született eredmények beigazolják a helyes irányt. 

Előzmény: kedvesrokon (1220)
kedvesrokon Creative Commons License 2012.07.05 0 0 1220

Örülök, hogy egyetértéseddel találkoztam. Egyébként masszőr körökben előfordul, hogy felvállalom a feketeseggű szerepét, főleg a nagy kincstári irányzatokkal szemben, amelyekről mindig elég gyorsan kiderül, hogy hirdetői csak pajzsként használják az unalmas rutinjuk és a gyávaságuk elfedésére. Persze a harcot a másik fronton is vívom, a távolkeleti irányzatok tudatlan, elvtelen átvételével szemben. No, de itt beszéljünk inkább örömről, gyönyörről, erotikáról, puncikról falloszokról, orgazmusról, és ismét orgazmusról.

Előzmény: skywithyou (1219)
skywithyou Creative Commons License 2012.07.05 0 0 1219

Ha tizen-huszonéves lennék, azt írnám: LOL  :-)

Így negyven fölött, csak az egyetértésemről biztosítalak.

Hogy valami mennyire profi vagy milyen magas szinten kivitelezett, azt csak a téma ismerője, művelője tudja hitelesen értékelni. Mint ahogy leszólni is.  Akinek ez nem szakmája, alkothat ugyan véleményt róla, de az nem elég fajsúlyos.  

Előzmény: kedvesrokon (1217)
kedvesrokon Creative Commons License 2012.07.05 0 0 1218

Előző hozzászólásom neked is szól.

Előzmény: wantitall (1208)
kedvesrokon Creative Commons License 2012.07.05 0 0 1217

Ismét megnéztem és kielemeztem a felvételt, és nem tudom, mi kivetnivaló van rajta. Az, hogy az orgazmust puncimasszázzsal éri el a masszőr, az nektek már nem is jó? Én ezt nem tudom értelmezni. Az érzésem pedig az, hogy ti pedig az orgazmus szót nem tudjátok értelmezni, a sorozatorgazmust pedig már a nem létezóő legendák világába utaljátok.  Mutass olyat, ahol ilyen sorozatot más módszerek szerint elér bárki masszázzsal, azaz manuálterápiával. Segédeszköz, vibrátorok nélkül. Addig viszont jobb volna, ha tartanád a véleményedet magadban visszafojtva. E. Vagy hát tőlem akár fröcsöghettek, de súlya nincs a hozzászólástoknak.

 

Előzmény: Törőlt_nick (1215)
kedvesrokon Creative Commons License 2012.07.01 0 0 1216

Ám eszerint a masszőrök nagyobbik része az. Ezen a felvételen a páciens teljes passzivitással meri átadni magát a masszőz kezének. Ilyen fokú bizalmat ki kell érdemelni.

 

Nem értem, miért jó, ha valamit leszólsz, amit nem tudsz megcsinálni? Ami profi, az profi, elismerést érdemel. És ebben a felvételben nincs hibás mozdulat, fogás. persze lehet, hogy kivágták... :)

Előzmény: Törőlt_nick (1215)
Törőlt_nick Creative Commons License 2012.06.29 0 0 1215

ja,  ez sima pinakurkászás, ilyet bárki tud aki nem vadbarom.  

Előzmény: wantitall (1208)
kedvesrokon Creative Commons License 2012.06.28 0 0 1214

Már hogyne volna. Elküldtem a címedre is, de a mail címem nyilvános, bárki számára elérhető vagyok. Az időbeosztásom linkjét is megkaptad, innen már egyszerű jelentkezni.

Előzmény: honbandi (1213)
honbandi Creative Commons License 2012.06.27 0 0 1213

Szia! Érdeklödöm van-e lehetöségem nekem is átélni a massást. Amennyiben az idö engedi kérnék emil cimet  Üdv Bandi

Előzmény: kedvesrokon (1212)
kedvesrokon Creative Commons License 2012.06.25 0 0 1212

Profi munka, mind a masszőz, mind az operatőr részéről.

Én személy szerint nem olajat használok az ilyen típusú masszázshoz, hanem saját keverésű ESZO krémet, érzésnek legalább olyan jó, csak a vendégnek nem az a benyomása, mintha úszna az olajban.

És természetesen jelentkezem, mint sok kollega, én is szívesen foglalkozom puncival.

 

És hogy mit hívnak erotikus masszázsnak az ízlés dolga. Mint sokszor - ebben a topikban is - magamra haragítom az autoktonokat, de én saját szakmai érdekemben szívesen alkalmazok orgazmust. Leginkább a masszázs elején, mert ezzel a masszázs további teljes folyamán profitálok a magas szerotonin szintből, a vendég izomzatának és idegrendszerének teljes ellazulásából. Olyan hamar térhetek rá a legkeményebb, legeredményesebb fogásokra, hogy még a leghosszabbra nyújtott orgazmus is tiszta időnyereség: nem kell hosszadalmas simításokkal és gyakran a vendégnek is fárasztó dörzsölésekkel rabolnom az idejét, hogy végre lazuljon már el annyira a kezelendő izomcsoport, hogy eredményesen átgyúrhassam, legtöbbször "készen" állnak erre az izmai.

 

Szóval a videóhoz képest: én utána még meg is masszírozom a vendéget. Ha érdekel, kedves lepke., szívesen állok rendelkezésedre Érden.

Előzmény: lepke. (1207)
Kabirá Creative Commons License 2012.06.23 0 0 1211

Privátban én is kérem a címet!

kesss1974 Creative Commons License 2012.06.23 0 0 1210

szia lala80

 

Privátban meg tudnád irni hol is van ez a szalon?

 

üdv

 

kesss

Előzmény: lala_80 (1209)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!