Keresés

Részletes keresés

shemalelove Creative Commons License 2015.07.27 0 0 5960

Én egyszer lebeszéltem vele egy találkát de végül offoltam. A megbeszéltekhez képest minden másképp alakult amit nem szeretek. Teljesen szétszort és megbízhatatlan az ember.

 

Az általad feltöltött képek megtévesztőek mert most nem így néz ki. Ezek még a fiú korszakból származnak. Ezek a legutóbbi fb-ra kirakott képei.

 

u.i. hol olvasható a te tapasztalatod?

Előzmény: XyvalakiXY (5956)
aniki123 Creative Commons License 2015.07.27 0 0 5959

szia badimate18@citromail.hu

Előzmény: sexmaniac84 (5447)
XyvalakiXY Creative Commons License 2015.07.27 0 0 5958

TV BRITNEY

XyvalakiXY Creative Commons License 2015.07.27 0 0 5957

retus nélküli Foto a hirdető TV BRITNEY-ről

XyvalakiXY Creative Commons License 2015.07.27 0 0 5956

TV BRITNEY= kamu szarrá retusált képek!!!!!!

Igazi FIÚ hosszú hajjal,nőiesség benne 0 !!!

http://m.rosszlanyok.hu/member/19953

 

itt a sokkoló valóság a magát legnôiesebbnek hirdető "Transziról" ez a valóság jó a retusàló programja és diplomát érdemel a fotósa :-)))

pofátlan ilyen fotókkal hirdetni amikor NINCS MELLE se csak retusálva van a fotókon,bár pár sorral lejjebb leírtam az én személyes találkozásom vele!

 

euroset2015 Creative Commons License 2015.07.26 0 0 5955

sziasztok női ruhába bujt fiatal fiukat dugnék vagy leveleznék ebben a témában 

idegen323 Creative Commons License 2015.07.26 0 0 5954

Sziasztok!Női rucis fiukkal ismerkednék.Leveleket a vasmacska35@freemail.hu-ra várom.

beszorultam egy zetorba 1 Creative Commons License 2015.07.25 0 0 5953

Én pedig bedugnám a felsőnek :-) 

Előzmény: Pollorato (5948)
szika123 Creative Commons License 2015.07.25 0 0 5952

Előzmény: szika123 (5951)
szika123 Creative Commons License 2015.07.25 0 0 5951

ha van valakinek kedve skypon huncutkodni egyet, az írjon nekem a 3f2u6u@gmail.hu-ra. :)

Pollorato Creative Commons License 2015.07.24 0 1 5950

Törölt nick Creative Commons License 2015.07.23 0 0 5949
Pollorato Creative Commons License 2015.07.21 0 2 5948

Forumozos_19 Creative Commons License 2015.07.21 0 0 5947

Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni. Olyasféle videót keresnék ahol a hölgyike lankadt vagy félkemény,és így ül rá a partnerére... (itt jön a lényeg) majd lovaglás közben szép fokozatosan felkeményedik,anélkül hogy bárki hozzá is nyúlna.
Én ezért megőrülök... Nem muszáj a lovaglós téma,csak érintés nélkül álljon fel neki... Nagyon megköszönném ha tudtok ilyet!

idegen323 Creative Commons License 2015.07.20 0 0 5946

Sziasztok!Ismerkednék csajszikkal akivel éretten lehet beszélgetni a sex e világáról.Én egy 30 éves srác vagyok átlagos testalkattal.Várom leveled a vasmacska35@freemail.hu ra

Don_Pi Creative Commons License 2015.07.20 0 1 5945
shemalelove Creative Commons License 2015.07.20 0 2 5944

Lolly"Beauty" tényleg te vagy a legostobább lény ezen a földkerekségen. Emberiség ellen elkövetett bűn minden lélegzet vételed. :-D

 

 

Előzmény: Fanió (5936)
becseske Creative Commons License 2015.07.19 0 0 5943

ejjjha, ő kicsoda?? :)

Előzmény: Pollorato (5941)
pandora1 Creative Commons License 2015.07.19 0 0 5942

róla szívesen látnék még képeket

Előzmény: Pollorato (5940)
Pollorato Creative Commons License 2015.07.19 0 1 5941

Pollorato Creative Commons License 2015.07.18 0 1 5940

d19 Creative Commons License 2015.07.17 0 0 5939

Így szerintem jobban megnézhető,ez jól belövellne!FULL Ladyboy XXX vid: Om

d19 Creative Commons License 2015.07.17 0 0 5938

Irtó szép erős lövellés,szerintem izgató!FULL Ladyboy XXX vid: Om

wtf1992 Creative Commons License 2015.07.15 0 0 5937

Helló!

 

Volna kedve valakinek egy 21 éves sportos egyetemista sráccal chatelni, estetleg huncutkodni telefonon? ;)

Várom a válaszokat, a kurvajokan@gmail.hu-ra. :)) Kérésre képet is küldök. 

Fanió Creative Commons License 2015.07.15 -2 0 5936

Semmi közöm Lollyhoz!

Nem csalodtam Lollyt, Sherylt, Gabriella, Lonyai (ő most nem hírdet), de még van 1-2 jó az Europolis.erotika.hu

 

Most hiába szájkaratézik itt mindenki! AKI jár rendszeresen Ts-kurvákhoz az tudja amit írok!

Ha lessz egy ideig kedvenc, akkor jön a stricije. Ha ügyes vagy és csak 1x 2x vagy nála (ribancnál), akkor is fel ismered menet jövet a striciét.

Ők szólgáltatnak és te egy időre igénybe veszed és kész! 

Ha igénybe veszed, akkor a lakásba legyen rend és normális illat! Ha a kurva kurva kutyája vedlik, akkor porszívózza fel. Ne a kocsiba kelljen leszednem a fehér korc szőrét a szövet nadrágomról és a zoknimról. Otthon mit mondok? Szia drágám ma megdugtam egy Travit és mi a vacsora! Szőrt leszednéd kérlek!

Aki cigányt akar dugni az Tegye. Aki parókas meleg férfit az Tegye.

 

TSLover81 Creative Commons License 2015.07.15 0 1 5935

Ahogy olvasgattam itt tényleg mindig kiderűlt h Lolly próbálja itt eláztatni a konkurenciáit de mindig kiderült,én régen sem és most sem mennék el hozzá mivel nekem túl lekezelő és már az adatlapján kioktatja az embert arról nem beszélve h nekem túl pasis a feje és megtévesztő h minden fotósorozatán teljesen máshogy néz ki ami csak azt jelenti h szarrá van retusálva,Gina,Vanda,Britney sokkal dögössebb a fotójön így úgy gondoltam hogy Britneyt választom mivel írja is magáról hogy a legnőiesebb és láttám a fotóin h szép mellei vannak így elmentem hozzá kb 2-3hónapja amit megbántam de szerencsére el is jöttem tőle mivel nem az várt akit a képen láttam, őszinte leszek és nem túlzok de felháborítóbaj tartom hígy egy ember hogyan veszi a bátorságot h kiírja magáról hogy a legnőiesebb közben meg egy szőke hajú fiú várt az ajtóban!

Britney teljesen fiús, a fotói retusáltak sőt a legdurvább módon,melle semmi tehát átverés,az alakja egy erősebb fiúéra hasonlít a haja olyan rövid volt hogy kilátszodtak a műhaj illesztései és kellemetlen száj szaga volt a lakásban pedig mást is hallottam így inkább jobbnak láttam ha eljövök mivel nem fiújít akartam menni így tehát elmentem inkább egy igazi csajuhot és azóta nem próbálkoztam a Travi területen.Ezt a fajta élményt inkább majd külföldre tartogatom hacsak addig nem bukkan fel egy igazi gyönyörűség itthon ;-)

sok sikert nektek és jó élményeket,remélem segített nektek a döntésben a beszámolóm ;-)

XyvalakiXY Creative Commons License 2015.07.15 0 1 5934

Hahahaha LOLLY_BEAUTY

Milyen érdekes h ismét a legocsmányabb és az egyik legszarabb hirdető kapja a kitűnő beszámolot és az összes többi ismételten szar és cigány!

Ez pont szóról szóra a te stílusod és egyértelmű h ezt megint te magad írtad LOLLY_BEAUTY!!!

Nagyon unalmas már h nem keresel egy forintot sem és a kolléganőidéz baszogatod,nem egy hirdetőtől hallottam már h nagyon mérgesek rád ugyh ebből akár próblémád is lehet...

Téged ismer már mindenki és magadat minősíted ezzel,mindenki tudja h ezeket te csinálod.

Mindent elárul rólad h egésznap a fotóidat cserélgeted és már nem tudsz mit kitalálni mert sehogy nem megy hozzád már a kutya sem,a legviccesebb vagy h majdnem naponta új sorozataid vannak és válrogatod magadon a 10ft-os parókákat a te képeiden is látszik h sok fotón paróka van azon a hatalmas hombár nagy trampli fejeden azzal a gusztustalan lepcses pofáddal!

Előadod magad mintha nem is tudom ki lennél a többieket fikázod aztán a kínaiba meg a turkálóba veszed a ruháidat amiket más portörlőnek használ nem beszélve az üvegtalpú papucsodról h nem rohad le már 10éve a 42-es gombás lábadról, már 10évvel ezelőtt sem volt divat de te még abba pózolsz :-)))) ugyh szállj magadba és vedd észre h egy igazi ócska retek vagy.

neked mindenki konkurencia mivel nalad mindenki jobb még azok is akik csak egy parókás beöltözött travik.

CSINÁLJ ÚJ FOTÓKAT had nevessünk ki megint h kínodba már nem tudsz mit kitalálni mert nem bírod elviselni h már új fotókkal is a travikbal nagyobb a nézettségük mint neked 

VEDD ÉSZRE h te már itt lehártál akármit írsz ki és akármit csinàlsz magaddal rád itt már a kutya sem kiváncsi de kinevetni nagyon jó,szebbé teszed ezzel a napjaink :-))))

 

 

 

Fanió Creative Commons License 2015.07.15 -1 0 5933

Lolly-Beauty.

2 hónapja voltam. Lakás diszkrét. Nagyon Sexy cica volt. Lakás nagyon szép. 20E előre. Nagyon közvetlen és életvidán volt. Bőre puha, szőrtelen. Zene, tánc és mikor megláttam a melleit. Nők meg irigyelhetnék, es csak mosolygott és folytatódott tóvább a meglepetése is fél merev volt. Csóknál már nagyon kemény volt.

Olyan szájmunkája volt, mit még életemben nem tapasztaltam. A sex pedig leírhatatlanul jó!!! Egy nő sem volt annyira szűk, jó, profi mind Lolly.

A szűk szorító popsi, akrobatikája, kedvessége, haja, az arca, stb....

Az időt nem nézte, annyira, hogy elkéstem az üzleti találkozóról, de annyira nem izgatott. Egész nap a hatása alatt voltam. El akartam mondani mindenkinek, de nem lehetett.

 

 

Ts Ciara voltam régen. Sara Bonetti

volt még akkor. Életem egyik rossz élménye. Kövér és férfias. Kutya szarba léptem és az a bűz. Nem hittem el, mind az oroszlánnál télen az állatkertben. A sex szörnyű volt, bele borzadok mikor visszagondolok rá.

 

TsGina

Lakásig a fél házal találkoztam. Cigány és Nagyi mindenhol. Lakásban szókásos pénz előre. A hangja érdekes volt. Lakás az alkalomnak jó. Elsőre nagy darabnak tünt. Melle, teste jó, csak elég rámenős vagyis domináns. Sex alatt többször meg akart dugni, hiába mondtam, hogy nem akarom. Nem akartam, hogy egy cigány travi dugjom meg.

 

Jázmin18

2 hónapja voltam nála. Ott is szomszédok, ki maga nézés. Az ablakban integetett. Sexy volt felöltözve. Ott is a 20E előre. Csinos volt, de Cigány. Ha a hangja nem lett volna jó, akkor elmentem volna. Ott nagyot csalódtam a képekbe. Lakás az alkalomnak jó. Zene, tánc. Levetkőzött. Fenék fiús, mell nincs. Csók és simi, nézem és nem hiszem el a kicsi nagyon görbe kukit. Sex alatt láttam a feltett haját elvette a maradék varázst, elment a dugástol a kedvem. Rávertem. Majd zuhany és nincs egy kurva törölköző a házban hiába kértem! Csalodtam!

 

Ha nem akartok cigány faszt szópni úgy, hogy még fizetek is érte. (Azt ingyen is szophat az ember a 7.-8. Kerületben!)

 

Akkor kerüljétek a cigány:

Ts. Ts_Nicol_Wild

Rebycica

Whitney

Ts_Nikoletta

Ts Ruby Ferre

Jázmin és Jázmin18

Ts Dollgs

Stb...

 

Budapesten mindegyik Ts úgyan annyi pénzt kér el. (+/- max. 5E)

Az első Ts az első Ts az életedben.

Van +A kategória és -X kategória, akkor már vállasz fehér Ts csajt ne beöltözött cigány férfit.

Afrikaans8 Creative Commons License 2015.07.15 0 0 5932

"Nekem is nagyon tetszik Jázmin. Ő az egyedüli aki beindít a rosszlányokról. Nincs benne egy kis cigány vér?"

 

Annál izgalmasabb. Gondolj bele, elmentek a 8. kerület valami rossz hírű negyedébe, romos házfalak, lepukkant, veszélyes környék, és még ilyen egzotikumokat is kapsz! Netán leköpnek, megaláznak és még ki is rabolnak!? Micsoda emberfeletti izgalmak!

Előzmény: Törölt nick (5930)
laure de sade Creative Commons License 2015.07.14 0 0 5931

 Jázminról a beszámolód elég meggyőző. Másoknál nem voltál? 

Előzmény: Free fly (5929)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!